Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 248 άτομα (22 μέλη και 226 επισκέπτες)

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Aυτός κάνει γράμμωση δεν έχει ανάγκη το κρέας. Αλλά έτσι κι αλλιώς οι vegans παίρνουν τα πάντα από αυτά που τρώνε, βλέπε όσπρια, βλέπε λαχανικά , βλέπε φρούτα
Για να κάνεις γράμμωση πρέπει να έχεις μύες. Και αυτά που λες δεν περιέχουν τίποτα. Πρωτεϊνη κακής ποιότητας και χαμηλή σε ποσότητα η οποία δεν διασπάται και απορροφάται εύκολα.
Ο τύπος παίρνει τα κέρατά του.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056


Aυτός κάνει γράμμωση δεν έχει ανάγκη το κρέας. Αλλά έτσι κι αλλιώς οι vegans παίρνουν τα πάντα από αυτά που τρώνε, βλέπε όσπρια, βλέπε λαχανικά , βλέπε φρούτα
Αν ισχύει αυτό είναι πολύ δύσκολο. Πρέπει να μασουλάς μέρα νύχτα ,μεγάλη ποικιλία φαγητών χωρίς κρέας,και μερα νύχτα γυμναστική. Δύσκολο έως αδύνατο στην εφαρμογή, δεν μένει χρόνος και χρήμα ούτε στο εμετικό να πας ,να χτυπήσεις και κανένα πιτόϊρο μετά το άδειασμα.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Αυτός εδώ τί παίρνει;

roger-the-kangaroo-sanctuary-alice-springs-2_custom-e0dfceba6d2665cc8cc0daa5a57eae2bcda46ad8.jpg
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Αυτό το Αχαρνών 85 πότε στο μπουτσο ανοίγει και πότε κλείνει ούτε και οι ίδιοι δεν ξέρουν ρε παιδιά...
 

tehlulz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
10
Like
447
Πόντοι
290
Επειδή ήμουν σε καλή ψυχολογία σήμερα και είχα όρεξη για δοκιμές (κάψιμο 20€)
κατέβηκα Φυλής Φωκ.

Φωκ. 17β 1ορ. : Άννα ξανθιά αρχοντική αλόγα με φουλ και η Τζένη μελαχρινή γυφτοπούλα ψιλή αγέροχη με μακρύ μαλλί (ήταν και παλιότερα εκεί).
Ολα τα δωμάτια φουλ, οπότε άλλη φορά η δοκιμή.

Φωκ . 25α 1ορ: Πήγαινα για Τζέσικα, μου βγήκε η Μία. Μιλφάρα , αλλά εκπέμπει μια κρυοκωλίαση. Σκέφτηκα να περάσω για δοκιμή, αλλά μόλις την ρώτησα για 69, με κοίταξε με ένα βλέμα, σαν να τις είπα να πιάσει κατσαρίδα. Ούστ μωρή ανέραστη . . . . .

Αγκ. 12 : μια ανθυπομέτρια Κατερίνα καινούργια. Άστα - βράστα.

Πετάχτηκα και μέχρι Φυλ. 109 ισ. : Για Νέλλη, αλλά μου βγήκε η Όλγα, αδύνατη μεν , με κοντό μαλλί, αλλά βλέμα που σκοτώνει.

Επίσης Φυλ. 71β 1ος : Κλειστό. Οπότε ούτε Λιζα-time.

Mάλλον δεν ήταν γραφτό να χαλάσω το 20€

Φιλε τι ώρα περίπου είχες παει?
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Αυτό το Αχαρνών 85 πότε στο μπουτσο ανοίγει και πότε κλείνει ούτε και οι ίδιοι δεν ξέρουν ρε παιδιά...
Είναι μεγάλοι μαλάκες αυτοί που το έχουν. Έχουν δύο τάνες γαμεύσιμες και μια από τις χειρότερες τσατσάδες. Χάνουν ένα σκασμο λεφτά από τον κόσμο που διώχνει.

Η παράλυτη αυτή είχε μπει στο φόρουμ και ζήταγε λογαριασμό από μέλη που την βρίζανε. Αφού έχει σκατά στο κεφάλι της τι περιμένει;
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Δηλαδή τούτος εδώ ουσίες δεν παίρνει, συμπληρώματα κτλ?
Δεν υπάρχει περίπτωση να μην παίρνει στεροειδή.

Είναι φύση αδύνατον τέτοια γράμμωση με φυσικό τρόπο ακόμα και σε 20χρονο όση προπόνηση και να κάνει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Έχουμε βάρδιες φυλής τώρα;
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
680
Πόντοι
361
Καλησπέρα απο τον κύριο γκρινιάρη ... Θυμάμαι παλία που έγραφα στο φόρουμ όλα τα καλά περίεργα που μου τύχεναν ήταν ενας χχχweed something που με έκραζε και μου έλεγε ότι όλα τα περίεργα σε εμένα συμβαίνουν. Τώρα μόνο αρνητικά έχω να πώ ... Έχω χαλάσει 200 ευρο σε 3 μέρες και απο αυτά το 1 εικοσάρικο max value τα 2 ήταν μέτρια γαμήσια και όλα τα άλλα πεταμένα λεφτά... Δίαβασα καλές κρητικές για το δυδύμου 27 είχα προσπαθήσει να πάω τις 2 προιγούμενες μέρες αλλά όπως έκανα δεξία απο φυλής ο δρόμος ήταν κατελημένος απο πρεζάκια... 2 φορες αυτό. Φοβήθηκα και έκανα μεταβολή. Σήμερα έκανα τον κύκλο και τελικά πήγα. Και όπως μπήκα, βγήκα κιολάς. Είχε 2 γιαγίαδες μέσα το τσαρδί ουτε τσάμπα δεν τις πήδαγα πόσο μάλλον να πληρώσω κιολας αν έιναι δυνατον.... Αφου δεν βρήκα κάτι καλό θυμήθηκα μια κριτική που είχα διαβάσει στο φόρουμ για στουρνάρη 29 το μασατζίδικο. Είχα πάει 2 φορες στο παρελθόν και ήταν πεταμένα λεφτά αλλά η κριτική έλεγε για γλωσσόφιλα, ελευθερο στοματικό, 69 και θεικά γαμήσια και λεω δεν γαμίετε πάω. Μου λέει η υπεύθηνη 60 ευρο 30 λεπτα 80 1 ώρα. Οκ? ΟΚ λέω. Μην τα πολυλογώ 35 λεπτά κάτσαμε μαζί με το μασαζ απλό πρόγραμμα μόνο (ουτε καν 69)... Πάω να φύγω τι χρωστάω λέω. 100 ευρο μου λεει. ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Τι 100 ευρο ρε? Πέρασα τα 30 λεπτά το είχα ψιλιαστεί οτι θα φύγει το έξτρα 20ρακι άκλαφτο. Τα άλλα 20? Μου λέει ότι πείρα πρόγραμμα με λάδι και το λάδι το χρεώνουν 20 ευρο εχτρα.... Τρελάθηκα. Μου το είπες της λέω? Πως πας να με χρεώσεις για κάτι που δεν με έχεις ενημερώσει? Μου λέει νόμιζα ότι σου το έιπε η υπεύθηνη. Πείγενε μίλα μαζί της λέω εμένα μου είπε μια φράση μόνο. 60 ευρο 30 λεπτά 80 μια ώρα. Δεν σου δίνω 100. Δεν με ενημέρωσε κανείς αυτό το πράγμα είναι κλεψιά. 5 λεπτά μου έλεγε ότι επειδή είναι καινούργια και νόμιζε ότι με είχαν ενημερώσει πρέπει να πληρώσω. Εγώ εκεί δεν την πλήρωνα. Στο τέλος μου λέει καλά δωσε 80.... :) :) Μου έκανε και χάρη μωρέ η γλυκούλα.... σίγα μην πληρώσω 100 ευρο για 30 λεπτά απλό πρόγραμμα wtf. Στην Πράγα 100 ευρο είναι 1 ωρα με 20χρονη , 2 εκτονώσεις, ελεύθερο και γλωσσόφιλα.

Η μόνη μου ελπίδα προς το παρων είναι το αχαρνών 85. Αμα είναι και αυτό μούφα μόνο κλάμα.
PS> Δεν ξαναγκρινιάζω για φόλες και τετία γιατί απο ότι φαίνετε η εξέρεση έγινε ο κανόνας. Άμα μου τύχει τίποτα καλό ώμος θα φροντίσω να ενημερώσω

Edit: Ήταν 2 πακιστανοί έξω απο το διδυμου και είχαν 2 κοκόρια δεμένα. Το ένα το σφάξανε μπροστά μου σε ένα δεντράκι στάζανε το αίμα.... Ρε πάμε καλά?
 
Τελευταία τροποποίηση:

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Τί είναι αυτό το περιβόητο Αχαρνών 85; Έχει τιποτα θεόμουνα εκεί;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα απο τον κύριο γκρινιάρη ... Θυμάμαι παλία που έγραφα στο φόρουμ όλα τα καλά περίεργα που μου τύχεναν ήταν ενας χχχweed something που με έκραζε και μου έλεγε ότι όλα τα περίεργα σε εμένα συμβαίνουν. Τώρα μόνο αρνητικά έχω να πώ ... Έχω χαλάσει 200 ευρο σε 3 μέρες και απο αυτά το 1 εικοσάρικο max value τα 2 ήταν μέτρια γαμήσια και όλα τα άλλα πεταμένα λεφτά... Δίαβασα καλές κρητικές για το δυδύμου 27 είχα προσπαθήσει να πάω τις 2 προιγούμενες μέρες αλλά όπως έκανα δεξία απο φυλής ο δρόμος ήταν κατελημένος απο πρεζάκια... 2 φορες αυτό. Φοβήθηκα και έκανα μεταβολή. Σήμερα έκανα τον κύκλο και τελικά πήγα. Και όπως μπήκα, βγήκα κιολάς. Είχε 2 γιαγίαδες μέσα το τσαρδί ουτε τσάμπα δεν τις πήδαγα πόσο μάλλον να πληρώσω κιολας αν έιναι δυνατον.... Αφου δεν βρήκα κάτι καλό θυμήθηκα μια κριτική που είχα διαβάσει στο φόρουμ για στουρνάρη 29 το μασατζίδικο. Είχα πάει 2 φορες στο παρελθόν και ήταν πεταμένα λεφτά αλλά η κριτική έλεγε για γλωσσόφιλα, ελευθερο στοματικό, 69 και θεικά γαμήσια και λεω δεν γαμίετε πάω. Μου λέει η υπεύθηνη 60 ευρο 30 λεπτα 80 1 ώρα. Οκ? ΟΚ λέω. Μην τα πολυλογώ 35 λεπτά κάτσαμε μαζί με το μασαζ απλό πρόγραμμα μόνο (ουτε καν 69)... Πάω να φύγω τι χρωστάω λέω. 100 ευρο μου λεει. ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Τι 100 ευρο ρε? Πέρασα τα 30 λεπτά το είχα ψιλιαστεί οτι θα φύγει το έξτρα 20ρακι άκλαφτο. Τα άλλα 20? Μου λέει ότι πείρα πρόγραμμα με λάδι και το λάδι το χρεώνουν 20 ευρο εχτρα.... Τρελάθηκα. Μου το είπες της λέω? Πως πας να με χρεώσεις για κάτι που δεν με έχεις ενημερώσει? Μου λέει νόμιζα ότι σου το έιπε η υπεύθηνη. Πείγενε μίλα μαζί της λέω εμένα μου είπε μια φράση μόνο. 60 ευρο 30 λεπτά 80 μια ώρα. Δεν σου δίνω 100. Δεν με ενημέρωσε κανείς αυτό το πράγμα είναι κλεψιά. 5 λεπτά μου έλεγε ότι επειδή είναι καινούργια και νόμιζε ότι με είχαν ενημερώσει πρέπει να πληρώσω. Εγώ εκεί δεν την πλήρωνα. Στο τέλος μου λέει καλά δωσε 80.... :) :) Μου έκανε και χάρη μωρέ η γλυκούλα.... σίγα μην πληρώσω 100 ευρο για 30 λεπτά απλό πρόγραμμα wtf. Στην Πράγα 100 ευρο είναι 1 ωρα με 20χρονη , 2 εκτονώσεις, ελεύθερο και γλωσσόφιλα.

Η μόνη μου ελπίδα προς το παρων είναι το αχαρνών 85. Αμα είναι και αυτό μούφα μόνο κλάμα.
PS> Δεν ξαναγκρινιάζω για φόλες και τετία γιατί απο ότι φαίνετε η εξέρεση έγινε ο κανόνας. Άμα μου τύχει τίποτα καλό ώμος θα φροντίσω να ενημερώσω

Edit: Ήταν 2 πακιστανοί έξω απο το διδυμου και είχαν 2 κοκόρια δεμένα. Το ένα το σφάξανε μπροστά μου σε ένα δεντράκι στάζανε το αίμα.... Ρε πάμε καλά?
Μηπως είσαι ο Κούλης; Και γιατί δεν της είπες στα παπάρια σου αν είναι καινούργια; Γιατί δεν της είπες να φωνάξει την υπεύθυνη; 60 έπρεπε να της δώσεις για τα 35 και το δούλεμα.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
608
Κριτικές
21
Like
5.629
Πόντοι
1.436
Δεν με ενημέρωσε κανείς αυτό το πράγμα είναι κλεψιά. 5 λεπτά μου έλεγε ότι επειδή είναι καινούργια και νόμιζε ότι με είχαν ενημερώσει πρέπει να πληρώσω. Εγώ εκεί δεν την πλήρωνα. Στο τέλος μου λέει καλά δωσε 80....

Τώρα εμείς που τα διαβάζουμε δεν έχουμε ούτε την ένταση της στιγμής ούτε τον αιφνιδιασμό που ένιωσες.
Αλλά και με 80 σε κατέκλεψε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
608
Κριτικές
21
Like
5.629
Πόντοι
1.436
PS> Δεν ξαναγκρινιάζω για φόλες και τετία γιατί απο ότι φαίνετε η εξέρεση έγινε ο κανόνας. Άμα μου τύχει τίποτα καλό ώμος θα φροντίσω να ενημερώσω
Για τα πάντα να ενημερώνεις φίλε. Εκτιμώνται όλα.

:hi:
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα απο τον κύριο γκρινιάρη ... Θυμάμαι παλία που έγραφα στο φόρουμ όλα τα καλά περίεργα που μου τύχεναν ήταν ενας χχχweed something που με έκραζε και μου έλεγε ότι όλα τα περίεργα σε εμένα συμβαίνουν. Τώρα μόνο αρνητικά έχω να πώ ... Έχω χαλάσει 200 ευρο σε 3 μέρες και απο αυτά το 1 εικοσάρικο max value τα 2 ήταν μέτρια γαμήσια και όλα τα άλλα πεταμένα λεφτά... Δίαβασα καλές κρητικές για το δυδύμου 27 είχα προσπαθήσει να πάω τις 2 προιγούμενες μέρες αλλά όπως έκανα δεξία απο φυλής ο δρόμος ήταν κατελημένος απο πρεζάκια... 2 φορες αυτό. Φοβήθηκα και έκανα μεταβολή. Σήμερα έκανα τον κύκλο και τελικά πήγα. Και όπως μπήκα, βγήκα κιολάς. Είχε 2 γιαγίαδες μέσα το τσαρδί ουτε τσάμπα δεν τις πήδαγα πόσο μάλλον να πληρώσω κιολας αν έιναι δυνατον.... Αφου δεν βρήκα κάτι καλό θυμήθηκα μια κριτική που είχα διαβάσει στο φόρουμ για στουρνάρη 29 το μασατζίδικο. Είχα πάει 2 φορες στο παρελθόν και ήταν πεταμένα λεφτά αλλά η κριτική έλεγε για γλωσσόφιλα, ελευθερο στοματικό, 69 και θεικά γαμήσια και λεω δεν γαμίετε πάω. Μου λέει η υπεύθηνη 60 ευρο 30 λεπτα 80 1 ώρα. Οκ? ΟΚ λέω. Μην τα πολυλογώ 35 λεπτά κάτσαμε μαζί με το μασαζ απλό πρόγραμμα μόνο (ουτε καν 69)... Πάω να φύγω τι χρωστάω λέω. 100 ευρο μου λεει. ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Τι 100 ευρο ρε? Πέρασα τα 30 λεπτά το είχα ψιλιαστεί οτι θα φύγει το έξτρα 20ρακι άκλαφτο. Τα άλλα 20? Μου λέει ότι πείρα πρόγραμμα με λάδι και το λάδι το χρεώνουν 20 ευρο εχτρα.... Τρελάθηκα. Μου το είπες της λέω? Πως πας να με χρεώσεις για κάτι που δεν με έχεις ενημερώσει? Μου λέει νόμιζα ότι σου το έιπε η υπεύθηνη. Πείγενε μίλα μαζί της λέω εμένα μου είπε μια φράση μόνο. 60 ευρο 30 λεπτά 80 μια ώρα. Δεν σου δίνω 100. Δεν με ενημέρωσε κανείς αυτό το πράγμα είναι κλεψιά. 5 λεπτά μου έλεγε ότι επειδή είναι καινούργια και νόμιζε ότι με είχαν ενημερώσει πρέπει να πληρώσω. Εγώ εκεί δεν την πλήρωνα. Στο τέλος μου λέει καλά δωσε 80.... :) :) Μου έκανε και χάρη μωρέ η γλυκούλα.... σίγα μην πληρώσω 100 ευρο για 30 λεπτά απλό πρόγραμμα wtf. Στην Πράγα 100 ευρο είναι 1 ωρα με 20χρονη , 2 εκτονώσεις, ελεύθερο και γλωσσόφιλα.

Η μόνη μου ελπίδα προς το παρων είναι το αχαρνών 85. Αμα είναι και αυτό μούφα μόνο κλάμα.
PS> Δεν ξαναγκρινιάζω για φόλες και τετία γιατί απο ότι φαίνετε η εξέρεση έγινε ο κανόνας. Άμα μου τύχει τίποτα καλό ώμος θα φροντίσω να ενημερώσω

Edit: Ήταν 2 πακιστανοί έξω απο το διδυμου και είχαν 2 κοκόρια δεμένα. Το ένα το σφάξανε μπροστά μου σε ένα δεντράκι στάζανε το αίμα.... Ρε πάμε καλά?
Με τόσα λεφτά θα πήγαινα ή τέσσερις στουδιο ή βίζιτα μια ώρα που χει δύο χυσίματα και θα παιρνα και δύο φολιώτισες ή ξεσκίζεσαι στο εμετικό με είκοσι φάλαινες (που δεν θα πήγαινα).

Εντελώς καμμένο χρημα.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Αυτό με τον κόκκορα δεν είναι και τίποτα τραγικό, αν η μόνη επαφή που είχες με κοτόπουλα μέχρι τώρα δεν ήταν στα KFC. Όλοι οι κόκκορες από τη μάχαιρα περνούν. Το περίεργο ήταν ότι το δες στην Αθήνα . Σε λίγο θα δούμε και κανένα κοπάδι γιδια στην Ομόνοια. Πέρα από τα ανθρώπινα που κυκλοφορούν ήδη.
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
680
Πόντοι
361
Με τόσα λεφτά θα πήγαινα ή τέσσερις στουδιο ή βίζιτα μια ώρα που χει δύο χυσίματα και θα παιρνα και δύο φολιώτισες ή ξεσκίζεσαι στο εμετικό με είκοσι φάλαινες (που δεν θα πήγαινα).

Εντελώς καμμένο χρημα.
Φίλε τα studio στην ελλάδα τα θεωρώ πεταμένα λεφτά. 50 ευρο απλο πρόγραμμα? Γιατί? Μαλλον γιατί τώρα έχουμε γεμίσει μπάζα οπώτε πουλάνε την ομορφία? δεν ξέρω έχω στο μυαλό μου εποχές πριν απο 2018 και γενικά τα μπουρδέλα είχαν αρκετές ΠΟΛΥ όμορφες κοπέλες. Για την βίζιτα το σκέφτομαι να σου πω την αλήθεια γιατί είμαι οικονομικά άνετος αλλά άμα περάσω όσο καλά όσο λένε οι περισσότερες κριτικές που διαβάζω εδώ πέρα θα φάω όλη μου την προίκα μέχρι να φύγω απο ελλάδα. Θα δοκιμάσω σίγουρα αλλά 1 βδομάδα πριν το γυρισμό ώστε να περιορίσω την ζημία :p
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom