Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 239 άτομα (23 μέλη και 216 επισκέπτες)

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Μήπως έχει δει κάποιος την Αλίκη, granny, που τελευταία δούλευε στην Τροφωνίου (όροφος) και πολύ παλαιότερα εργαζόταν επί χρόνια στο Προύσσης (έχει κλείσει πλέον).
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
Ώρες ώρες σκέφτομαι γιατί πληρώνω για σεξ εφόσον δίνω πόνο και ευχαρίστηση στις κορασιδες
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Καλημέρα..
3:00 βράδυ γάμησα μια Κατερίνα στο Ιάσωνος 37 ισόγειο..
Λατίνα μου είπε ο τσατσος Δημήτρης..
Είναι αλήθεια Λατίνες?
Ευχαριστούμε συναγωνιστά. Θα το εξακριβώσω, ευελπιστώ σύντομα και θα γράψω εδώ. :coffee:
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.294
Πόντοι
456
Δεν είναι το θέμα της δημόσιας υγείας. Το θέμα είναι να διασπαστεί η κοινωνία. Και το πέτυχαν. Ο εμβολιασμένος μπορεί να πάει στο εστιατόριο να φάει, να πιει ένα ποτό. Εγώ ρε παλικάρι μου είμαι αρκετά πιο μεγάλος από σένα. Δεν το κάνω λόγω προβλημάτων υγείας. Δεν μπορώ να ρισκάρω σε κάτι που δεν έχει ελεγχθεί σωστά, αλλά και στο επιβάλουν με το ζόρι. Και μάλιστα σε μικρά παιδιά. Λένε για διάφορα φάρμακα και τις παρενέργειες. Αυτά τα φάρμακα δοκιμάστηκαν και στην πορεία άλλαξαν την σύνθεση, μέχρι και καταλήξουν στην κυκλοφορία. Και πάλι ασφαλή δεν είναι. Φάρμακα που έπαιρναν γυναίκες πριν την εγκυμοσύνη η κατά την εγκυμοσύνη, δημιούργησα πρόβλημα στις κοπέλες που γεννήθηκαν μετά από 18 χρόνια. Καρκίνο στον τράχηλο. Κι έπρεπε να περάσουν 18 χρόνια από τη λήψη του φαρμάκου για να φανεί το πρόβλημα στον απόγονο. Ε και τώρα θέλουν να το κάνουμε με το ζόρι;
Καλα μην το κανεις !! σου ευχομαι οταν θα την παθεις περαστικα .
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.294
Πόντοι
456
Η περίεργη τσατσά στο Αχαρνών 85 που έχει γίνει λόγος λίγες σελίδες πιο πάνω, ποια είναι; Μία που φοράει γυαλιά με μαύρο σκελετό κάπως εύσωμη; Ρωτάω γιατί πήγα χθες για να δω την Μαίρη (δεν τη να έχω ξαναδεί) και μου είπε ότι η Μαίρη θα είναι διαθέσιμη σε μία ώρα. Ωστόσο στο σαλόνι υπήρχε πελάτης. Αναρωτιέμαι μήπως μου το είπε αυτό για να με ξεφορτωθεί μιας και έχω ξαναπάει στον οίκο κανά δυό φορές αλλά ποτέ δεν πέρασα γιατί δεν πετύχαινα την Μαίρη.
Αυτη ειναι η ξινισμνη με τα μεγαλα μαυρα γυλια , εαν της ελεγες οτι θα περιμενες θα σου ελεγε οτι δεν μπορεις για να φυγεις , αποδειξη ο πελατης που περιμενε , μιλαμε για πολυ σκροφα λεσβια κομπλεξικη .
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.294
Πόντοι
456
Μάλλον ο πελάτης περίμενε να περάσει δωμάτιο και την είχε κλείσει για μία ώρα.. Δεν είναι και δράκος η γυναίκα, εγώ ποτέ δεν είχα πρόβλημα.
Ούτε έχω ανοίξει καμμιά ιδιαίτερη συζήτηση μαζί της ποτέ..
Και καλα κανεις , γιατι αν τυχη και της πεις κατι που εχει σχεση με την ωρα το δωματιο η ο τονος της φωνη σου ανεβει λιγο ξεχασε την Αχαρνων για παντα .
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
Η περίεργη τσατσά στο Αχαρνών 85 που έχει γίνει λόγος λίγες σελίδες πιο πάνω, ποια είναι; Μία που φοράει γυαλιά με μαύρο σκελετό κάπως εύσωμη; Ρωτάω γιατί πήγα χθες για να δω την Μαίρη (δεν τη να έχω ξαναδεί) και μου είπε ότι η Μαίρη θα είναι διαθέσιμη σε μία ώρα. Ωστόσο στο σαλόνι υπήρχε πελάτης. Αναρωτιέμαι μήπως μου το είπε αυτό για να με ξεφορτωθεί μιας και έχω ξαναπάει στον οίκο κανά δυό φορές αλλά ποτέ δεν πέρασα γιατί δεν πετύχαινα την Μαίρη.
Αυτή είναι η τσατσά συναγωνιστή...Αν είχε 3 δωμάτια γεμάτα συν το συναγωνιστή στο σαλόνι,τότε ορθώς σου είπε για μια ώρα..Είναι χαλαρή η Μαίρη..
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.307
Πόντοι
9.477
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
Προσεχε πως θα πεις ακομα και καλησπερα στην τσα2 ,γιατι αν δεν ειναι σε καλη ημερα η ξινισμενη μπορει και μην σε αφησει να περασεις , το κεφαλι κατω σε ενδειξη υποταγης , ελπιζω να περασεις καλα , μην της κανεις κανενα σχολειο αν σου κτυπησει την πορα γιατι την ερχομενη φορα δεν θαπερασεις , εχει μηνμη ελεφαντα και μυαλο ΚΟΤΑΣ.
Ήμουν ευγενέστατος κ χαμογέλασα θεατρικά ήταν κομπλέ τώρα νταξει αν κ ΠΑΛΙ χτύπησε πορτα ενώ είχα τελειώσει κ μιλάγαμε με τη Μαίρη
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.235
Κριτικές
4
Like
7.213
Πόντοι
2.586

Afypnismenos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
131
Like
829
Πόντοι
81
Η Σάσα από Φωκαίας 7-9 και Φυλής 72 λέει τίποτα;

Πέρασα μια βόλτα πριν λίγο και ήταν από τις ελάχιστες που βλέπονταν.

Ειδικά στη Λιοσίων ήταν λες και ήμουν στο Σκατομετάξι, υπέρβαρα μπάζα και Πακιστανοί στα δωμάτια.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.235
Κριτικές
4
Like
7.213
Πόντοι
2.586
Η Σάσα από Φωκαίας 7-9 και Φυλής 72 λέει τίποτα;

Πέρασα μια βόλτα πριν λίγο και ήταν από τις ελάχιστες που βλέπονταν.

Ειδικά στη Λιοσίων ήταν λες και ήμουν στο Σκατομετάξι, υπέρβαρα μπάζα και Πακιστανοί στα δωμάτια.
Αν πας στις κριτικές του Φωκαίας 9 νομίζω η πρώτη είναι για την Σάσα.. Εντάξει καλούτσικη κριτική με υψηλή βαθμολογία.
Δεν ξέρω για την εγκυρότητα του μέλους βέβαια..
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
148
Κριτικές
20
Like
523
Πόντοι
311
Ξέρει κανάς συναθλητής να μου πει με σιγουριά αν η Βικτώρια δουλεύει αυτή την ώρα στο Διδυμου 27 ? Θέλω να της κάνω μία κατάθεση αλλά δεν θέλω να κατέβω τσάμπα στο κέντρο.
 

Virtouozos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
33
Κριτικές
3
Like
186
Πόντοι
0
Καλησπέρα γνωρίζουμε κάτι που να αξίζει με φουλ πρόγραμμα απο φυλής και πέριξ .ευχαριστώ
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Στην Ιασωνος σε καποιον οικ σε οροφο, εργαζόταν μια χοντρη νεαρα με πολλα τατουάζ, Νατάσα νομίζω. Εκανε μόνο τσιμπούκι και κόλο, όχι μουνι. Μήπως ηταν τραβεστί?

Πόσο τον είχε;;;; :think:
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Ξέρει κανάς συναθλητής να μου πει με σιγουριά αν η Βικτώρια δουλεύει αυτή την ώρα στο Διδυμου 27 ? Θέλω να της κάνω μία κατάθεση αλλά δεν θέλω να κατέβω τσάμπα στο κέντρο.
Τα πρωινά είναι η βικτωρια αυτήν τη στιγμή θα βρεις αλιονα και τανια
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21
Ρε μάγκες τα πακιά στη φυλής και τη Φώκαιας μπαινουνε μέσα κανονικά ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom