Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 202 άτομα (13 μέλη και 189 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Κάποιοι από την σέχτα μας έχουν πεθάνει.. κάποιοι παραιτήθηκαν.. άλλοι πορνομεταναστευσαν..εγώ επιβίωσα.Και χαραζω την δική μου μοναχική πορεία γεματη με αίμα,σπέρμα και κατουρημένες γωνίες της πιάτσας.Αυτα έχει η ζωή κύριοι.Οι Μασωνοι εξαπλώθηκαν σαν χολέρα.
Κάποιοι μένουν ακόμα στο παιδικό τους δωμάτιο. Πεστα κι αυτά.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Πολύ λίγοι βλέπω να γαμούν. Έχει επέλθει κορεσμός μάλλον ή αφραγκία.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Ο Ριχάρδος άραγε από ποιο γραφείο παίρνει βίζιτες και πόσα να σκαει; Τον είδα σήμερα στην Κάνιγγος. Κλασικός πουτανιάρης.
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
248
Like
828
Πόντοι
81
Πριν χρόνια στο site υπήρχε μία ισχυρή σέχτα από μέλη του Bou μυημένα στα σκοτεινότερα μυστικά του αγοραίου έρωτα.

....

Μία μυστικιστική ομάδα που χάρισε ελπίδα και προκαλούσε τον θαυμασμό των υπόλοιπων μελών ...εξαερώθηκε και τα ίχνη της σβήστηκαν για πάντα.

Ήταν οι "Ακάποτοι Καταδρομείς".
Μην ξεχνάμε και τον καφέ τού erotiaris
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
:thumbsup: " πριν φυγεται απο τον οικο ριξτε ενα γερο κατουρημα για να καθαρισει η ουρηθρα " αυτό συναγωνιστή μας το έλεγαν οι πιό μεγάλοι τότε που πρωτοαρχίζαμε τις θρυλικές μπουρδελοτσαρκές μας κάπου το '80 !! :hi:
εκτος απο κατουρημα και πλυσιμο με αφθονο κρυο νερο του πουτσουκαι ειδικα της κεφαλης!
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
248
Like
828
Πόντοι
81
Είμαι φαντάρος στην Κατερίνη άσε Πόλα χρόνια πριν.καυλομενος φουλ χτιπαω γκόμενα σε μπαράκι πολύ σούπερ.μετα από καμιά βδομάδα με πάει σπίτι της γδυόμαστε και εκεί που βγάζω προφιλακτικο μου λέει αν είναι με Καποτά συκο φύγε .φεύγεις στα 21 σου από γαμιση.αποτελεσμα .υπατιτηδα β που κουβαλάω ακόμα

Είμαι 26 χρόνων στα χανιά.γνωριζω κυρία 50 ετών φωτιά και λαύρα.με ακουμπά μέσα στη θάλασσα στο πόδι την χουφτονω κι εγώ με τρόπο.παμε για φαγητό και μου τον παίζει κάτο από το τραπέζι.παμε στο ξενοδοχείο της και γαμιομαστε μέχρι προηας ακαποτα.με περνει μαζί της Αθήνα για καμιά βδομάδα σπίτι της .γαμιση ακα σιναιχια .μετά μου σκάει πος είναι παντρεμένη και αύριο έρχεται ο σύζυγος αλλά να κρατήσουμε επαφή.παω στο χωριό μου και με ποιανει ένα κάψιμο στον πουτσο και να κατουραω ξιραφια.παω σε γιατρό και με ξεχεζει για τη βλακεία μου θεραπεία ένα μινα.δεν την ξαναδά.σημερα είμαι 50 χρόνον και απόαααα τότε έχω να τον βάλω γυμνό σε μουνι η Κόλο ακα τσιμπούκια δίνω.ακομα και σε σχέσης που είχα χρόνια με προφυλακτικό πάντα.δεν ξαναπαθα ποτέ τίποτα

Όχι ποτέ.η μια δύο φορές το χρόνο λιγο
Φορέας ηπατίτιδας Β και μπήκες ακάποτα? Μέγας τρόμπας
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.774
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα σε ολους τους Φιλους......τελικα 7- η 15 ξεκινα η'' Κυνηγητικη Περιοδο''???
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Πολύ λίγοι βλέπω να γαμούν. Έχει επέλθει κορεσμός μάλλον ή αφραγκία.
Μάλλον με την γενική καραντίνα συνήθισαν να:jerking2: που είναι και εντελώς τσάμπα!

Είδατε ο Κούλης πόσο φροντίζει για την τσέπη σας;
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.310
Πόντοι
736
θα σου πω τι έγινε, σήμερα (έχω κριτική) εκεί μέσα μου παν ότι ανοίγουν 15, και την ρώτησα που το δες και μου δειξε αυτό, οκ μακάρι να ναι μαλακία, όντως δεν πρόσεξα ημερομηνία αποσύρω το ποστ, μείνε όμως στο fact ότι μου το πε πουτάνα

Οπως και περσι δηλαδη που ανοιξαν 15 Ιουνου, αν ισσυει κατι τετοιο! :confused: Παντως, στο Γκαζι-Κεραμεικο ανοιγουν σιγα σιγα , ειδα να ανοιγει και αλλο studio!:wink:
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Οπως και περσι δηλαδη που ανοιξαν 15 Ιουνου, αν ισσυει κατι τετοιο! :confused: Παντως, στο Γκαζι-Κεραμεικο ανοιγουν σιγα σιγα , ειδα να ανοιγει και αλλο studio!:wink:
Ποιο;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Την Καλησπερα σε ολους τους Φιλους......τελικα 7- η 15 ξεκινα η'' Κυνηγητικη Περιοδο''???
Το κυνήγι φώκιας πάντως έχει ανοίξει εδώ και πολύ καιρό.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.310
Πόντοι
736
Το κασσανδρας 8Γ Οσοι πιστοι προσελθετε!!:grin:
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.310
Πόντοι
736
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom