Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 364 άτομα (27 μέλη και 337 επισκέπτες)

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Εγω πιστευω οπως ειπε και ενας συναγωνιστης πανω οτι μονο αν ενας ελληνας ειναι μεσα θα τους διωξει τους πακι εχω δει απο ενα δελο δεν θυμαμαι πιο απολα ενα στη φωκαιας να μπαινω μεσα και να βγαινει ενας πακιστανος απτο δωματιο ενω θυμαμαι οτι στο ιδιο ακριβως δελο πριν αρκετες μερες η ιδια τσατσα ειχε διωξει μπροστα μου πακια που μπηκαν μετα απο εμενα στο σαλονι
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Θελουν να βγαλουν απτη μυγα ξυγκι οι μαλακες
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.912
Like
5.753
Πόντοι
1.056
Παίδες έτσι μια γνώμη για το.. θέμα πουτανες εθισμό οικογένεια κλπ... θα πω πως ... οι πουτανες σώζουν σπίτια και ... οικογένειες... αν πιάσετε τι εννοώ (οι παντρεμένοι κυρίως...) θα συμφωνήσετε... μεγάλη υπόθεση....

Εγω παντως τις εκτιμω αφανταστα! (τις πουτανες) Το καθε μυξιαρικο ελλεινιδα δεν αντεχω! (δεν ειναι ολες)
αν πεσει πεινα στη φυλης θα δεχτουν και πακιστανους στο τελος τι να κανουν..

Φιλε ειναι πολυ απωθητικο, δεν εχω κατι με τους ανθρωπους, αλλα παιφτει το επιπεδο. Ας πανε μεταξι! Η ας ριξουν τις τιμες στα στουντιο για να πηγαινουμε στουντιο..

Αλλιως θα συνεχισουν να βαρανε μυγες!

Οι τιμες κανονικα θα επρεπε να ειναι 5 ευρω το μεταξι, 10 ευρω εκτος μεταξι, και 20 ευρω τα στουντιο! με 15λεπτα προγραμματα! Θα χεζοντουσαν στο χρημα! Αλλα ειναι και μαλακες, δεν τους κοβει!!!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Εγω παντως τις εκτιμω αφανταστα! (τις πουτανες) Το καθε μυξιαρικο ελλεινιδα δεν αντεχω! (δεν ειναι ολες)


Φιλε ειναι πολυ απωθητικο, δεν εχω κατι με τους ανθρωπους, αλλα παιφτει το επιπεδο. Ας πανε μεταξι! Η ας ριξουν τις τιμες στα στουντιο για να πηγαινουμε στουντιο..

Αλλιως θα συνεχισουν να βαρανε μυγες!

Οι τιμες κανονικα θα επρεπε να ειναι 5 ευρω το μεταξι, 10 ευρω εκτος μεταξι, και 20 ευρω τα στουντιο! με 15λεπτα προγραμματα! Θα χεζοντουσαν στο χρημα! Αλλα ειναι και μαλακες, δεν τους κοβει!!!
ε δε θα μεινει καμια ελλαδα τοτε...δε θα μεινει πουτανα για πουτανα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
κανουν πολλες υποχωρησεις επειδη εχουμε ηλιο και φετα....να ριξουν και αλλο τις τιμες? δεν θα μεινει καμια
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: spor48

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Οι τιμες κανονικα θα επρεπε να ειναι 5 ευρω το μεταξι, 10 ευρω εκτος μεταξι, και 20 ευρω τα στουντιο! με 15λεπτα προγραμματα! Θα χεζοντουσαν στο χρημα! Αλλα ειναι και μαλακες, δεν τους κοβει!!!
Από κάτι τέτοιο μόνο ο πελάτης θα έβγαινε κερδισμένος. Ούτε τα κορίτσια που θα ξεκωλιάζονταν στην δουλειά ούτε και τα δέλα/στούντιο που θα βλέπανε την μία μετά την άλλη να αποχωρούν για άλλα μέρη.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Από κάτι τέτοιο μόνο ο πελάτης θα έβγαινε κερδισμένος. Ούτε τα κορίτσια που θα ξεκωλιάζονταν στην δουλειά ούτε και τα δέλα/στούντιο που θα βλέπανε την μία μετά την άλλη να αποχωρούν για άλλα μέρη.
στο περιπου κερδισμενος....για δες κωλοσυμπεριφορα που εχουν στο μεταξι επειδη γαμιουνται για 5 ευρω.
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Κριτικές
35
Like
3.729
Πόντοι
2.836
Πέρασμα, χθες το απόγευμα στο Κολωνού 48 (δεξί), με τη μιλφ Νατάσα. Σταθερή αξία στην ακάποτη πίπα, σεξ σε 2 στάσεις και σχετική άνεση χρόνου (11-13 λεπτά). Δουλεύει σερί απόγευμα - βράδυ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.660
Πόντοι
45.465
Πέρασμα, χθες το απόγευμα στο Κολωνού 48 (δεξί), με τη μιλφ Νατάσα. Σταθερή αξία στην ακάποτη πίπα, σεξ σε 2 στάσεις και σχετική άνεση χρόνου (11-13 λεπτά). Δουλεύει σερί απόγευμα - βράδυ.
τίμια μιλφ
 

GiogrosMou

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
319
Πόντοι
20
Στο Μεγ Αλεξανδρου 28 αριστερα πορτα τι πελατεια ειχει αυτη η μαυρομαλα ρωσιδα ρε μαγκες ? νομιζω ειρηνη. περιμενουν ακομα κ εξω στα αμαξια τους μερικοι η μεσα στις καρεκλες και αλλοι την κλεινουν για μισαωρα γαμω το σπιτακι τους :buck2:
τοσο καλη ειναι ?
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
7
Like
3.767
Πόντοι
736
Εγω παντως τις εκτιμω αφανταστα! (τις πουτανες) Το καθε μυξιαρικο ελλεινιδα δεν αντεχω! (δεν ειναι ολες)


Φιλε ειναι πολυ απωθητικο, δεν εχω κατι με τους ανθρωπους, αλλα παιφτει το επιπεδο. Ας πανε μεταξι! Η ας ριξουν τις τιμες στα στουντιο για να πηγαινουμε στουντιο..

Αλλιως θα συνεχισουν να βαρανε μυγες!

Οι τιμες κανονικα θα επρεπε να ειναι 5 ευρω το μεταξι, 10 ευρω εκτος μεταξι, και 20 ευρω τα στουντιο! με 15λεπτα προγραμματα! Θα χεζοντουσαν στο χρημα! Αλλα ειναι και μαλακες, δεν τους κοβει!!!
Συν υπογράφω συναγωνιστή. Δια την ποσότητας έρχεται το κέρδος.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.660
Πόντοι
45.465
Στο Μεγ Αλεξανδρου 28 αριστερα πορτα τι πελατεια ειχει αυτη η μαυρομαλα ρωσιδα ρε μαγκες ? νομιζω ειρηνη. περιμενουν ακομα κ εξω στα αμαξια τους μερικοι η μεσα στις καρεκλες και αλλοι την κλεινουν για μισαωρα γαμω το σπιτακι τους :buck2:
τοσο καλη ειναι ?
απόγευμα? Ελένη μήπως, που δουλεύει μαζί με τη Στέλλα?
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
15
Like
11.803
Πόντοι
3.246
εμένα πάντως όσες φορές έχω περάσει δεν είχα κανένα απολύτως θέμα με την ώρα εκτός από μια φορά στο 19 όπου είχα περάσει με την Ιζαμπελα, η υπηρεσία χτύπησε περίπου στα 11-12 λεπτά τη πόρτα αλλά η Ιζαμπέλα την έγραψε στο μουνι της και κάθισε κανονικά μέχρι να τελειώσουμε χωρίς να μου πει κάτι
Μύστη μου, κι εγώ το ίδιο έπαθα πρόσφατα με την Ιζαμπέλα :smitten: στο Φωκαίας 19!
Μάλιστα, την μάλωσε η τσαούσα τσα2 επειδή είχε μείνει μισάωρο με συναγωνιστή στο δωμάτιο! :headbang:
Παρόλα αυτά μπήκα κι ενώ περίμενα στο μέσα δωμάτιο δίπλα στο κουζινάκι άκουγα τον καβγά. :angry:
Φεύγοντας, μετά από μια καλούτσικη συνεδρία, που μου βάρεσε πόρτα στο 12λεπτο, της έδωσα
τα δίκια της. Όμως, της εξήγησα ότι περνάω με την Ιζαμπέλα για την άνεση χρόνου που μου δίνει
να τη γαμήσω, με υπονοούμενο ότι δεν θα ξαναπεράσω σύντομα εάν ακυρώνει αυτή την άνεση. :birdman:

Ηθικό δίδαγμα: Δώστε ένα τάληρο στην τσα2, όπως κάνει κι ο ΔημήτρηςΧΧΧ, για να συμπληρώσει
τα ποσοστά της από τα γαμησιάτικα και γαμάτε μέχρι να λήξει η βάρδια και να σπάσει η
καπότα! :rockon::2funny::hi:
 

ANH

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
1
Προσοχή προσοχη. Επικίνδυνη φόλα η Μόνικα Περγάμου 1.Ξεκινησα για Εβελινα αλλά είχε κόσμο και πήγα στο κάτω. Εκεί είδα την Μόνικα και έκανα το λάθος. Μου καθάρισε το πέος με μωρομαντηλο με μανία. Τα βυζια δεν αφήνει να τα γλυψεις και έβαζε ειδικά στις ρωγες χέρι για να μην τις γλειψω. Και για να φύγει έγινε πόλεμος. Η περιγραφή είναι μεγάλη γιατί δεν ξέρω αν θα περάσει η κριτική.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Γεια σας παιδιά. Ξέρετε το πρόγραμμα της Λαρίσας (ακά ή με, κώλο ή όχι, 69 κάνει?) από Ιωαννίνων 5. Σκέφτομαι να περάσω σε λίγο.
 
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Προχθές που πέρασα από την Φωκαίας @
Στο 27 πάνω που είναι η Βαλέρια, για αυτήν πήγαινα είδα δύο μελαμψούς να μπαίνουν. Κοντοσταμάτησα για λίγο να αν φύγουν αμέσως. Δεν έφυγαν, και αμέσως πήγα στο υπόγειο δίπλα στην Καρολίνα. Δεν ξέρω. Η Βαλέρια κρατούσε λίγο το επίπεδο. Θα την τιμήσω κανένα πρωινό, να είναι τουλάχιστον πριν από αυτούς
Όπως είπα καταλαβαίνω ότι το πορτοφόλι δεν έχει εθνικότητα αυτό το δέχομαι 100% στους καιρούς που ζούμε λογικό ακούγεται. Οποίος έχει φράγκα μπαίνει είτε 20 είτε 50 . Εγώ σαν άνθρωπος συνάδελφε συναγωνιστή δεν μπορώ να πάω στο δωμάτιο που πριν από μένα μπήκε Πάκι. Μάλλον θα τιμήσω κανένα μπλε στο φ65 που έμεινα ευχαριστημένος ή Φώκαιας 17 που άκουσα καλά λόγια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.660
Πόντοι
45.465
Γεια σας παιδιά. Ξέρετε το πρόγραμμα της Λαρίσας (ακά ή με, κώλο ή όχι, 69 κάνει?) από Ιωαννίνων 5. Σκέφτομαι να περάσω σε λίγο.
κωλο δε κάνει σίγουρα, 69 παλιά έκανε τώρα δε ξέρω, την τελευταία φορά η υπηρεσία ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.
 

Aridar13

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2018
Μηνύματα
45
Like
146
Πόντοι
0
Καλησπερα Συναγωνιστες,γνωριζει καποιος να μου προτεινει καποια κυρια ανεξαρτητου ηλικιας που να εχει μεγαλα φυσικα βυζια και να κανει ωραιο ακα ?Ενδιαφερομαι για σημερα το βραδυ !
 

drapetsona

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες μια αλινα νταρντανα που δουλευε Διδυμου 16 ξερουμε αν δουλευει καπου?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom