Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 180 άτομα (8 μέλη και 172 επισκέπτες)

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Τι να σ πω ρε φίλε ίσως σταμάτησε, ίσως βρήκε τον έρωτα ίσως ανεβαίνει το κασέ της ίσως πήγε εξωτερικό ίσως πήγε Βουλγαρία διακοπές τι να σ πω δε γνωρίζω

Είσαι τυχερός που σου έχουν τύχει τέτοιες περιπτώσεις. Αν δε γαμηθεί μαζί σου ΤΣΑΜΠΑ, το κάνει για τα λεφτά και δε σε γουστάρει, τέλος. Ό,τι και να λέμε από κει και πέρα, είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε. Δεν πα' να σου πουλάνε παραμύθια για αφεντικά και νταβατζήδες... Εγώ τα ακούω βερεσέ. Άμα πηδιεται μαζί σου για την κάβλα της, θα βρει τον τρόπο και δε θα πληρωθεί. Το να κάτσει λίγη ώρα παραπάνω μαζί σου και να σου πάρει πάλι λεφτά εμένα δε μου λέει απολύτως τίποτα.
Είναι το πώς θα το παίξεις ρε αδερφέ Ασπούμε εγώ πριν λίγο καιρό ήμουνα συχνός πελάτης της Ελένης το ρωσιδακι το Πιπινι γάλακτος το 18 χρόνο από μεγάλου Αλεξάνδρου.
Είχα καλές σχέσεις με την τσατσά όπως και με την κοπέλα έτσι όταν έκλεινε το βράδυ και μάζευαν πάντα πήγαινα εκείνη την ώρα και το Ελενάκι ενώ είχε κάνει το μπάνιο της στο σχολασμα της με υποδεχόταν στο δωμάτιο για όση ώρα έκανα να τελειώσω και μια φορά εν ώρα εργασίας δεν έχυσα και απογοητευμένος τους το εξήγησα οτι έχοντας μόνο 5 ευρώ πάνω μου τώρα είμαι αχυστος και ανήσυχος έτσι μου έδωσαν δεύτερη ευκαιρία.
Επισεις κάτι άσχετο ψιλό μελαχρινό λεπτό Πιπινι στο φούρνο στο Καμπούλ ενώ είχαμε καταθεσει εγώ και ένας φίλος την παίρναμε μάτι και σκέφτομασταν αν ήταν ιερόδουλη μιας όμως που δεν την είχαμε πετύχει δεν κάναμε κίνηση αλλά ξαφνικά είδαμε να έρχεται ένας άστεγος ναρκωμανης και αυτή να ανοίγει και να του δίνει ένα εικοσαρικο μας έκανε μεγάλη εντύπωση συνεχίσαμε να την κοιτάμε αλλά αυτή στην κοσμαρα της ήταν στο κινητο έτσι αποχορησαμε Αλκατράζ για ποτάκι.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Είναι το πώς θα το παίξεις ρε αδερφέ Ασπούμε εγώ πριν λίγο καιρό ήμουνα συχνός πελάτης της Ελένης το ρωσιδακι το Πιπινι γάλακτος το 18 χρόνο από μεγάλου Αλεξάνδρου.
Είχα καλές σχέσεις με την τσατσά όπως και με την κοπέλα έτσι όταν έκλεινε το βράδυ και μάζευαν πάντα πήγαινα εκείνη την ώρα και το Ελενάκι ενώ είχε κάνει το μπάνιο της στο σχολασμα της με υποδεχόταν στο δωμάτιο για όση ώρα έκανα να τελειώσω και μια φορά εν ώρα εργασίας δεν έχυσα και απογοητευμένος τους το εξήγησα οτι έχοντας μόνο 5 ευρώ πάνω μου τώρα είμαι αχυστος και ανήσυχος έτσι μου έδωσαν δεύτερη ευκαιρία.
Επισεις κάτι άσχετο ψιλό μελαχρινό λεπτό Πιπινι στο φούρνο στο Καμπούλ ενώ είχαμε καταθεσει εγώ και ένας φίλος την παίρναμε μάτι και σκέφτομασταν αν ήταν ιερόδουλη μιας όμως που δεν την είχαμε πετύχει δεν κάναμε κίνηση αλλά ξαφνικά είδαμε να έρχεται ένας άστεγος ναρκωμανης και αυτή να ανοίγει και να του δίνει ένα εικοσαρικο μας έκανε μεγάλη εντύπωση συνεχίσαμε να την κοιτάμε αλλά αυτή στην κοσμαρα της ήταν στο κινητο έτσι αποχορησαμε Αλκατράζ για ποτάκι.
Δεν σε κρίνω ο καθένας όπως θέλει το παίζει , εγώ προσωπικά όμως δεν θα καθόμουν σε καμία περίπτωση να λέω τέτοια σε τσα και τανα ….δεν έχυσα έφυγα …. Ήταν δικό μου θέμα θα ξαναπάω ..με έκανε η τανα να μην χύσω δεν ξαναπάω ….Τώρα λόγο κορονοϊού παρακαλάνε ν τεμενάδες κάνουν στα σαλόνια κάτι τανες … αλλά δεν μπαίνω μόνο σε τανες με αποστειρωμένο υπεραπλο προγραμμα μπαίνω πλέον ..!! Τελικά όταν θες κάτι πολύ δεν σου κάθεται και όταν είσαι στα αρχιδια σου σε παρακαλάνε ..ειρωνία ..!!καλημερες
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Εμένα μου έχει τύχει να πληρωθώ κι όλας για γαμήσι στη Φυλής, δύο διαφορετικές φορές μάλιστα. Ενώ είχα δώσει το ακριβές παράβολο, η πουτάνα μου έφερε ρέστα από 50άρικο. Προφανώς έγινε λάθος στη σειρά των δωματίων και έπρεπε να τα πάρει κάποιος άλλος. Για να μη γίνει κάνα σκηνικό, δεν τα πήρα από το κομοδίνο μέχρι να ντυθώ και να φύγω. Όταν όμως είδα ότι την γλύτωσα, τα πήρα κι έφυγα σαν κύριος!
Α, και κάτι ακόμα. Πάλι στη Φυλής, περπατώντας είδα μπροστά μου να πέφτει ένα 10άρικο από προπορευόμενο Πάκι. Το τσίμπησα ωραιότατα, χωρίς καμμία τύψη. Πείτε με σκατόψυχο, αλλά δεν στεναχωρήθηκα καθόλου
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Είσαι τυχερός που σου έχουν τύχει τέτοιες περιπτώσεις. Αν δε γαμηθεί μαζί σου ΤΣΑΜΠΑ, το κάνει για τα λεφτά και δε σε γουστάρει, τέλος. Ό,τι και να λέμε από κει και πέρα, είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε. Δεν πα' να σου πουλάνε παραμύθια για αφεντικά και νταβατζήδες... Εγώ τα ακούω βερεσέ. Άμα πηδιεται μαζί σου για την κάβλα της, θα βρει τον τρόπο και δε θα πληρωθεί. Το να κάτσει λίγη ώρα παραπάνω μαζί σου και να σου πάρει πάλι λεφτά εμένα δε μου λέει απολύτως τίποτα.
Είσαι ωραίος.Οταν ειμουν πιτσιρικάς και παλληκαρακι μια κοπέλα σε μπουρδέλο με όνομα Κατερίνα επειδή μου έπεφταν τα Μαλιά μου πρότεινε να μου δώσει κάτι βότανα , μου λέει περνά από το σπίτι μου αγ.γλυκεριας Γαλάτσι . Πήγα 11 ώρα βράδυ στο πολυτελές διαμέρισμα της και όλη νύχτα βγάλαμε τα μάτια μας. Μου είχε πει τότε πως είσαι σπάνιο αρσενικό.Η άλλη μου έδωσε το τηλ. Στο μπουρδέλο και πήγαινα και κοιμόμουνα στο σπίτι της στο Άγιο Λουκά.Συμπερασμα.Αν η πουτανα σε γουστάρει θα στο πει και θα σε καλέσει σπίτι της χωρίς ούτε καν σκέψη για χρήματα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.184
Κριτικές
496
Like
62.428
Πόντοι
39.662
Είσαι ωραίος.Οταν ειμουν πιτσιρικάς και παλληκαρακι μια κοπέλα σε μπουρδέλο με όνομα Κατερίνα επειδή μου έπεφταν τα Μαλιά μου πρότεινε να μου δώσει κάτι βότανα , μου λέει περνά από το σπίτι μου αγ.γλυκεριας Γαλάτσι . Πήγα 11 ώρα βράδυ στο πολυτελές διαμέρισμα της και όλη νύχτα βγάλαμε τα μάτια μας. Μου είχε πει τότε πως είσαι σπάνιο αρσενικό.Η άλλη μου έδωσε το τηλ. Στο μπουρδέλο και πήγαινα και κοιμόμουνα στο σπίτι της στο Άγιο Λουκά.Συμπερασμα.Αν η πουτανα σε γουστάρει θα στο πει και θα σε καλέσει σπίτι της χωρίς ούτε καν σκέψη για χρήματα.
 

Συνημμένα

  • 1339212.jpg
    1339212.jpg
    101,3 KB · Εμφανίσεις: 30

christos(3)

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2020
Μηνύματα
24
Κριτικές
6
Like
185
Πόντοι
0
Πουτάνα σημαίνει..ψεύτρα,υποκρίτρια καιγενικά η μεγάλη δεξιότητα και τεχνική της να την κάνουν ακόμη πιο ικανή και καβλιάρα από τη καλύτερη γκομενά σου , η κάθε μία είναι λιγότερο ή περισσότερο η καλύτερη επαγγελματίας.
Κάνει έρωτα μαζίσου αλλά ποτέ δεν είναι εκεί το μυαλό τους ,είναι οπουδήποτε αλλού εκτός από σένα και από μένα
Για προσπαθήστε να κάνετε παζάρια στην τιμή έστω και για λίγα ευρώ για να δείτε τι μπινελίκια θα φ΄΄ατε...μην πιστεύετε καμμιά πουτάνα σε οποιαδήποτε συμπεριφορά σεξουαλική ή όχι ..εξ ου και η λέξη για την χειρότερη βρισιά για κάθε γυναίκα..ό,τι πάρει ο καθένας από κάθε χυσοδοχείο καλό είναι βέβαια..
:rockon::rockon:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Επίσης θα πληρώναμε υπερτιμημενες πατσαβουρες 100αρι για άδειασμα συντήρησης όπως στη Ρεντ λάιτ του Άμστερνταμ ή 50αρια σε βρωμερά διαμερίσματα-στούντιο όπως αυτά του Μονάχου.

Η Ελλάδα ήταν ο παράδεισος της πορνείας με φοβερά μουνιά σε χαμηλή τιμή. Τώρα το προβλήμα είναι στη μικρή προσφορά,δεν βρίσκουν καμία να φέρουν, και τη μεγάλη ζήτηση από μπορδελιάρηδες στο Ελλαντα.

Η τελευταία κάπως μεγαλύτερη πηγή πορνών που παρέμεινε είναι η Μολδαβία.

Όταν στερέψει κι αυτή οι ελλεεινίδες θα έχουν ήδη ψωμολυσσαξει,η μέρα αυτή κοντά είναι και θα βγαίνουν όλο και περισσότερες στο κλαρί.

Ετοιμαστείτε να γαμάτε ακομα μεγαλύτερες μπαζολες. Τις ελλεεινιδες.
Όσο και να στερέψουν οι ανατολικές πηγές, σιγά μην βγει η ελεηνίς στο κλαρί. Αφού κάθε τυπική ανθυπομέτρια έχει στη διάθεση της 2-3 (min) κλαρινοπυρφόρους έτοιμους στη γωνία να την βγάλουν απο τη μιζέρια της...
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Tα μπουρδέλα για μένα είναι κάτι σαν ψυχοθεραπεία, ένας κόσμος που μόλις μπαίνω μέσα του κάνει τις φαντασιώσεις μου να πάλλονται σαν έμβρυο. Δεν είμαστε όλοι ίδιοι φυσικά, κάποιοι πάνε απλά για να 'αδειάσουν' κάποιοι για να πουλήσουν μούρη και άλλοι για να δουν γυμνή γυναίκα για πρώτη φορά. Είμαι ένα ον συνδεδεμένο με τον ερωτισμό, η γυναικεία παρουσία δίπλα μου με φτιάχνει όπως το ουίσκυ τον αλκοολικό... Σέβομαι όλα αυτά τα κορίτσια που δουλεύουν στους οίκους ασχέτως αν με κάποιες δεν ταιριάξαμε στις χημείες. Η μαγεία ξεκινάει όταν αγγίζεις και αγγίζεσαι... Καυτά βλέμματα μέσα στην ομίχλη του υποκόσμου, όταν χωρίς λέξεις ουρλιάζεις όλα αυτά που κρύβονται μέσα σου... Καλησπέρες... Carl Barton Παρών..!!
Άρχισες πάλι; ;;
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Είναι το πώς θα το παίξεις ρε αδερφέ Ασπούμε εγώ πριν λίγο καιρό ήμουνα συχνός πελάτης της Ελένης το ρωσιδακι το Πιπινι γάλακτος το 18 χρόνο από μεγάλου Αλεξάνδρου.
Είχα καλές σχέσεις με την τσατσά όπως και με την κοπέλα έτσι όταν έκλεινε το βράδυ και μάζευαν πάντα πήγαινα εκείνη την ώρα και το Ελενάκι ενώ είχε κάνει το μπάνιο της στο σχολασμα της με υποδεχόταν στο δωμάτιο για όση ώρα έκανα να τελειώσω και μια φορά εν ώρα εργασίας δεν έχυσα και απογοητευμένος τους το εξήγησα οτι έχοντας μόνο 5 ευρώ πάνω μου τώρα είμαι αχυστος και ανήσυχος έτσι μου έδωσαν δεύτερη ευκαιρία.
Επισεις κάτι άσχετο ψιλό μελαχρινό λεπτό Πιπινι στο φούρνο στο Καμπούλ ενώ είχαμε καταθεσει εγώ και ένας φίλος την παίρναμε μάτι και σκέφτομασταν αν ήταν ιερόδουλη μιας όμως που δεν την είχαμε πετύχει δεν κάναμε κίνηση αλλά ξαφνικά είδαμε να έρχεται ένας άστεγος ναρκωμανης και αυτή να ανοίγει και να του δίνει ένα εικοσαρικο μας έκανε μεγάλη εντύπωση συνεχίσαμε να την κοιτάμε αλλά αυτή στην κοσμαρα της ήταν στο κινητο έτσι αποχορησαμε Αλκατράζ για ποτάκι.
Υπάρχουν εξηγήσεις ορθολογικές για όσα έγραψες εδώ για την Ελένη. Μια εγήγηση είναι ας πούμε ότι σε γούσταρε όντως, αλλά είναι ένα συμπέρασμα πολύ δύσκολο και παραφουσκωμένο να το αποφανθεί κάποιος σε τέτοιους χώρους. Εγώ ποντάρω στο εξής: Επειδή μπορεί να είσαι πελάτης που αργεί να τελειώσει πράγμα που σημαίνει ότι 'κόβεις δουλειά' δηλαδή πάκηδες που θά τούς εκτελούσε η κορασίδα σε 3λεπτα '''σε έβαλε στην τελευταία βάρδια στο σχόλασμα''' ( = σε έκανε να πιστέψεις ότι είσαι ιδιαίτερος αφού θα γαμηθεί μαζί σου για λίγο παραπάνω και ντουζαρισμένη) και για να πάρει το εξτραδάκι της(ένας πελάτης σταθερός που δεν θέλει να χάσει από τη στιγμή που παίζουν και αφραγκίες) με μηδαμινές χρηματικές απώλειες που θα δημιουργούσες την ώρα που η δουλειά είναι στα κόκκινα) Καταλαβαίνεις φυσικά ότι στο σχόλασμά της η κοπέλα δεν νοιώθει απολύτως τίποτα από σεξ αλλά έτσι κι αλλιώς δεν νοιώθουν στο μεγαλύτερο ποσοστό διότι αυτή η δουλειά κάνει αυτές τις κοπέλες να γίνουν όχι απλά σκληρές αλλά το να φτάσουν σ εσημείο να διαβάζουν τη σκέψη σου κάθε δευτερόλεπτο ώστε να την ελέγξουν και την εξαργυρώσουν σε χρήματα. Σχετικά με το 5ευρο υπάρχει εξήγηση και γι' 'αυτό: Χρήματα συν για το μπουρδέλο και για την κοπέλα έστω και 5 ευρώ μοιρασμένο στα 3... Τα λέω όλα αυτά φιλικά χωρίς να θέλω να βγάλω τοξικότητα -σού το ορκίζομαι- και φυσικά πάντα αφήνοντας ένα παραθυράκι ανοιχτό ότι μπορέι να κάνω λάθος ή και Μεγάλο λάθος.. Να σού πω ότι το ρεκόρ μου σε δωμάτιο με 10 ευρώ είναι 25 λεπτά και έχω γαμήσει πάνω από 50 φορές μόνο με 10ευρο για 18λεπτα. Δεν λέω ότι οι κοπέλες δεν συμπαθούν ανθρώπους ή δεν γουστάρουν ποτέ κανέναν ερωτικά στιγμιαία ή για μερικές μέρες αλλά λέω ότι όλοι μας στο τέλος της μέρας και σε βάθος χρόνου είμαστε για αυτές πελάτες -άρα το χρηματιστήριό τους- και δεν δίνουν για μας δεκάρα στην πραγματική ζωή έξω. Αυτά, καλό απόγευμα , μακάρι να μην κούρασα..! Υ.Γ Ακόμα και στην περίπτωση που έκανες σχέση με την κοπέλα εκτός δουλειάς και γαμιόσουν μαζί της τζάμπα πάλι η πραγματικότητα θα υπερνικούσε τα πάντα: 1) Για πόσο καιρό σχέση 2) Πόσο θα σε γούσταρε πραγματικά από τη στιγμή που παρεμβαίνουν στο μουνί της τόσοι άντρες κάθε μέρα και κάποιοι την φέρνουν και σε οργασμό? -έστω και 2 άτομα τη μέρα- (οργασμός = το ανώτερο συναίσθημα που μπορεί να νοιώσει μια γυναίκα από έναν άνδρα το ύψιστο, ανώτερο κι απ' τον έρωτα, ταβάνι..) 3) Πόσα θα πλήρωνες έξω για αυτήν λιγότερα η περισσότερα από το μπουρδέλο...??? Το πήγα μακριά το ξέρω αλλά για σκέψου τα λίγο..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτός είμαι δεν αλλάζω..!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

ANH

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
1
Δευτέρα και Τρίτη είναι απόγευμα....
Τετάρτη πρωι απόγευμα.. Πέμπτη Παρασκευή πρωί... αυτό είναι το πρόγραμμα μέχρι να ξανά αλλάξει..λόγω Μαίρης που έχει άστατες μέρες δουλειάς.
Ευχαριστώ για την απάντηση. Όταν λέμε απόγευμα εννοούμε μετά τις 16:00;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
31
Like
26.003
Πόντοι
7.046
Πλεον ο οίκος της θρυλικής Τζωρτζιας στην Δίδυμου 7 έφτασε στο τέλος , πιθανον. Μπηκε ενοικιαστήριο! Ο χρόνος θα δείξει αν επιστρέψει στους οίκους της Κολάσεως ή σε κανα στουντιο ή σαν call (που δεν το βλέπω γιατί δεν έκανε ποτε ακα πιπετο) ή θα στρωθει σε άλλο επάγγελμα στην πρωτευουσα της ακολασίας. Ευχομαι το τελευταίο γιατί ήταν από τις ελάχιστες συγκροτημένες πορνες που είχα γνωρίσει και καλο τυπακι. Πάμε για αλλά, εκτός αν τη δουμε σε κανα site πορνόαγγελιών...τοτε θα έχει επανάληψη και ξανά επανάληψη...!
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
628
Πόντοι
81
Τι να σ πω ρε φίλε ίσως σταμάτησε, ίσως βρήκε τον έρωτα ίσως ανεβαίνει το κασέ της ίσως πήγε εξωτερικό ίσως πήγε Βουλγαρία διακοπές τι να σ πω δε γνωρίζω
Εχθές ήταν στο 17 όροφο.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.294
Πόντοι
456
Τζενη μαύρο τελείωσε δεν έχει σεβασμό για το πελάτη και ποσο μάλλον για δικούς της πελάτες π πηγαίνανε σταθερά ότι χειρότερο. Να μη σ λέω πολλά έκανε ελεύθερο στοματικό κ μετά από κάποιο καιρό έλεγε ότι έχει θέμα με λαιμό είναι άρρωστη και κάνει αυτή τη βδομάδα πχ με σκουφάκι , τεσπα ένα μήνα έλεγε το ίδιο κ την είχα ακούσει να μιλάει με τη Τσατσα κ γέλια και κάπνιζε, όταν ήρθε δωμάτιο άρχισε να μιλάει χαμηλόφωνα κ έκανε κουχου κουχου , της το είπα ότι δε ξανά έρχομαι , χέστηκε αλλά οκ από μένα μαύρο
Αυτη οταν πρωτο ηρθε το 2018 εκανε καραφουλ προγραμμα , και σιγα σιγα οταν πειρε τα επανω της τα εκοψε ολα !!!!!!!!!!! κουτοπονηρη Βουλγαρα , μαυρο .
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
402
Κριτικές
149
Like
8.080
Πόντοι
11.971
Ιάσονος 30
Άντζελα
Μετιου αναστήματος αδυνατουλα σιμπαθιτηκη στο προσοπο εκ Αλβανίας.
Πίπα με λίγο δοντακι αρκετός χρόνος γαμισακι νορμάλ και στα τέσσερα με βογκιτα ψιλοψευτικα αλλά καλά με άνεση χρόνου
Απογευματινή βάρδια
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Αυτή η παλινα-αλινα κάπως έτσι στο Έλλης 3 φέρνει και ένα συνεργείο μαζί της στο δωμάτιο με ντετολ.. επίσης μου φαίνεται κλέβει με τα χάδια κάνει 10 ώρες να μπει στο ψητό
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom