Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 299 άτομα (16 μέλη και 283 επισκέπτες)

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Να αναφέρω και συνεύρεση με Λάουρα από ΚΟλωνού 11 (α?) -νομίζω- πιάνει δουλειά γύρω στις 17.00. Επίσης μια κοπέλα που θέλω να τήν έχω στην φαρέτρα μου από τη στιγμή που δεν υπάρχουν επιλογές πλέον σΤΟ Μετάξι.. Αν θυμάμαι καλά πράσινα μάτια, απίστευτες γάμπες -απ 'τις καλύτερες που έχω δει- και γενικώς καλό σεξ για νορμάλ χωρίς να χάνεις ούτε δραχμή απ 'το δεκάευρό σου.. Αυτάααα
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Το σεξ στα μπουρδέλα σώζει ζωές, αυτό είναι αδιαπραγμάτευτο. Τον τελευταίο καιρό συνάντησα στα σαλόνια γνωστές φάτσες -παντρεμένοι όλοι- που μού πλάσαραν ότι έχουν μια γαμάτη και απίθανη ζωή κι ότι αυτό είναι το νόημα να κάνεις οικογένεια κι ότι δεν έχεις ανάγκη τίποτε άλλο...Πρόδωσαν τις αξίες τους σε δευτερόλεπτα όταν αντιλήφθηκαν ότι η βιολογία τους είναι ένα ανίκητο θηρίο... Περίμεναν στο σαλόνι του μπουρδέλου ιδρωμένοι από την αίσθηση καταδίωξης μην τυχόν και τούς αντιληφθεί κάποιος , μην τυχόν κάποιος είναι βαλτός να τους παρακολουθεί, χεσμένοι από τον φόβο μην κάποιος τούς καρφώσει στη γυναίκα τους.. Είμαι ελεύθερος , δεν κρύβομαι από κανέναν , κατεβαίνω στους οίκους για να σκηνοθετήσω τις φαντασιώσεις -σεξουαλικές και μη- που λίγο μετά θα πάρουν σάρκα και οστά για να αναβαθμίσουν τα νευρικά κεντρικά μου συστήματα. Δε με νοιάζουν τα ήθη και τα έθιμα, δεν με νοιάζουν οι απόψεις των άλλων πλέον, σιχάθηκα τον κοινωνικό ιστό και είμαι 2 σκαλοπάτια πριν την πλήρη αποκοπή από αυτόν... Υποκλέπτω εκφράσεις προσώπων από τα κορίτσια και τις κουβαλάω μαζί μου για πάντα σαν μια μόνιμη συντροφιά.. Μειδίαμα, γλυκά βλέμματα, αγγίγματα, δάχτυλα χεριών , μορφασμοί που αναδιπλώνουν την γυναικεία επιδερμίδα σε σχήματα ανείπωτα και αποκαλύπτουν συναισθήματα που δεν ήξερες ότι υπάρχουν ... Δεν κολλάω με τις ίδιες τις κοπέλες, δεν θα τις ήθελα για μόνιμη σχέση, θέλω μόνο να ληστέψω τα κύτταρά τους, τα σωθικά τους , όλα αυτά που νοιώθουν και να τα ανακατέψω σ 'ένα τρελό καζάνι που θα μού δώσει το τελικό νέκταρ της αθανασίας...
Ναι ,αλλά σε βλέπω και σένα να πηγαίνεις πάλι για μπάνια λόγω φιλοσοφίας. Είπαμε φιλοκαλουμεν τε μετ ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μαλακίας,όπως έλεγαν και αρχαίοι ημών βορδελιάρηδες.
Καλημέρα.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Ναι ,αλλά σε βλέπω και σένα να πηγαίνεις πάλι για μπάνια λόγω φιλοσοφίας. Είπαμε φιλοκαλουμεν τε μετ ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μαλακίας,όπως έλεγαν και αρχαίοι ημών βορδελιάρηδες.
Καλημέρα.
χαχαχα...!!
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
... χωρίς να χάνεις ούτε δραχμή απ 'το δεκάευρό σου.. Αυτάα..
Τα δεκάρικα τα χω για στρίβω τον καπνό. Γι αυτό μένω αφραγκος συνεχως.

Εσύ που γυρνάς Εμετουργειο φέραν κανένα πιπίνι γάλακτος;
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Τα δεκάρικα τα χω για στρίβω τον καπνό. Γι αυτό μένω αφραγκος συνεχως.

Εσύ που γυρνάς Εμετουργειο φέραν κανένα πιπίνι γάλακτος;
Δεν έχει τίποτα, άμα θες πήγαινε στο ρωσιδάκι -την Νίκη- Περδίκκα 1 / 12.00 -18.00, καλή είναι
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Τα δεκάρικα τα χω για στρίβω τον καπνό. Γι αυτό μένω αφραγκος συνεχως.

Εσύ που γυρνάς Εμετουργειο φέραν κανένα πιπίνι γάλακτος;
Να φανταστείς ότι πλέον πάω ούτε μια φορά τη βδομάδα, ξεκόβω σιγά σιγά μέχρι να κατέβουν φουρνιές
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.365
Κριτικές
15
Like
11.826
Πόντοι
3.246
Λάιβ από Φολης:

Κατάθεση στο Φ84 στην Βραζιλιάνα Ιζαμπέλα, με θητεία σε στούντιο και στα μπουρδέλα των Χανίων της οδού Μίνωος. Παίχτηκε γλυφομούνι, γλυφοκωλι και ΜΟΝΟ κωλογαμησι. Γλωσσοφιλα δεν έδωσε. Μια κατάθεση για το παλμαρέ αφού αυτό που είχε να δώσει το έδωσε. Στα μείον η υφερπουσα βιασύνη, γιατί "αν θες το κάνουμε και 2η φορά αφού τελειώνει ο χρόνος". Συν ότι παραπονέθηκε για το αποκλειστικό γαμησι κώλου, με εμένα να της απαντώ ότι έτσι είδα ότι τη γαμαγα στον ύπνο μου. Για μια φορά πάντως αξίζει. Ακολουθούν φωτογραφίες του δωματίου. Αυτά...
 

Συνημμένα

  • IMG_20211114_123448.jpg
    IMG_20211114_123448.jpg
    2,8 MB · Εμφανίσεις: 29
  • IMG_20211114_123455.jpg
    IMG_20211114_123455.jpg
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 35

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Μετα απο τις φολες που εφαγα μες στην βδομαδα,επιτελους και κατι καλο.Ελλης 3,η 2τσα παρουσιασε την Ειρηνη και την Πωλινα(Παλινα),μολις την ειδα μου θυμησε την Ανφισσα λιγο στην φατσα μονο,γιατι αυτη ειναι ψηλη,λιγο γεματουλα,οχι πολυ,ξανθια,μιλφ με μαλι πιασμενο κοτσο,μεσαιο βυζι χαλαρο,δεν την εχω ξαναδει καπου,ουτε ομως η 2τσα την παρουσιασε και σαν καινουργια,προγραμμα τα παντα πλην πρωκτικου,μου λεει παρτες και τις δυο παρτουζα,της λεω δεν θελω,η Ειρηνη δεν μου αρεσει να πω την αληθεια,στειλε της λεω την Πωλινα(Παλινα), τεσπα μου εκανε το κλικ,λεω δεν γαμιεται αλλο ενα εικοσαρι μπορει να παει στον κουβα.Κινηση δεν ειχε στο σαλονι,ερχεται μετα απο λιγο με ενα τσαντακι στο χερι και βγαζει,βγαζει,βγαζει,μωρομαντιλλα,προφυλακτικο,αντισυπτικο,λιπαντικο,μου περναει τα χερια με αντισυπτικο,ωχ λεω την πατησαμε παλι,αποστηρωμενο προγραμμα θα κανει και μολις αφηνει το ψεκαστικο αρχιζει τα βαθια γλωσσοφιλα,τρωμαρα σου λεω απο μεσα μου το αντισυπτικο σε μαρανε,τα γλωσσοφιλλα αβερτα ομως,δαχτυλα καργα αφηνει,γλυφω βυζια,στο ενα πονουσε λιγο,φαινεται της το δαγκωσε κανενας,ξαπλωνουμε τον παιρνει στον στο στομα ανευ,γλυφει μπαλες,επιτελους λεω,ερχεται απο πανω και γλυφει τα παντα και γλωσσοφιλα συνχρονως,φαινετα να της αρεσει αυτο που κανει,την βρισκει,οπως και η Ανφισσα το ιδιο,στανταρακι και αυτη,ομως μας αφησε,τι εγινε και αν μαλλωσανε δεν ξερω,παντως αυτη μαζευε τον κοσμο εκει και αποτι φαινεται εκανε την κινηση ωστε να βρει εναν επαξιο αντικαταστατη και νομιζω οτι κατα την γνωμη τον βρηκε σε μεγαλο βαθμο,Η Ανφισσα ηταν ποιο αδυνατη αλλα ποιο κοντη,αυτη ειναι ψηλη και ποιο γεματη αλλα τα κιλα κατανεμονται ομοιομορφα και δεν φαινονται λογο υψους,προσωπο μετριο,τελειωσα με τσιμπουκι το οποιο εναι αρκετα καλο και τα πηρε στο στομα,δεν βιαζεται,η 2τσα δεν ενοχλησε,ημουν σιγουρα 10λεπτο μεσα,ισως και παραπανω,θα ξαναδοκιμαστει να δουμε τι λεει και στα υπολοιπα και οκαιρος θα δειξει αν αντικαταστησει επαξια την Ανφισσα,να πω οτι μετα οσο ντυνομουν,οσοι ερχονταν μπαιναν με αυτην.
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Πρωϊνή επίσκεψη για γαμήσι, κατόπτευση στο "τρίγωνο" αλλά δεν υπήρχε ψυχή, μάλλον ήταν νωρίς. Οπότε βούρ για Αχαρνών. Στα Διδύμου 7Α & Β έχει μπεί ενοικιαστήριο, άρα δεν τα βλέπω να παιζουν σύντομα ή και καθόλου πιά. Απέναντι όμως στο 8 ισόγειο, δέχθηκα μάλλον απρόθυμα να παρτουζωθώ στα 30ευρώ με τις Βερόνικα & Ελένη(?). Εμφανησιακά ποτέ δεν μου έχει κάνει κλίκ η Βερόνικα, και ποτέ δεν έχω περάσει μαζί της. Η άλλη κοπέλα είναι αρκετά όμορφη αλλά κάτι μου είπε μέσα μου να τις πάρω μαζί. Και είχα δίκιο, τελικά μέσα είναι πολύ δυνατά τα κορίτσια, αν και το παρακάνουν με τα ψεύτικα ηχητικά εφέ. Καλή πίπα και οι δύο, γλωσσόφιλα, μύριζαν καθαρές, δεν βιάζονται, κάνουν εναλλαγές με δική τους πρωτοβουλία, και έγινε στεγνό καθάρισμα στο στόμα.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Καλημέρα, πέρασα εχτές από Μαραθώνος 59 και Αχιλλέως και η υπηρεσία μου παρουσίασε μια καινούργια κοπέλα,τη Σοφία,η Σοφία είναι γύρω στο 1.70 με κανονικό σώμα μαλλί ξανθό μέχρι τους ώμους και ωραίο πρόσωπο,το πρόγραμμα της περιέχει ελεύθερο στοματικό με όλες τις στάσεις και 69,το σαλονάρισμα δε με τράβηξε και δε πέρασα αν και τώρα το ψηλομετάνιωσα έπρεπε να μπω και ότι γινόταν, μετά πήγα προς διδύμου,διδύμου 22 ήταν η Λυδία και Διδυμου 27 η Βικτώρια με Στέλλα αν θυμάμαι καλά το όνομα της.
 

fmx

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2020
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Το σεξ στα μπουρδέλα σώζει ζωές, αυτό είναι αδιαπραγμάτευτο. Τον τελευταίο καιρό συνάντησα στα σαλόνια γνωστές φάτσες -παντρεμένοι όλοι- που μού πλάσαραν ότι έχουν μια γαμάτη και απίθανη ζωή κι ότι αυτό είναι το νόημα να κάνεις οικογένεια κι ότι δεν έχεις ανάγκη τίποτε άλλο...Πρόδωσαν τις αξίες τους σε δευτερόλεπτα όταν αντιλήφθηκαν ότι η βιολογία τους είναι ένα ανίκητο θηρίο... Περίμεναν στο σαλόνι του μπουρδέλου ιδρωμένοι από την αίσθηση καταδίωξης μην τυχόν και τούς αντιληφθεί κάποιος , μην τυχόν κάποιος είναι βαλτός να τους παρακολουθεί, χεσμένοι από τον φόβο μην κάποιος τούς καρφώσει στη γυναίκα τους.. Είμαι ελεύθερος , δεν κρύβομαι από κανέναν , κατεβαίνω στους οίκους για να σκηνοθετήσω τις φαντασιώσεις -σεξουαλικές και μη- που λίγο μετά θα πάρουν σάρκα και οστά για να αναβαθμίσουν τα νευρικά κεντρικά μου συστήματα. Δε με νοιάζουν τα ήθη και τα έθιμα, δεν με νοιάζουν οι απόψεις των άλλων πλέον, σιχάθηκα τον κοινωνικό ιστό και είμαι 2 σκαλοπάτια πριν την πλήρη αποκοπή από αυτόν... Υποκλέπτω εκφράσεις προσώπων από τα κορίτσια και τις κουβαλάω μαζί μου για πάντα σαν μια μόνιμη συντροφιά.. Μειδίαμα, γλυκά βλέμματα, αγγίγματα, δάχτυλα χεριών , μορφασμοί που αναδιπλώνουν την γυναικεία επιδερμίδα σε σχήματα ανείπωτα και αποκαλύπτουν συναισθήματα που δεν ήξερες ότι υπάρχουν ... Δεν κολλάω με τις ίδιες τις κοπέλες, δεν θα τις ήθελα για μόνιμη σχέση, θέλω μόνο να ληστέψω τα κύτταρά τους, τα σωθικά τους , όλα αυτά που νοιώθουν και να τα ανακατέψω σ 'ένα τρελό καζάνι που θα μού δώσει το τελικό νέκταρ της αθανασίας...
???????
 

Petrouilias

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2021
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
923
Πόντοι
81
Λάιβ από Φολης:

Κατάθεση στο Φ84 στην Βραζιλιάνα Ιζαμπέλα, με θητεία σε στούντιο και στα μπουρδέλα των Χανίων της οδού Μίνωος. Παίχτηκε γλυφομούνι, γλυφοκωλι και ΜΟΝΟ κωλογαμησι. Γλωσσοφιλα δεν έδωσε. Μια κατάθεση για το παλμαρέ αφού αυτό που είχε να δώσει το έδωσε. Στα μείον η υφερπουσα βιασύνη, γιατί "αν θες το κάνουμε και 2η φορά αφού τελειώνει ο χρόνος". Συν ότι παραπονέθηκε για το αποκλειστικό γαμησι κώλου, με εμένα να της απαντώ ότι έτσι είδα ότι τη γαμαγα στον ύπνο μου. Για μια φορά πάντως αξίζει. Ακολουθούν φωτογραφίες του δωματίου. Αυτά...
Μέχρι τι ορα είναι??
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
Δε με νοιάζουν τα ήθη και τα έθιμα, δεν με νοιάζουν οι απόψεις των άλλων πλέον, σιχάθηκα τον κοινωνικό ιστό και είμαι 2 σκαλοπάτια πριν την πλήρη αποκοπή από αυτόν...

katigoro-tous-anthropous.jpg
 

snowrider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
8
Like
533
Πόντοι
281
ρε παιδια η τζενη που ηταν φωκαιας παιζει ακομα? η σταματησε?
 

ANH

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
1
Τελικά επειδή ξαναρώτησα και δεν πήρα απάντηση η Εβελινα τι ώρα ξεκινάει;
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Κριτικές
159
Like
8.621
Πόντοι
23.733
Ιάσονος 10
Πέρασα με τη Τζέσικα
Το 2015 δούλευε Ιάσονος 31
Τόρα λίγο ποιο γεμάτη
Είναι ροσοιταλιδα σε στιλ
Μαρίας Κορινθίου
Βαρβατο τσιμπούκι και άγριο κοπανιμα σε τρεις στάσεις
Χορις βιασύνες μα και μου.

Πετιχα και την τσατσα της
Αρινας και μου είπε τα νέα της
Σε ποια πόλη της Ιταλίας δουλεύει και πος τα πάει.
Διστιχος κι εκεί την χτιπισε η καραντίνα
Δισκολος καιρός για πεταλούδες της νύχτας
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Καταθεση πριν λίγο στην Αλιονα στο Δίδυμου 27
Αυτη η γυναίκα αλάνια μου απο κάτι πάσχει, δεν εξηγείται αλλιώς...
Καθε φορά γίνεται και πιο ΛΥΣΣΑΡΑ.
Με το που μπαίνει στο δωμάτιο, μου ορμάει με γλωσσοφιλα, "μου έλειψες Ηρακλή μου" καθε φορά την ίδια ατάκα μου λέει, αφού στήνεται στα 4 με την κωλαρα της να φαίνεται στο καθρέφτη, ξεκινάει το λυσσαλέο και ασταμάτητο πεοθηλασμό της χωρίς ελεος, φτυσιμο γλείψιμο Deepthroat και δε συμμαζεύεται, σε μια φάση νόμιζα ότι θα μου τον καταπιεί στον οισοφάγο της θα τον πάρει μαζί της... Είναι άλλο πράγμα αυτή η γυναίκα.
Στήσιμο στα 4 κατευθείαν και δωστου χωρίς έλεος, σφαλιάρες εγω, βογγητα αυτή, την έπαιρνα εναλλάξ και κωλο και μουνι, έκανα ότι ήθελα στις τρύπες της χωρίς καμια διαμαρτυρία και αλλαγή καπότας, την πήρα και στα όρθια όπου κρατήθηκε απο τον καθρέφτη όπου με κοιτούσε απο 'κει και τον έγλειφε, λέω "πάει μουρλάθηκε αυτή" , σε μια φάση, κάθεται στα γόνατα και μου ρουφάει τα αρχιδια σαν ηλεκτρική σκούπα, έτσι στο άκυρο, μετά έκατσε πανω μου σε στάση cowgirl όπου έκανε σαν δαιμονισμένη με το μαλλι της ανακατεμένο να μοιάζει με ψυχοπαθή, λέω ζούμε σε τσόντα απο το μελλον εδώ τώρα...
Επειδή σε μια φάση άρχισα να φοβάμαι ότι θα αποτρελαθει εντελώς, έβγαλα τη καποτα και τον έχωσα στο στόμα της να χυσω, αυτή να αρχίζει πάλι την λυσσαλέα πιπα της και να μου λέει "χυσε με στο προσωπο μωρό μου" αφού της εχυσα τη μούρη της τον έχωσα στο στόμα για τα τελευταία φλόκια, οπου με κοιταζε κατάματα και τα κατάπιε ...

Συνοπτικά να σας πω αλάνια μου οτι η τύπισσα αυτή είναι άρρωστη για πουτσα, εχω αρχισει να πιστεύω ότι είναι νυμφομανης, τέτοια τρελα δεν εξηγείται αλλιώς, οσο περνάει ο καιρός αποτρελαινεται και πιο πολύ.

Να ειναι καλα η γυναίκα, αλλά έχω αρχίσει να ανησυχώ, μιλάμε για λύσσα κακιά τωρα .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom