Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 244 άτομα (21 μέλη και 223 επισκέπτες)

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
114
Like
1.489
Πόντοι
201
Από Δευτέρα που σκέφτομαι να κάνω το εμβόλιο φοβάμαι μήπως μείνει όρθιο το καβλι μου και μετά από τις τανες πάω και τον χώνω στις ζάντες εκεί στο 24ωρο βουλκανιζατέρ στο εμετουργειο!! "Να αυτά δεν μπορώ" :tooth:
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
Από χθες είχα πάρει ένα βιάγκρα και σηκώθηκα σήμερα με το καυλι πετρα κάνα κορίτσι με ωραίο κορμί σε πρωινή βαρδια υπάρχει ;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.999
Κριτικές
490
Like
36.708
Πόντοι
41.447
Αφήνω αυτό εδώ.....?
received_785402268810690.jpeg
 

Afypnismenos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
131
Like
829
Πόντοι
81
Λοιπόν, χθες έκανα μια βόλτα στο βρωμοκέντρο και πέρασα από Μεταξουργείο-Λιοσίων-Φυλής.

Δεν πήγα σε όλα και όταν έβλεπα πως έχει δωμάτιο έβγαινα. Τα αναφέρω κακογραμμένα και πρόχειρα, απλώς και μόνο για να ''δώσω'' και εγώ κάτι με τη σειρά μου και να μην παίρνω μόνο.

Μεταξουργείο 20:00

Ιάσωνος
43 Η Μάγκι το γυφτάκι με μια ξανθιά milf ανατολική. Νομίζω έκαναν και οι δύο τους ακάποτο τρομπόνι.
46 Στο αριστερό μια νεαρή ανατολική με κόκκινο μαλλί, στο μέσα μια άσχημη πλαδαρή, στον όροφο ένα αποτρόπαιο και απερίγραπτο θέαμα (χοντρή, κακάσχημη, κ.λπ.) παραλίγο να με κάνει να ξεράσω και να σκεφτώ πόσο χαμηλά έχω ξεπέσει.
Δίπλα από το 46, στα καινούρια που άνοιξαν στην προηγούμενη καραντίνα, είχε κάτι μετριότητες (συνήθως υπέρβαρες με πλαδαρό σώμα). Τίποτα το αξιοσημείωτο.
37Β Είχε δύο νεαρές σε ηλικία ΄΄λατίνες'' με απλό
39 Σ'αυτό που είναι 5-6 μπουρδέλα μαζί, είδα τις κλασικές αλβανικές φάτσες με τα τετράγωνα κούτελα και τα απλά προγράμματα.
31 (χόστελ) Η κουνίστρα ο τσάτσος μου παρουσίασε δύο μπάζα τα οποία δεν βλέπονταν, νομίζω πως έκαναν ακάποτο τρομπόνι. Του είπα πως προτιμώ να πηδήξω αυτόν παρά αυτές.
Απέναντι από το χόστελ έχει αυτό που άνοιξε πέρυσι και δούλευε στα κρυφά ενώ είχαμε lockdown. Στο ισόγειο είχε μια Πατρίτσια, ήταν τόσο αδιάφορη που ούτε την εμφάνιση της δεν συγκράτησα. Στον όροφο είχε το πιο όμορφο κορίτσι που είδα στο βόθρο του Μεταξουργείου, μία Άνα Μπέλα με ακάποτο τσιμπούκι. Στο διπλανό 'ρδελο του ορόφου είχε μια νεαρή μαυρομάλλα με καλό σώμα και απλές προσφερόμενες υπηρεσίες.
30β Ήταν τρεις μέσα, όλες τους παχουλές και άσχημες (όπου βλέπω τέτοια εμφάνιση γίνομαι καπνός και δεν κάθομαι να ακούσω προγράμματα και μαλακίες).
Στον όροφο του 30 είχε μια λεπτή γυφτοπούλα η οποία είναι χρόνια στα μπουρδέλα και προσφέρει απλό. Την έχω πετύχει σε πάρα πολλά, γνωστή γυρολόγος της περιοχής.
27Α Είχε μια μικροκαμωμένη κοπελίτσα με απλό (δουλεύει χρόνια σε αυτό αλλά ξεχνάω πως τη λένε, έχει και τατουάζ στο δεξί μέρος της κοιλιάς). Μαζί της ένα μπάζο αγύμναστο και κακοσουλουπωμένο.
19Α Στο ισόγειο είχε μια μαύρη που την έχω πετύχει 100 φορές στον όροφο (Ναόμι νομίζω). Το πάνω ήταν κλειστό.
20 Στο αριστερό είχε νομίζω μία με πλαστικά βυζιά και γυαλιά, μέσης ηλικίας και αδιάφορης εμφάνισης. Στον όροφο είχε μια με 15 ευρώ (αλβανίδα τετραγωνοκέφαλη) και μια άσχημη με 10. Στο δεξιό είχε δύο ναυάγια. Η μία ήταν Ελληνίδα γύρω στα 50 με ένα απαίσιο γαλάζιο φόρεμα και η άλλη ήταν μια νεαρή ''Ρωσίδα'' (δηλαδή Βουλγάρα ή Μολδαβή) με απλό.
1 Στο δεξιά είχε μια μεγάλη σε ηλικία ανατολική με ακάποτη πίπα. Το μεσαίο ήταν κλειστό και στο αριστερό δεν θυμάμαι.
2 Στον όροφο είχε μια μέσης ηλικίας, παχουλή με ακάποτο τσιμπούκι.
10 Είχε τρεις στο ισόγειο, ο όροφος ήταν κλειστός. Από τις τρεις η μία μόνο ''τρωγόταν'', διότι οι άλλες δύο ήταν παχύσαρκες. Μου έκανε εντύπωση ωστόσο πόσο μεγάλο κώλο είχε μία από αυτές.

Μ.Αλεξάνδρου
25 Κλειστό εδώ και καιρό, κρίμα διότι έψαχνα μία η οποία έμοιαζε με τη Μέρκελ (Σοφία λεγόταν).
28Α Η Βικτώρια με στοματικό χωρίς προφύλαξη. Στο υπόγειο δεν θυμάμαι, στο δεξιά είχε 2 πουτάνες από τις οποίες η μία με το ξανθό μαλλί με είχε κολλήσει επιχείλιο έρπη(στο πουλί). Ακάποτο τσιμπούκι αμφότερες.

Λεωνίδου
28 Στο ισόγειο δούλευε μια εμφανίσιμη ξανθιά, η οποία είχε 2-3 ελιές που προεξείχαν στο πρόσωπο της. Σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ που την είχα ξαναδεί. Χαρακτηριστικό της πως σου χαμογελά ψεύτικα όταν σαλονάρει και όταν δει ότι φεύγεις κρεμάει κάτι μούτρα μέχρι το πάτωμα.
Στον όροφο είχε μια λεπτή και ελκυστική μαυρούλα.

Πέρδικα
Είχε μια χοντρομπαλού ανατολική και μεγάλη σε ηλικία, η ξανθιά τσατσά ήταν δέκα φορές καλύτερη.

Κολωνού
11 Ήταν κλειστά και τα 3
30Α Είχε την κλασική εδώ και τόσα χρόνια κοπέλα, μια ανοιχτόχρωμη ξανθιά Ρουμάνα (;) με το απλό πρόγραμμα. Στον όροφο είχε ένα σκληρό μιλφ με κοντό μαλλί που φαινόταν πως κάνει καλό γαμήσι. Τα άλλα δύο μπουρδέλα ήταν κλειστά.
47 Εργαζόταν στον όροφο μια Ελένη, ούτε που θυμάμαι ποια εννοούσε ο τσάτσος, αν είναι όμως όπως η Τζούλια τότε να μου λείπει.
48 Το συνηθισμένο σοβιετικό mature με στοματικό χωρίς πλαστικό.


Εν κατακλείδι: Είχα μήνες να κατέβω στην Πορνοντίσνευλαντ και ήμουν προετοιμασμένος για τα χάλια τα οποία θα αντίκριζα.
Οι γαμεύσιμες δεν ήταν ούτε 5 στις 50 που συνάντησα. Αναρωτιέμαι πως σας σηκώνεται και γαμάτε τέτοια τέρατα. Για τις πακιστανικές, γυφτικές και αλβανικές σκατόφατσες δεν χρειάζεται να αναφέρω κάτι διότι αυτά είναι προφανή και ήδη γνωστά. Απλώς σκέφτομαι πως με ναπάλμ δεν κάνεις τη δουλειά ώστε να ξεβρωμίσεις την περιοχή. Χρειάζεται μια πυρηνική όπως ο Fat Man ώστε να είσαι σίγουρος πως για τα επόμενα 100 χρόνια δεν θα ξαναφυτρώσει τίποτα από την εξαϋλωση που θα συμβεί.

Θα επιστρέψω αργότερα μέσα στην ημέρα για Λιοσίων και λίγο Φυλής, εκεί δηλαδή όπου τα πράγματα ήταν πολύ πιο ενδιαφέροντα.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Όσο κ αν μου αρέσει και μου διεγείρη την περιέργεια η "παρακμή" (και αυτή όσον αφορά τον αγοραίο έρωτα), ποτέ δεν απέκλεισα τις κανονικές σχέσεις, ίσα ίσα είναι προτεραιότητά μου.
Είναι ωραίο να μοιράζεσαι εμπειρίες και σκέψεις και να έχεις την αγάπη ενός άλλου ατόμου.
Ακόμα και αυτά να μην μπορεί να νιώσει κάποιος (επειδή έχει πεπειστεί ότι δεν υπάρχουν ή δεν μπορεί να δεθεί συναισθηματικά - πράγματα που και στις δύο περιπτώσεις έχει να κάνει με βιώματα και θα ήταν επιβεβλημένη η επίσκεψη σε ψυχολόγο) και πάλι νομοτελειακά οδηγείται στην καταστροφή.

Μετά τα 35-40 που ο άνθρωπος όσο να είναι παρακμάζει και πλέον δεν θα βρίσκει την τόση ανταπόκριση κ πέραση στα κορίτσια του χώρου θα νιώθει όλο και περισσότερο απομονωμένος.
Μέχρι τότε έχει την ψευδαίσθηση πως υπάρχει ένα παιχνίδι ή κάτι με τις κοπέλες αλλά μετά μετατρέπεται σε ένα εικοσάρικο με πόδια, πουλί και αρχίδια.
Δημιουργείται ένα τεράστιο κενό νιώθοντας πως δεν είσαι πλέον ποθητός, ούτε ότι προκαλείς το ενδιαφέρον..
Δεν συμφωνώ καθόλου , ειδικά με τα ηλικιακά όρια που έθεσες. Επίσης το αν είσαι ποθητός εξαρτάται από το τι αδρεναλίνη και όρεξη για ζωή-περιπέτεια έχεις. Ξέρεις τι ραμολιμέντα 22 χρονών υπάρχουν, που δεν μπορούν ούτε τις σκάλες της σχολής τους να ανέβουν??? Μετά τα 35-40 γράφεις ο άνθρωπος παρακμάζει, δηλαδή στα 43 ας πούμε???..Πώς σού ήρθε αυτό το πράμα ειλικρινά...όχι όχι με τίποτα.. Για παράδειγμα στα 57 :
Σήμερα 64 πλέον και βαράει, η κοπέλα του 20+ χρόνια νεότερη
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Μάγκες Πέμπτη μεσημέρι έσκασε λεωφορείο από Μολδαβία..
Κατέβασε τρία πολύ καλά!!!
Μικρά κ άβγαλτα τα έκοψα..
Έδειχναν να μην έχουν ξαναδεί αυτά τα μέρη..
Ξεχειθείτε να βρούμε που θα δουλέψουν..
Δν τα ακολούθησες; τι περίμενες; γιατί δν μίλησες;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
15
Like
11.807
Πόντοι
3.246
πριν κανά δίωρο καταδρομική που κατέληξε σε περίπολο των ιερών τόπων...

φυλής 86 πάνω Λάουρα ψιλοκαλή
φυλής 84 Ράνια πολύ καλή
δεν είδα κάτι άλλο αξιόλογο φυλής
και αντί να πάρω Ράνια που μου άρεσε,
κατέβηκα φωκαίας όπου έφαγα φόλα
από ένα όμορφο πετίτ ,πονάει αα φίνις ? πονάει φίνις ?
το έχυσα το χαζό αφού το είχα σβερκώσει στο πισωκολλητό
αλλά μάπα χύσιμο.
Σουβλάκια μπυρόνια για καύσιμο και το μυαλό στην αναμπελ
να της μπουκώσω τα μαγουλάκια να ρεφάρω
Κατεβαίνω μετάξι,
ανεβαίνω στο Ι 32 ,μεταφέρθηκε στο απέναντι του ορόφου η μικρή ρουφήχτρα,
σπάστηκα με πακοστριμωξίδι ζέστη
και όταν βγήκε πάλι με αυτό το μαύρο καλσόν γαμώ τους γύφτους που την πατρονάρουν
κάθε μέρα το ίδιο μαλακισμένο καλσόν,ρε γουρούνια πάρτε ένα άλλο σετάκι στο κρίτσι,
έφυγα τούρμπο απο ιάσωνος και πήγα κολ 27 για καρολάιν που έλειπε.
πήρα για πρώτη φορά τη βενεζουελάνα Πάολα
και τα είδα όλα !!!!
τσιμπούκι με πάθος αν και λίγο χαλαρό ,άγριο γαμίσι σε 3 στάσεις
και χύσιμο ονειρικό στο πισωκολλητό .
το μωράκι ενώ είχα χύσει χόρευε για 2λεπτο σάμπα στο καβλί μου.
βίβα λατινοαμερικάνα θεομούνα Πάολα μου έφιαξες τη διάθεση

νάστε καλά ,
πολλά πετυχημένα γαμίσια συναγωνιστές
Δυνατή ενημέρωση! Στο σπίτι της Άνναμπελ ήταν υπηρεσία μια κοντοπύθαρη
Βουλγάρα τσα2? Αν ήταν αυτή πρέπει να φάει πολύ ξύλο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
15
Like
11.807
Πόντοι
3.246
ΓΑΜΗΣΑ ΤΗΝ ΞΑΔΕΛΦΗ ΤΗΣ ΚΑΡΟΛΑΪΝ ΚΡΑΟΥΤΣ:

Χθεσινοβραδυνή επιδρομή στο σιχαμερό Εμετουργείο: :rockon:
Μπήκα κατευθείαν στο Ιασ44 τέρμα δεξί, όπου είχα σκοπό να γαμήσω την
Μολδαβή Χριστίνα. Αντ' αυτής δούλευε μια Λένα, με Φιλιππινέζικα χαρακτηριστικά.
Μάλλον είναι Καζακστανή, γιατί μίλησε ρώσσικα με την τσα2, αλλά περνάει και για Φιλιππινέζα.
Ενημέρωσα ότι επιθυμώ 69, κάτι που ανακοινώθηκε, αλλά το τόνισα κι εγώ και πέρασα στα ενδότερα.
Μπαίνει η Φιλιππινέζα μέσα και παίρνει τη στάση 69 που ζήτησα μετά από ελάχιστα προκαταρκτικά.
Έπεσε πολύ πινέλο και σε μουνί και σε κωλί, :kissass: κάτι που η ίδια γούσταρε και μάλιστα έπαιζε άγρια την κλειτορίδα
της στην κωλογλυφάδα. Αφού κλήθηκε από την τσα2 στο 10λεπτο να συντομεύει αρχίσαμε το γαμήσι,
όπου και συνέχισε να παίζει την κλειτορίδα της μέχρι που χύσαμε μαζί. :smitten:
Βγαίνοντας με έπιασε μια αναγούλα λόγω του πινελιάσματος και παραλίγο να ξεράσω, ενώ έφτυνα φλέματα συνέχεια.:vomit:
Τελικά κούμπωσα μια μπύρα και συνήλθα. :erection:
Μετά από χρόνια καλτίλας είναι η πρώτη φορά που σιχάθηκα το Μετάξι και
μάλλον θα αποφύγω την περιοχή μέχρι νεοτέρας.
Όβερ... :hi:
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Δεν συμφωνώ καθόλου , ειδικά με τα ηλικιακά όρια που έθεσες. Επίσης το αν είσαι ποθητός εξαρτάται από το τι αδρεναλίνη και όρεξη για ζωή-περιπέτεια έχεις. Ξέρεις τι ραμολιμέντα 22 χρονών υπάρχουν, που δεν μπορούν ούτε τις σκάλες της σχολής τους να ανέβουν??? Μετά τα 35-40 γράφεις ο άνθρωπος παρακμάζει, δηλαδή στα 43 ας πούμε???..Πώς σού ήρθε αυτό το πράμα ειλικρινά...όχι όχι με τίποτα.. Για παράδειγμα στα 57 :
Σήμερα 64 πλέον και βαράει, η κοπέλα του 20+ χρόνια νεότερη
Δηλαδή τούτος εδώ ουσίες δεν παίρνει, συμπληρώματα κτλ?
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Πάλι δύσκολο το βλέπω, τόσο μικρό ποσοστό λίπους χωρίς λιποδιαλύτες και μυς τούμπανο.
Συμπληρώματα δεν είναι τίποτα -μια πρωτεϊνη π.χ το θέμα είναι ότι δεν παίρνει στεροειδή, πολύ μάχιμος σε όλα τα επίπεδα έτσι.Κάθε μέρα καλλισθενική
 
Τελευταία τροποποίηση:

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.290
Πόντοι
1.011
Απογευματινή στοχευμένη επίσκεψη εχθές σε Φ17Β. Τζένη η επιστροφή. Πολύ δυνατή όπως ακριβώς την θυμόμουν. Ωραία γκόμενα, πολύ ορεξάτη γενικά, πίπα πολύ δυνατή άνευ.

Μαζί της ήταν αυτή η Άννα η ξανθιά που φαίνεται να έχει και πολύ ωραίο βυζί. Έχει δοκιμαστεί? Φάνηκε αξιαγάμητη
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.239
Κριτικές
4
Like
7.237
Πόντοι
2.586
To ότι είναι vegan το κάνει απόλυτα σίγουρο πως είναι γεμάτος συμπληρώματα (προφανώς) και αναβολικά. Από πού παίρνει τα στοιχεία που έχει μόνο το κρέας από τα φυστίκια κάσιους;
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
To ότι είναι vegan το κάνει απόλυτα σίγουρο πως είναι γεμάτος συμπληρώματα (προφανώς) και αναβολικά. Από πού παίρνει τα στοιχεία που έχει μόνο το κρέας από τα φυστίκια κάσιους;
Aυτός κάνει γράμμωση δεν έχει ανάγκη το κρέας. Αλλά έτσι κι αλλιώς οι vegans παίρνουν τα πάντα από αυτά που τρώνε, βλέπε όσπρια, βλέπε λαχανικά , βλέπε φρούτα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom