Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 249 άτομα (17 μέλη και 232 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Γλυκιά βραδιά κι απόψε με το ρομαντικό αεράκι του Ιουλίου να σε ταξιδεύει στο πριν το τώρα και το μετά. Zythos ΒΑΠ και πάλι. Από αλκοόλ πίνω μόνο μπύρα πλέον και είμαι safe. Πήρα το αντιψυχωσικό μου -είμαι κάποια χρόνια σε θεραπεία- και η βραδιά συνεχίζεται. Δεν θέλω να μιλησω για σεξ απόψε βαριέμαι, να 'στε όλοι καλά και πάνω απ' όλα να διασκεδάζετε
Πέστα Κάρλος ,πες τον πόνο σου. Θα το μάθει όλο το φόρουμ ,θα νιώσεις καλύτερα.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Τί είναι αυτό το περιβόητο Αχαρνών 85; Έχει τιποτα θεόμουνα εκεί;
Έχει το θεόμουνο την τσατσά. Η τελευταία φορά που πρέπει να έχει δει καυλί πρέπει να ήταν πριν 500 χρόνια. Τώρα τρώει τα μουνιά των τάνων στο μπουρδέλο. Μάλλον κάτι πρέπει να κάνει και με τις γάτες της.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: jimis

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Φίλοι μου, διαβάζω όλα αυτά τα αίσχη και αγανακτώ, όπως πάμε σε λίγο θα λένε στον κόσμο οτι πρέπει να δωσει 2 ευρώ μόνο και μόνο για να του επιτρέψει η κάθε γελοία τσατσά να δεί στο σαλόνι την κοπέλλα. Κανονικά θα έπρεπε αυτο και οποιο άλλο παρόμοιο μαγαζί επιτρεπει τετοια αίσχη να μπαινει αμεσως σε καραντίνα για 20 μέρες απο όλους τους μπουρδελιάρηδες,απο αλληλεγγύη και μόνον για αυτό που έκαναν στο συνάφελφο. Εγώ αυτό προτείνω, υπάρχουν τόσα άλλα μαγαζιά που σέβονται τον πελάτη,τι ειναι αυτά τα τσογλανια, μονοπώλιο ? ( δε θα αναφερθώ σε ιερόδουλες όπως η Κυρια Αντριάννα, η Κυρία Ζάννα και αλλες - ευτυχώς είναι αρκετες- που σέβονται ακομα και το δεκάρικο του πελάτη, γιατι σιγουρα κάποιοι στημένοι θα αρχίσουν το υβρεολόγιο και τις συνηθεις τους συκοφαντίες)
Και κάτι άλλο, επειδη οι νεώτεροι δεν εζησαν καταστασεις και δεν ξέρουν και παιρνουν ωρισμενα πράγματα (αίσχη καλυτερα να το πώ) , ως ΔΕΔΟΜΕΝΑ. Στις δεκαετιες που καναμε καρριέρα στα μπουρδέλα ,ητοι πρό 1990, αυτα τα πραγματα ( χτυπημα στην πορτα στο 8λεπτο(!!!), ( αυτο γινοταν σε σπανιες περιπτωσεις που απο το δωματιο δεν ακουγόταν τιποτε για πανω απο 15 λεπτα) ,βρισιδια απο τσατσάδες για το τιποτε, ετσι για την πλακα τους, παρατηματα στα 8 λεπτα του ανθρώπου χωρις να εχει τελειώσει και αλλα που διαβαζω εδω, ηταν , επιεικώς Α-Γ-Ν-Ω-Σ-Τ-Α.
Ενα να ξερετε, ΟΣΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΕΚΤΙΚΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ, ΤΟΣΟ ΑΕΡΑ ΘΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΣΟΓΛΑΝΙΑ ΚΑΙ ΌΛΟ ΚΑΙ άλλα "δεδομένα" θα προσθέτουν στα ήδη "υπάρχοντα". Καλό βράδυ.
Γέμισαν τα δέλα με αλλοδαπές σκατοτσατσάδες που από την πείνα στα νιάτα τους τώρα εδώ βγάζουν γλώσσα. Στην χώρα τους θα τις είχαν από κάτω κανονικότατα.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Πέστα Κάρλος ,πες τον πόνο σου. Θα το μάθει όλο το φόρουμ ,θα νιώσεις καλύτερα.
Σιγά τον πόνο μωρέ, ντάξει απλώς το μετάξι δεν έχει αφίξεις , αυτό με πονάει , βαριέμαι , τα ίδια και τα ίδια.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Καλησπέρα σε ολους. Εγω μια ερώτηση θελω να σας κάνω. Πόσο εύκολο είναι να κολλήσεις σμν απο ακαποτο στοματικο?
Υπάρχει αλλού σχετικό νήμα για αφροδίσια. Σχεδόν όλα τα κολλάς. Αλλά πανεύκολα (έρπητα) αλλά δύσκολα (HIV). Ακόμα περισσότερο κολλάς ένα κάρο μύκητες και άλλους μικροργανισμους που μπαινουν στο ουροποιητικο.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Σιγά τον πόνο μωρέ, ντάξει απλώς το μετάξι δεν έχει αφίξεις , αυτό με πονάει , βαριέμαι , τα ίδια και τα ίδια.
Μάλλον πρέπει να ψάξεις καμία εξωθεσμικη για τις βαριές νύχτες του καλοκαιριού.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Υπάρχει αλλού σχετικό νήμα. Σχεδόν όλα τα κολλάς. Και ακόμα περισσότερο ένα κάρο μύκητες και άλλους μικροργανισμους που μπαινουν στο ουροποιητικο.
Στο πλέον σχετικό νήμα είναι. Πίνεις φαντα και δεν σε πιάνει τίποτα.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Μάλλον πρέπει να ψάξεις καμία εξωθεσμικη για τις βαριές νύχτες του καλοκαιριού.
Δεν έχω κότσια για ψαχτήρια, μόνο άμα είναι ετοιμοπαράδοτη. Θα δούμε κάτι θα γίνει, περίεργο καλοκαίρι φέτος..
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Πέρα από τη φάντα για μεγαλύτερη ασφάλεια ,κόβεις τα ακά και τα κωλογαμίσια. Αλλά ούτε η καπότα εξασφαλίζει. Έχει πόρους. Κάποτες βρήκα ένα στουδιο στο Κιεβο. Δεν ξέρω τί παλιοκαπότα ήταν αλλά έφερα πίσω παράσημο.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Ο χαϊλάντερ είναι;
Και βάλε! Έχω υποψίες ότι είναι ο κόμης δράκουλας και πίνει το αίμα μικρών κορασίδων.

Αυτή την φορά αντί να στείλω Πακιστανούς να χεζουν στην είσοδο θα τις τριψουν στα μούτρα σκορδαλιά.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Συγνωμη για το :offtopic: .
Πηγα Συνταγμα για το τσαμπε rapid test και βγηκα θετικος, πηγα νοσοκομειο και μου εκαναν μοριακο.
Με βρηκαν θετικο στη μεταλλαξη Δελτα.
Προς το παρων ειμαι ασυμπτωματικος, λογικα θα το κολλησα στο παρτι στο Ακανθους.
Οπως καταλαβαινετε θα λειψω για λιγο καιρο απο την πιατσα.
Τα λεμε :hi::tired:
Σιγά μην πηγές εσύ ποτέ να κάνεις οποιοδήποτε τεστ. Τόσα χρόνια λες ότι ρουφας μουνόζουμα, περιόδους και έρπιτες για αντισώματα, τι να σου κάνει ένας covid;
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.786
Like
4.294
Πόντοι
456
Είναι μεγάλοι μαλάκες αυτοί που το έχουν. Έχουν δύο τάνες γαμεύσιμες και μια από τις χειρότερες τσατσάδες. Χάνουν ένα σκασμο λεφτά από τον κόσμο που διώχνει.

Η παράλυτη αυτή είχε μπει στο φόρουμ και ζήταγε λογαριασμό από μέλη που την βρίζανε. Αφού έχει σκατά στο κεφάλι της τι περιμένει;
Τα εχουμε ξανα γραψει 100 φορες για την τσα2 , εαν δεν την διωξουν η δεν της βαλουνε χερι με τον τροπο που φερετε και διωχνει τον κοσμο , καποια μερα παποος θα την γκρεμισει απο τις σκαλες η θα την στειλει στο νοσοκομειο , ουστ !!!!
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.786
Like
4.294
Πόντοι
456

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.691
Πόντοι
4.655
Μια καταδρομικη επισκεψη πριν απο λιγο στην Αλκιβιαδου και απλα για βολτα διοτι ειχα μια δουλεια εκει κοντα, ειδα μια νεα κοπελα στο Αλκιβιαδου 16γ αλλα εντελως καινουργια απο οτι μου ειπε η υπηρεσια,ειναι πρωτη φορα στην Ελλαδα και δεν μηλαει ελληνικα εκανε το αθλημα στην πατριδα της, νεαρη μελαχρινη ουκρανιδα μπαμπατσικη ομορφουλα Ειρηνα την λενε δουλευει διπλοβαρδια μαζι με το gilf βαλερια και ρωτοντας την τσατσα μου ειπε οτι θα ειναι διπλοβαρδια εκει εκτος Πεμπτης και οταν την ρωτησα την τσατσα( την γνωριζω απο παλια οταν ηταν σε αλλα σπιτια) που θα ειναι την Πεπτη με τα πολλα μου ειπε οτι θα ειναι διπλοβαρδια στην Μαγνισιας 1
Πιστευω οτι ειναι αξια δοκιμης αλλωστε το σπιτι αυτο ποτε δεν μ απογοητευσε με τις κοπελες που φερνει θα την δοκιμασω λιαν συντομως αν και θα προτεινα σε συναδελφους να σπεφσουν γιατι αξιζει οπως την εκοψα
και κατι που ξεχασα να πω οτι η Ειρηνα κανει φουλ προγραμα cim
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
511
Πόντοι
300
Πριν 3 ώρες περίπου.
Είμαι στην διδύμου,μπαίνω στο 18 βλέπω την αλιονα,είχε τρία πελατακια και βιαζόταν να κλησει,για σας.Μπαινω στο δίπλα,βλέπω ένα πράγμα που δεν βλέποταν.Μπαινω και στο 22 και βλέπω επίσης μια Λίντα,κάτι από λ που έκανε φουλ,αλλά ήταν επίσης χαλιά.Ανεβηκα προς Φώκαιας.Στα σπίτια που είναι προς Αχαρνών.Ανεβηκα στον όροφο που είναι δεξιά με την μπλε πόρτα.Ειδα ένα πάρα πολύ όμορφο πλάσμα,αλλά δεν έκατσα.Μελαχροινη πολύ ωραίο σώμα,μακρύ μαλλί και σχετικά ντροπαλή θα λεγα.Ειπα θα ξαναπεράσω και μόνο που δεν άκουσα τίποτα καριολικια από την τσατσά.Αποτελεσμα μπήκα στο δεξιά που έχει δύο εισόδους και Φώκαιας και Αχαρνών.Εκει βρήκα το άλλο κουκλάκι την Αννίτα.Ξανθια αδύνατη,μικρό βυζί,γύρω στα 22 μάλλον. Έδωσα παράβολο και μέσα.Η κοπέλα ευγενική,πρόγραμμα άκα χωρίς τίποτα άλλο,επειδει έχει το μικρό της ηλικίας και εγώ είμαι λίγο ηλίθιος με αυτά με έπιασε άγχος.
Ντροπή όπως θες πες το.Ομως ήταν πολύ ευγενική και πρόθυμη.
Η πίπα της μονότονη γρήγορηε δόντι που εμένα με πόνεσε και δεν μπορούσα να έρθω σε στύση.Τελικα όταν πέρασε σε μπαλάκι ρουφηγμα γλυψιμο έγινε το καλό και το κακό μαζί.Λογο άγχους ήρθα και δεν μπόρεσα να την πάρω.Πιστευω είναι καλή περίπτωση,βέβαια είχε απανωτά δωμάτια,οπότε θα δείξει εάν αντέξει η όχι.Σορρυ για τα νούμερα και οδούς,δεν τα πάω καλα
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21
έχω κατακτήσεις και από Μετάξι, αλλά καφέ/φαι/σεξ όχι σχέση, δεν κάνω σπονσοριλίκια, κερνάω σε πολύ λογικά πλαίσια.
την κοπελίτσα από Φυλής την είχα πάει μέχρι σπίτι μου, ήταν πολύ γλυκό πλάσμα....
όταν χώρισα και ήμουν σκατά μ έπιασε η μάνα μου από τον ώμο και μου πε...:μη στενοχωριέσαι με την παλιοπουτάνα, θα βρεις άλλη! Μου ρθε να σκάσω στα γέλια, να ξερες ρε μάνα σκέφτηκα! :grin: :grin:
Ρε φίλε πως γίνεται να είχες σχέση με ιερόδουλη να ξέρεις ότι το κάνει κουλούρι κάθε μέρα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom