Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 332 άτομα (38 μέλη και 294 επισκέπτες)

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.721
Κριτικές
101
Like
47.378
Πόντοι
21.661
Ούτε εγώ. Απλώς το ανέφερα επειδή η ωραία φάτσα είναι θέμα τύχης -ήμουν κωλόφαρδος που γεννήθηκα έτσι- , ενώ το σώμα το διορθώνεις όποτε θες, η μάπα δεν αλλάζει.... κι άμα έχεις ''μάπα'' Μάπα...... γάμησέ τα....
θεμα τυχης δεν ειναι, αλλα χοντρικα συμφωνω σε αυτο.
ομως δε σε ρωτησα κατι τετοιο και σου απαντησα στα αρχιδια μου η φατσα σου και του καθενος.
αλλο σε ρωτησα και εκανες τον αλεκο οπως ολοι.
προφανως δεν το καταλαβες και επιμενεις κιολας, στην παπαρολογια σου :confused:
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
θεμα τυχης δεν ειναι, αλλα χοντρικα συμφωνω σε αυτο.
ομως δε σε ρωτησα κατι τετοιο και σου απαντησα στα αρχιδια μου η φατσα σου και του καθενος.
αλλο σε ρωτησα και εκανες τον αλεκο οπως ολοι.
προφανως δεν το καταλαβες και επιμενεις κιολας, στην παπαρολογια σου :confused:
Αυτό είναι το μοναδικό προφίλ μου, δεν τρολάρω, είμαι υπαρκτό πρόσωπο, Έλληνας
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.721
Κριτικές
101
Like
47.378
Πόντοι
21.661
Αυτό είναι το μοναδικό προφίλ μου, δεν τρολάρω, είμαι υπαρκτό πρόσωπο, Έλληνας
γιατι εμεις τι ειμαστε ρε μαστορα ?
αφρικανοι καζαμπουμπου ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ρε μαλάκες μη μαλώνετε!
αφου ειναι ντενεκες ο κλωνος και μας το παιζει τσιριμπιμ τσιριμπομ
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
γιατι εμεις τι ειμαστε ρε μαστορα ?
αφρικανοι καζαμπουμπου ?
Μπορεί να 'σαι μιγάς , δεν ξέρω και πόση χοληστερίνη έχει ο καθένας, αυτά είναι προσωπικές βαρετές λεπτομέρειες, υγεία να 'χουμε....
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.787
Like
4.294
Πόντοι
456
Κάποιες τσατσές, όπως αυτή η διοπτροφόρος, είναι και οι ιδιοκτήτριες κάποιων οίκων ανοχής.

Αυτό εξηγεί όλα τα παραπάνω!
Εγω αγαπητε το ειχα προπολου ψιλοκαταλαβει οτι κατι τετοιο πρεπει να ειναι , αλλιως δεν δεν υπαρχει εξηγηση και ακομα οτι ενα μεγαλο ποσοστο το τι κανει ΕΞΩ η ξινισμενη τσα2 δεν ειναι εις γνωσην της Εβελινας !!!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.721
Κριτικές
101
Like
47.378
Πόντοι
21.661
Μπορεί να 'σαι μιγάς , δεν ξέρω και πόση χοληστερίνη έχει ο καθένας, αυτά είναι προσωπικές βαρετές λεπτομέρειες, υγεία να 'χουμε....
ναι ειμαι κορεατης μαυρος απο τη σουηδια και τρωω κατσαριδες με κινεζικα στικς, βουτωντας τα σε ντιπ απο αιμα αρουροποντικογαμωσαυρου.
εκτος απο υπερναυαγιο εισαι και μπιτι βλαξ.
ελα συνεχισε το κουλ στορυ σου και εσυ τωρα κλωναρακο, αρκετο βορδελοσπαμ καναμε και με σενα.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Εσένα ας πούμε το άβαταρ του ψυχοπαθούς κατα συρροήν δολοφόνου με το μαχαίρι είναι αντιπροσωπευτικό; :embarrased:
Και πιο συγκεκριμένα για το άβαταρ: Στην εικόνα έχω βάλει τον Michael Mayers από τη σειρά ταινιών Halloween. Ο Michael στην ταινία του 2007 είναι ένα διαταραγμένο παιδί το οποίο δέχεται Bullying στο σχολείο και παίρνει εκδίκηση. Η μια όψη του νομίσματος. Η δεύτερη έχει να κάνει με την σεξουαλικότητα όπου σκοτώνει την αδερφή του τη στιγμή που την πιάνει στα πράσσα με τον γκόμενό της να γαμιούνται. Εγώ εκφράζομαι λοιπόν στο πρώτο σκέλος του Bullying το οποίο δέχτηκα σ εκάποιο βαθμό στο σχολείο και 13 χρόνια μετά πήρα εκδίκηση από έναν συμμαθητή μου που μού ήταν μεγάλο βάρος. Τού την έστησα , έμαθα διευθύνσεις και τον τραυμάτισα σοβαρά στέλνοντάς τον στα επείγοντα. Έχασε πολύ αίμα κι εγώ πήρα το 'αίμα μου' πίσω. Πήγα φυλακή 1 εβδομάδα, παίρνω ψυχοφάρμακα, συγκεκριμένα θεραπεία για Ψύχωση. Ο Μichael Mayers αντιπροσωπεύει την Εκδίκηση
 
Τελευταία τροποποίηση:

gsxrr123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2016
Μηνύματα
111
Like
1.926
Πόντοι
201
Ξέρει κανείς αν δουλεύει πουθενά η Μαρία η γύφτισσα από Αλκιβιάδου και δυδιμου?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Και πιο συγκεκριμένα για το άβαταρ: Στην εικόνα έχω βάλει τον Michael Mayers από τη σειρά ταινιών Halloween. Ο Michael στην ταινία του 2007 είναι ένα διαταραγμένο παιδί το οποίο δέχεται Bullying στο σχολείο και παίρνει εκδίκηση. Η μια όψη του νομίσματος. Η δεύτερη έχει να κάνει με την σεξουαλικότητα όπου σκοτώνει την αδερφή του τη στιγμή που την πιάνει στα πράσσα με τον γκόμενό της να γαμιούνται. Εγώ εκφράζομαι λοιπόν στο πρώτο σκέλος του Bullying το οποίο δέχτηκα σ εκάποιο βαθμό στο σχολείο και 13 χρόνια μετά πήρα εκδίκηση από έναν συμμαθητή μου που μού ήταν μεγάλο βάρος. Τού την έστησα , έμαθα διευθύνσεις και τον τραυμάτισα σοβαρά στέλνοντάς τον στα επείγοντα. Έχασε πολύ αίμα κι εγώ πήρα το 'αίμα μου' πίσω. Πήγα φυλακή 1 εβδομάδα, παίρνω ψυχοφάρμακα, συγκεκριμένα θεραπεία για Ψύχωση. Ο Μichael Mayers αντιπροσωπεύει την Εκδίκηση
Και πώς νιώθεις μετά από αυτή την πράξη εκδίκησης; Βρήκες την εσωτερική σου γαλήνη;
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.787
Like
4.294
Πόντοι
456
Καλησπέρα παιδιά ..

Φωκαίας 17Β Άννα αξίζει;​

μόνο άτομα που την έχουν δοκιμάσει ..
επίσης κάποια καλή κοπέλα με κώλο από φυλής ξέρουμε ;
Ηλεκτρα ΦΩΚΑΙΑΣ 19 ισογειο, Παολα φωκαιας17 ισογειο , Ελλη φωκαιας 25 και Φιλης72 γωνια Κατερινα .
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
589
Like
1.849
Πόντοι
206
Τρίτο αρδελόμπι αριστερά όπως μπαίνεις στην Jason’s Street έχει μια μικρή Ρωσίδα πολύ καυλιαρα, είναι στο δωμάτιο λίγο μυγιάγγιχτη αλλά το νεαρό της ηλικίας σε συνδυασμό με την απειρία της με έκαναν να καυλόσω απίστευτα, την έσκισα με πολύ ευχαρίστηση.
Γνωρίζουμε αριθμό;
 

Ektelestis137

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2020
Μηνύματα
37
Like
142
Πόντοι
0
Τη γάμησα χθες.
Μου έλεγε ότι περνάνε διάφοροι που τη γαμάνε, κι ο ένας της ζητάει να τον αποκαλεί "αδερφό", άλλος "θείο", άλλος "ξάδερφο", κτλ.
Είπε ότι δεν αντέχει να πει κάποιον "πατέρα", όταν της το ζητάει.

Της είπα ότι την πόρνη την πληρώνεις γι’ αυτό που φαντασιώνεσαι ότι είναι.
Αν ήξερες ποια πραγματικά είναι, πιθανόν να μην την πλήρωνες.
Αυτή η Αλισια είναι αυτη που δούλευε στην μοντελοαλυσιδα?
Φυλης 54 κτλ?
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
ναι ειμαι κορεατης μαυρος απο τη σουηδια και τρωω κατσαριδες με κινεζικα στικς, βουτωντας τα σε ντιπ απο αιμα αρουροποντικογαμωσαυρου.
εκτος απο υπερναυαγιο εισαι και μπιτι βλαξ.
ελα συνεχισε το κουλ στορυ σου και εσυ τωρα κλωναρακο, αρκετο βορδελοσπαμ καναμε και με σενα.
Πωωω βαριέμαι, καλή συνέχεια
 

Ntavelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
212
Κριτικές
12
Like
563
Πόντοι
311
Η αλιονα από δίδυμου 18 είναι στη θέση της πέρασε κανείς ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Βικτώρια καστανή κοπέλα κοντή με ψιλοκανονικο σώμα μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β, 69α κλειστά.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86β Άντζελα Formet καστανοξανθη με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινό κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό και τελείωμα στις βυζαρες.

Φυλής 84β Αλινα μελαχρινή παχουλη με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84α Χριστίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα, μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65β Χριστίνα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65α κλειστό.

Φιλιππιδου 11β Μελίνα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Έλλη μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους, ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 61, 59 & 74 αριστερά κλειστά.

Φυλής 74 δεξιά Άννα μελαχρινή μιλφ παχουλη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 2αρι συν βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 72 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 66δ & 66α κλειστά.

Φυλής 56 Αλεξάνδρα μελαχρινή με πολύ λεπτό ωραίο σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα

Φυλής 54β & 54α κλειστά.

Φωκαιας 7 υπόγειο Αλισια ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι, με κανονικό πολύ ωραίο κορμί 2αρι συν στητο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 7 ισόγειο, 9 & 13 κλειστά.

Φωκαίας 17α Παολα καστανοξανθη νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β Ειρήνη καστανοξανθη νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 19 Ηλέκτρα με κάστανο πολύ μακρύ κατσαρο μαλλί, σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φωκαιας 25α Εύα μαυρουλα με κανονικό σώμα ωραίο κωλο 1.5-2αρι βυζι, επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 27α Εμμανουέλα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και στην αριστερή κλειδα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β Καρολίνα ξανθό κοντοπουτανο σώμα με πιασιματακια 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β πάνω Γιασμην ξανθιά με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους κοντή σώμα μέ πιασίματα 2.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Ανίτα ξανθιά κοπελίτσα πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι σήμερα το ελεύθερο στοματικό.


Υ. Γ η κίνηση μηδενική... αντί να σπαμαρετε κάθε μέρα το θρεντ δε πάτε να ρίξετε κάνα πουτσο ??? αλλιώς ψάρεμα...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.270
Πόντοι
7.046
τώρα live

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Βικτώρια καστανή κοπέλα κοντή με ψιλοκανονικο σώμα μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β, 69α κλειστά.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86β Άντζελα Formet καστανοξανθη με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινό κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό και τελείωμα στις βυζαρες.

Φυλής 84β Αλινα μελαχρινή παχουλη με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84α Χριστίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα, μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65β Χριστίνα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65α κλειστό.

Φιλιππιδου 11β Μελίνα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Έλλη μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους, ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 61, 59 & 74 αριστερά κλειστά.

Φυλής 74 δεξιά Άννα μελαχρινή μιλφ παχουλη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 2αρι συν βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 72 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 66δ & 66α κλειστά.

Φυλής 56 Αλεξάνδρα μελαχρινή με πολύ λεπτό ωραίο σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα

Φυλής 54β & 54α κλειστά.

Φωκαιας 7 υπόγειο Αλισια ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι, με κανονικό πολύ ωραίο κορμί 2αρι συν στητο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 7 ισόγειο, 9 & 13 κλειστά.

Φωκαίας 17α Παολα καστανοξανθη νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β Ειρήνη καστανοξανθη νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 19 Ηλέκτρα με κάστανο πολύ μακρύ κατσαρο μαλλί, σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φωκαιας 25α Εύα μαυρουλα με κανονικό σώμα ωραίο κωλο 1.5-2αρι βυζι, επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 27α Εμμανουέλα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και στην αριστερή κλειδα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β Καρολίνα ξανθό κοντοπουτανο σώμα με πιασιματακια 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β πάνω Γιασμην ξανθιά με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους κοντή σώμα μέ πιασίματα 2.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Ανίτα ξανθιά κοπελίτσα πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι σήμερα το ελεύθερο στοματικό.


Υ. Γ η κίνηση μηδενική... αντί να σπαμαρετε κάθε μέρα το θρεντ δε πάτε να ρίξετε κάνα πουτσο ??? αλλιώς ψάρεμα...
Καλώς τον να κι ας άργησε! Και από το Μετάξι που κατεβηκα να παρκαρω για να κάνω τη βολτα μου στην Αθήνα είχε νέκρα. Ο κόσμος φοβάται μην ξανά γίνει lockdown και έχει φυγει για διακοπές από αρχές Ιουλίου!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom