Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 257 άτομα (10 μέλη και 247 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Καλησπερα,θα σταματησω λιγο τις ενημερωσεις(εχει αλλους γι αυτο)μεχρι να μαθω ολα τα ονοματα.
Κατσε ομως να παω να δω τι εχει ανοικτο κι ερχομαι!
Θέλει κάποιο χρόνο, να τα μάθεις.................. :tits2:
 

Επισκέπτης

Επισκέπτης
Η Τζωρτζια απο Φωκαιας 25 ειναι καλο κοριτσι αλλα φολα. Τη δοκιμασα πριν μερικες μερες στο Φυλης 84Α. Θελει αλλα δε μπορει το κοριτσι... ασε που εχει πεσμενα πολυ μικρα βυζια και πολυ χαλαρο σωμα για την ηλικια της..
 

Gortsos82

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Τωρα το απογευμα στη φυλης
59 ρωξανη,ξανθο αλογο..αλλα δε το βλεπω να χλιμιντραει ευκολα μεσα υπο νορμαλ συνθηκες
61 η ξανθια κατερινα
65β χριστινα,μελαγχροινο ζουμερο πιπινι με πληθωρικες καμπυλες,συμπαθητικο
67 παλι η τζουλια από τη πρωινη βαρδια,φουλ προγραμμα
84β καρολινα
86α μονικα,μοιαζουν αρκετα στο προσωπο
Αγκυρας 12α βερονικα,αξιοπρεπεστατο προmlf με αλβανικα χαρακτηριστικα.Ειμαι σιγουρος ωστοσο ότι τη δουλεια του μια χαρα τη κανει μεσα και χωρις να προσπαθησει πολύ
Διδυμου
8α η αλεξανδρα του down,προφανως τριτες και τεταρτες που είναι πρωι η μονικα αναλαμβανει τις απογευματινες βαρδιες
8β αλεξανδρα,σχετικα ψηλη,λεπτη,νεαρα μελαγχροινη δεσποινις.Λογω μαυρων μακριων μαλλιων ο farkeli ισως τη προτιμησει
16α μαλλον ντιανα από αλκιβιαδου 16β το πρωι
20 η χριστινα του professorx προφανως,μελαγχροινη,αρκετα ψηλη με πιασιματακια ομοιομορφα κατανεμημενα και γλυκο προσωπο
Φωκαιας
25β τζωρτζια,από ιταλια..ηρθε κοντα μου και ειχαμε ένα μικρο διαλογο στ αγγλικα,ξανθια,σχετικα κοντουλα με κανονικο σωμα.Ενω δε μου προκαλεσε αρχικα ιδιαιτερη εντυπωση,στη πορεια διαπιστωσα ότι ευκολα θα τη προτιμουσα
27 υπογειο σαρα,γι αυτή πηγα,να δω ποτε θα τη πηδηξω..λιγο που δεν ενθουσιαστηκα σημερα,λιγο τ ότι με το που βγηκε από το δωματιο καρφωθηκε σ ετερο συναγωστη για αρκετα δευτερολεπτα δεν μπηκα..Ειναι παγια αρχη μου,να μη μπαινω με κοπελα που στο σαλονι εχει στρεψει την προσοχη της σ εταιρο συναγωνιστη.Επιπλεον δεν ειχα και τον απαιτουμενο χρονο πια αφου ενώ αρχικα πηγαινα φουνταριστος για καταθεση,τελικα προτιμησα να συνδυασω και τα δυο..Ηθελα να δω ολο το εργο,δηλαδη τι παιζει και στην απογευματινη βαρδια
Υ.Γ Αν προσεξα καλα το 74 ειναι κλειστο,οπως και το 66α γυρω στις εξι

Να συμπληρώσω κανα δυο σπιτάκια ακόμα που πέρασα και εγώ στην β' βάρδια.

Φ66Α (ήταν ανοιχτό λίγο μετά τις 18:00 που πέρασα) Οι κοπέλες ήταν η Νικολέτα και η Ντενίσα. Η Ντενίσα ήταν πολύ ορεξάτη και χόρευε συνεχώς τραγουδάκια που έπαιζαν στο ράδιο. Με συνόδευσε στο δωμάτιο όπου πλήρωσα για την Νικολέτα και μου πέταξε και την ατάκα εμένα πληρώνεις άλλη θα γαμήσεις...   :dancing:
Φ66Δ Αδιάφορη μελαχρινή κοπελίτσα με κανονικό πρόγραμμα
Φ80 Αννα-Μαρία ξανθιά συμπαθητικό πρόσωπο και καλό κορμί, φουλ πρόγραμμα
Φ86πάνω ξανθό όμορφο πιπίνι με σωματάκι αδύνατο, άβυζο και όμορφο προσωπάκι όπου παραλίγο να το τολμήσω αλλά πρόλαβε άλλος και έφυγα
Φ69Β (η δεξιά πόρτα) Δεν συγκράτησα το όνομα της, 20χρονη Βουλγάρα (μάλλον νεόφερτη) με πετιτ σωματάκι, μικρό σχετικά βυζάκι αλλά φυσικό, λίγα ελληνικά και όμορφο χαμόγελο, φουλ όπου και κατέθεσα για 2η φορά.

Αυτά τα ολίγα από την β' βάρδια και από εμένα.

Κάποιες τελευταίες παρατηρήσεις είναι πως στο Φ59 το ξανθό άλογο όντως δεν χλιμίντριζε αλλά ο δροσερός τσάτσος της έκανε τρομερή παρουσίαση. "Θέλετε να γαμήσετε προβατίνες ή κανένα πιπίνι του γάλακτος όπως αυτό το μωρό..."
Είχε αρκετή κίνηση από κόσμο στο δρόμο και στα σπιτάκια μέσα αλλά οι περισσότεροι έδειχναν διστακτικοί στο να περάσουν μέσα.
Κατα τις 20:00 περίπου πέρασε και ένα αυτοκίνητο της αστυνομίας στην Φυλής αλλά δεν υπήρχε αναταραχή στα μαγαζιά.
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Λεβεντες μου σηκωστε τις πηρουνες σας αλλες παχιες και αλλες λεπτες
και ξαμολυθειτε............... :grin:

Η Λιοσιων ειναι αρκετα ανεπτυγμενη,μην πω ολοκληρωτικα.
Στην Εξηκιου και στην Βεργας τα πληρωματα εσωθεν των σπιτιων ειναι ετοιμα
οπως και τα περιξ καθως και το στεκι της Αλεξιας....(δειλα δειλα μαθαινω)
αλλα επειδη περασα με 1000 δεν ξερω αν ειναι μεσα.
Η ΑΛκιβιαδου ειναι 100% ετοιμη και χτυπαει κυβερνηση ενω η Διδυμου υποδηλωνεται
εκατερωθεν μεσω των φωτων της ως οκ.
Η Φωκαιας μονο απο την πλευρα των μονων νουμερων παει σφεντονα
μαζι με το γωνιακο βεβαια,κοσμος αρκετος εκεινη την στιγμη ενω και η Αγκυρας εξ ολοκληρου ανοικτη.
Το Φυλης 40 ειναι ανοικτο(αυτο εχω να το δω αρκετο καιρο ανοικτο εξ ου και η αναφορα)
ενω γενικως στην Φυλης δεν υπαρχει κανενα προβλημα.
Κατεβαινοντας συναντησα την Περγαμου οπου 2 στα 3 δουλευουν ενω στην Ρεμουνδου τελευταια
παρατηρω μια βαριεμαρα.
Αυτα ειδα και αυτα εγραψα............. :grin:
 

Συνημμένα

  • bk_repsol_ctsmoto_04.jpg
    bk_repsol_ctsmoto_04.jpg
    45,9 KB · Εμφανίσεις: 14

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
βραδυνη καταδρομικη mad max1 :rockon:(το ταινιακι που εβαλα και παιζει τωρα) μετα απο διαδικτυακες ''μπριζες''απο τον xilnik...
Φωκ27 υπογα Σαρα  :fuck1:  καθε φορα που την παιρνω και ολοενα καλυτερα αποτελεσματα..σημερα ημουν κομπρεσερ...
Δεν προλαβα να κανω ενα τσιγαρο(μαλλον το εκανα)και μου καρφωθηκε να παρω μετα απο πολλους μηνες την ουκρανη Μονικα,ηταν στο Φυλ86β σημερα απογευμα---παλαιοτερα την ειχα πιο στανταρακι 5-6 φορες---,μετα σταματησα αποτομα και με ξαναειδε στο σαλονι,γελασε,ειπαμε κανα 2 κουβεντες(λεει αδυνατισες και της απανταω΄΄πηρες κανα κιλο εσυ΄΄---΄΄Οοοχι...εχασα 3 κιλα..ημουν 55 και ειμαι 52...'' Της λεω μαλλον στον κωλο πηρες και απαντησε΄΄΄μακαρι να επαιρνα εκει θελω να παρω κανα κιλο΄΄  :rockon:ηρθε..για να μην μακρυγορω στα της συναντησης να πω οτι ηταν αρκετα δυσκολο μετα απο την πρωτη καταθεση να ριξω και 2η(βασικα να τελειωσω γιατι ντουρος ημουν) καθως χθες ειχα 2πλο γυρο σε μασαζερι..μετα από ανελεητο σφυροκοπημα(αλλες φορες μαζι της πιο χαλαρα,σημερα σαν ζωον)ειχε περασει και η ωρα και λεω''δεν το βλεπω΄΄μαγκες η τσιμπουκα,βαθια,ρουφηχτη,εντονη,αρπαζε σαν γερακινα επι 5λεπτα και βαλε στο φιναλε για να χυσω μεχρι που τα καταφερε,της εδωσα τα ευσημα στο φιναλε για το μαραθωνιο μπουκι(κανα 10λεπτο μπουκι και 10 παλουκωμα),ευγε ukraina! :dancing:
τετοιο τσιμπουκι ηταν το διαστημικοτερο ολου του καλοκαιριου~!!
υγ με εναν πυραυλο 4χ4 θα στανιαρω :rockon:
 

sigur

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
28
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
βραδυνη καταδρομικη mad max1 :rockon:(το ταινιακι που εβαλα και παιζει τωρα) μετα απο διαδικτυακες ''μπριζες''απο τον xilnik...
Φωκ27 υπογα Σαρα  :fuck1:  καθε φορα που την παιρνω και ολοενα καλυτερα αποτελεσματα..σημερα ημουν κομπρεσερ...
Δεν προλαβα να κανω ενα τσιγαρο(μαλλον το εκανα)και μου καρφωθηκε να παρω μετα απο πολλους μηνες την ουκρανη Μονικα,ηταν στο Φυλ86β σημερα απογευμα---παλαιοτερα την ειχα πιο στανταρακι 5-6 φορες---,μετα σταματησα αποτομα και με ξαναειδε στο σαλονι,γελασε,ειπαμε κανα 2 κουβεντες(λεει αδυνατισες και της απανταω΄΄πηρες κανα κιλο εσυ΄΄---΄΄Οοοχι...εχασα 3 κιλα..ημουν 55 και ειμαι 52...'' Της λεω μαλλον στον κωλο πηρες και απαντησε΄΄΄μακαρι να επαιρνα εκει θελω να παρω κανα κιλο΄΄  :rockon:ηρθε..για να μην μακρυγορω στα της συναντησης να πω οτι ηταν αρκετα δυσκολο μετα απο την πρωτη καταθεση να ριξω και 2η(βασικα να τελειωσω γιατι ντουρος ημουν) καθως χθες ειχα 2πλο γυρο σε μασαζερι..μετα από ανελεητο σφυροκοπημα(αλλες φορες μαζι της πιο χαλαρα,σημερα σαν ζωον)ειχε περασει και η ωρα και λεω''δεν το βλεπω΄΄μαγκες η τσιμπουκα,βαθια,ρουφηχτη,εντονη,αρπαζε σαν γερακινα επι 5λεπτα και βαλε στο φιναλε για να χυσω μεχρι που τα καταφερε,της εδωσα τα ευσημα στο φιναλε για το μαραθωνιο μπουκι(κανα 10λεπτο μπουκι και 10 παλουκωμα),ευγε ukraina! :dancing:
τετοιο τσιμπουκι ηταν το διαστημικοτερο ολου του καλοκαιριου~!!
υγ με εναν πυραυλο 4χ4 θα στανιαρω :rockon:

Δυο καταθεσεις σημερα ,δυο μασαζ χθες αλλες δυο καταθεσεις προχθες αλλες δυο παραπροχθες,που στο διαολο τα βρισκετε τα λεφτα ορισμενοι αλλες υποχρεωσεις δεν εχετε,βρηκατε πορτοφολια που γεννανε 20αρικα;
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Δυο καταθεσεις σημερα ,δυο μασαζ χθες αλλες δυο καταθεσεις προχθες αλλες δυο παραπροχθες,που στο διαολο τα βρισκετε τα λεφτα ορισμενοι αλλες υποχρεωσεις δεν εχετε,βρηκατε πορτοφολια που γεννανε 20αρικα;
Καλα κανουν!!!ΓΑΜΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!                                                                                                                                       
                                                                                                                                 
 

sigur

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
28
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλα κανουν!!!ΓΑΜΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!                                                                                                                                     

Δεν ειπα γιατι γαμανε και εγω θελω να γαμαω 10 φορες τη μερα,τα λεφτα που τα βρισκουν αυτη την εποχη,σπρωχνουν κοκορετσια;
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Δεν ειπα γιατι γαμανε και εγω θελω να γαμαω 10 φορες τη μερα,τα λεφτα που τα βρισκουν αυτη την εποχη,σπρωχνουν κοκορετσια;
Οσοι εχουν ακομα ειναι σε ρολο ενεργητικο :fuck1: σε λιγο και αυτοι θα ειναι σε ρολο παθητικο  :boff: .
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Δεν ειπα γιατι γαμανε και εγω θελω να γαμαω 10 φορες τη μερα,τα λεφτα που τα βρισκουν αυτη την εποχη,σπρωχνουν κοκορετσια;
Κόβουμε από αλλού,ψηλάκο μου................ :fuck2:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Δοκίμασα την Βερόνικα στο Αγκύρας...Πολύ τιπικό γαμησι...Πεταμένο 20αρικο...
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
Μαγνησιας 11 ειδα σημερα  μια σκουροχρωμη ψηλη με καλη πισω κινηση,αρκετα δυναμικη στο σαλονι...αξιζει τιποτα αυτη?
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Γράψε μια κριτική αν δεν βαριέσαι.....................
Βαριέμαι αφάνταστα...άσε που το θεωρώ ανούσιο...δεν ήταν ούτε το πολύ κακό, ούτε το πολύ καλό για να αξίζει...ίσως αύριο...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
ενα παλικαρι κατι λεει για τα ποσα που ξοδεψα..μαγκα μου θελεις αναλυση για το πως δυναμαι οικονομικα?δεν προκειται να σου κανω την χαρη να σου απαντησω ,για τα κοκορετσια σε βλεπω τα ονειρευεσαι..τραβα καμια παχια ρε τυροπιτα που σχολιαζεις κιολας..
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
βραδυνη καταδρομικη mad max1 :rockon:(το ταινιακι που εβαλα και παιζει τωρα) μετα απο διαδικτυακες ''μπριζες''απο τον xilnik...
Φωκ27 υπογα Σαρα  :fuck1:  καθε φορα που την παιρνω και ολοενα καλυτερα αποτελεσματα..σημερα ημουν κομπρεσερ...
Ήθελα να κάνω μια δοκιμή εχθές....αλλά το μπουρδέλο βρωμούσε σκατίλα και πήρα πούλο με συνοπτικές διαδικασίες.......
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Ήθελα να κάνω μια δοκιμή εχθές....αλλά το μπουρδέλο βρωμούσε σκατίλα και πήρα πούλο με συνοπτικές διαδικασίες.......
την Παρασκευη και χθες Τριτη την πηρα για 5η φορα σιγουρα,ειναι της Ρουμανικης σχολης΄΄καλυτερο σερβις καθε φορα'' :fuck1:...σημερα την ταλαιπωρησα παραπανω..αφου καταφερα 2ο γυρο σε ενα 15λεπτο και βγηκα ''ζωντανος'' :2funny: απο το στομα της Μονικας :pipa1: παλι καλα... :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom