Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 222 άτομα (14 μέλη και 208 επισκέπτες)

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Δεν νομιζω φιλτατε ISINIA οτι ειναι ετσι , δεν μπορει να βγαινεις απο το δωματιο και απο την κοπελα (Εβελινα ) ευχαριστημενος !!!!! οχι μια φορα αλλα αρκετες φορες , και παροτι δεν εχει περασει το 9 λεπτο ,καποια στιγμη να πεις της τσα2 με καλο τροπο , παρολο που με ξερει οτι μην το κανεις γιατι με κοβεις , αυτο ηταν την ερχομενη φορα μου ειπε να μην ξανα παω , δεδομενο οτι οταν της εκανα το παραπονο μου δεν υπηρχε ψυχη στο σαλονι.ΑΥΤΑ!!!!!!!!
Κάποιες τσατσές, όπως αυτή η διοπτροφόρος, είναι και οι ιδιοκτήτριες κάποιων οίκων ανοχής.

Αυτό εξηγεί όλα τα παραπάνω!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
ρε μαγκες μιλαμε για την 25χρονη +- κατερινα στο ισογειο 37 απογευματινης βαρδιας που μιλαει ψιλοκαλα ελληνικα, καστανα μαλλια, γυρω στο 1.65 (1.70 με τακουνι) μαυριδερη στο δερμα, 2-2.5 βυζι, γεματο σωμα (οχι χοντρη), και πεταχτα δοντακια, χαρακτηριστικο το οποιο κανει μπαμ μολις χαμογελασει πραγμα που κανει συχνα;;;;

Αν μιλαμε για αυτην, ειναι βουλγαρα....
Α ,Βουλγάρα είναι?? Από Κολομβία είχε πει νομίζω, αλλά στ'αρχίδια μου δεν την γουστάρω
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
γυναικα διχως κολο...λιμανι διχως μολο
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί βάζετε το πουλί σας για Άβαταρ. Ποιο είναι το μήνυμα ακριβώς??? Ότι γαμάτε? Μα όλοι εδώ μέσα γαμάμε, σιγά τ'αυγά, εγώ συγκεκριμένα έχω ξεπετσιαστεί. Βάλτε ένα άβαταρ που να αντικατοπτρίζει την προσωπικότητα. Θα μού πεις βέβαια ο Picker έβγαζε φωτογραφία την κωλάρα του , στην πούτσα θα κολλήσουμε???
 

Thanassis

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2006
Μηνύματα
33
Like
3
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, μια Κατερίνα που δούλευε Φωκαίας 19 μέχρι πολύ πρόσφατα ξέρει κανείς που βρίσκεται τώρα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

BBWlover85

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2021
Μηνύματα
24
Like
66
Πόντοι
0
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί βάζετε το πουλί σας για Άβαταρ. Ποιο είναι το μήνυμα ακριβώς??? Ότι γαμάτε? Μα όλοι εδώ μέσα γαμάμε, σιγά τ'αυγά, εγώ συγκεκριμένα έχω ξεπετσιαστεί. Βάλτε ένα άβαταρ που να αντικατοπτρίζει την προσωπικότητα. Θα μού πεις βέβαια ο Picker έβγαζε φωτογραφία την κωλάρα του , στην πούτσα θα κολλήσουμε???
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

phantomduck

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Για την τσα2 της Αχαρνών 85, από τις 3-4 φορές που το έχω επισκεφτεί φέτος, δεν πρόσεξα κάτι ιδιαίτερο. Ναι περιμένεις στη πόρτα για να σου ανοίξουν. Όντως κάνουν screening σε ποιον ανοίγουν, μου το είπε η ίδια την δεύτερη φορά που πήγα.
Επίσης μου έχει πιάσει συζήτηση μια φορά που περίμενα.
Αυτό που με χαλάει είναι η μεγάλη αναμονή στο δωμάτιο, την πρώτη μου κακοφανηκε. Την επόμενη φορά θα την χρονομέτρησω
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ο δεδομενος πελατης και ο "ερωτευμενακιας" πελατης, χανει παντα σεβασμο.
Για να το πω χύμα , αυτές λένε να ο μακακας ξανά ήρθε …. … και γελάνε μαζί μας …. !! Παρά πολύ παλιά στα 15 μου ..είχα γνωρίσει ένα τρελοπουτανο …. Χωρίς ταμπού κοπέλα με πολλά ψυχολογικά και πολύ όμορφη κοπέλα … είχα τότε και ένα στανταρακι που πήγαινα πολλές φορές και δέχτηκα αντιμετωπίσει χλευασμού ολ γαμουσα καλά αλλα πολύ γέλιο όταν πήγαινα ενώ στην αρχή υπήρχε σεβασμός μετά πολλά ειρωνικά γελάκια κτλ και όταν πήγαινα και όταν έφευγα μετά το σεξ … ε λοιπόν έκανα το κορυφαίο ..την κοπέλα που γνώρισα της είπα για εμένα και πως είμαι μπουρδελιαρης και έχω φετίχ να την γαμησω μέσα σε μπουρδελο για να καβλωσο καλά ….. το δέχτηκε !!! Πήγα λοιπόν με την Ελένη ( έτσι την έλεγαν ) στον οικο με το στάνταρ μου … του κόπηκε το γέλιο με νεύρα τι κανείς εδώ με κοπέλα; Είπα σε πληρωνο 100 για να γαμησω εδώ την γκομενα μου !!! Με διάολο στηλε και φεύγοντας ένας πελάτης είπε το κορυφαίο — πηγαίνε αγοράκι μου σε ένα ξενοδοχείο με το κοριτσάκι σου .. Θα πάμε σε ξενοδοχείο καβλα μου είπα λίγο πριν ανοίξω την πόρτα να βγούμε … η τανα φώναζε δυνατά μαλακα παλιό μαλακα να μην ξαναπατήσεις ……
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για την τσα2 της Αχαρνών 85, από τις 3-4 φορές που το έχω επισκεφτεί φέτος, δεν πρόσεξα κάτι ιδιαίτερο. Ναι περιμένεις στη πόρτα για να σου ανοίξουν. Όντως κάνουν screening σε ποιον ανοίγουν, μου το είπε η ίδια την δεύτερη φορά που πήγα.
Επίσης μου έχει πιάσει συζήτηση μια φορά που περίμενα.
Αυτό που με χαλάει είναι η μεγάλη αναμονή στο δωμάτιο, την πρώτη μου κακοφανηκε. Την επόμενη φορά θα την χρονομέτρησω
Πέφτει πολύ χαμουρεμα Πάτριοτη γιαυτο η αναμονή …
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
...
Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
...
Τη γάμησα χθες.
Μου έλεγε ότι περνάνε διάφοροι που τη γαμάνε, κι ο ένας της ζητάει να τον αποκαλεί "αδερφό", άλλος "θείο", άλλος "ξάδερφο", κτλ.
Είπε ότι δεν αντέχει να πει κάποιον "πατέρα", όταν της το ζητάει.

Της είπα ότι την πόρνη την πληρώνεις γι’ αυτό που φαντασιώνεσαι ότι είναι.
Αν ήξερες ποια πραγματικά είναι, πιθανόν να μην την πλήρωνες.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Για την τσα2 της Αχαρνών 85, από τις 3-4 φορές που το έχω επισκεφτεί φέτος, δεν πρόσεξα κάτι ιδιαίτερο. Ναι περιμένεις στη πόρτα για να σου ανοίξουν. Όντως κάνουν screening σε ποιον ανοίγουν, μου το είπε η ίδια την δεύτερη φορά που πήγα.
Επίσης μου έχει πιάσει συζήτηση μια φορά που περίμενα.
Αυτό που με χαλάει είναι η μεγάλη αναμονή στο δωμάτιο, την πρώτη μου κακοφανηκε. Την επόμενη φορά θα την χρονομέτρησω
Εμένα πως μου ανοίγει ακόμα τόσες φορές που δεν έχω περάσει στο δωμάτιο απορώ. :2funny: Η Μαίρη μου φάνηκε μπάζο και η Εβελίνα δε με ελκύει πια. Την τελευταία φορά (πριν 2 χρόνια δλδ) περίμενα κι εγώ πολλή ώρα στο δωμάτιο, αλλά όταν επιτέλους ήρθε μου φάνηκε από ένα σημείο και μετά κάπως βιαστική, οπότε ξενέρωσα. Τώρα πως γίνεται ενώ περίμενα τόση ώρα να βιαζόταν δεν το καταλαβαίνω.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί βάζετε το πουλί σας για Άβαταρ. Ποιο είναι το μήνυμα ακριβώς??? Ότι γαμάτε? Μα όλοι εδώ μέσα γαμάμε, σιγά τ'αυγά, εγώ συγκεκριμένα έχω ξεπετσιαστεί. Βάλτε ένα άβαταρ που να αντικατοπτρίζει την προσωπικότητα. Θα μού πεις βέβαια ο Picker έβγαζε φωτογραφία την κωλάρα του , στην πούτσα θα κολλήσουμε???
ρε τρελε εχει ονομα κολομπαρας...... θελει πολυ σκεψη γιατι εχει τετοια φωτο;;;
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.783
Κριτικές
101
Like
47.508
Πόντοι
21.661
Kανένας απλά ο Carl Barton -ένας άνθρωπος- δεν είχα ποτέ άλλο προφίλ , τύχαινε να διαβάζω να περνάει η ώρα
η γνωστη δικαιολογια ναυαγιακου αρχικλωναραιου, που διαβαζει 10 χρονια, αλλα αποφασισε να κανει προφιλ χθες.
οκ μας επεισες μαστορα.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
η γνωστη δικαιολογια ναυαγιακου αρχικλωναραιου, που διαβαζει 10 χρονια, αλλα αποφασισε να κανει προφιλ χθες.
οκ μας επεισες μαστορα.
Όχι ρε , δεν διαβάζω 10 χρόνια, γύρω στη 2ετία...Στ'αρχίδια μου τι πιστεύεις, έχω ωραία φάτσα...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.783
Κριτικές
101
Like
47.508
Πόντοι
21.661
Όχι ρε , δεν διαβάζω 10 χρόνια, γύρω στη 2ετία...Στ'αρχίδια μου τι πιστεύεις, έχω ωραία φάτσα...
στα αρχιδια μου η φατσα σου.
δε μου αρεσουν, δε γαμαω και ουτε παω με αντρες.
κουλ στορυ κατα τα αλλα μπρο.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
στα αρχιδια μου η φατσα σου.
δε μου αρεσουν, δε γαμαω και ουτε παω με αντρες.
κουλ στορυ κατα τα αλλα μπρο.
Ούτε εγώ. Απλώς το ανέφερα επειδή η ωραία φάτσα είναι θέμα τύχης -ήμουν κωλόφαρδος που γεννήθηκα έτσι- , ενώ το σώμα το διορθώνεις όποτε θες, η μάπα δεν αλλάζει.... κι άμα έχεις ''μάπα'' Μάπα...... γάμησέ τα....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί βάζετε το πουλί σας για Άβαταρ. Ποιο είναι το μήνυμα ακριβώς??? Ότι γαμάτε? Μα όλοι εδώ μέσα γαμάμε, σιγά τ'αυγά, εγώ συγκεκριμένα έχω ξεπετσιαστεί. Βάλτε ένα άβαταρ που να αντικατοπτρίζει την προσωπικότητα. Θα μού πεις βέβαια ο Picker έβγαζε φωτογραφία την κωλάρα του , στην πούτσα θα κολλήσουμε???
Εσένα ας πούμε το άβαταρ του ψυχοπαθούς κατα συρροήν δολοφόνου με το μαχαίρι είναι αντιπροσωπευτικό; :embarrased:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Ούτε εγώ. Απλώς το ανέφερα επειδή η ωραία φάτσα είναι θέμα τύχης -ήμουν κωλόφαρδος που γεννήθηκα έτσι- , ενώ το σώμα το διορθώνεις όποτε θες, η μάπα δεν αλλάζει.... κι άμα έχεις ''μάπα'' Μάπα...... γάμησέ τα....
Φίλε μου, το αν έχεις ωραία φάτσα ή όχι θα το κρίνουν άλλοι. Ούτε εσύ, ούτε η μάνα σου, ούτε οι πόρνες στο Μεταξουργείο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom