Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 265 άτομα (18 μέλη και 247 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Έτσι κάνουν σε αυτό το μαγαζί, το έγραψα κι εγώ πριν από μερικές μέρες. Φαίνεται πως έχουν λαλήσει φοβούμενοι καινούριο λοκντάουν και πάνε να βγάλουν από τη μύγα ξύγκι. Δε θα τους πάει όμως πολύ μπροστά αυτή η τακτική. Αν είχαν κουκούτσι για μυαλό, θα καταλάβαιναν ότι, αν θέλουν να κερδίσουν τον κόσμο σε αυτή τη δύσκολο περίοδο, πρέπει να βάλουν λίγο νερό στο κρασί τους κι όχι να μετράνε και το δευτερόλεπτο. Από μένα οριστικό μαύρο αυτό το μαγαζί κι ας είναι ωραίο μωράκι η Βαλέσκα.
δε θυμάμαι πως τη λέγανε και γενικώς κριτικες δεν πολυ βλεπω γιατι θεωρώ οτι ολα ειναι σχετικα. μπορει με μενα να ειναι φόλα αλλα με σενα να ειναι οκ..και αν ριξω πρωτα μπουρδελοτσαρκα και δω μια νεα που μαρεσει δε θα μπω στη διαδικασια να ανοιξω το κινητο να δω μπας και εχουν γραψει κριτικη,θα μπω μεσα και οτι γινει αλλωστε το πρωτο η το τελευταίο 20ρικο θα ειναι που θα κλαψω..παρολα αυτα δεν ηταν φόλα η γκόμενα. μου εκανε και καλη πιπα,και καλο γαμήσι
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.668
Κριτικές
34
Like
4.443
Πόντοι
7.195
Χτές απόγευμα Διδυμου 27 (άφησα και κριτική για Αλιόνα) η τσατσά ζήταγε χαρτιά, είναι λέει υποχρεωτικό. Της είπα ότι έχω εμβολιασμού και ταυτότητα, της τα έδειξα από μακριά, είπε οκ. Άλλος συναγωνιστής έφυγε κατευθείαν. Έχω την εντύπωση ότι το Δ27 έχει κανονικά άδεια, ίσως γι αυτό να φοβούνται περισσότερο..
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.264
Πόντοι
7.046
Πάω Μπαρμπορα μου λέει η τσατσά σε δυο βδομάδες, παω Εβελίνα μου λέει το απόγευμα, παω Ιωάννα Δεληγεώργη μου λέει μετά τις 20 του μήνα... Ε ρε πουστη τι τζίφος είναι αυτός...;;!!Και με τη Τζώρτζια εκτός παει θα περασει καιρός για πληρωμενη εκτόνωση...!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.264
Πόντοι
7.046
Καλημέρα σε όλους.Οσον αφορά την Μπάρμπορα έχει ένα πρόβλημα με την κήλη και θα κάνει μαγνητική στο τέλος του μήνα.Καλη συνέχεια.
Αμα χάσουμε το γκροβερ της 10ετιας τη γαμησαμε!!
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Αν μόνο ειπώθηκε και επιβεβαιώθηκε ότι δεν υσχίει πως είχες αυτές τις πληροφορίες; Μόνος σου τις σκέφτηκες; Το έχω αναφέρει και ποιό πάνω κιόλας ότι χθές ήταν εκεί.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι εννοείς; Για τσάρκα ή δωμάτιοΔ
Δωματιο φανταζομαι εννοει...
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Πάω Μπαρμπορα μου λέει η τσατσά σε δυο βδομάδες, παω Εβελίνα μου λέει το απόγευμα, παω Ιωάννα Δεληγεώργη μου λέει μετά τις 20 του μήνα... Ε ρε πουστη τι τζίφος είναι αυτός...;;!!Και με τη Τζώρτζια εκτός παει θα περασει καιρός για πληρωμενη εκτόνωση...!
Ποια Μπαρμπορα Εβελινα και Τζώρτζια βρε μύστες, μόνο Αλιονα από Δίδυμου 27...
Ακόμα τρέμουν τα αρχιδια μου απο προχθές που μου ξεριζωσε τη κρεατοβεργα στη πιπα....
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.264
Πόντοι
7.046
Ποια Μπαρμπορα Εβελινα και Τζώρτζια βρε μύστες, μόνο Αλιονα από Δίδυμου 27...
Ακόμα τρέμουν τα αρχιδια μου απο προχθές που μου ξεριζωσε τη κρεατοβεργα στη πιπα....
Εσυ εισαι πιο σκληρός μυστης και πας στα 50+. Εγώ δεν παω πανω απο 40.
 

pannnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2021
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
0
Στο διδύμου 18α είναι ακόμα η αλιονα;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Είσαι ωραίος.Οταν ειμουν πιτσιρικάς και παλληκαρακι μια κοπέλα σε μπουρδέλο με όνομα Κατερίνα επειδή μου έπεφταν τα Μαλιά μου πρότεινε να μου δώσει κάτι βότανα , μου λέει περνά από το σπίτι μου αγ.γλυκεριας Γαλάτσι . Πήγα 11 ώρα βράδυ στο πολυτελές διαμέρισμα της και όλη νύχτα βγάλαμε τα μάτια μας. Μου είχε πει τότε πως είσαι σπάνιο αρσενικό.Η άλλη μου έδωσε το τηλ. Στο μπουρδέλο και πήγαινα και κοιμόμουνα στο σπίτι της στο Άγιο Λουκά.Συμπερασμα.Αν η πουτανα σε γουστάρει θα στο πει και θα σε καλέσει σπίτι της χωρίς ούτε καν σκέψη για χρήματα.

Τελικά τί μαντζούνι σου έδωσε για την τριχόπτωση;;;; ?
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Βρέθηκε το Κατερινάκι από Ιάσωνος 37Β σκάλες , όντως είναι στην Βέργας 3 με όνομα Τίνα αν άκουσα καλά.. Ευχαριστώ τους Συνουσιαστές για την ιχνηλάτηση και να πω το ιδιαίτερο χαρακτηριστικό που έχει αυτή η κοπέλα που δεν το βρίσκεις εύκολα -μπορεί και καθόλου: Όσο και να γαμιέται παραμένει παρθένα...!!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
υπάρχουν και φόλες τσατσες οχι μονο πουτάνες...και σε αλλες περιπτώσεις με το που δω συγκεκριμένες τσατσες δε μπαινω και ας μαρεσει η πουτάνα,δυστυχώς και η πουτάνα ακολουθάει τη πολιτικη φολομάγαζου
Ισχύει.., για παράδειγμα στο πορνομόλ Ιάσονος 39 όλες οι τσατσάδες-τσάτσοι είναι αηδιαστικές προσωπικότητες όπως και οι κορασίδες...Μακριά από πορνομόλ για πάντα..!
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Κριτικές
159
Like
8.618
Πόντοι
23.733
Φυλής 84α
Με την Ράνια
Απογευματινή βάρδια
Ξανθιά λευκοσαρκη
Μι μου άπτου ολίγον.
Έχουμε δει και χειρότερα.
Ούτε Κριό ούτε ζέστη.
Η άσπρη κολάρα της στο πισοκολιτο καλή ήταν.
Άλλη φορά καλύτερα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
δε θυμάμαι πως τη λέγανε και γενικώς κριτικες δεν πολυ βλεπω γιατι θεωρώ οτι ολα ειναι σχετικα. μπορει με μενα να ειναι φόλα αλλα με σενα να ειναι οκ..και αν ριξω πρωτα μπουρδελοτσαρκα και δω μια νεα που μαρεσει δε θα μπω στη διαδικασια να ανοιξω το κινητο να δω μπας και εχουν γραψει κριτικη,θα μπω μεσα και οτι γινει αλλωστε το πρωτο η το τελευταίο 20ρικο θα ειναι που θα κλαψω..παρολα αυτα δεν ηταν φόλα η γκόμενα. μου εκανε και καλη πιπα,και καλο γαμήσι
Μα στην πολιτική του μαγαζιού αναφέρομαι, δεν είπα ότι ήταν φόλα.
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Τελικά τί μαντζούνι σου έδωσε για την τριχόπτωση;;;; ?
Αν δεν κάνεις πλάκα ,από ότι θυμάμαι εκχύλισμα δενδρολίβανου και φύλλα καρυδιάς για επάλειψη στα μαλλιά ..τόκανα δυό φορές και μετά βαρέθηκα ..
 

Progres7

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
56
Like
184
Πόντοι
0
Ρε παιδιά μια Ρίτα νομίζω την λένε ξανθιά με γαλάζια ματιά στο φωακαιας 19 τι λέει το είδα σήμερα και έλεγα να περάσω
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Χαιρετώ του νήματος τα αλάνια, χρόνια και ζαμάνια. Το Σάββατο δοκίμασα κι εγώ την Μαρία την καινούργια βυζαρού πιτσιρίκα από το φυλής 65 όροφος. Καταρχήν καμία σχέση με την άλλη συνονόματη βυζαρού πιτσιρίκα που δούλευε τα καλοκαίρια του '19 και '20 στην ίδια αλυσίδα. Εδώ έχουμε 20χρονο πιπίνι με τεράστιες φυσικές κρεμαστές βυζάρες από Ουγγαρία. Δεν την κόβω για αλβανέζα μιας και οι περισσότερες αλβανίδες είναι βραχυκέφαλες με επίπεδη μούρη. Αυτή είναι πιο αλογομούρα και από τις δικές μας τις ελλεϊνήδες. Συμπαθητική εμφάνιση, ωραίο κορμί. Μέσα στο δωμάτιο τελείως ψόφια πράγματα, μόνο για βυζολάγνους και αυτούς αν τους αφήσει να της χαϊδέψουν τα μαστάρια.

Πέρασα κι από φωκαίας 25α όροφος να δω τις καινούργιες λατίνες πιτσιρίκες. Δεν ξέρω αν είναι όντως λατίνες ή γυφτορουμάνες, ξερώ σίγουρα ότι από εμφάνιση αρκετά μέτριες όχι κάτι το ιδιαίτερο.

Όσο για την Τζένη την κορμάρα από τα 17άρια της φωκαίας, μιας και αναφέρθηκε, οι πληροφορίες μου λένε ότι θα επιστρέψει μέχρι τέλος της εβδομάδας. Ίδωμεν. :hi:
Καλησπέρα, την Μαρία σε ποια βάρδια την βρήκες στο Φ65 όροφος? Ευχαριστώ...
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
114
Like
1.489
Πόντοι
201
BOΛΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΚΑΡΑΒΑΊΟ: Απογευματάκι σήμερα και κατέβηκα στο Εμετουργειο να τιμήσω ένα ξανθό milf που δουλεύει Κεραμεικού 13. Όνομα δεν θυμάμαι αλλά θα το καταλάβετε από τις απίστευτες βυζάρες που έχει :jade:....Στα του αγώνα: Στα 4 σαν να ψιλο έκλεβε λίγο μου φάνηκε αλλά σε ιεραποστολικό έπαιξε καλά στα σηκωματα και άντεχε το κομπρεσέρ. Για τα δεδομένα της γειτονιάς καλό εμφανισιακά με μικρή κοιλίτσα που δεν θα σας χαλάσει τιμή ματς 10€ normal. Επειδή όμως εσταξα στον ιδρώτα το τέλος δεν ήρθε ποτέ ?. Πήρα τον πούλο και τράβηξα για Φ. Στα 100ρια ισόγεια δύο ελαφρά γεματουλες στο ένα και στο άλλο που δούλευε η Σβετα, ένα ξανθό με καλό κορμί χωρίς όμως καμιά από αυτές να κάνει τελειωτικό... Προχώρησα στην κεντρική αγορά και είδα την Ιζαμπέλα στο μαγαζί πού δουλεύει το βράδυ η Μπουτί, πολύ καλό τεμάχιο που έχουμε να δούμε καιρό και μάλιστα σε φουλαρακι. Θα έμπαινα αλλά διάβασα από συναγωνιστή ότι είναι λίγο βιαστική και ήθελα συμμετοχή αυτή τη φορά για να γίνει δουλειά συν ότι δεν είχε τελειωτικό. Τελικά κατέληξα στην Καρολίνα :pipa1:που της αρέσει να γαμιεται και δεν κάνει αγγαρεία στο Φωκ 27 ημιόροφο!! Στο τελείωμα τις είπα όχι νεροχύτη φτύσε εδώ στο κυπελακι που έχω μαζί μου~αυτη απόρησε :hmm: Βγαίνοντας στην Αχαρνών πήγα 100 μέτρα πιο κάτω που έχει ένα βουλκανιζατέρ...Έλα πάρε του λέω φίλε για δοκιμή. Τι είναι αυτό ρε μάγκα με ρωτάει στραβωμενος?? Γυαλιστικο για τα λάστιχα του λέω βάλε και θα με θυμηθείς !! :tooth:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Αν δεν κάνεις πλάκα ,από ότι θυμάμαι εκχύλισμα δενδρολίβανου και φύλλα καρυδιάς για επάλειψη στα μαλλιά ..τόκανα δυό φορές και μετά βαρέθηκα ..

ΔΕΝ κάνω πλάκα.. εδώ και μήνες έχω αρχίσει να έχω αραίωση σε επικίνδυνους ρυθμούς και φοβάμαι πως θα γίνω ξέφωτο.. πράγμα που ΔΕΝ θα ήθελα τουλάχιστον στην παρούσα φάση/ηλικία....
*ΔΕΝ θα έχω και ένα μέτρο σύγκρισης γαμώτο να δω εάν θα επιδεινώσει ή βοηθήσει την κατάσταση....
:confused: :confused::confused::confused::confused:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom