Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 331 άτομα (13 μέλη και 318 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.724
Πόντοι
45.465
γίνεται δουλίτσα σιγά σιγά... από Φυλής Φωκαιας Διδύμου ως δια μαγείας εξαφανίστηκαν οι τοξοβολοι με εξαίρεση 2-3 έξω από Φυλής 61, επίσης οι δρόμοι καθαριστηκαν...
αντε καλό μήνα
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
858
Κριτικές
15
Like
1.828
Πόντοι
1.710
Επιτέλους και μια ενημέρωση. Αφού σ αρέσουν τα γελαδερα ,δοκίμασε την Αλέσια, στο Ι20β μετά τις 1700 να μας πεις.
Οταν με βγαλει ο δρομος θα παω και εκει καρφωτος και θα ενημερωσω!Σ'ευχαριστω!
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
γίνεται δουλίτσα σιγά σιγά... από Φυλής Φωκαιας Διδύμου ως δια μαγείας εξαφανίστηκαν οι τοξοβολοι με εξαίρεση 2-3 έξω από Φυλής 61, επίσης οι δρόμοι καθαριστηκαν...
αντε καλό μήνα
Αφού είπαμε τα ζάκια είναι αποδημιτικά. Κάνουν μια έτσι και πετάνε μέχρι το Πεδίο του Άρεως να ξεκαλοκαιριάσουν.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Οταν με βγαλει ο δρομος θα παω και εκει καρφωτος και θα ενημερωσω!Σ'ευχαριστω!
Δεν την δοκίμασα υπόψιν. Γιατί μου θύμιζε τον Πιγκουίνο. Αλλά έβγαζε μια αύρα.
 

tayrus1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
14
Like
787
Πόντοι
311
Είμαι φαντάρος στην Κατερίνη άσε Πόλα χρόνια πριν.καυλομενος φουλ χτιπαω γκόμενα σε μπαράκι πολύ σούπερ.μετα από καμιά βδομάδα με πάει σπίτι της γδυόμαστε και εκεί που βγάζω προφιλακτικο μου λέει αν είναι με Καποτά συκο φύγε .φεύγεις στα 21 σου από γαμιση.αποτελεσμα .υπατιτηδα β που κουβαλάω ακόμα
Από το ακα τσιμπούκι κολλάει η β ξέρεις?
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
γίνεται δουλίτσα σιγά σιγά... από Φυλής Φωκαιας Διδύμου ως δια μαγείας εξαφανίστηκαν οι τοξοβολοι με εξαίρεση 2-3 έξω από Φυλής 61, επίσης οι δρόμοι καθαριστηκαν...
αντε καλό μήνα
Τα βορδελοεύσημα γιατί μιλάς επί της ουσίας.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Α,να και ο Ριχάρδος. Να πάω να του ζητήσω καμία πλάκα χρυσού να τη φάω στις βίζιτες.
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.008
Like
8.885
Πόντοι
2.356
Η Μπαρμπορα δουλεύει σήμερα? Ξέρουμε ώρες?
 

tayrus1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
14
Like
787
Πόντοι
311
Όχι μόνο με ακα σεξ και κυρίως με ακα προκτικο
Κάτι ακόμα off topic και το κλείνω
Την έχει φίλος μου μάλλον του το έδωσε τουρίστρια
Διάβαζα ότι δεν πρέπει να πίνεις αυτός όμως κάθε Σάββατο που βγαίναμε 3,4 ποτάκια τα χτύπαγε
Δεν έλεγα κάτι γιατί είναι λεπτό θέμα αλλά μου κάνε εντύπωση. Εσύ αλκοόλ πίνεις?
Να σαι πάντα καλά τυπε
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
420
Κριτικές
165
Like
8.968
Πόντοι
23.733
Είμαι 26 χρόνων στα χανιά.γνωριζω κυρία 50 ετών φωτιά και λαύρα.με ακουμπά μέσα στη θάλασσα στο πόδι την χουφτονω κι εγώ με τρόπο.παμε για φαγητό και μου τον παίζει κάτο από το τραπέζι.παμε στο ξενοδοχείο της και γαμιομαστε μέχρι προηας ακαποτα.με περνει μαζί της Αθήνα για καμιά βδομάδα σπίτι της .γαμιση ακα σιναιχια .μετά μου σκάει πος είναι παντρεμένη και αύριο έρχεται ο σύζυγος αλλά να κρατήσουμε επαφή.παω στο χωριό μου και με ποιανει ένα κάψιμο στον πουτσο και να κατουραω ξιραφια.παω σε γιατρό και με ξεχεζει για τη βλακεία μου θεραπεία ένα μινα.δεν την ξαναδά.σημερα είμαι 50 χρόνον και απόαααα τότε έχω να τον βάλω γυμνό σε μουνι η Κόλο ακα τσιμπούκια δίνω.ακομα και σε σχέσης που είχα χρόνια με προφυλακτικό πάντα.δεν ξαναπαθα ποτέ τίποτα
Κάτι ακόμα off topic και το κλείνω
Την έχει φίλος μου μάλλον του το έδωσε τουρίστρια
Διάβαζα ότι δεν πρέπει να πίνεις αυτός όμως κάθε Σάββατο που βγαίναμε 3,4 ποτάκια τα χτύπαγε
Δεν έλεγα κάτι γιατί είναι λεπτό θέμα αλλά μου κάνε εντύπωση. Εσύ αλκοόλ πίνεις?
Να σαι πάντα καλά τυπε
Όχι ποτέ.η μια δύο φορές το χρόνο λιγο
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Είμαι 26 χρόνων στα χανιά.γνωριζω κυρία 50 ετών φωτιά και λαύρα.με ακουμπά μέσα στη θάλασσα στο πόδι την χουφτονω κι εγώ με τρόπο.παμε για φαγητό και μου τον παίζει κάτο από το τραπέζι.παμε στο ξενοδοχείο της και γαμιομαστε μέχρι προηας ακαποτα.με περνει μαζί της Αθήνα για καμιά βδομάδα σπίτι της .γαμιση ακα σιναιχια .μετά μου σκάει πος είναι παντρεμένη και αύριο έρχεται ο σύζυγος αλλά να κρατήσουμε επαφή.παω στο χωριό μου και με ποιανει ένα κάψιμο στον πουτσο και να κατουραω ξιραφια.παω σε γιατρό και με ξεχεζει για τη βλακεία μου θεραπεία ένα μινα.δεν την ξαναδά.σημερα είμαι 50 χρόνον και απόαααα τότε έχω να τον βάλω γυμνό σε μουνι η Κόλο ακα τσιμπούκια δίνω.ακομα και σε σχέσης που είχα χρόνια με προφυλακτικό πάντα.δεν ξαναπαθα ποτέ τίποτα

Όχι ποτέ.η μια δύο φορές το χρόνο λιγο
Καλά και λίγο ορθογραφία να μάθεις μετά τα ακαποτα να μην μας φεύγουν τα μάτια..!
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.016
Πόντοι
10.336

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.016
Πόντοι
10.336
Καλά και λίγο ορθογραφία να μάθεις μετά τα ακαποτα να μην μας φεύγουν τα μάτια..!
ελα χαλαρωστε λιγο δεν μπηκατε σε πανεπιστημιακο φορουμ. Την μια δεν θελετε γκρικλις τα οποια κρυβουν τυχον ανορθογραφιες, την αλλη κραζετε τα ορθογραφικα.... Με την ιδια λογικη να σε αποκαλεσω και γω καθυστερημενο μιας και οσο περιεργα δομημενο/ορθογραφημενο κι αν ηταν το μηνυμα του Atridis, καταλαβα χωρις κοπο τι ηθελε να γραψει.
Χαλαρωστε
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
ελα χαλαρωστε λιγο δεν μπηκατε σε πανεπιστημιακο φορουμ. Την μια δεν θελετε γκρικλις τα οποια κρυβουν τυχον ανορθογραφιες, την αλλη κραζετε τα ορθογραφικα.... Με την ιδια λογικη να σε αποκαλεσω και γω καθυστερημενο μιας και οσο περιεργα δομημενο/ορθογραφημενο κι αν ηταν το μηνυμα του Atridis, καταλαβα χωρις κοπο τι ηθελε να γραψει.
Χαλαρωστε
Με τόση τεχνολογία δεν έκανε πράγμα αυτό..δεν μίλησα για πανεπιστήμια αλλά είναι κουραστικό. Μπορεί να το δουλέψει λίγο το Τ9. Ανεβαίνει το ρεσπεκτ. Εσύ όχι γιατί δεν γράφεις orkish έτσι σαν και αυτόν;
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.243
Κριτικές
4
Like
7.243
Πόντοι
2.586
Με τόση τεχνολογία δεν έκανε πράγμα αυτό..δεν μίλησα για πανεπιστήμια αλλά είναι κουραστικό. Μπορεί να το δουλέψει λίγο το Τ9. Ανεβαίνει το ρεσπεκτ. Εσύ όχι γιατί δεν γράφεις orkish έτσι σαν και αυτόν;
Το T9 είναι ο φερετζές του ανορθόγραφου.

Εγώ το έχω απενεργοποιήσει γιατί μένοντας εξωτερικό για δεκαετία, είδα ότι είχα αρχίσει τα λάθη.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
οκ εγώ ΣΗΜΕΡΑ το έμαθα. ΔΥΣΤΥΧΩΣ το άνοιγμα μετατέθηκε για τις 15 του Μήνα, επίσης καλό μήνα
Φίλε, έχεις κάποια πηγή;
Δε βρίσκω κάτι στο ίντερνετ που να το επιβεβαιώνει. :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom