Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 300 άτομα (14 μέλη και 286 επισκέπτες)

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Τελικά επειδή ξαναρώτησα και δεν πήρα απάντηση η Εβελινα τι ώρα ξεκινάει;
Δευτέρα και Τρίτη είναι απόγευμα....
Τετάρτη πρωι απόγευμα.. Πέμπτη Παρασκευή πρωί... αυτό είναι το πρόγραμμα μέχρι να ξανά αλλάξει..λόγω Μαίρης που έχει άστατες μέρες δουλειάς.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Καταθεση πριν λίγο στην Αλιονα στο Δίδυμου 27
Αυτη η γυναίκα αλάνια μου απο κάτι πάσχει, δεν εξηγείται αλλιώς...
Καθε φορά γίνεται και πιο ΛΥΣΣΑΡΑ.
Με το που μπαίνει στο δωμάτιο, μου ορμάει με γλωσσοφιλα, "μου έλειψες Ηρακλή μου" καθε φορά την ίδια ατάκα μου λέει, αφού στήνεται στα 4 με την κωλαρα της να φαίνεται στο καθρέφτη, ξεκινάει το λυσσαλέο και ασταμάτητο πεοθηλασμό της χωρίς ελεος, φτυσιμο γλείψιμο Deepthroat και δε συμμαζεύεται, σε μια φάση νόμιζα ότι θα μου τον καταπιεί στον οισοφάγο της θα τον πάρει μαζί της... Είναι άλλο πράγμα αυτή η γυναίκα.
Στήσιμο στα 4 κατευθείαν και δωστου χωρίς έλεος, σφαλιάρες εγω, βογγητα αυτή, την έπαιρνα εναλλάξ και κωλο και μουνι, έκανα ότι ήθελα στις τρύπες της χωρίς καμια διαμαρτυρία και αλλαγή καπότας, την πήρα και στα όρθια όπου κρατήθηκε απο τον καθρέφτη όπου με κοιτούσε απο 'κει και τον έγλειφε, λέω "πάει μουρλάθηκε αυτή" , σε μια φάση, κάθεται στα γόνατα και μου ρουφάει τα αρχιδια σαν ηλεκτρική σκούπα, έτσι στο άκυρο, μετά έκατσε πανω μου σε στάση cowgirl όπου έκανε σαν δαιμονισμένη με το μαλλι της ανακατεμένο να μοιάζει με ψυχοπαθή, λέω ζούμε σε τσόντα απο το μελλον εδώ τώρα...
Επειδή σε μια φάση άρχισα να φοβάμαι ότι θα αποτρελαθει εντελώς, έβγαλα τη καποτα και τον έχωσα στο στόμα της να χυσω, αυτή να αρχίζει πάλι την λυσσαλέα πιπα της και να μου λέει "χυσε με στο προσωπο μωρό μου" αφού της εχυσα τη μούρη της τον έχωσα στο στόμα για τα τελευταία φλόκια, οπου με κοιταζε κατάματα και τα κατάπιε ...

Συνοπτικά να σας πω αλάνια μου οτι η τύπισσα αυτή είναι άρρωστη για πουτσα, εχω αρχισει να πιστεύω ότι είναι νυμφομανης, τέτοια τρελα δεν εξηγείται αλλιώς, οσο περνάει ο καιρός αποτρελαινεται και πιο πολύ.

Να ειναι καλα η γυναίκα, αλλά έχω αρχίσει να ανησυχώ, μιλάμε για λύσσα κακιά τωρα .
Την Καλησπερα Φιλε Tony.....
 

Συνημμένα

  • giphy (7).gif
    giphy (7).gif
    1,7 MB · Εμφανίσεις: 26

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
Καταθεση πριν λίγο στην Αλιονα στο Δίδυμου 27
Αυτη η γυναίκα αλάνια μου απο κάτι πάσχει, δεν εξηγείται αλλιώς...
Καθε φορά γίνεται και πιο ΛΥΣΣΑΡΑ.
Με το που μπαίνει στο δωμάτιο, μου ορμάει με γλωσσοφιλα, "μου έλειψες Ηρακλή μου" καθε φορά την ίδια ατάκα μου λέει, αφού στήνεται στα 4 με την κωλαρα της να φαίνεται στο καθρέφτη, ξεκινάει το λυσσαλέο και ασταμάτητο πεοθηλασμό της χωρίς ελεος, φτυσιμο γλείψιμο Deepthroat και δε συμμαζεύεται, σε μια φάση νόμιζα ότι θα μου τον καταπιεί στον οισοφάγο της θα τον πάρει μαζί της... Είναι άλλο πράγμα αυτή η γυναίκα.
Στήσιμο στα 4 κατευθείαν και δωστου χωρίς έλεος, σφαλιάρες εγω, βογγητα αυτή, την έπαιρνα εναλλάξ και κωλο και μουνι, έκανα ότι ήθελα στις τρύπες της χωρίς καμια διαμαρτυρία και αλλαγή καπότας, την πήρα και στα όρθια όπου κρατήθηκε απο τον καθρέφτη όπου με κοιτούσε απο 'κει και τον έγλειφε, λέω "πάει μουρλάθηκε αυτή" , σε μια φάση, κάθεται στα γόνατα και μου ρουφάει τα αρχιδια σαν ηλεκτρική σκούπα, έτσι στο άκυρο, μετά έκατσε πανω μου σε στάση cowgirl όπου έκανε σαν δαιμονισμένη με το μαλλι της ανακατεμένο να μοιάζει με ψυχοπαθή, λέω ζούμε σε τσόντα απο το μελλον εδώ τώρα...
Επειδή σε μια φάση άρχισα να φοβάμαι ότι θα αποτρελαθει εντελώς, έβγαλα τη καποτα και τον έχωσα στο στόμα της να χυσω, αυτή να αρχίζει πάλι την λυσσαλέα πιπα της και να μου λέει "χυσε με στο προσωπο μωρό μου" αφού της εχυσα τη μούρη της τον έχωσα στο στόμα για τα τελευταία φλόκια, οπου με κοιταζε κατάματα και τα κατάπιε ...

Συνοπτικά να σας πω αλάνια μου οτι η τύπισσα αυτή είναι άρρωστη για πουτσα, εχω αρχισει να πιστεύω ότι είναι νυμφομανης, τέτοια τρελα δεν εξηγείται αλλιώς, οσο περνάει ο καιρός αποτρελαινεται και πιο πολύ.

Να ειναι καλα η γυναίκα, αλλά έχω αρχίσει να ανησυχώ, μιλάμε για λύσσα κακιά τωρα .
Επιβεβαιώνω άρρωστη τρελή γεννήθηκε για να γαμιεται ορμάει πάνω σου άρρωστη ρουφήχτρα ,σφαλιάρες πέσανε δυνατό γαμησι μουνι κωλο ότι θες σε πεθαίνει
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Φιλε μου......πως κατορθωνεις να βγαζεις τα "αγρια ενστικτα" σε μερικες .........αν εξακολουθησεις τις επισκεψεις στην Νονα την βλεπω.......
 

Συνημμένα

  • 33853d368e8a97ba3e2acf3e276d5d40.gif
    33853d368e8a97ba3e2acf3e276d5d40.gif
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 34

Chemical Warfare

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
42
Κριτικές
4
Like
388
Πόντοι
20
Ιάσονος 10
Πέρασα με τη Τζέσικα
Το 2015 δούλευε Ιάσονος 31
Τόρα λίγο ποιο γεμάτη
Είναι ροσοιταλιδα σε στιλ
Μαρίας Κορινθίου
Βαρβατο τσιμπούκι και άγριο κοπανιμα σε τρεις στάσεις
Χορις βιασύνες μα και μου.

Πετιχα και την τσατσα της
Αρινας και μου είπε τα νέα της
Σε ποια πόλη της Ιταλίας δουλεύει και πος τα πάει.
Διστιχος κι εκεί την χτιπισε η καραντίνα
Δισκολος καιρός για πεταλούδες της νύχτας
Ναι η Αρίνα έφυγε από την Μπολόνια και πήγε Μιλάνο...την βλέπω στο tik tok.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Επιβεβαιώνω άρρωστη τρελή γεννήθηκε για να γαμιεται ορμάει πάνω σου άρρωστη ρουφήχτρα ,σφαλιάρες πέσανε δυνατό γαμησι μουνι κωλο ότι θες σε πεθαίνει
Φιλε Talibanako 5-6 φορες που περασα με την συγκεκριμενη μονο την πρωτη φορα μπορω να πω οτι ευχαριστηθηκα....τις επομενες ηταν απλως με αριστα το 10 .....ενα 7αρι....ασε που μου εκανε κατι τρελλα....με ξενερωσε....δεν θα αναφερθω...δεν χρειαζεται αλλωστε.....ισως περασω μια βολτα να δωσω καμμια πιπα......Καλα να περνας.....
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Φιλε Talibanako 5-6 φορες που περασα με την συγκεκριμενη μονο την πρωτη φορα μπορω να πω οτι ευχαριστηθηκα....τις επομενες ηταν απλως με αριστα το 10 .....ενα 7αρι....ασε που μου εκανε κατι τρελλα....με ξενερωσε....δεν θα αναφερθω...δεν χρειαζεται αλλωστε.....ισως περασω μια βολτα να δωσω καμμια πιπα......Καλα να περνας.....
Λες να έχουν το κοκκαλάκι της νυχτερίδας; :P
 

snowrider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
8
Like
533
Πόντοι
281
τελικα για τζενη απο φωκαιας ξερουμε αν παιζει ακομα? και μηπως ξερει κανεις αν η ιωαννα βολλευμπολιστρια ειναι καλη στο δωματιο,αξιζει δοκιμη?
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Λες να έχουν το κοκκαλάκι της νυχτερίδας; :P
Την Καλησπερα Φιλε μου...ισως εχουνε χημεια...γιατι οχι....με την Ελενη που δουλευε εκει ειχαμε χημεια.....ενω δεν ηταν ωραια σαν γυναικα σε συγκριση με την Αλιονα στο κρεββατι εβγαζε καυλα.....ισως με εκανε κεφι....ποιος ξερει???Καλα να περνας....
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Την Καλησπερα Φιλε μου...ισως εχουνε χημεια...γιατι οχι....με την Ελενη που δουλευε εκει ειχαμε χημεια.....ενω δεν ηταν ωραια σαν γυναικα σε συγκριση με την Αλιονα στο κρεββατι εβγαζε καυλα.....ισως με εκανε κεφι....ποιος ξερει???Καλα να περνας....
Ναι, είναι από τα πράγματα που δεν μπορείς να ψυχολογήσεις εύκολα. Ειδικά όταν δεν ξέρεις και πως μοιάζει εξωτερικά αυτός που καταθέτει την εμπειρία του. Πιο πολύ βέβαια απορώ πως μπορούν και γαμάνε μια γιαγιά, αλλά τέλος πάντων.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Ναι, είναι από τα πράγματα που δεν μπορείς να ψυχολογήσεις εύκολα. Ειδικά όταν δεν ξέρεις και πως μοιάζει εξωτερικά αυτός που καταθέτει την εμπειρία του. Πιο πολύ βέβαια απορώ πως μπορούν και γαμάνε μια γιαγιά, αλλά τέλος πάντων.
Φιλε μου δεν μπορω να σχολιασω επιλογες" Φιλων".....αλλους τους φτιαχνουν τα Πιπινια...αλλους τα μιλφακια και αλλους τα γκρανακια.....εμενα με ενδιαφερει να περνανε καλα οι συναγωνιστες....να μην τρωνε φολες οπως τρωω και εγω μερικες φορες....
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Πουτάνα σημαίνει..ψεύτρα,υποκρίτρια καιγενικά η μεγάλη δεξιότητα και τεχνική της να την κάνουν ακόμη πιο ικανή και καβλιάρα από τη καλύτερη γκομενά σου , η κάθε μία είναι λιγότερο ή περισσότερο η καλύτερη επαγγελματίας.
Κάνει έρωτα μαζίσου αλλά ποτέ δεν είναι εκεί το μυαλό τους ,είναι οπουδήποτε αλλού εκτός από σένα και από μένα
Για προσπαθήστε να κάνετε παζάρια στην τιμή έστω και για λίγα ευρώ για να δείτε τι μπινελίκια θα φ΄΄ατε...μην πιστεύετε καμμιά πουτάνα σε οποιαδήποτε συμπεριφορά σεξουαλική ή όχι ..εξ ου και η λέξη για την χειρότερη βρισιά για κάθε γυναίκα..ό,τι πάρει ο καθένας από κάθε χυσοδοχείο καλό είναι βέβαια..
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
Ναι, είναι από τα πράγματα που δεν μπορείς να ψυχολογήσεις εύκολα. Ειδικά όταν δεν ξέρεις και πως μοιάζει εξωτερικά αυτός που καταθέτει την εμπειρία του. Πιο πολύ βέβαια απορώ πως μπορούν και γαμάνε μια γιαγιά, αλλά τέλος πάντων.
Φίλε μου με την Αλιονα έχουμε διαφορά ηλικίας 25-30 χρονια αλλά δε της φαίνεται τουλαχιστον εμένα μ έβγαλε καβλα , επίσης είμαι με τις μέρες μου όπως πιστεύω οι περισσότεροι σήμερα θέλω μεγάλη αύριο πιπίνι μεθαύριο στρουμπουλη μετά σκινυ μετά βυζαρου και πάει λέγοντας πχ η Τανια που δουλεύει μαζί με την Αλιονα δε μ έβγαλε τίποτα μ είναι τελείως αδιάφορη
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Βυζοαλέρτ :jade:

Καλησπέρα μάγκες. Το απόγευμα, κατά τις 6 παρά, ο δρόμος με έφερε στο Ιασωνος 31 ισόγειο. Ήμασταν 7-8 άτομα στο σαλόνι κι από το δωμάτιο ακούγονταν αγκομαχητά. Εμφανίστηκε κοπέλα τσίτσιδη, μεταξύ 22 και 25 ετών, χονδρή, ολόγυμνη, με μεγάλες φρέσκες βυζάρες. Την απαξίωσαν όλοι οι πάκι κι εγώ πέρασα στα ενδότερα με την Τζένη. Πίπα με καπότα αλλά δεν ήθελα, με άφηνε να ζουλάω τις βυζάρες της, πήγα να τη γλωσσοφιλιάσω αλλά έφαγα άκυρο, της λέω "να σου γλύψω λίγο το μουνάκι;", "ναι, φυσικά" απάντησε εκείνη. Ωραίο μουνάκι είχε αλλά το άφησα γρήγορα, μια στάση εγώ από πάνω για να χουφτώνω και τα βυζόμπαλα, η όλη φάση κράτησε 5-6 λεπτά.
Αν θα ξαναπήγαινα, όχι. Δε με χάλασε κάτι, αλλά ούτε και μου άρεσε κάτι για δεύτερη επίσκεψη.

Αμέσως νωρίτερα, βόλτα στα Μαραθώνος, τα οποία είχα να επισκεφθώ χρόνια, αναζητώντας Ιονέλα ή Μαρσέλα.
Στο μεσαίο η Μόνικα. Σε αυτήν αναφέρεστε μάγκες; Δεν μου έκανε καμιά σπουδαία εντύπωση, μια αδύνατη κοπέλα, έτσι κι έτσι, με παντόφλες. Στο αριστερό όπως τα βλέπουμε η Ειρήνη, κοντά στα 40 την έκανα, μέτριο προς τσουπωτό σώμα, προσπαθούσε να δείχνει φιλήδονη. Στο δεξιά ήταν η καλύτερη για τα γούστα μου, νεαρή με μακριά ίσια καστανόξανθα μαλλιά, με κιλάκια παραπάνω και ολοστρόγγυλη κωλάρα.

Ξέρει κανείς πότε και πού εργάζονται Ιονέλα ή Μαρσέλα; :think:
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
τελικα για τζενη απο φωκαιας ξερουμε αν παιζει ακομα? και μηπως ξερει κανεις αν η ιωαννα βολλευμπολιστρια ειναι καλη στο δωματιο,αξιζει δοκιμη?
Τζενη μαύρο τελείωσε δεν έχει σεβασμό για το πελάτη και ποσο μάλλον για δικούς της πελάτες π πηγαίνανε σταθερά ότι χειρότερο. Να μη σ λέω πολλά έκανε ελεύθερο στοματικό κ μετά από κάποιο καιρό έλεγε ότι έχει θέμα με λαιμό είναι άρρωστη και κάνει αυτή τη βδομάδα πχ με σκουφάκι , τεσπα ένα μήνα έλεγε το ίδιο κ την είχα ακούσει να μιλάει με τη Τσατσα κ γέλια και κάπνιζε, όταν ήρθε δωμάτιο άρχισε να μιλάει χαμηλόφωνα κ έκανε κουχου κουχου , της το είπα ότι δε ξανά έρχομαι , χέστηκε αλλά οκ από μένα μαύρο
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Κάνει έρωτα μαζίσου αλλά ποτέ δεν είναι εκεί το μυαλό τους ,είναι οπουδήποτε αλλού εκτός από σένα και από μένα
Για προσπαθήστε να κάνετε παζάρια στην τιμή έστω και για λίγα ευρώ για να δείτε τι μπινελίκια θα φ΄΄ατε...
Ναι, το έχω πει ότι αν πραγματικά μας γουστάρανε, πρώτες και καλύτερες θα μας επιστρέφανε την αμοιβή τους.
 

snowrider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
8
Like
533
Πόντοι
281
Τζενη μαύρο τελείωσε δεν έχει σεβασμό για το πελάτη και ποσο μάλλον για δικούς της πελάτες π πηγαίνανε σταθερά ότι χειρότερο. Να μη σ λέω πολλά έκανε ελεύθερο στοματικό κ μετά από κάποιο καιρό έλεγε ότι έχει θέμα με λαιμό είναι άρρωστη και κάνει αυτή τη βδομάδα πχ με σκουφάκι , τεσπα ένα μήνα έλεγε το ίδιο κ την είχα ακούσει να μιλάει με τη Τσατσα κ γέλια και κάπνιζε, όταν ήρθε δωμάτιο άρχισε να μιλάει χαμηλόφωνα κ έκανε κουχου κουχου , της το είπα ότι δε ξανά έρχομαι , χέστηκε αλλά οκ από μένα μαύρο
αρα το χασαμε το κορμι? οριστικα τελος η πηγε καπου αλλου?γιατι δυσκολα βρισκεις τετοια σωματα πλεον... ολο κατι σαπιες βρισκεις.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
αρα το χασαμε το κορμι? οριστικα τελος η πηγε καπου αλλου?γιατι δυσκολα βρισκεις τετοια σωματα πλεον... ολο κατι σαπιες βρισκεις.
Τι να σ πω ρε φίλε ίσως σταμάτησε, ίσως βρήκε τον έρωτα ίσως ανεβαίνει το κασέ της ίσως πήγε εξωτερικό ίσως πήγε Βουλγαρία διακοπές τι να σ πω δε γνωρίζω
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Ναι, το έχω πει ότι αν πραγματικά μας γουστάρανε, πρώτες και καλύτερες θα μας επιστρέφανε την αμοιβή τους.
Φιλε Vril.....εμενα προσωπικα μου εχουνε τυχει στα τοσα χρονια 3 περιπτωσεις.....1 μια "καραμπινατη"....δεκαετια 90....με στελνει Φιλος σε μασατζου με παρελκομενα.....θα πω που γιατι εχουνε περασει αρκετα χρονια και μπορει να εχει "αποδημησει εις Κυριον".....στην Λεωφορο Αλεξανδρας......50αρα....ξανθια .....γεματουλα.....κανουμε οτι κανουμε και μολις παω να φυγω μου λεει"που πας?"κατσε να πιεις μια πορτοκαλαδα στην κουζινα......μπλα...μπλα...ηρθε αλλος πελατης μου λεει περιμενε......"παω να τον ξεπεταξω"...ξαναερχεται στην κουζινα.....μπλα....μπλα...στο τελος μου λεει?"θα ξαναρθεις"?μπα της κανω...δυσκολα...δεν υπαρχουν χρηματα.....απαντηση δικη της"Να ερχεσαι οποτε θελεις....χωρις χρηματα Αγορι μου......"ποτε δεν πηγα....
2 περιπτωση 2014 ...δεν μπορω να πω που και πως.....εργαζομενη που εκανε χρεη Υπηρεσιας και τσατσας ανοιγε τον οικο νωριτερα και περνουσα να πω μια Καλημερα.....με ενα 20αρικακι καθομουνα καμμια ωρα μεσα.....καλα πιστευω μου ερχοτανε.....
3 περιπτωση...κι παλι δεν μπορω να αναφερω γιατι ειναι εν ενεργεια....μια-δυο φορες "ξεχασε"να μου παρει χρηματα.....βεβαια πηγα και τα εδωσα την ιδια στιγμη....μολις βγηκα απο το δωματιο....
Πιστευω οτι αν σε κανει κεφι η εργαζομενη θα στο ανταποδωση με τον δικο της τροπο.....συγγνωμη αν κουρασα.....
και παλι ....Καλα να περνατε.....
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Φιλε Vril.....εμενα προσωπικα μου εχουνε τυχει στα τοσα χρονια 3 περιπτωσεις.....
Είσαι τυχερός που σου έχουν τύχει τέτοιες περιπτώσεις. Αν δε γαμηθεί μαζί σου ΤΣΑΜΠΑ, το κάνει για τα λεφτά και δε σε γουστάρει, τέλος. Ό,τι και να λέμε από κει και πέρα, είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε. Δεν πα' να σου πουλάνε παραμύθια για αφεντικά και νταβατζήδες... Εγώ τα ακούω βερεσέ. Άμα πηδιεται μαζί σου για την κάβλα της, θα βρει τον τρόπο και δε θα πληρωθεί. Το να κάτσει λίγη ώρα παραπάνω μαζί σου και να σου πάρει πάλι λεφτά εμένα δε μου λέει απολύτως τίποτα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom