Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 302 άτομα (19 μέλη και 283 επισκέπτες)

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
148
Κριτικές
20
Like
523
Πόντοι
311
τώρα live

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Βικτώρια καστανή κοπέλα κοντή με ψιλοκανονικο σώμα μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β, 69α κλειστά.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86β Άντζελα Formet καστανοξανθη με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινό κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό και τελείωμα στις βυζαρες.

Φυλής 84β Αλινα μελαχρινή παχουλη με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84α Χριστίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα, μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65β Χριστίνα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65α κλειστό.

Φιλιππιδου 11β Μελίνα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Έλλη μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους, ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 61, 59 & 74 αριστερά κλειστά.

Φυλής 74 δεξιά Άννα μελαχρινή μιλφ παχουλη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 2αρι συν βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 72 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 66δ & 66α κλειστά.

Φυλής 56 Αλεξάνδρα μελαχρινή με πολύ λεπτό ωραίο σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα

Φυλής 54β & 54α κλειστά.

Φωκαιας 7 υπόγειο Αλισια ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι, με κανονικό πολύ ωραίο κορμί 2αρι συν στητο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 7 ισόγειο, 9 & 13 κλειστά.

Φωκαίας 17α Παολα καστανοξανθη νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β Ειρήνη καστανοξανθη νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 19 Ηλέκτρα με κάστανο πολύ μακρύ κατσαρο μαλλί, σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φωκαιας 25α Εύα μαυρουλα με κανονικό σώμα ωραίο κωλο 1.5-2αρι βυζι, επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 27α Εμμανουέλα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και στην αριστερή κλειδα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β Καρολίνα ξανθό κοντοπουτανο σώμα με πιασιματακια 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β πάνω Γιασμην ξανθιά με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους κοντή σώμα μέ πιασίματα 2.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Ανίτα ξανθιά κοπελίτσα πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι σήμερα το ελεύθερο στοματικό.


Υ. Γ η κίνηση μηδενική... αντί να σπαμαρετε κάθε μέρα το θρεντ δε πάτε να ρίξετε κάνα πουτσο ??? αλλιώς ψάρεμα...
Μήπως πέρασες από Διδυμου 27 ?
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλα μην το κανεις !! σου ευχομαι οταν θα την παθεις περαστικα .
Το να τα βάζουμε όλα στο ίδιο τσουβάλι δεν είναι σωστό. Δύο φορές έπαθα αναφυλακτικό σοκ και πήρα αδρεναλίνη. Κανείς δεν παίρνει το ρίσκο με τις αλλεργίες που έχω, αλλά και Κανείς δεν σου λέει ΟΚ. Δική σου ευθύνη αλλά αν θέλεις ελευθερία θα το κάνεις. Τέτοια υπευθυνότητα από τους άξιους επιστήμονες
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Εμένα πως μου ανοίγει ακόμα τόσες φορές που δεν έχω περάσει στο δωμάτιο απορώ. :2funny: Η Μαίρη μου φάνηκε μπάζο και η Εβελίνα δε με ελκύει πια. Την τελευταία φορά (πριν 2 χρόνια δλδ) περίμενα κι εγώ πολλή ώρα στο δωμάτιο, αλλά όταν επιτέλους ήρθε μου φάνηκε από ένα σημείο και μετά κάπως βιαστική, οπότε ξενέρωσα. Τώρα πως γίνεται ενώ περίμενα τόση ώρα να βιαζόταν δεν το καταλαβαίνω.
Ε δεν καταλάβαινεις ? Όλες φοβούνται μην κολλήσουν κοροναιο και είναι αγχωμένες γενικά …. Οι φόλες έγιναν καραφολαρες …οι μέτριες έγιναν φόλες και οι καλές έγιναν μέτριες και βιαστικές ….
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
777
Like
1.384
Πόντοι
206
Το να τα βάζουμε όλα στο ίδιο τσουβάλι δεν είναι σωστό. Δύο φορές έπαθα αναφυλακτικό σοκ και πήρα αδρεναλίνη. Κανείς δεν παίρνει το ρίσκο με τις αλλεργίες που έχω, αλλά και Κανείς δεν σου λέει ΟΚ. Δική σου ευθύνη αλλά αν θέλεις ελευθερία θα το κάνεις. Τέτοια υπευθυνότητα από τους άξιους επιστήμονες
Άλλο όσοι έχουν αλλεργίες . Αυτοί , ναι, διατρέχουν σοβαρό κίνδυνο αν κάνουν το εμβόλιο. Αυτό έχει ειπωθεί από την πρώτη στιγμή από όλους
 

Ntavelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
211
Κριτικές
12
Like
563
Πόντοι
311
Υπάρχουν προτάσεις για καλό τσιμπουκι μάγκες μου στην βάρδια ?
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί βάζετε το πουλί σας για Άβαταρ. Ποιο είναι το μήνυμα ακριβώς??? Ότι γαμάτε? Μα όλοι εδώ μέσα γαμάμε, σιγά τ'αυγά, εγώ συγκεκριμένα έχω ξεπετσιαστεί. Βάλτε ένα άβαταρ που να αντικατοπτρίζει την προσωπικότητα. Θα μού πεις βέβαια ο Picker έβγαζε φωτογραφία την κωλάρα του , στην πούτσα θα κολλήσουμε???
Ανησυχίες??
 

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
…πονάει πολύ….. και έχει έναν ρόλο σκληρό αναγκαστικά αλλά στο βάθος έχει μεγάλο πόνο...
"πονάει", "σκληρό", "βάθος", "πόνο"... τύπε μήπως θες να εξομολογηθείς κάτι που σε βασανίζει και διστάζεις;
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.294
Πόντοι
456
Το να τα βάζουμε όλα στο ίδιο τσουβάλι δεν είναι σωστό. Δύο φορές έπαθα αναφυλακτικό σοκ και πήρα αδρεναλίνη. Κανείς δεν παίρνει το ρίσκο με τις αλλεργίες που έχω, αλλά και Κανείς δεν σου λέει ΟΚ. Δική σου ευθύνη αλλά αν θέλεις ελευθερία θα το κάνεις. Τέτοια υπευθυνότητα από τους άξιους επιστήμονες
Ολα τα δακτυλα δεν ειναι ιδια !! οπως και η περιπτωσεις !!! καλη δυναμη .
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.355
Πόντοι
211
Πρωινή βάρδια, σήμερα...
Μεγ.Αλεξάνδρου 28 κουρτίνα =Σοφία +Βίκυ
Δίπλα στο 28=Ντάσα +Βικτόρια
Περδίκκα 3 δεξιά =Αλεξάνδρα+Κατερίνα
Όλες Ρωσίδες μιλφογκίλφ...
Για 10 ευρώ VFM
Ιάσονος 44 πάνω=Γιέβα,όμορφο τσαχπίνικο Ρωσιδάκι..Ρεπό η Σοφία,μετά τις 17:00 η Φωτεινή..
Ιάσονος 2 όροφος =Κατερίνα +Μαργαρίτα ,μιλφογκίλφ Ρωσίδες αξιογαμεύσιμες..
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.255
Κριτικές
94
Like
46.540
Πόντοι
17.311
Ο δεδομενος πελατης και ο "ερωτευμενακιας" πελατης, χανει παντα σεβασμο.
εξαρταται απο την κοπελα πρωτον και την τσατσα δευτερον, βαση της συχνοτητας-επαφης-σχεσης που εχεις αποκτησει με τον καιρο.
 

bakaiaisbbjsjsjs

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
117
Πόντοι
0
συγνώμη που ρωτάω τόσα ,είμαι νέος σε αυτά ,για Μεταξουργείο ωραίο μωρό απόγευμα βράδυ έχουμε κάτι να προτείνουμε? θέλω να πάρω κάποια ωραία
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Άλλο όσοι έχουν αλλεργίες . Αυτοί , ναι, διατρέχουν σοβαρό κίνδυνο αν κάνουν το εμβόλιο. Αυτό έχει ειπωθεί από την πρώτη στιγμή από όλους
Ναι αλλά όλοι νίπτουν της χείρας. Όταν φτάσει ο κόμπος στο χτένι θα σφυρίζουν όλοι κλέφτικα.
Έπειτα, φίλε, είναι και το γεγονός ότι ο γαμημένος ο ιός έχει μεταλλαχθεί τόσες φορές που πλέον μπορεί να μεταδίδεται πιο πολύ αλλά η κλινική εικόνα που δημιουργεί είναι ελαφρύτερη. Αυτό το παραδέχονται όλοι, αλλά όταν είναι να πιάσουν την παρλαπίπα της κυβέρνησης, λουφάζουν όλοι.
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Καλησπέρα καβλωμενοι πουτσαραδες μου, 4ΜΜ πέρασμα από το Μεταξουργείο, που τον τελευταίο καιρό έχει γίνει το μέρος που ξεχνάω όλα τα προβλήματα της ζωής και με φέρνει να ανακαλύψω την βρώμικη πλευρά Του εαυτού μου χωρίς να με κάνει να ντραπω για την ανωμαλία που με δερνει.Ταξιδεψα σήμερα με 2 συναδέρφους και παιδικούς μου φίλους για ένα μαγικό ταξίδι στον κόσμο της ηδονής που δεν με άφηνε να κοιμηθώ αυτά τα 2 βράδια κάνοντας την πουτσα μου σκληρή σαν σωλήνα.Οι 2 μου φίλοι, δεν είχαν τον λαχνό τους αλλά εγώ,είχα εξοπλιστεί για όλους μας κατάλληλα με 45 ευρώ, που ήταν αρκετά για 4 μαγικά ταξίδια και κρύα σοκολάτα από τον πορνοφουρνο της γειτονιάς.Κλασικο πάρκινγκ και η πορνοδιασκεδαση αρχίζει.Πρωτη στάση λατιναδικα και ενώ περίμενα την Μπέλα να της περάσω ένα καλό γύρο με το σκήπτρο μου απουσίαζε.Στην θέση της ήταν η Σίλβια το γουρουνάκι μέτριο σωματακι με άσχημη μούριτσα αρκετά θυμωμένο.στο παλατι δίπλα ενώ μπαίνουμε αντικρίζουμε μια πολύ περίεργη μορφή,να εξέρχεται από το δωμάτιο και να βγαίνει ένα τερατόμορφο ανθρωποειδες που δεν μπόρεσα να συγκρατήσω όνομα από την τρομάρα μου.Ιασωνος 44 Γιεβα η ρωσιδουλα με αγγελικό πρόσωπακι γλυκά βυζάκια που δεν σε αφήνει να τα αρμεξεις με απλό πρόγραμμα μέτριο στο σεξ τίποτα το ενδιαφέρον για εμένα.επομενη στάση στα καινούργια εικοσαρικα μουνάκια που εμφανίστηκαν στην περιοχή ξαφνικά και διεκδικούν το μεροκάματο μας,πολύ δυνατά μουνάκια που με κάναν να καυλώσω μόνο και μόνο στην σκέψη να της γαμαω από τον κωλο μέχρι που η τσατσά μου ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα διώχνοντας γύφτο συνάδερφο για παράδειγματισμο.Το μικρό παιδιά ειδικά είναι φωτιά αν και λίγο ντίβα και ξεπετα μου φάνηκε,το μεγάλο ήταν δυνατό με καυλοφατσα σαν άγρια γαζέλα αλλά όχι του γούστου μου,ειδικά για 20 ευρώ γύρο στα 35 την έκανα.λεωνιδου 28 1ο όροφο η τσατσουλα μας ζήτησε μάσκα και έτσι αποχώρησαμε από τρέλα και καύλα.Ιασωνος 37Α 2 φάλαινιτσες καθόλου καλά τα πράγματα για τον πουτσο μας παλικάρια μου.Ιασωνος 30 μια κοπέλα με τατού και πολύ άσχημα δόντια τρέλα άσχημα που μας κάναν να φύγουμε κατευθείαν.Εχοντας σταξει από ιδρώτα και καβλα πρότεινα κατευθείαν στους πορνιαριδες μου να πάμε στο Ελενάκι.Παιδια με ρώτησατε πολύ σε ποιο μπουρδέλο είναι η κοπέλα αλλά στην Ιάσωνος δεν έχω μάθει τους αριθμούς,πάλι δεν έδωσα σημασία θα προσπαθήσω να σας το περιγράψω ακριβώς.Ειναι το τέταρτο μπουρδέλο ακριβώς στην αρχή της Ιάσωνος πριν το καφενείο το τελευταίο δηλαδή αριστερά από την αρχή που είναι κολλητά νομίζω καταλάβατε.τσατσα ήταν η καυλιάρα η ξανθιά Ρωσίδα με το ωραίο βαμμένο νυχακι και μου παρουσίασε στην θέση της Έλενας την Χριστίνα. Ωραία κοπέλα μελαχρινή με ωραίο σωματακι ψιλοφλατ κωλο με τατούαζ στο χεράκι και μερικα ακόμα από ότι θυμάμαι.Εισοδος στο δωμάτιο το οποίο ήταν χάλια μες τα χυσια πολύ αρρώστο σκηνικό που ο πουτσος μου βαρεσε μπιελα πηδώντας με τρελό άλμα στο κρεβάτι με φρεσκοξυρισμενα άρχιδια.Εισοδος της χριστινας μες την τρελή χαρά 25 χρόνων μου είπε λίγο μεγαλύτερη την έκοψα.Μου λέει "ξάπλωσε μωρό μου"της λέω θα σου γαμησω το μουνακι τόσο πολυ που δεν θα το ξαναπείς σε κανέναν αυτό ξανά, χαμογελώντας περνάει Καποτά στο όρθιο καβλι μου και μου λέει "θα σε γαμησω πολύ άγρια μικρέ"τρελή πίπα κοιτώντας με κατάματα σφυροκόπημα στα τέσσερα για 10 λεπτά ακριβώς σαν τρελός εραστής της με πάθος και δύναμη χοντρές πουτσιες βάζοντας όλο το βάρος μου πάνω της περνώντας θέση καμιλας,δεν έκλεψε καθόλου της άρεσε πολύ.Δυστηχως μετά από εμένα μπήκε ένας πολύ περίεργος γέρος συνάδερφος που δεν ήταν πολύ του γούστου της Χριστίναρας αλλά είδη είχε παραδώσει στην καβλοτσατσα τον λαχνό του Επόμενη στάση στο 1ο στην αρχή της Ιάσωνος αριστερά το οποίο στην αρχή είχε 2 κοπέλες μετά όταν ξαναμπηκαμε 3.Τιμησα την Μελίνα ένα ωραίο ψιλοπαχουλο ξανθό μουνακι με ωραίους βυζους πολύ ευδιάθετο μόνο πίπα βέβαια.Ο φίλος μου πήρε την μαυλουρα την πιτσιρικα που αποδείχτηκε μεγάλη φόλα το τρίτο δεν έλεγε με τίποτα.ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΤΟ ΕΛΕΝΑΚΙ? Και γιατί να δίνω Είκοσι ευρώ να γαμαω στο Μεταξουργείο?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Καλησπέρα καβλωμενοι πουτσαραδες μου, 4ΜΜ πέρασμα από το Μεταξουργείο, που τον τελευταίο καιρό έχει γίνει το μέρος που ξεχνάω όλα τα προβλήματα της ζωής και με φέρνει να ανακαλύψω την βρώμικη πλευρά Του εαυτού μου χωρίς να με κάνει να ντραπω για την ανωμαλία που με δερνει.Ταξιδεψα σήμερα με 2 συναδέρφους και παιδικούς μου φίλους για ένα μαγικό ταξίδι στον κόσμο της ηδονής που δεν με άφηνε να κοιμηθώ αυτά τα 2 βράδια κάνοντας την πουτσα μου σκληρή σαν σωλήνα.Οι 2 μου φίλοι, δεν είχαν τον λαχνό τους αλλά εγώ,είχα εξοπλιστεί για όλους μας κατάλληλα με 45 ευρώ, που ήταν αρκετά για 4 μαγικά ταξίδια και κρύα σοκολάτα από τον πορνοφουρνο της γειτονιάς.Κλασικο πάρκινγκ και η πορνοδιασκεδαση αρχίζει.Πρωτη στάση λατιναδικα και ενώ περίμενα την Μπέλα να της περάσω ένα καλό γύρο με το σκήπτρο μου απουσίαζε.Στην θέση της ήταν η Σίλβια το γουρουνάκι μέτριο σωματακι με άσχημη μούριτσα αρκετά θυμωμένο.στο παλατι δίπλα ενώ μπαίνουμε αντικρίζουμε μια πολύ περίεργη μορφή,να εξέρχεται από το δωμάτιο και να βγαίνει ένα τερατόμορφο ανθρωποειδες που δεν μπόρεσα να συγκρατήσω όνομα από την τρομάρα μου.Ιασωνος 44 Γιεβα η ρωσιδουλα με αγγελικό πρόσωπακι γλυκά βυζάκια που δεν σε αφήνει να τα αρμεξεις με απλό πρόγραμμα μέτριο στο σεξ τίποτα το ενδιαφέρον για εμένα.επομενη στάση στα καινούργια εικοσαρικα μουνάκια που εμφανίστηκαν στην περιοχή ξαφνικά και διεκδικούν το μεροκάματο μας,πολύ δυνατά μουνάκια που με κάναν να καυλώσω μόνο και μόνο στην σκέψη να της γαμαω από τον κωλο μέχρι που η τσατσά μου ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα διώχνοντας γύφτο συνάδερφο για παράδειγματισμο.Το μικρό παιδιά ειδικά είναι φωτιά αν και λίγο ντίβα και ξεπετα μου φάνηκε,το μεγάλο ήταν δυνατό με καυλοφατσα σαν άγρια γαζέλα αλλά όχι του γούστου μου,ειδικά για 20 ευρώ γύρο στα 35 την έκανα.λεωνιδου 28 1ο όροφο η τσατσουλα μας ζήτησε μάσκα και έτσι αποχώρησαμε από τρέλα και καύλα.Ιασωνος 37Α 2 φάλαινιτσες καθόλου καλά τα πράγματα για τον πουτσο μας παλικάρια μου.Ιασωνος 30 μια κοπέλα με τατού και πολύ άσχημα δόντια τρέλα άσχημα που μας κάναν να φύγουμε κατευθείαν.Εχοντας σταξει από ιδρώτα και καβλα πρότεινα κατευθείαν στους πορνιαριδες μου να πάμε στο Ελενάκι.Παιδια με ρώτησατε πολύ σε ποιο μπουρδέλο είναι η κοπέλα αλλά στην Ιάσωνος δεν έχω μάθει τους αριθμούς,πάλι δεν έδωσα σημασία θα προσπαθήσω να σας το περιγράψω ακριβώς.Ειναι το τέταρτο μπουρδέλο ακριβώς στην αρχή της Ιάσωνος πριν το καφενείο το τελευταίο δηλαδή αριστερά από την αρχή που είναι κολλητά νομίζω καταλάβατε.τσατσα ήταν η καυλιάρα η ξανθιά Ρωσίδα με το ωραίο βαμμένο νυχακι και μου παρουσίασε στην θέση της Έλενας την Χριστίνα. Ωραία κοπέλα μελαχρινή με ωραίο σωματακι ψιλοφλατ κωλο με τατούαζ στο χεράκι και μερικα ακόμα από ότι θυμάμαι.Εισοδος στο δωμάτιο το οποίο ήταν χάλια μες τα χυσια πολύ αρρώστο σκηνικό που ο πουτσος μου βαρεσε μπιελα πηδώντας με τρελό άλμα στο κρεβάτι με φρεσκοξυρισμενα άρχιδια.Εισοδος της χριστινας μες την τρελή χαρά 25 χρόνων μου είπε λίγο μεγαλύτερη την έκοψα.Μου λέει "ξάπλωσε μωρό μου"της λέω θα σου γαμησω το μουνακι τόσο πολυ που δεν θα το ξαναπείς σε κανέναν αυτό ξανά, χαμογελώντας περνάει Καποτά στο όρθιο καβλι μου και μου λέει "θα σε γαμησω πολύ άγρια μικρέ"τρελή πίπα κοιτώντας με κατάματα σφυροκόπημα στα τέσσερα για 10 λεπτά ακριβώς σαν τρελός εραστής της με πάθος και δύναμη χοντρές πουτσιες βάζοντας όλο το βάρος μου πάνω της περνώντας θέση καμιλας,δεν έκλεψε καθόλου της άρεσε πολύ.Δυστηχως μετά από εμένα μπήκε ένας πολύ περίεργος γέρος συνάδερφος που δεν ήταν πολύ του γούστου της Χριστίναρας αλλά είδη είχε παραδώσει στην καβλοτσατσα τον λαχνό του Επόμενη στάση στο 1ο στην αρχή της Ιάσωνος αριστερά το οποίο στην αρχή είχε 2 κοπέλες μετά όταν ξαναμπηκαμε 3.Τιμησα την Μελίνα ένα ωραίο ψιλοπαχουλο ξανθό μουνακι με ωραίους βυζους πολύ ευδιάθετο μόνο πίπα βέβαια.Ο φίλος μου πήρε την μαυλουρα την πιτσιρικα που αποδείχτηκε μεγάλη φόλα το τρίτο δεν έλεγε με τίποτα.ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΤΟ ΕΛΕΝΑΚΙ? Και γιατί να δίνω Είκοσι ευρώ να γαμαω στο Μεταξουργείο?
τυπε, μια στο τοσο, οταν το θυμασαι δηλαδη, πατα το enter :2funny:



θα προσπαθήσω να σας το περιγράψω ακριβώς.Ειναι το τέταρτο μπουρδέλο ακριβώς στην αρχή της Ιάσωνος πριν το καφενείο το τελευταίο δηλαδή αριστερά από την αρχή που είναι κολλητά νομίζω καταλάβατε.
οχι δεν καταλαβαμε. ισως εννοεις το 44 τερμα δεξια....
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Καλησπέρα καβλωμενοι πουτσαραδες μου, 4ΜΜ πέρασμα από το Μεταξουργείο, που τον τελευταίο καιρό έχει γίνει το μέρος που ξεχνάω όλα τα προβλήματα της ζωής και με φέρνει να ανακαλύψω την βρώμικη πλευρά Του εαυτού μου χωρίς να με κάνει να ντραπω για την ανωμαλία που με δερνει.Ταξιδεψα σήμερα με 2 συναδέρφους και παιδικούς μου φίλους για ένα μαγικό ταξίδι στον κόσμο της ηδονής που δεν με άφηνε να κοιμηθώ αυτά τα 2 βράδια κάνοντας την πουτσα μου σκληρή σαν σωλήνα.Οι 2 μου φίλοι, δεν είχαν τον λαχνό τους αλλά εγώ,είχα εξοπλιστεί για όλους μας κατάλληλα με 45 ευρώ, που ήταν αρκετά για 4 μαγικά ταξίδια και κρύα σοκολάτα από τον πορνοφουρνο της γειτονιάς.Κλασικο πάρκινγκ και η πορνοδιασκεδαση αρχίζει.Πρωτη στάση λατιναδικα και ενώ περίμενα την Μπέλα να της περάσω ένα καλό γύρο με το σκήπτρο μου απουσίαζε.Στην θέση της ήταν η Σίλβια το γουρουνάκι μέτριο σωματακι με άσχημη μούριτσα αρκετά θυμωμένο.στο παλατι δίπλα ενώ μπαίνουμε αντικρίζουμε μια πολύ περίεργη μορφή,να εξέρχεται από το δωμάτιο και να βγαίνει ένα τερατόμορφο ανθρωποειδες που δεν μπόρεσα να συγκρατήσω όνομα από την τρομάρα μου.Ιασωνος 44 Γιεβα η ρωσιδουλα με αγγελικό πρόσωπακι γλυκά βυζάκια που δεν σε αφήνει να τα αρμεξεις με απλό πρόγραμμα μέτριο στο σεξ τίποτα το ενδιαφέρον για εμένα.επομενη στάση στα καινούργια εικοσαρικα μουνάκια που εμφανίστηκαν στην περιοχή ξαφνικά και διεκδικούν το μεροκάματο μας,πολύ δυνατά μουνάκια που με κάναν να καυλώσω μόνο και μόνο στην σκέψη να της γαμαω από τον κωλο μέχρι που η τσατσά μου ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα διώχνοντας γύφτο συνάδερφο για παράδειγματισμο.Το μικρό παιδιά ειδικά είναι φωτιά αν και λίγο ντίβα και ξεπετα μου φάνηκε,το μεγάλο ήταν δυνατό με καυλοφατσα σαν άγρια γαζέλα αλλά όχι του γούστου μου,ειδικά για 20 ευρώ γύρο στα 35 την έκανα.λεωνιδου 28 1ο όροφο η τσατσουλα μας ζήτησε μάσκα και έτσι αποχώρησαμε από τρέλα και καύλα.Ιασωνος 37Α 2 φάλαινιτσες καθόλου καλά τα πράγματα για τον πουτσο μας παλικάρια μου.Ιασωνος 30 μια κοπέλα με τατού και πολύ άσχημα δόντια τρέλα άσχημα που μας κάναν να φύγουμε κατευθείαν.Εχοντας σταξει από ιδρώτα και καβλα πρότεινα κατευθείαν στους πορνιαριδες μου να πάμε στο Ελενάκι.Παιδια με ρώτησατε πολύ σε ποιο μπουρδέλο είναι η κοπέλα αλλά στην Ιάσωνος δεν έχω μάθει τους αριθμούς,πάλι δεν έδωσα σημασία θα προσπαθήσω να σας το περιγράψω ακριβώς.Ειναι το τέταρτο μπουρδέλο ακριβώς στην αρχή της Ιάσωνος πριν το καφενείο το τελευταίο δηλαδή αριστερά από την αρχή που είναι κολλητά νομίζω καταλάβατε.τσατσα ήταν η καυλιάρα η ξανθιά Ρωσίδα με το ωραίο βαμμένο νυχακι και μου παρουσίασε στην θέση της Έλενας την Χριστίνα. Ωραία κοπέλα μελαχρινή με ωραίο σωματακι ψιλοφλατ κωλο με τατούαζ στο χεράκι και μερικα ακόμα από ότι θυμάμαι.Εισοδος στο δωμάτιο το οποίο ήταν χάλια μες τα χυσια πολύ αρρώστο σκηνικό που ο πουτσος μου βαρεσε μπιελα πηδώντας με τρελό άλμα στο κρεβάτι με φρεσκοξυρισμενα άρχιδια.Εισοδος της χριστινας μες την τρελή χαρά 25 χρόνων μου είπε λίγο μεγαλύτερη την έκοψα.Μου λέει "ξάπλωσε μωρό μου"της λέω θα σου γαμησω το μουνακι τόσο πολυ που δεν θα το ξαναπείς σε κανέναν αυτό ξανά, χαμογελώντας περνάει Καποτά στο όρθιο καβλι μου και μου λέει "θα σε γαμησω πολύ άγρια μικρέ"τρελή πίπα κοιτώντας με κατάματα σφυροκόπημα στα τέσσερα για 10 λεπτά ακριβώς σαν τρελός εραστής της με πάθος και δύναμη χοντρές πουτσιες βάζοντας όλο το βάρος μου πάνω της περνώντας θέση καμιλας,δεν έκλεψε καθόλου της άρεσε πολύ.Δυστηχως μετά από εμένα μπήκε ένας πολύ περίεργος γέρος συνάδερφος που δεν ήταν πολύ του γούστου της Χριστίναρας αλλά είδη είχε παραδώσει στην καβλοτσατσα τον λαχνό του Επόμενη στάση στο 1ο στην αρχή της Ιάσωνος αριστερά το οποίο στην αρχή είχε 2 κοπέλες μετά όταν ξαναμπηκαμε 3.Τιμησα την Μελίνα ένα ωραίο ψιλοπαχουλο ξανθό μουνακι με ωραίους βυζους πολύ ευδιάθετο μόνο πίπα βέβαια.Ο φίλος μου πήρε την μαυλουρα την πιτσιρικα που αποδείχτηκε μεγάλη φόλα το τρίτο δεν έλεγε με τίποτα.ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΤΟ ΕΛΕΝΑΚΙ? Και γιατί να δίνω Είκοσι ευρώ να γαμαω στο Μεταξουργείο?
" με 45 ευρώ, που ήταν αρκετά για 4 μαγικά ταξίδια και κρύα σοκολάτα από τον πορνοφουρνο της γειτονιάς." Τέλειος οικονομικός προγραματισμός :hi:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.255
Κριτικές
94
Like
46.540
Πόντοι
17.311

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
89
Like
10.076
Πόντοι
17.885
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom