Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (4 μέλη και 84 επισκέπτες)

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
680
Πόντοι
361
Αυτό με τον κόκκορα δεν είναι και τίποτα τραγικό, αν η μόνη επαφή που είχες με κοτόπουλα μέχρι τώρα δεν ήταν στα KFC. Όλοι οι κόκκορες από τη μάχαιρα περνούν. Το περίεργο ήταν ότι το δες στην Αθήνα . Σε λίγο θα δούμε και κανένα κοπάδι γιδια στην Ομόνοια. Πέρα από τα ανθρώπινα που κυκλοφορούν ήδη.
Ρε συ ναι αλλά έιναι δυνατόν στη μέση του δρόμου? Και όρεξη να έχεις τα βλέπεις κάτι τέτοια και ξενερώνεις τι να πω.
 

Afypnismenos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
131
Like
829
Πόντοι
81
Σε συνέχεια της χθεσινής μου βόλτας, έφτασα στη Λιοσίων κατά τις 22:00

Δεν ξέρω τις πουτάνες διότι δεν πηγαίνω συχνά στα 'δελα του εικοσάρικου, όποιος θέλει ας με διορθώσει ή ας προσθέσει κάτι.

Χωματιανού
Κλειστά

Λιοσίων
Σχεδόν όλα ήταν κλειστά, μόνο ένα πριν την Εξηκίου βρήκα ανοιχτό. Εργαζόταν μια milf, με ξανθό μαλλί, ωραίο βυζί, λίγη κοιλίτσα και φουλ πρόγραμμα. Κανονικό φουλ, όχι μαλακίες. Ή τουλάχιστον αυτό υποστήριξε στο σαλόνι, φαινόταν τίμια πάντως.
Α, και ένα άλλο ήταν ανοιχτό με μια Κατερίνα μέσα, milf με μαύρο κοντό μαλλί η οποία συζήταγε με την τσατσά αν η τιμή είναι 20 ή 15

Εξηκίου
Στα σκαλιά καθόντουσαν 3-4 (τσατσάδες και πουτάνες). Στο δεξιό είχε μία που τρωγόταν με ακάποτο τρομπόνι (γύρω στα 35 την έκοψα), στο μεσαίο είχε μια κακάσχημη mature που νόμιζα πως ήταν η τσατσά, στο αριστερό είχε ένα σοβιετικό σκυλί με ξανθό μαλλί και ακάποτο τσιπούκι.

Βέργας
Λοιπόν, εδώ αρχίζουν τα καλά (επιτέλους) και σίγουρα θα χρειαστώ την άποψη του παντογνώστη Σμύρνη.

3 Στο δεξιά, μια αδελφάρα που κάνει τον τσάτσο μου παρουσίασε έναν ΑΓΓΕΛΟ. Μια αιθέρια ύπαρξη, με αλαβάστρινη επιδερμίδα, καταγάλανα μάτια, κορμί λαμπάδα και ξανθό μαλλάκι. Αναρωτιέμαι όμως αν λέει τίποτα μέσα, μιλάμε πάντως για κούκλα, καμία σχέση με τα σκουπίδια που βλέπω συνέχεια να λέτε πως είναι ωραίες. Επειδή τα έχασα με το που την είδα δεν συγκράτησα τι πρόγραμμα κάνει.
Στο αριστερά είχε μια χοντρή οπότε δεν έκατσα να τη δω, στον όροφο είχε μια ομορφούλα με ωραίο κώλο, κόκκινο μαλλί και ακάποτο τσιμπούκι. Μαζί της ήταν μια milf η οποία φαινόταν πως γαμιέται καλά και δεν σου σπάει τα αρχίδια.
Στα απέναντι δεν θυμάμαι τι είχε, νομίζω πάντως πως στο πιο αριστερό ήταν η Μπαρμπόρα(;) κόκκινο μαλλί και προφανές εγκεφαλικό κάψιμο. Σε ένα υπόγειο είχε δύο σοβιετικά milf, η μία με μαύρο καρέ μαλλί και ή άλλη με ξανθό μέχρι τους ώμους. Προσοχή, κάνουνε απλό πρόγραμμα και βαράνε την πόρτα στο 7λεπτο.
Στα υπόλοιπα της Βέργας δεν είχε κάτι αξιοσημείωτο, νομίζω κάτι matures ήταν που είχαν σπάσει από την πούτσα και τα χρόνια.

Επειδή είχε νυχτώσει και δεν είχα πως να γυρίσω πίσω, επίσπευσα τη βόλτα μου και επισκέπτηκα ελάχιστα στη Φυλής και πέριξ.
Απ'όσα πήγα έχουμε και λέμε

Αχαρνών
85 Κλειστό, κρίμα διότι έχω ακούσει πως εργάζεται ένα σκληρό σκυλί του πολέμου.

Έλλης
Είχε 3 ώριμες κλώσσες, τίποτα αξιόλογο, απλώς οι δύο τουλάχιστον δεν ήταν χοντρές. Σε κάτι τέτοιες πάντως πάνε όσοι ψάχνουν πιο ''ρομαντικά'' προγράμματα.

Διδύμου
27Είχε δύο μιλφάκια, η μία ξανθιά, κοντούλα και στρουμπουλή και η άλλη πλαδαρή και μαυρομάλλα. Το δυνατό χαρτί του οίκου (Βικτώρια;) έλειπε.
18 Μια Αλιόνα με ακάποτο τσιμπούκι, δεν ήταν η γνωστή gilf, πρόκειται περί συνωνυμίας. Το υπόγειο κλειστό.
22 2 μπάζα, πάμε παρακάτω
Τα υπόλοιπα της οδού κλειστά

Φυλής
Δεν μπήκα σχεδόν σε κανένα, πάντως πρεζόνια είδα ελάχιστα. Ήταν μαζεμένα σε ένα ισόγειο και δίπλα κάτι αραπάδες μαγείρευαν και είχαν σκυλοβρωμίσει όλη τη γειτονιά. Αν έχασε κανείς το σκύλο του του έχω δυσάρεστα

Στη γωνία με Φωκαίας, είχε μια με γυαλάκια και ακάποτο τσιμπούκι. Φαίνεται καλή περίπτωση.
109 Στο ισόγειο μόλις είχε φύγει η Όλγα, skinny σωματότοτυπος και ξανθό αγορέ μαλλί. Στη θέση της ήταν η milf με το τατουάζ στο μπράτσο και τη χαρακτηριστική παντομίμα του τσιμπουκιού που κάνει κάθε φορά.

Στον όροφο είχε τη Νέλη και μια άλλη ασχημομούρα. Και οι 2 τους ήταν γύρω στα 40, με ακάποτο στοματικό και καλή διάθεση. Φαίνονται καλές περιπτώσεις.
Θα σας πω και μια ιστορία επί την ευκαιρία αν και δεν είμαι καλός στην περιγραφή/διήγηση.
Η Νέλη ήταν κουρασμένη και νύσταζε στο σαλόνι, έγειρε λοιπόν στον ώμο μου και περιμέναμε να βγει η άλλη (αν ήξερα πως ήταν θα την είχα κοπανήσει). Μιλήσαμε στα αγγλικά μιας και ελληνικά ΔΕΝ, και μου έλεγε τα δικά της. Σε κάποιο σημείο και αφού εγώ είχα καυλώσει και ήμουν έτοιμος να τη γαμήσω στο σαλόνι, μπήκε κάποιος νταβατζής/πατρόνας/εραστής/και 'γω δεν ξέρω τι, και αυτή τινάχθηκε σαν να τη χτύπησε το ρεύμα τρέχοντας κοντά του.
Καθόμουν σαν ΜΑΛΑΚΑΣ και χρησιμοποιούσα την μετάφραση στο google (μιας και δεν σκάμπαζε και πολλά από αγγλικά), της έλεγα πως φαίνοταν γλυκό κορίτσι και κάτι τέτοιες μαλακίες μπας και πηδήξω στο τσάμπα, και μόλις ήρθε ο άλλος ο ρωσομπλιατ αυτή μόνο τεμενάδες δεν του έκανε και εμένα με ΕΧΕΣΕ.
Να σας γίνει μάθημα πιρφόροι και αγαπούληδες πως οι πουτάνες (εργαζόμενες και μη) γουστάρουν σκληρό και απαξιωτικό γαμήσι. Τους αγαπούληδες, τους ευαίσθητους και τους ρομαντικούς τους έχουν για να τους τα τρώνε και για να τις βγάζουν έξω βόλτα.
Τέλος μαθήματος.

Φωκαίας
27 Στο υπόγειο είχε την Άννα (αυτή από το μεταξουργείο που την είχε δει και call girl) και την Εμανουέλα. Η μία ξανθιά, η άλλη μελαχρινή, και οι δύο λεπτοκαμωμένες. Στο ισόγειο είχε την Άννα, γνωστή φάτσα της περιοχής, η οποία βγήκε ολόγυμνη στο σαλόνι και τριβόταν στους πελάτες. Στον όροφο είχε δύο μέτριες που προσπαθούσαν -λόγω της αναδουλειάς- να γραπώσουν το πρώτο θύμα που έμπαινε μέσα.
25 Στον όροφο είχε αυτήν με τα πλαστικά βυζιά και το απλό πρόγραμμα, στο ισόγειο βγήκε ξεβράκωτη αυτή η μαλακισμένη με το αλήτικο υφάκι και το μακρύ μαλλί.
24 Είχε μια μικρούλα Ρουμάνα, το κούναγε το κωλαράκι της καλά στον στύλο και φαινόταν πως είχε τεράστια ανάγκη ένα γαμήσι γεμάτο πάθος και έρωτα. Μαζί της η ευγενική και γλυκιά τσατσά που όλο προσπαθώ να τη ρίξω και όλο χυλόπιτες τρώω.


Σε γενικές γραμμές αυτά. Κουράστηκα με το γράψιμο και έφαγα πολύ χρόνο, ωστόσο ήταν ένα καλό τεστ για τη μνήμη μου ώστε να δω τι συγκράτησα από εχθές.

Κλέινοντας. στα μπουρδέλα του εικοσάρικου έχουμε ασύγκριτα καλύτερη εμφάνιση και συνήθως περισσότερες παρεχόμενες υπηρεσίες. Πολλές από τις φάτσες όμως είναι γνωστές και χρειάζεται οπωσδήποτε μια ανανέωση. Έβλεπα πουτάνες που τις είχα γνωρίσει για πρώτη φορά πριν χρόνια, δηλαδή έλεος. Υποτίθεται πάμε για την ποικιλία, όχι για να (αερο)γαμάμε τις ίδιες και τις ίδιες.

Καλές βόλτες και μακριά από φόλες.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Φίλε τα studio στην ελλάδα τα θεωρώ πεταμένα λεφτά. 50 ευρο απλο πρόγραμμα?

Μα εσύ έκαψες 200 και δεν έκανες τίποτα.

Μιλάμε για την τωρινή κατάσταση. Αλλά και τώρα βρίσκει στα γούστα του ο καθένας με ψάξιμο.

Θέλει ψάξιμο η δουλειά και η βίζιτα είναι τυφλοσουρτης. και μ αυτά που λες ,με τη γκαντεμιά που χεις ή τρέξε,ψάξου πρώτα ή πήγαινε να σε εξορκίσει παπάς.
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Σε συνέχεια της χθεσινής μου βόλτας, έφτασα στη Λιοσίων κατά τις 22:00

Δεν ξέρω τις πουτάνες διότι δεν πηγαίνω συχνά στα 'δελα του εικοσάρικου, όποιος θέλει ας με διορθώσει ή ας προσθέσει κάτι.

Χωματιανού
Κλειστά

Λιοσίων
Σχεδόν όλα ήταν κλειστά, μόνο ένα πριν την Εξηκίου βρήκα ανοιχτό. Εργαζόταν μια milf, με ξανθό μαλλί, ωραίο βυζί, λίγη κοιλίτσα και φουλ πρόγραμμα. Κανονικό φουλ, όχι μαλακίες. Ή τουλάχιστον αυτό υποστήριξε στο σαλόνι, φαινόταν τίμια πάντως.
Α, και ένα άλλο ήταν ανοιχτό με μια Κατερίνα μέσα, milf με μαύρο κοντό μαλλί η οποία συζήταγε με την τσατσά αν η τιμή είναι 20 ή 15

Εξηκίου
Στα σκαλιά καθόντουσαν 3-4 (τσατσάδες και πουτάνες). Στο δεξιό είχε μία που τρωγόταν με ακάποτο τρομπόνι (γύρω στα 35 την έκοψα), στο μεσαίο είχε μια κακάσχημη mature που νόμιζα πως ήταν η τσατσά, στο αριστερό είχε ένα σοβιετικό σκυλί με ξανθό μαλλί και ακάποτο τσιπούκι.

Βέργας
Λοιπόν, εδώ αρχίζουν τα καλά (επιτέλους) και σίγουρα θα χρειαστώ την άποψη του παντογνώστη Σμύρνη.

3 Στο δεξιά, μια αδελφάρα που κάνει τον τσάτσο μου παρουσίασε έναν ΑΓΓΕΛΟ. Μια αιθέρια ύπαρξη, με αλαβάστρινη επιδερμίδα, καταγάλανα μάτια, κορμί λαμπάδα και ξανθό μαλλάκι. Αναρωτιέμαι όμως αν λέει τίποτα μέσα, μιλάμε πάντως για κούκλα, καμία σχέση με τα σκουπίδια που βλέπω συνέχεια να λέτε πως είναι ωραίες. Επειδή τα έχασα με το που την είδα δεν συγκράτησα τι πρόγραμμα κάνει.
Στο αριστερά είχε μια χοντρή οπότε δεν έκατσα να τη δω, στον όροφο είχε μια ομορφούλα με ωραίο κώλο, κόκκινο μαλλί και ακάποτο τσιμπούκι. Μαζί της ήταν μια milf η οποία φαινόταν πως γαμιέται καλά και δεν σου σπάει τα αρχίδια.
Στα απέναντι δεν θυμάμαι τι είχε, νομίζω πάντως πως στο πιο αριστερό ήταν η Μπαρμπόρα(;) κόκκινο μαλλί και προφανές εγκεφαλικό κάψιμο. Σε ένα υπόγειο είχε δύο σοβιετικά milf, η μία με μαύρο καρέ μαλλί και ή άλλη με ξανθό μέχρι τους ώμους. Προσοχή, κάνουνε απλό πρόγραμμα και βαράνε την πόρτα στο 7λεπτο.
Στα υπόλοιπα της Βέργας δεν είχε κάτι αξιοσημείωτο, νομίζω κάτι matures ήταν που είχαν σπάσει από την πούτσα και τα χρόνια.

Επειδή είχε νυχτώσει και δεν είχα πως να γυρίσω πίσω, επίσπευσα τη βόλτα μου και επισκέπτηκα ελάχιστα στη Φυλής και πέριξ.
Απ'όσα πήγα έχουμε και λέμε

Αχαρνών
85 Κλειστό, κρίμα διότι έχω ακούσει πως εργάζεται ένα σκληρό σκυλί του πολέμου.

Έλλης
Είχε 3 ώριμες κλώσσες, τίποτα αξιόλογο, απλώς οι δύο τουλάχιστον δεν ήταν χοντρές. Σε κάτι τέτοιες πάντως πάνε όσοι ψάχνουν πιο ''ρομαντικά'' προγράμματα.

Διδύμου
27Είχε δύο μιλφάκια, η μία ξανθιά, κοντούλα και στρουμπουλή και η άλλη πλαδαρή και μαυρομάλλα. Το δυνατό χαρτί του οίκου (Βικτώρια;) έλειπε.
18 Μια Αλιόνα με ακάποτο τσιμπούκι, δεν ήταν η γνωστή gilf, πρόκειται περί συνωνυμίας. Το υπόγειο κλειστό.
22 2 μπάζα, πάμε παρακάτω
Τα υπόλοιπα της οδού κλειστά

Φυλής
Δεν μπήκα σχεδόν σε κανένα, πάντως πρεζόνια είδα ελάχιστα. Ήταν μαζεμένα σε ένα ισόγειο και δίπλα κάτι αραπάδες μαγείρευαν και είχαν σκυλοβρωμίσει όλη τη γειτονιά. Αν έχασε κανείς το σκύλο του του έχω δυσάρεστα

Στη γωνία με Φωκαίας, είχε μια με γυαλάκια και ακάποτο τσιμπούκι. Φαίνεται καλή περίπτωση.
109 Στο ισόγειο μόλις είχε φύγει η Όλγα, skinny σωματότοτυπος και ξανθό αγορέ μαλλί. Στη θέση της ήταν η milf με το τατουάζ στο μπράτσο και τη χαρακτηριστική παντομίμα του τσιμπουκιού που κάνει κάθε φορά.

Στον όροφο είχε τη Νέλη και μια άλλη ασχημομούρα. Και οι 2 τους ήταν γύρω στα 40, με ακάποτο στοματικό και καλή διάθεση. Φαίνονται καλές περιπτώσεις.
Θα σας πω και μια ιστορία επί την ευκαιρία αν και δεν είμαι καλός στην περιγραφή/διήγηση.
Η Νέλη ήταν κουρασμένη και νύσταζε στο σαλόνι, έγειρε λοιπόν στον ώμο μου και περιμέναμε να βγει η άλλη (αν ήξερα πως ήταν θα την είχα κοπανήσει). Μιλήσαμε στα αγγλικά μιας και ελληνικά ΔΕΝ, και μου έλεγε τα δικά της. Σε κάποιο σημείο και αφού εγώ είχα καυλώσει και ήμουν έτοιμος να τη γαμήσω στο σαλόνι, μπήκε κάποιος νταβατζής/πατρόνας/εραστής/και 'γω δεν ξέρω τι, και αυτή τινάχθηκε σαν να τη χτύπησε το ρεύμα τρέχοντας κοντά του.
Καθόμουν σαν ΜΑΛΑΚΑΣ και χρησιμοποιούσα την μετάφραση στο google (μιας και δεν σκάμπαζε και πολλά από αγγλικά), της έλεγα πως φαίνοταν γλυκό κορίτσι και κάτι τέτοιες μαλακίες μπας και πηδήξω στο τσάμπα, και μόλις ήρθε ο άλλος ο ρωσομπλιατ αυτή μόνο τεμενάδες δεν του έκανε και εμένα με ΕΧΕΣΕ.
Να σας γίνει μάθημα πιρφόροι και αγαπούληδες πως οι πουτάνες (εργαζόμενες και μη) γουστάρουν σκληρό και απαξιωτικό γαμήσι. Τους αγαπούληδες, τους ευαίσθητους και τους ρομαντικούς τους έχουν για να τους τα τρώνε και για να τις βγάζουν έξω βόλτα.
Τέλος μαθήματος.

Φωκαίας
27 Στο υπόγειο είχε την Άννα (αυτή από το μεταξουργείο που την είχε δει και call girl) και την Εμανουέλα. Η μία ξανθιά, η άλλη μελαχρινή, και οι δύο λεπτοκαμωμένες. Στο ισόγειο είχε την Άννα, γνωστή φάτσα της περιοχής, η οποία βγήκε ολόγυμνη στο σαλόνι και τριβόταν στους πελάτες. Στον όροφο είχε δύο μέτριες που προσπαθούσαν -λόγω της αναδουλειάς- να γραπώσουν το πρώτο θύμα που έμπαινε μέσα.
25 Στον όροφο είχε αυτήν με τα πλαστικά βυζιά και το απλό πρόγραμμα, στο ισόγειο βγήκε ξεβράκωτη αυτή η μαλακισμένη με το αλήτικο υφάκι και το μακρύ μαλλί.
24 Είχε μια μικρούλα Ρουμάνα, το κούναγε το κωλαράκι της καλά στον στύλο και φαινόταν πως είχε τεράστια ανάγκη ένα γαμήσι γεμάτο πάθος και έρωτα. Μαζί της η ευγενική και γλυκιά τσατσά που όλο προσπαθώ να τη ρίξω και όλο χυλόπιτες τρώω.


Σε γενικές γραμμές αυτά. Κουράστηκα με το γράψιμο και έφαγα πολύ χρόνο, ωστόσο ήταν ένα καλό τεστ για τη μνήμη μου ώστε να δω τι συγκράτησα από εχθές.

Κλέινοντας. στα μπουρδέλα του εικοσάρικου έχουμε ασύγκριτα καλύτερη εμφάνιση και συνήθως περισσότερες παρεχόμενες υπηρεσίες. Πολλές από τις φάτσες όμως είναι γνωστές και χρειάζεται οπωσδήποτε μια ανανέωση. Έβλεπα πουτάνες που τις είχα γνωρίσει για πρώτη φορά πριν χρόνια, δηλαδή έλεος. Υποτίθεται πάμε για την ποικιλία, όχι για να (αερο)γαμάμε τις ίδιες και τις ίδιες.

Καλές βόλτες και μακριά από φόλες.
Μην μας τρελένετε τώρα τα καινούργια μέλη και πάρω τους δρόμους για τα στούντιο. Τι περίμενες δηλαδή ,με το γκουγκλ να γαμησεις τζάμπα στο βορδελο; Και ο Πούτιν να ήσουν το κοσάρι θα το πλήρωνες.

Αυτή την ξεβρακωτη με το αλητικο υφακι την κέρασα φιστίκι χτες. Κάτι με τραβαει σ αυτή, για καμιά φορά ακόμα.

Στο Βέργας τί ώρα πηγές;
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Παγωτακι live...??


ΤΡΟΦΩΝΙΟΥ

Αριστερά: Μπέλα

Μεσαίο: Ελένη & Ειρήνη

Δεξιά: Νανά


ΒΕΡΓΑΣ

7: Ειρήνη

6(κάτω): Φωτεινή & Εβελίνα

6(πάνω): Μπάρμπαρα

2: Βίκυ


ΕΞΗΚΙΟΥ

Αριστερά: Αναστασία

Μεσαίο: Μιλένα

Δεξιά: Έλλη


ΛΙΟΣΙΩΝ

73(κάτω): Καίτη & Ιωάννα

73(πάνω): Έμμυ

76: Κατερίνα



ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΌΛΕΩΣ

166(πάνω): Μαριάννα & Μαρίνα(επιστροφή)

166(κάτω): Αναστασία(από Μαραθώνος)



ΜΑΡΑΘΏΝΟΣ & ΑΧΙΛΛΈΩΣ

Αριστερά: Λαρισα(επιστροφή)

Μεσαίο(κάτω): Μόνικα

Μεσαίο (πάνω): Ντιάνα(καινούρια με απλό πρόγραμμα) και μία άλλη αδύνατη μελαχρινή παλιά.

Δεξιά: Γιούλη
Απ' το βέργας 3 δεν πέρασες;
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Φίλε τα studio στην ελλάδα τα θεωρώ πεταμένα λεφτά. 50 ευρο απλο πρόγραμμα? Γιατί? Μαλλον γιατί τώρα έχουμε γεμίσει μπάζα οπώτε πουλάνε την ομορφία? δεν ξέρω έχω στο μυαλό μου εποχές πριν απο 2018 και γενικά τα μπουρδέλα είχαν αρκετές ΠΟΛΥ όμορφες κοπέλες. Για την βίζιτα το σκέφτομαι να σου πω την αλήθεια γιατί είμαι οικονομικά άνετος αλλά άμα περάσω όσο καλά όσο λένε οι περισσότερες κριτικές που διαβάζω εδώ πέρα θα φάω όλη μου την προίκα μέχρι να φύγω απο ελλάδα. Θα δοκιμάσω σίγουρα αλλά 1 βδομάδα πριν το γυρισμό ώστε να περιορίσω την ζημία :p
Φίλοι μου, διαβάζω όλα αυτά τα αίσχη και αγανακτώ, όπως πάμε σε λίγο θα λένε στον κόσμο οτι πρέπει να δωσει 2 ευρώ μόνο και μόνο για να του επιτρέψει η κάθε γελοία τσατσά να δεί στο σαλόνι την κοπέλλα. Κανονικά θα έπρεπε αυτο και οποιο άλλο παρόμοιο μαγαζί επιτρεπει τετοια αίσχη να μπαινει αμεσως σε καραντίνα για 20 μέρες απο όλους τους μπουρδελιάρηδες,απο αλληλεγγύη και μόνον για αυτό που έκαναν στο συνάφελφο. Εγώ αυτό προτείνω, υπάρχουν τόσα άλλα μαγαζιά που σέβονται τον πελάτη,τι ειναι αυτά τα τσογλανια, μονοπώλιο ? ( δε θα αναφερθώ σε ιερόδουλες όπως η Κυρια Αντριάννα, η Κυρία Ζάννα και αλλες - ευτυχώς είναι αρκετες- που σέβονται ακομα και το δεκάρικο του πελάτη, γιατι σιγουρα κάποιοι στημένοι θα αρχίσουν το υβρεολόγιο και τις συνηθεις τους συκοφαντίες)
Και κάτι άλλο, επειδη οι νεώτεροι δεν εζησαν καταστασεις και δεν ξέρουν και παιρνουν ωρισμενα πράγματα (αίσχη καλυτερα να το πώ) , ως ΔΕΔΟΜΕΝΑ. Στις δεκαετιες που καναμε καρριέρα στα μπουρδέλα ,ητοι πρό 1990, αυτα τα πραγματα ( χτυπημα στην πορτα στο 8λεπτο(!!!), ( αυτο γινοταν σε σπανιες περιπτωσεις που απο το δωματιο δεν ακουγόταν τιποτε για πανω απο 15 λεπτα) ,βρισιδια απο τσατσάδες για το τιποτε, ετσι για την πλακα τους, παρατηματα στα 8 λεπτα του ανθρώπου χωρις να εχει τελειώσει και αλλα που διαβαζω εδω, ηταν , επιεικώς Α-Γ-Ν-Ω-Σ-Τ-Α.
Ενα να ξερετε, ΟΣΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΕΚΤΙΚΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ, ΤΟΣΟ ΑΕΡΑ ΘΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΣΟΓΛΑΝΙΑ ΚΑΙ ΌΛΟ ΚΑΙ άλλα "δεδομένα" θα προσθέτουν στα ήδη "υπάρχοντα". Καλό βράδυ.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Ο φίλος μας είναι εισαγόμενος,τον οσμίζονται και πάνε να τον μαδίσουν.

Ζαλίστηκα τωρα ,πάω για τα βορδελα.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Φίλε τα studio στην ελλάδα τα θεωρώ πεταμένα λεφτά. 50 ευρο απλο πρόγραμμα? Γιατί? Μαλλον γιατί τώρα έχουμε γεμίσει μπάζα οπώτε πουλάνε την ομορφία? δεν ξέρω έχω στο μυαλό μου εποχές πριν απο 2018 και γενικά τα μπουρδέλα είχαν αρκετές ΠΟΛΥ όμορφες κοπέλες. Για την βίζιτα το σκέφτομαι να σου πω την αλήθεια γιατί είμαι οικονομικά άνετος αλλά άμα περάσω όσο καλά όσο λένε οι περισσότερες κριτικές που διαβάζω εδώ πέρα θα φάω όλη μου την προίκα μέχρι να φύγω απο ελλάδα. Θα δοκιμάσω σίγουρα αλλά 1 βδομάδα πριν το γυρισμό ώστε να περιορίσω την ζημία :p
Αν είναι να πάρεις βιζιτα,όπως ειπαν κι άλλοι,καλύτερα να πας incall ,αν δεν σου αρέσει την κάνεις με ελαφρά. Καλύτερο απ' το να πάρεις στα τυφλά και να κλαίς τα 150.
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
680
Πόντοι
361
Φίλοι μου, διαβάζω όλα αυτά τα αίσχη και αγανακτώ, όπως πάμε σε λίγο θα λένε στον κόσμο οτι πρέπει να δωσει 2 ευρώ μόνο και μόνο για να του επιτρέψει η κάθε γελοία τσατσά να δεί στο σαλόνι την κοπέλλα. Κανονικά θα έπρεπε αυτο και οποιο άλλο παρόμοιο μαγαζί επιτρεπει τετοια αίσχη να μπαινει αμεσως σε καραντίνα για 20 μέρες απο όλους τους μπουρδελιάρηδες,απο αλληλεγγύη και μόνον για αυτό που έκαναν στο συνάφελφο. Εγώ αυτό προτείνω, υπάρχουν τόσα άλλα μαγαζιά που σέβονται τον πελάτη,τι ειναι αυτά τα τσογλανια, μονοπώλιο ? ( δε θα αναφερθώ σε ιερόδουλες όπως η Κυρια Αντριάννα, η Κυρία Ζάννα και αλλες - ευτυχώς είναι αρκετες- που σέβονται ακομα και το δεκάρικο του πελάτη, γιατι σιγουρα κάποιοι στημένοι θα αρχίσουν το υβρεολόγιο και τις συνηθεις τους συκοφαντίες)
Και κάτι άλλο, επειδη οι νεώτεροι δεν εζησαν καταστασεις και δεν ξέρουν και παιρνουν ωρισμενα πράγματα (αίσχη καλυτερα να το πώ) , ως ΔΕΔΟΜΕΝΑ. Στις δεκαετιες που καναμε καρριέρα στα μπουρδέλα ,ητοι πρό 1990, αυτα τα πραγματα ( χτυπημα στην πορτα στο 8λεπτο(!!!), ( αυτο γινοταν σε σπανιες περιπτωσεις που απο το δωματιο δεν ακουγόταν τιποτε για πανω απο 15 λεπτα) ,βρισιδια απο τσατσάδες για το τιποτε, ετσι για την πλακα τους, παρατηματα στα 8 λεπτα του ανθρώπου χωρις να εχει τελειώσει και αλλα που διαβαζω εδω, ηταν , επιεικώς Α-Γ-Ν-Ω-Σ-Τ-Α.
Ενα να ξερετε, ΟΣΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΕΚΤΙΚΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ, ΤΟΣΟ ΑΕΡΑ ΘΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΣΟΓΛΑΝΙΑ ΚΑΙ ΌΛΟ ΚΑΙ άλλα "δεδομένα" θα προσθέτουν στα ήδη "υπάρχοντα". Καλό βράδυ.
Ωραία τα λέτε αλλά αυτά δεν γίνονται. Πως να βάλεις το μπουρδέλο σε καραντίνα? Θυμάμαι πριν 1-2 χρόνια κάτι είχε γίνει σε φάση σαν άπεργεια για 10-20 μερες αλλά είχε αποτύχει παταγωδώς. Επιπλέων ποιος μου λέει εμένα ότι ο άλλος που ανεβάζει κριτική εδώ πέρα λέει την αλήθεια? Η οτι ο ίδιος ήτανε εντάξει? Φαντάσου ο άλλος να πηγαίνει μεθυσμένος και άπλυτος να γαμήσει να μην περνάει καλά και μετά να κάνει και παράπονα κίολας :p Απλά θυμάμαι απο παλία πολύς κόσμος έκανε παράπονα για τιμές και εμφάνιση και υπηρεσίες αλλά υπήρχαν (για εμενα) πολλά καλά μαγαζία. Έγω περνάω τέτοιο μανίκι τώρα γιατί το στανταράκι μου το κατέστρεψαν (Πιπινου 118). Φανταστείτε εχθές πείγα και ήταν 2 κοπέλες, η μια βγείκε έξω με ολόσωμο φόρεμα. Με άλλα λόγια δεν μπορούσα να δω το σώμα της. Ρωτάω για ελεύθερο στοματικό και μου λέει η τσατσα 10 ευρο extra. Απλά τραγικό.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Είδα και τον ΑΓΓΕΛΟ ,μάλλον Έμιλι τη λένε,στο Βεργας 3 όπως τη χαρακτήρισε ο συνβόρδελος παραπάνω. Πολύ κοκκάλα για τα γούστα μου. Τέσσερα πέντε μολδαβοουκρανακια.

Ο τσαδύος είπε 5 γυναίκες έχει και μια αυτός έξι.

Με το που πάω να φυγω μια μπινελίκωσε 'μας πρηξατε τ αρχιδια με τη βολτα σας' στα ρώσικα. Αλλά λόγω ότι κατέχω πολλές γλωσσες, και τη βοδινη και τη μοσχαρίσια της λέω κανει ζεστή τί να κάνουμε; Και της έβαλε χέρι ο τσαδύος γιατί μιλάει έτσι.

Στο Βέργας 7 μια ξανθιά ψιλοκαλό κωλο ,βαίνει προς μοσχαροποίηση.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
6 Σεπ 2020
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε ολους. Εγω μια ερώτηση θελω να σας κάνω. Πόσο εύκολο είναι να κολλήσεις σμν απο ακαποτο στοματικο?
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Το θέμα της φιλίας είναι διαφορετικό αν κ η απουσία της επίσης συντελεί στην κοινωνική απομόνωση.
Εγώ είχα καλούς φίλους με τους οποίους δεν κράτησα τελικά επαφή λόγω απόστασης. Συνετέλεσε και μία περίοδος που ήμουν χάλια ψυχολογικά και από το να γίνομαι μίζερος προτίμησα να μην επικοινωνώ μαζί τους κ ψιλοχαθήκαμε.
Με κανά δυό από σχολείο επίσης τέλος, ο ένας αποδείχθηκε μεγάλη ζηλιάρα γλίτσα και από μία ηλικία και μετά νέες καλές φιλίες δεν υφίστανται.
Έχουν τις οικογένειές τους και στην καλύτερη να βρεις άτομα να βγαίνεις έξω να συζητάς κοινά ενδιαφέροντα.


Νομίζω πως για πάρα πολλούς το θέμα φιλίας δεν ισχύει, δεν είστε οι μόνοι δηλαδή.
Αρχηγέ σού ξέφυγε κάτι σημαντικό όμως.. ΑΝ ο κοινωνικός ιστός για ένα άτομο τού είναι αδιάφορος τότε δεν υφίσταται κοινωνική απομόνωση. Με λίγα λόγια εσύ τούς έχεις ανάγκη τους άλλους όχι εγώ.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Εσυνεχισα στη Λιοσίων ,μια τσουπωτη μαυρομαλα στο 73,ψιλοκαλη για τους λάτρεις του είδους και κάτι σαβουρες στα πέριξ.


Συνέχισα Φολής. Το πρώτο που είδα ήταν το γεωργιανό βρυκόλακα να κάνει βορδελότσαρκα. Ένας τύπος με κατάμαυρο στόμα, κατράμι.

Φώκιας 25ά Τζέσικα,με ένα μακρύ νυχτικό με ουρά και κρεμάμενα βυζιά. Δεν μου άρεσε.

Φώκιας 17β η ξανθιά Άννα και μια ψιλή αλόγα λεπτή μαυρομαλλα που δίνει και κωλο σύμφωνα με τα ανακοινωθέντα. Αυτή η Άννα με τα ρούχα στο σαλόνι φαίνεται τούμπανο. Μέσα μια φορά που πέρασα μου φάνηκε εντελώς διαφορετική. Εντωμεταξύ μόλις με βλέπει,κάθε φορά αυτό, με κοιτάει στα μάτια και σαν να παγώνει,να της κόβεται το αίμα. Σαν να με ξέρει χρόνια. Ίσως κάποιον να της θυμίζω.

Στα άλλα τα γνωστά,οι ίδιες.

Εν τέλει εφυστίκωσα πάλι τη Σάρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.194
Κριτικές
496
Like
62.691
Πόντοι
39.662
Συγνωμη για το :offtopic: .
Πηγα Συνταγμα για το τσαμπε rapid test και βγηκα θετικος, πηγα νοσοκομειο και μου εκαναν μοριακο.
Με βρηκαν θετικο στη μεταλλαξη Δελτα.
Προς το παρων ειμαι ασυμπτωματικος, λογικα θα το κολλησα στο παρτι στο Ακανθους.
Οπως καταλαβαινετε θα λειψω για λιγο καιρο απο την πιατσα.
Τα λεμε :hi::tired:
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Γλυκιά βραδιά κι απόψε με το ρομαντικό αεράκι του Ιουλίου να σε ταξιδεύει στο πριν το τώρα και το μετά. Zythos ΒΑΠ και πάλι. Από αλκοόλ πίνω μόνο μπύρα πλέον και είμαι safe. Πήρα το αντιψυχωσικό μου -είμαι κάποια χρόνια σε θεραπεία- και η βραδιά συνεχίζεται. Δεν θέλω να μιλησω για σεξ απόψε βαριέμαι, να 'στε όλοι καλά και πάνω απ' όλα να διασκεδάζετε
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Συγνωμη για το :offtopic: .
Πηγα Συνταγμα για το τσαμπε rapid test και βγηκα θετικος, πηγα νοσοκομειο και μου εκαναν μοριακο.
Με βρηκαν θετικο στη μεταλλαξη Δελτα.
Προς το παρων ειμαι ασυμπτωματικος, λογικα θα το κολλησα στο παρτι στο Ακανθους.
Οπως καταλαβαινετε θα λειψω για λιγο καιρο απο την πιατσα.
Τα λεμε :hi::tired:
Χαμός γίνεται στα κωλολεωφορεία.
Από εκεί πρέπει να το τσίμπησες και εσύ.
Περαστικά, αν και δεν τα χρειάζεσαι.
Έχεις αναπτύξει αντισώματα από τα μουνόζουμα, το νέκταρ του αγνού μπουρδελιάρη.

:hi:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Σε συνέχεια της χθεσινής μου βόλτας, έφτασα στη Λιοσίων κατά τις 22:00

Δεν ξέρω τις πουτάνες διότι δεν πηγαίνω συχνά στα 'δελα του εικοσάρικου, όποιος θέλει ας με διορθώσει ή ας προσθέσει κάτι.

Χωματιανού
Κλειστά

Λιοσίων
Σχεδόν όλα ήταν κλειστά, μόνο ένα πριν την Εξηκίου βρήκα ανοιχτό. Εργαζόταν μια milf, με ξανθό μαλλί, ωραίο βυζί, λίγη κοιλίτσα και φουλ πρόγραμμα. Κανονικό φουλ, όχι μαλακίες. Ή τουλάχιστον αυτό υποστήριξε στο σαλόνι, φαινόταν τίμια πάντως.
Α, και ένα άλλο ήταν ανοιχτό με μια Κατερίνα μέσα, milf με μαύρο κοντό μαλλί η οποία συζήταγε με την τσατσά αν η τιμή είναι 20 ή 15

Εξηκίου
Στα σκαλιά καθόντουσαν 3-4 (τσατσάδες και πουτάνες). Στο δεξιό είχε μία που τρωγόταν με ακάποτο τρομπόνι (γύρω στα 35 την έκοψα), στο μεσαίο είχε μια κακάσχημη mature που νόμιζα πως ήταν η τσατσά, στο αριστερό είχε ένα σοβιετικό σκυλί με ξανθό μαλλί και ακάποτο τσιπούκι.

Βέργας
Λοιπόν, εδώ αρχίζουν τα καλά (επιτέλους) και σίγουρα θα χρειαστώ την άποψη του παντογνώστη Σμύρνη.

3 Στο δεξιά, μια αδελφάρα που κάνει τον τσάτσο μου παρουσίασε έναν ΑΓΓΕΛΟ. Μια αιθέρια ύπαρξη, με αλαβάστρινη επιδερμίδα, καταγάλανα μάτια, κορμί λαμπάδα και ξανθό μαλλάκι. Αναρωτιέμαι όμως αν λέει τίποτα μέσα, μιλάμε πάντως για κούκλα, καμία σχέση με τα σκουπίδια που βλέπω συνέχεια να λέτε πως είναι ωραίες. Επειδή τα έχασα με το που την είδα δεν συγκράτησα τι πρόγραμμα κάνει.
Στο αριστερά είχε μια χοντρή οπότε δεν έκατσα να τη δω, στον όροφο είχε μια ομορφούλα με ωραίο κώλο, κόκκινο μαλλί και ακάποτο τσιμπούκι. Μαζί της ήταν μια milf η οποία φαινόταν πως γαμιέται καλά και δεν σου σπάει τα αρχίδια.
Στα απέναντι δεν θυμάμαι τι είχε, νομίζω πάντως πως στο πιο αριστερό ήταν η Μπαρμπόρα(;) κόκκινο μαλλί και προφανές εγκεφαλικό κάψιμο. Σε ένα υπόγειο είχε δύο σοβιετικά milf, η μία με μαύρο καρέ μαλλί και ή άλλη με ξανθό μέχρι τους ώμους. Προσοχή, κάνουνε απλό πρόγραμμα και βαράνε την πόρτα στο 7λεπτο.
Στα υπόλοιπα της Βέργας δεν είχε κάτι αξιοσημείωτο, νομίζω κάτι matures ήταν που είχαν σπάσει από την πούτσα και τα χρόνια.

Επειδή είχε νυχτώσει και δεν είχα πως να γυρίσω πίσω, επίσπευσα τη βόλτα μου και επισκέπτηκα ελάχιστα στη Φυλής και πέριξ.
Απ'όσα πήγα έχουμε και λέμε

Αχαρνών
85 Κλειστό, κρίμα διότι έχω ακούσει πως εργάζεται ένα σκληρό σκυλί του πολέμου.

Έλλης
Είχε 3 ώριμες κλώσσες, τίποτα αξιόλογο, απλώς οι δύο τουλάχιστον δεν ήταν χοντρές. Σε κάτι τέτοιες πάντως πάνε όσοι ψάχνουν πιο ''ρομαντικά'' προγράμματα.

Διδύμου
27Είχε δύο μιλφάκια, η μία ξανθιά, κοντούλα και στρουμπουλή και η άλλη πλαδαρή και μαυρομάλλα. Το δυνατό χαρτί του οίκου (Βικτώρια;) έλειπε.
18 Μια Αλιόνα με ακάποτο τσιμπούκι, δεν ήταν η γνωστή gilf, πρόκειται περί συνωνυμίας. Το υπόγειο κλειστό.
22 2 μπάζα, πάμε παρακάτω
Τα υπόλοιπα της οδού κλειστά

Φυλής
Δεν μπήκα σχεδόν σε κανένα, πάντως πρεζόνια είδα ελάχιστα. Ήταν μαζεμένα σε ένα ισόγειο και δίπλα κάτι αραπάδες μαγείρευαν και είχαν σκυλοβρωμίσει όλη τη γειτονιά. Αν έχασε κανείς το σκύλο του του έχω δυσάρεστα

Στη γωνία με Φωκαίας, είχε μια με γυαλάκια και ακάποτο τσιμπούκι. Φαίνεται καλή περίπτωση.
109 Στο ισόγειο μόλις είχε φύγει η Όλγα, skinny σωματότοτυπος και ξανθό αγορέ μαλλί. Στη θέση της ήταν η milf με το τατουάζ στο μπράτσο και τη χαρακτηριστική παντομίμα του τσιμπουκιού που κάνει κάθε φορά.

Στον όροφο είχε τη Νέλη και μια άλλη ασχημομούρα. Και οι 2 τους ήταν γύρω στα 40, με ακάποτο στοματικό και καλή διάθεση. Φαίνονται καλές περιπτώσεις.
Θα σας πω και μια ιστορία επί την ευκαιρία αν και δεν είμαι καλός στην περιγραφή/διήγηση.
Η Νέλη ήταν κουρασμένη και νύσταζε στο σαλόνι, έγειρε λοιπόν στον ώμο μου και περιμέναμε να βγει η άλλη (αν ήξερα πως ήταν θα την είχα κοπανήσει). Μιλήσαμε στα αγγλικά μιας και ελληνικά ΔΕΝ, και μου έλεγε τα δικά της. Σε κάποιο σημείο και αφού εγώ είχα καυλώσει και ήμουν έτοιμος να τη γαμήσω στο σαλόνι, μπήκε κάποιος νταβατζής/πατρόνας/εραστής/και 'γω δεν ξέρω τι, και αυτή τινάχθηκε σαν να τη χτύπησε το ρεύμα τρέχοντας κοντά του.
Καθόμουν σαν ΜΑΛΑΚΑΣ και χρησιμοποιούσα την μετάφραση στο google (μιας και δεν σκάμπαζε και πολλά από αγγλικά), της έλεγα πως φαίνοταν γλυκό κορίτσι και κάτι τέτοιες μαλακίες μπας και πηδήξω στο τσάμπα, και μόλις ήρθε ο άλλος ο ρωσομπλιατ αυτή μόνο τεμενάδες δεν του έκανε και εμένα με ΕΧΕΣΕ.
Να σας γίνει μάθημα πιρφόροι και αγαπούληδες πως οι πουτάνες (εργαζόμενες και μη) γουστάρουν σκληρό και απαξιωτικό γαμήσι. Τους αγαπούληδες, τους ευαίσθητους και τους ρομαντικούς τους έχουν για να τους τα τρώνε και για να τις βγάζουν έξω βόλτα.
Τέλος μαθήματος.

Φωκαίας
27 Στο υπόγειο είχε την Άννα (αυτή από το μεταξουργείο που την είχε δει και call girl) και την Εμανουέλα. Η μία ξανθιά, η άλλη μελαχρινή, και οι δύο λεπτοκαμωμένες. Στο ισόγειο είχε την Άννα, γνωστή φάτσα της περιοχής, η οποία βγήκε ολόγυμνη στο σαλόνι και τριβόταν στους πελάτες. Στον όροφο είχε δύο μέτριες που προσπαθούσαν -λόγω της αναδουλειάς- να γραπώσουν το πρώτο θύμα που έμπαινε μέσα.
25 Στον όροφο είχε αυτήν με τα πλαστικά βυζιά και το απλό πρόγραμμα, στο ισόγειο βγήκε ξεβράκωτη αυτή η μαλακισμένη με το αλήτικο υφάκι και το μακρύ μαλλί.
24 Είχε μια μικρούλα Ρουμάνα, το κούναγε το κωλαράκι της καλά στον στύλο και φαινόταν πως είχε τεράστια ανάγκη ένα γαμήσι γεμάτο πάθος και έρωτα. Μαζί της η ευγενική και γλυκιά τσατσά που όλο προσπαθώ να τη ρίξω και όλο χυλόπιτες τρώω.


Σε γενικές γραμμές αυτά. Κουράστηκα με το γράψιμο και έφαγα πολύ χρόνο, ωστόσο ήταν ένα καλό τεστ για τη μνήμη μου ώστε να δω τι συγκράτησα από εχθές.

Κλέινοντας. στα μπουρδέλα του εικοσάρικου έχουμε ασύγκριτα καλύτερη εμφάνιση και συνήθως περισσότερες παρεχόμενες υπηρεσίες. Πολλές από τις φάτσες όμως είναι γνωστές και χρειάζεται οπωσδήποτε μια ανανέωση. Έβλεπα πουτάνες που τις είχα γνωρίσει για πρώτη φορά πριν χρόνια, δηλαδή έλεος. Υποτίθεται πάμε για την ποικιλία, όχι για να (αερο)γαμάμε τις ίδιες και τις ίδιες.

Καλές βόλτες και μακριά από φόλες.
θυμάσαι πως ήταν ο νταβατζής/πατρόνας/εραστής; Νομίζω τον έχω πετύχει κι εγώ
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Συγνωμη για το :offtopic: .
Πηγα Συνταγμα για το τσαμπε rapid test και βγηκα θετικος, πηγα νοσοκομειο και μου εκαναν μοριακο.
Με βρηκαν θετικο στη μεταλλαξη Δελτα.
Προς το παρων ειμαι ασυμπτωματικος, λογικα θα το κολλησα στο παρτι στο Ακανθους.
Οπως καταλαβαινετε θα λειψω για λιγο καιρο απο την πιατσα.
Τα λεμε :hi::tired:
Πάλι; Θα κολλήσεις όλο το αλφάβητο του Κορωναίου. Είπαμε να πίνεις φαντα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom