Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (1 μέλη και 84 επισκέπτες)

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Αυτή η παλινα-αλινα κάπως έτσι στο Έλλης 3 φέρνει και ένα συνεργείο μαζί της στο δωμάτιο με ντετολ.. επίσης μου φαίνεται κλέβει με τα χάδια κάνει 10 ώρες να μπει στο ψητό
Πρόβλημα υπάρχει μόνον όταν φεύγεις από το δωμάτιο χωρίς να χύσεις.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Πρόβλημα υπάρχει μόνον όταν φεύγεις από το δωμάτιο χωρίς να χύσεις.
μα ισα που προλαβα αυτη έφαγε ενα 8λεπτο με το να μου χαιδευει το στήθος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ουτε ο σακης ο υδραυλικός να ημουν
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
μα ισα που προλαβα αυτη έφαγε ενα 8λεπτο με το να μου χαιδευει το στήθος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ουτε ο σακης ο υδραυλικός να ημουν
Την επόμενη φορά κάνε κι εσύ το ίδιο σε αυτήν!
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Χαιρετώ του νήματος τα αλάνια, χρόνια και ζαμάνια. Το Σάββατο δοκίμασα κι εγώ την Μαρία την καινούργια βυζαρού πιτσιρίκα από το φυλής 65 όροφος. Καταρχήν καμία σχέση με την άλλη συνονόματη βυζαρού πιτσιρίκα που δούλευε τα καλοκαίρια του '19 και '20 στην ίδια αλυσίδα. Εδώ έχουμε 20χρονο πιπίνι με τεράστιες φυσικές κρεμαστές βυζάρες από Ουγγαρία. Δεν την κόβω για αλβανέζα μιας και οι περισσότερες αλβανίδες είναι βραχυκέφαλες με επίπεδη μούρη. Αυτή είναι πιο αλογομούρα και από τις δικές μας τις ελλεϊνήδες. Συμπαθητική εμφάνιση, ωραίο κορμί. Μέσα στο δωμάτιο τελείως ψόφια πράγματα, μόνο για βυζολάγνους και αυτούς αν τους αφήσει να της χαϊδέψουν τα μαστάρια.

Πέρασα κι από φωκαίας 25α όροφος να δω τις καινούργιες λατίνες πιτσιρίκες. Δεν ξέρω αν είναι όντως λατίνες ή γυφτορουμάνες, ξερώ σίγουρα ότι από εμφάνιση αρκετά μέτριες όχι κάτι το ιδιαίτερο.

Όσο για την Τζένη την κορμάρα από τα 17άρια της φωκαίας, μιας και αναφέρθηκε, οι πληροφορίες μου λένε ότι θα επιστρέψει μέχρι τέλος της εβδομάδας. Ίδωμεν. :hi:
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
736
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
Χαιρετώ του νήματος τα αλάνια, χρόνια και ζαμάνια. Το Σάββατο δοκίμασα κι εγώ την Μαρία την καινούργια βυζαρού πιτσιρίκα από το φυλής 65 όροφος. Καταρχήν καμία σχέση με την άλλη συνονόματη βυζαρού πιτσιρίκα που δούλευε τα καλοκαίρια του '19 και '20 στην ίδια αλυσίδα. Εδώ έχουμε 20χρονο πιπίνι με τεράστιες φυσικές κρεμαστές βυζάρες από Ουγγαρία. Δεν την κόβω για αλβανέζα μιας και οι περισσότερες αλβανίδες είναι βραχυκέφαλες με επίπεδη μούρη. Αυτή είναι πιο αλογομούρα και από τις δικές μας τις ελλεϊνήδες. Συμπαθητική εμφάνιση, ωραίο κορμί. Μέσα στο δωμάτιο τελείως ψόφια πράγματα, μόνο για βυζολάγνους και αυτούς αν τους αφήσει να της χαϊδέψουν τα μαστάρια.

Πέρασα κι από φωκαίας 25α όροφος να δω τις καινούργιες λατίνες πιτσιρίκες. Δεν ξέρω αν είναι όντως λατίνες ή γυφτορουμάνες, ξερώ σίγουρα ότι από εμφάνιση αρκετά μέτριες όχι κάτι το ιδιαίτερο.

Όσο για την Τζένη την κορμάρα από τα 17άρια της φωκαίας, μιας και αναφέρθηκε, οι πληροφορίες μου λένε ότι θα επιστρέψει μέχρι τέλος της εβδομάδας. Ίδωμεν. :hi:

Η Τζένη χθες το απόγευμα ήταν στο 17 πάνω
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Χαιρετώ του νήματος τα αλάνια, χρόνια και ζαμάνια. Το Σάββατο δοκίμασα κι εγώ την Μαρία την καινούργια βυζαρού πιτσιρίκα από το φυλής 65 όροφος. Καταρχήν καμία σχέση με την άλλη συνονόματη βυζαρού πιτσιρίκα που δούλευε τα καλοκαίρια του '19 και '20 στην ίδια αλυσίδα. Εδώ έχουμε 20χρονο πιπίνι με τεράστιες φυσικές κρεμαστές βυζάρες από Ουγγαρία. Δεν την κόβω για αλβανέζα μιας και οι περισσότερες αλβανίδες είναι βραχυκέφαλες με επίπεδη μούρη. Αυτή είναι πιο αλογομούρα και από τις δικές μας τις ελλεϊνήδες. Συμπαθητική εμφάνιση, ωραίο κορμί. Μέσα στο δωμάτιο τελείως ψόφια πράγματα, μόνο για βυζολάγνους και αυτούς αν τους αφήσει να της χαϊδέψουν τα μαστάρια.

Πέρασα κι από φωκαίας 25α όροφος να δω τις καινούργιες λατίνες πιτσιρίκες. Δεν ξέρω αν είναι όντως λατίνες ή γυφτορουμάνες, ξερώ σίγουρα ότι από εμφάνιση αρκετά μέτριες όχι κάτι το ιδιαίτερο.

Όσο για την Τζένη την κορμάρα από τα 17άρια της φωκαίας, μιας και αναφέρθηκε, οι πληροφορίες μου λένε ότι θα επιστρέψει μέχρι τέλος της εβδομάδας. Ίδωμεν. :hi:
αφου γαμησα αυτη τη λατινιαρα (και δεν έχυσα) μετα πηγα ελλης 3 (οπου εχυσα)
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
αυτη με τα γυαλάκια στη φωκαιας πανω στον οροφο η λατινιαρα,(ετσι μ ειπε η τσατσα-τσος) τη γαμουσα,μετα μου πηρε ακάποτη πιπα και εκει που ηθελα να τελειώσω βάζει μια φωνη η μαλακισμένη η τσατσα-τσος και πετάχτηκε σαν ελατηριο πανω...λεει σορυ φευγω..με άφησε στο 7-8λεπτο με το πουτσο άχυστο οποτε το μαγαζι τρώει χ λογω τσατσας-τσου
 

jaitornunez

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2021
Μηνύματα
44
Like
172
Πόντοι
0
τελικα για τζενη απο φωκαιας ξερουμε αν παιζει ακομα? και μηπως ξερει κανεις αν η ιωαννα βολλευμπολιστρια ειναι καλη στο δωματιο,αξιζει δοκιμη?
σήμερα εκεί ήταν
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Άρα γύρισε πιο νωρίς από το αναμενόμενο. Επειδή ειπώθηκε ότι έφυγε για την πατρίδα της. Καλώς.
Αν μόνο ειπώθηκε και επιβεβαιώθηκε ότι δεν υσχίει πως είχες αυτές τις πληροφορίες; Μόνος σου τις σκέφτηκες; Το έχω αναφέρει και ποιό πάνω κιόλας ότι χθές ήταν εκεί.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι εννοείς; Για τσάρκα ή δωμάτιο;
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
αυτη με τα γυαλάκια στη φωκαιας πανω στον οροφο η λατινιαρα,(ετσι μ ειπε η τσατσα-τσος) τη γαμουσα,μετα μου πηρε ακάποτη πιπα και εκει που ηθελα να τελειώσω βάζει μια φωνη η μαλακισμένη η τσατσα-τσος και πετάχτηκε σαν ελατηριο πανω...λεει σορυ φευγω..με άφησε στο 7-8λεπτο με το πουτσο άχυστο οποτε το μαγαζι τρώει χ λογω τσατσας-τσου
Τα είχα πει φιλε γι αυτές εκεί και την προηγούμενη βδομάδα,πετάγονται σαν ελατήριο μόλις φωνάξει η τσατσα,την ξεχεσα ομως βγαίνοντας και μάλιστα είχε άτομα στο σαλόνι τα οποια την έκαναν σφαίρα,κανένας δεν πρεπει να πατήσει εκει μεχρι να αλλάξουν τακτική.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Τα είχα πει φιλε γι αυτές εκεί και την προηγούμενη βδομάδα,πετάγονται σαν ελατήριο μόλις φωνάξει η τσατσα,την ξεχεσα ομως βγαίνοντας και μάλιστα είχε άτομα στο σαλόνι τα οποια την έκαναν σφαίρα,κανένας δεν πρεπει να πατήσει εκει μεχρι να αλλάξουν τακτική.
δεν μου εχει ξανα τύχει κατι τετοιο...με το που ακουει το ονομα της αφήνει τη πίπα στη μέση και σηκώθηκε και εφυγε.Σα γκόμενα δεν την ελεγες φόλα παντως αν δεν εκανε αυτη τη κινηση ολα θα ηταν κομπλε
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.671
Πόντοι
1.436
αυτη με τα γυαλάκια στη φωκαιας πανω στον οροφο η λατινιαρα,(ετσι μ ειπε η τσατσα-τσος) τη γαμουσα,μετα μου πηρε ακάποτη πιπα και εκει που ηθελα να τελειώσω βάζει μια φωνη η μαλακισμένη η τσατσα-τσος και πετάχτηκε σαν ελατηριο πανω...λεει σορυ φευγω..με άφησε στο 7-8λεπτο με το πουτσο άχυστο οποτε το μαγαζι τρώει χ λογω τσατσας-τσου
Σκόπευα να πάω. Και θα χάλαγα πολλά λεφτά γιατί έχω αδυναμία στις λατίνες. Από εμένα Χ με τη συμπεριφορά τους. Το γράφω δημόσια για να το δουν. Και αυτοί και όσοι άλλοι χτυπούν πόρτα τόσο νωρίς.

Αλλάξτε συμπεριφορά και θα σας σεβαστούμε κι εμείς. Αυτά ξεχάστε τα. :hi:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Σκόπευα να πάω. Και θα χάλαγα πολλά λεφτά γιατί έχω αδυναμία στις λατίνες. Από εμένα Χ με τη συμπεριφορά τους. Το γράφω δημόσια για να το δουν. Και αυτοί και όσοι άλλοι χτυπούν πόρτα τόσο νωρίς.

Αλλάξτε συμπεριφορά και θα σας σεβαστούμε κι εμείς. Αυτά ξεχάστε τα. :hi:
ρε παιδι μ και αλλες φορές εχουν χτυπήσει πορτα αλλα δε σηκώθηκε πανω η πουτάνα λες και πεταξανε μολοτοφ στο δωμάτιο
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.671
Πόντοι
1.436
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
υπάρχουν και φόλες τσατσες οχι μονο πουτάνες...και σε αλλες περιπτώσεις με το που δω συγκεκριμένες τσατσες δε μπαινω και ας μαρεσει η πουτάνα,δυστυχώς και η πουτάνα ακολουθάει τη πολιτικη φολομάγαζου
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.290
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα στην παρέα. Έλεγα να κατέβω σήμερα τρίτη βάρδια μετά από πάρα πού καιρό. Υπάρχει τίποτα αξιόλογο για OWO (και ίσως CIM) φυλής και πέριξ?
 

stroumf13

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
193
Πόντοι
0
Μήπως γνωρίζει κανείς αν επέστρεψε η Μπέτη από παρασιου?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
αυτη με τα γυαλάκια στη φωκαιας πανω στον οροφο η λατινιαρα,(ετσι μ ειπε η τσατσα-τσος) τη γαμουσα,μετα μου πηρε ακάποτη πιπα και εκει που ηθελα να τελειώσω βάζει μια φωνη η μαλακισμένη η τσατσα-τσος και πετάχτηκε σαν ελατηριο πανω...λεει σορυ φευγω..με άφησε στο 7-8λεπτο με το πουτσο άχυστο οποτε το μαγαζι τρώει χ λογω τσατσας-τσου
Έτσι κάνουν σε αυτό το μαγαζί, το έγραψα κι εγώ πριν από μερικές μέρες. Φαίνεται πως έχουν λαλήσει φοβούμενοι καινούριο λοκντάουν και πάνε να βγάλουν από τη μύγα ξύγκι. Δε θα τους πάει όμως πολύ μπροστά αυτή η τακτική. Αν είχαν κουκούτσι για μυαλό, θα καταλάβαιναν ότι, αν θέλουν να κερδίσουν τον κόσμο σε αυτή τη δύσκολο περίοδο, πρέπει να βάλουν λίγο νερό στο κρασί τους κι όχι να μετράνε και το δευτερόλεπτο. Από μένα οριστικό μαύρο αυτό το μαγαζί κι ας είναι ωραίο μωράκι η Βαλέσκα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom