Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (0 μέλη και 52 επισκέπτες)

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Και
Δυο με τρεις μερες πριν σας εδωσα πληροφοριες για την στοματικη υγιεινη των ιεροδουλων. Βεβαια λιγο πολυ τα ξερατε ολοι, αλλά μερικοι τον χαβα τους.... ρε παιδια, ρε συναγωνιστες αν θελετε να δωσετε ΑΚΑ πιπες δωστε τες σε καμια αποδεδειγμενα καθαρη call ή αν δεν παιζει χρημα πηγαινετε σε ιεροδουλες οικων που αποδεδειγμενα δεν εχουν προκαλεσει ΠΟΤΕ προβλημα σε συναγωνιστη! Οταν η κοπελα χρησιμοποιει lysterine τακτικα, δεν πηγαινει με Πακηδες, εχει εμφανης καλη στοματικη υγιεινη, εστω και με μια γρηγορη ματιά, τοτε ενδωστε γιατι το ρισκο ειναι αρκετα μικροτερο ως αμελητεο. Απλα μια συμβουλη ακομα, πριν φυγεται απο τον οικο ριξτε ενα γερο κατουρημα για να καθαρισει η ουρηθρα και καντε κι ενα καλο πλυσιμο με το σαπουνι που εχει εκει στον νυπτηρα. Ναι μεν καταστρεφεται το ph απο την βαλανο για 3 - 4 μερες και μπορει να εχετε τσουξηματακια απο το σαπουνι των 2 ευρω που εχουνε στους νυπτηρες , αλλά γλυτωνετε άλλα πιο σημαντικα. Προσπαθηστε να ελαχιστοποιεισετε τους κινδυνους! Και αλλο ενα tip και αποχωρω για την ωρα, να παιρνετε κι ενα προσθετο διατροφης απο εκχυλισμα cranberrie γιατι ειναι διουρητικο καθως επισης κανει τα τοιχωματα της ουρηθρας να ειναι γλυστερα και να διωχνουν ολα τα μικροβια που πανε να εισελθουν μεσα απο την ουρηθρα να φευγουν με το κατουρημα. Αυτα τα ολιγα κι ευχομαι ο συναγωνιστης να επιστρεψει ξανα στις επαλξεις! Αν δεν βγαινει κατι απο την ουρηθρα, ολα καλα. Αν βγαινει κατι τοτε θα υπαρχει προβλημα αντιμετωπισημο ομως. Πριν βαλεις αλοιφη στο πουλι κι ετσι και ειναι μυκητες παρε ενα fugostadin του ενος. Θα φυγουν αμεσα και δεν θα χρειαστει να χαλασεις το ph της βαλανου με travocort, fucidin και αλλές αντιμυκητιακες.
Και με τις call girls πρεπει να μαστε προσεκτικοί.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Είμαι φαντάρος στην Κατερίνη άσε Πόλα χρόνια πριν.καυλομενος φουλ χτιπαω γκόμενα σε μπαράκι πολύ σούπερ.μετα από καμιά βδομάδα με πάει σπίτι της γδυόμαστε και εκεί που βγάζω προφιλακτικο μου λέει αν είναι με Καποτά συκο φύγε .φεύγεις στα 21 σου από γαμιση.αποτελεσμα .υπατιτηδα β που κουβαλάω ακόμα
Ποιό έτος συνέβη αυτό;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
31
Like
26.108
Πόντοι
7.046
:thumbsup: " πριν φυγεται απο τον οικο ριξτε ενα γερο κατουρημα για να καθαρισει η ουρηθρα " αυτό συναγωνιστή μας το έλεγαν οι πιό μεγάλοι τότε που πρωτοαρχίζαμε τις θρυλικές μπουρδελοτσαρκές μας κάπου το '80 !! :hi:
Και δεν ειχαν
:thumbsup: " πριν φυγεται απο τον οικο ριξτε ενα γερο κατουρημα για να καθαρισει η ουρηθρα " αυτό συναγωνιστή μας το έλεγαν οι πιό μεγάλοι τότε που πρωτοαρχίζαμε τις θρυλικές μπουρδελοτσαρκές μας κάπου το '80 !! :hi:
Κι επίσης λέγανε όταν γαματε από κωλο τραβήξτε το πετσακι και κατουρίστε καλά να πλυθει το πουτσοκεφαλο!
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Και δεν ειχαν

Κι επίσης λέγανε όταν γαματε από κωλο τραβήξτε το πετσακι και κατουρίστε καλά να πλυθει το πουτσοκεφαλο!
Υγειονομικές βόμβες. Πριν 40 χρόνια είχαν τον δεύτερο παγκόσμιο μάλλον τους καθυστέρησε στη γνώση!!!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.238
Κριτικές
90
Like
10.199
Πόντοι
17.885
θα σου πω τι έγινε, σήμερα (έχω κριτική) εκεί μέσα μου παν ότι ανοίγουν 15, και την ρώτησα που το δες και μου δειξε αυτό, οκ μακάρι να ναι μαλακία, όντως δεν πρόσεξα ημερομηνία αποσύρω το ποστ, μείνε όμως στο fact ότι μου το πε πουτάνα
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Μόνο τη στάση δεν όρισαν. Θα επιτρέπεται μόνο πισωκολλητο. Και εννοείται τα ακά τσιμπούκια θα τιμωρούνται αυστηρά.:s&m_1:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736
Μας κλέβουν και τα TM τώρα.:tooth:
Θα κάνω αναφορά στον Αντισθένη για πνευματικά δικαιώματα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αυτά είναι ψιλά γράμματα για τους μεγαλογαμικουλες.
:thumbsup: Σωστός σαν τοποθέτηση αλλά πολλές φορές " τα μικρά γράμματα " κρύβουν τις παγίδες .
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736
Μας κλέβουν και τα TM τώρα.:tooth:
Θα κάνω αναφορά στον Αντισθένη για πνευματικά δικαιώματα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μας κλέβουν και τα TM τώρα.:tooth:
Θα κάνω αναφορά στον Αντισθένη για πνευματικά δικαιώματα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αυτά είναι ψιλά γράμματα για τους μεγαλογαμικουλες.
' Να είσαι καλά συναγωνιστά αλλά τα copyrights ανήκουν σε άλλο μέλος! ' Το είπε ο συναγωνιστής the keeper φίλε βόρδελε δεν ήταν δικό του !! :thumbsup: :thumbsup:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παρεμπιπτόντως,το ραμαντάν τελείωσε κι έχουν ξαμολυθει οι Πάκοι;
Ω ναι !!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Για να μην τρέχω μέχρι εκεί άδικα, ξέρετε αν είναι κανένα ανοιχτό στην περιοχή της Φυλής τέτοια ώρα;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
ο "bangelis" είναι "μέλος" από το 2020 με ΤΡΙΑ LIKES και την "χτεσινή κριτική" ΜΟΝΟ!
τα συμπεράσματα δικά σας...


Ο Βαγγέλης δουλεύει ντελίβερι, τις προάλλες που πήγε μια παραγγελία στο εν λόγω τσαρδί ΔΕΝ του άφησαν φιλοδώρημα και σπάστηκε!
Για "αντίποινα" ανέβασε αρνητική κριτική {αυτήν που κατέβασε ο Αντισθένης}...
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Τώρα αυτοί επί το πλείστον θα είναι οι 'κατεστραμενοι συνταξιούχοι χωρίς γκόμενα και δεκαρικο' να πάνε στο εμετικό.
Κάποιοι από την σέχτα μας έχουν πεθάνει.. κάποιοι παραιτήθηκαν.. άλλοι πορνομεταναστευσαν..εγώ επιβίωσα.Και χαραζω την δική μου μοναχική πορεία γεματη με αίμα,σπέρμα και κατουρημένες γωνίες της πιάτσας.Αυτα έχει η ζωή κύριοι.Οι Μασωνοι εξαπλώθηκαν σαν χολέρα.
 

nert

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
183
Like
866
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους και Καλό Μήνα με Υγεία. Μπαρμπορα θα είναι Βεργας στο υπόγειο μέχρι να ανοίξουν κανονικά.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Είμαι φαντάρος στην Κατερίνη άσε Πόλα χρόνια πριν.καυλομενος φουλ χτιπαω γκόμενα σε μπαράκι πολύ σούπερ.μετα από καμιά βδομάδα με πάει σπίτι της γδυόμαστε και εκεί που βγάζω προφιλακτικο μου λέει αν είναι με Καποτά συκο φύγε .φεύγεις στα 21 σου από γαμιση.αποτελεσμα .υπατιτηδα β που κουβαλάω ακόμα

Στανταράκι πως γνώριζε ότι είναι φορέας και γι'αυτό η όλη στάση της!
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Είμαι 26 χρόνων στα χανιά.γνωριζω κυρία 50 ετών φωτιά και λαύρα.με ακουμπά μέσα στη θάλασσα στο πόδι την χουφτονω κι εγώ με τρόπο.παμε για φαγητό και μου τον παίζει κάτο από το τραπέζι.παμε στο ξενοδοχείο της και γαμιομαστε μέχρι προηας ακαποτα.με περνει μαζί της Αθήνα για καμιά βδομάδα σπίτι της .γαμιση ακα σιναιχια .μετά μου σκάει πος είναι παντρεμένη και αύριο έρχεται ο σύζυγος αλλά να κρατήσουμε επαφή.παω στο χωριό μου και με ποιανει ένα κάψιμο στον πουτσο και να κατουραω ξιραφια.παω σε γιατρό και με ξεχεζει για τη βλακεία μου θεραπεία ένα μινα.δεν την ξαναδά.σημερα είμαι 50 χρόνον και απόαααα τότε έχω να τον βάλω γυμνό σε μουνι η Κόλο ακα τσιμπούκια δίνω.ακομα και σε σχέσης που είχα χρόνια με προφυλακτικό πάντα.δεν ξαναπαθα ποτέ τίποτα

Οπότε καταλήγουμε στο συμπέρασμα πως από φαντάρος στην Κατερίνη, κάπου κάποτε στα Χανιά ήσουν μεγάλο αλάνι και με κάθε ευκαιρία τον κάρφωνες δίχως δεύτερη σκέψη!
Σ'ωραίος τύπε μου @Atridis :rockon:
*Πλάκα πλάκα καλή ώρα είσαι εσύ 50 σήμερα η τότε πενηντάρα είτε θα είναι μια καλοδιατηρημένη 80άρα παρτόλα είτε θα βλέπει τα ραδίκια ανάποδα από τα συνεχόμενα ακά....
:confused::confused::confused::confused:
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
' Να είσαι καλά συναγωνιστά αλλά τα copyrights ανήκουν σε άλλο μέλος! ' Το είπε ο συναγωνιστής the keeper φίλε βόρδελε δεν ήταν δικό του !! :thumbsup: :thumbsup:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ω ναι !!
Ε,καλά δεν θα πάω και στον ΟΠΙ για τις παπαριές που γράφω.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Οπότε καταλήγουμε στο συμπέρασμα πως από φαντάρος στην Κατερίνη, κάπου κάποτε στα Χανιά ήσουν μεγάλο αλάνι και με κάθε ευκαιρία τον κάρφωνες δίχως δεύτερη σκέψη!
Σ'ωραίος τύπε μου @Atridis :rockon:
*Πλάκα πλάκα καλή ώρα είσαι εσύ 50 σήμερα η τότε πενηντάρα είτε θα είναι μια καλοδιατηρημένη 80άρα παρτόλα είτε θα βλέπει τα ραδίκια ανάποδα από τα συνεχόμενα ακά....
:confused::confused::confused::confused:
Τι σωστός αφού σου λέει ο ίδιος το πλήρωσε ακριβά. Από τότε δεν ξαναγαμησε χωρίς καποτα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάποιοι από την σέχτα μας έχουν πεθάνει.. κάποιοι παραιτήθηκαν.. άλλοι πορνομεταναστευσαν..εγώ επιβίωσα.Και χαραζω την δική μου μοναχική πορεία γεματη με αίμα,σπέρμα και κατουρημένες γωνίες της πιάτσας.Αυτα έχει η ζωή κύριοι.Οι Μασωνοι εξαπλώθηκαν σαν χολέρα.
Από τι πέθαναν ; Από αφροδίσια;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom