Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 291 άτομα (23 μέλη και 268 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.141
Κριτικές
1.245
Like
194.448
Πόντοι
45.465
τώρα σφηνάκι live

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα κ τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 74 αριστερά Γιάννα μελαχρινή κοπέλα, λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά Λιλυ ξανθιά μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66δ Τσερι μαυρουλα παχουλη με 2αρι συν βυζι , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 Βίκυ επιστροφή όπως έχει γραφτεί άλλωστε, η γνωστή κοπέλα από Πιπινου 118 Άγκυρας 12α, Βεργας 3 δεξιά και Κολωνού 32γ, με ξανθό μαλλί, κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, τιμήθηκε με πολύ καλές εντυπώσεις μιας κ ήταν ορεξάτη, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.
 
Τελευταία τροποποίηση:

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.911
Like
5.751
Πόντοι
1.056
φιλε ορμα...απο μενα το κοριτσι περνει 10 με τονο,νομιζω δουλευει απογευματα σπυρου πατση,και μετα τις 12 λιοσιων

Διαβαζω κατι κριτικες και καταλαβαινω οτι γερνει προς την πετιτ κατηγορια πραγμα που δεν μου αρεσει..

Επιτρεπεται ρε φιλαρακι λατινα να μην εχει πιασιματα, κωλαρα και τα σχετικα..?:think:

Θα την δω απο κοντα και θα αποφασισω.. :sunglasses:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
φιλε ορμα...απο μενα το κοριτσι περνει 10 με τονο,νομιζω δουλευει απογευματα σπυρου πατση,και μετα τις 12 λιοσιων
Απογεύματα πλέον είναι η Λάουρα η Ρωσσίδα. Λιοσίων πλέον η Μισέλ σε απογευματινή ή μεταμεσονύχτια βάρδια.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Διαβαζω κατι κριτικες και καταλαβαινω οτι γερνει προς την πετιτ κατηγορια πραγμα που δεν μου αρεσει..

Επιτρεπεται ρε φιλαρακι λατινα να μην εχει πιασιματα, κωλαρα και τα σχετικα..?:think:

Θα την δω απο κοντα και θα αποφασισω.. :sunglasses:
πετιτ δηλαδη?
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Επισης θέλω να πω και αυτό που με τρώει πραγματικά τύποι μου και οποίος ξέρει ας μου πει .. έχω κάνει πολλές φορές ακαποτα με την Εβελίνα αχαρνων 85 .. μειλαμε είχε αρκετές φορές βγει λίγο αίμα από την πολύ συχνή επαφή ... λοιπόν με έχει στρεσάρει ότι έχει εξαφανίστηκε και κάπου άκουσα ότι κάτι αρρώστησε η κάτι τέτοιο!!! Αυτό με βασάνιζε και όχι το ένα στα γρήγορα κάρφωμα που έκανα στην Ελένη αλκιβιαδου !! Οποίος ξέρει ας πει τύποι μου!!

Προσωπικά πάντα πουτσιλα - χυσιλα μυρίζει το στόμα της ..Δεν πιστεύω πως δεν σε αφήνει να χύσεις στο στόμα της

έφαγα μια φλασιά και επειδή δεν παρακολουθώ το νήμα και πολύ... τώωωωωρα κατάλαβα ποίος είναι ο Χυσίνας....
αυτός που δήλωνε ερωτευμένος και ακάποτος επιβήτορας (δήθεν) της Εβελίνας... μέχρι που τον κράξανε και από το μαγαζί και μάλλον του κόψανε την πρόσβαση στο μέλι...
καλέ... ο παλιός καλός FORMET είναι ο ISINAS! (Χυσίνας)
και έλεγα γιατί χτυπιέται αυτός ο τύπος για ένα από τα βαρύτερα χαρτιά της πιάτσας του 20ρικου?
τώρα ξέρω...
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201
έφαγα μια φλασιά και επειδή δεν παρακολουθώ το νήμα και πολύ... τώωωωωρα κατάλαβα ποίος είναι ο Χυσίνας....
αυτός που δήλωνε ερωτευμένος και ακάποτος επιβήτορας (δήθεν) της Εβελίνας... μέχρι που τον κράξανε και από το μαγαζί και μάλλον του κόψανε την πρόσβαση στο μέλι...
καλέ... ο παλιός καλός FORMET είναι ο ISINAS! (Χυσίνας)
και έλεγα γιατί χτυπιέται αυτός ο τύπος για ένα από τα βαρύτερα χαρτιά της πιάτσας του 20ρικου?
τώρα ξέρω...
Τώρα εξηγείται γιατί γράφει τόμους ολόκληρους για την συγκεκριμένη σουσουράδα, πάντως ο τύπος γενικά είναι περίπτωση και μάλλον έχει πολλά θέματα να λύσει με τον εαυτό του
 

Thanosm(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
82
Κριτικές
18
Like
524
Πόντοι
290
Καλησπέρα αλάνια γνωρίζουμε κάτι γιά Αντριάνα πρώην Βερόνικα από φωκαιας 13
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.803
Πόντοι
736
Επειδη δεν υπαρχει φωτο της Μπιουτης αν εξαιρεσεις το προσωπο της Kierra Mcclain που ειναι πιο γλυκο, στο σωμα μοιαζει πολυ..

jazztigol.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Καλησπέρα αλάνια γνωρίζουμε κάτι γιά Αντριάνα πρώην Βερόνικα από φωκαιας 13

Εκτός ελλαδας κι όπως είπε δν θέλει ν ξαναγυρίσει στ μαγαζι αλλά θ δουλεύει ανεξάρτητη!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
742
Like
900
Πόντοι
86
Καλησπέρα σας πληρώθηκα και θα ρθω Αθηνα την Κυριακή. Θέλω με ένα εικοσαρικο ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στόμα. Έχει κάποιος να μου προτείνει κάποια εμφανίσιμη που το εξαφανίζει; Που είναι το πιο ασφαλές
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom