Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 248 άτομα (10 μέλη και 238 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Φυλής, Αλκιβιάδου και Αλκαμένους/Περγάμου κλειστά γαμώ την πουτάνα μου.


Έτσι όπως πάμε, τελικά τα κλειστά μπουρδέλα θα ανοίγουν με τον Δούρειο Πούτσο.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Πέρασε "κανά" κονάντο από Φυλής?
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Ησυχες ημέρες Αυγούστου...[/size]

...είναι απόλαυση να τριγυρίζει κάποιος στην Αθήνα.
Από νωρίς το πρωί άρχισα την τσάρκα στο Μεταξουργείο και ακολούθως, αφού έκανα και κάποιες δουλειές, πήγα στο λόμπι του γνωστού ξενοδοχείου για να στείλω την ενημέρωση... :grin:

scaled.php



9:17-10:48 π.μ


Κωνσταντινουπόλεως

166Α: Ο τσάτσος ανήγγειλε ''τσιμπουκάκι, μουνάκι, πισωκολλητό, ελεύθερα πιασίματα στα 20 ευρώ" για την Αλίνα, η οποία είναι ψηλή, μελαχρινή, με όμορφο πρόσωπο, μακρύ ίσιο μαλλί κάτω από τους ώμους, μεσαίο στήθος, λεπτό κορμί, ωραίο κωλαράκι και χυτά πόδια.
166Β: "Τσιμπουκάκι, μουνάκι, ελεύθερα πιασίματα, πισωκολλητό, όλες οι στάσεις για τη Μαίρη. Ψηλή, με καστανά σγουρά μαλλιά έως τους ώμους, γλυκό πρόσωπο, μικρό προς μεσαίο στήθος, λεπτή με καλό σώμα. Φορούσε ένα σομόν μεσοφόρι.

Παιανιέων 24: -Μανάρι μου, 10 η ώρα έρχεται η κοπέλα. Μου είπε η υπηρεσία ενώ καθάριζε.
                                -Ποιά δουλεύει το πρωί;
                                -Η Αγγελική, εεεε, λάθος! Η Αλεξάνδρα!
                                -Κάνει φουλ πρόγραμμα;
                                -Τί φουλ μωρέ, μιλάτε τα Ελληνικά όπως τα ξέρουμε. Γαμήσι κάνει.
                                -Οταν λέω φουλ, εννοώ ελεύθερο στοματικό, πρωκτικό...
                                -Οχι μάνα μου, εδώ δεν είναι κωλάδικο. Εδώ είναι μουνάδικο.

Βιργινίας Μπενάκη 31: -Δεν ήρθε κοπέλα ακόμα. 10 η ώρα.
                                        -Ποιά είναι;
                                        -Βίκυ, Βίκυ...
Η υπηρεσία καθάριζε την αυλή.

Κολοκυνθούς 38Β: Δούλευε η Τζούλια, η νεαρή μαυρούλα που έχω τιμήσει. Τα μαύρα σγουρά μαλλιά της τα είχε λυτά και έφταναν κάτω από τους ώμους. Οι χειλάρες και τ' άσπρα δόντια, ξεχώριζαν στο όμορφο πρόσωπό της. Κατά τ' άλλα, γεροδεμένο κορμί, μεγάλο στητό στήθος, κωλάρα και ποδάρες. Δε μιλάει Ελληνικά. Απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Μεγάλου Αλεξάνδρου

22Β: "Τσιμπουκάκι, μουνάκι, πισωκολλητό, ελεύθερα πιασίματα, 69, από πάνω από κάτω, 10 ευρώ" για τη νεαρή (19 ετών σύμφωνα με την υπηρεσία) και μικρόσωμη Αλεξάνδρα, με το μαύρο μακρύ μαλλί και το μεσαίο προς μεγάλο στήθος της.
20 αριστερά: "Καλό κορίτσι, καλό σεξ. Τσιμπουκάκι, μουνάκι, ΚΩΛΑΡΑΚΙ, ελεύθερα πιασίματα, στα 10 ευρώ" Η Μαρίνα είναι νεα, λεπτή, με ίσιο μαύρο μακρύ μαλλί έως κάτω από τους ώμους, μεγάλο χαμογελαστό στόμα, γλυκό πρόσωπο, μεσαίο στήθος, ωραίο κωλαράκι.
20 δεξιά: Απλό πρόγραμμα για την Αλεξάνδρα. Πρόκειται για νεαρή αλλοδαπή με όμορφο αλλά ταυτόχρονα πρόστυχο πρόσωπο, ίσιο μακρύ μαλλί πιασμένο σε αλογοουρά, μεσαίο προς μεγάλο ελαφρώς κρεμαστό στήθος με μεγάλες θηλές, σώμα γεροδεμένο, ωραίο κωλαράκι και καλά μπουτάκια. Μου είπε ότι δούλεψε σε πολλά σπίτια της Φυλής, Φωκαίας καθώς και Αγίου Πέτρου 7.
15: Η παθιάρα Φωτεινή. Ξανθιά milf με μεγάλο στήθος και καλό σωματάκι. Επιδίδεται και σε ακροβατικές στάσεις κατά τη διάρκεια του σεξ, σύμφωνα με έμπειρο και καταξιωμένο συναγωνιστή.
17: "Τσιμπουκάκι, μουνάκι, πισωκολλητό, φιλάκια στα βυζάκια, ελεύθερα πιασίματα, 10 ευρώ." Η Σάρα είναι λεπτή, με μαλλί έως κάτω από τους ώμους, όμορφο πρόσωπο με σχιστά μάτια, μεσαίο ύψος και μεσαίο στήθος.

Κολωνού

53: Δούλευε η Ανδριάννα, η οποία είναι χοντρή. Παχιά μπούτια με κυτταρίτιδα, μεγάλο στήθος, σώμα μονοκόμματο. Μαύρα ίσια μαλλιά έως τους ώμους, χαμογελαστό πρόσωπο, όχι άσχημο. Απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
48: Μαλλί ίσιο και μαύρο έως τους ώμους, νεανικό πρόσωπο, μεγάλο κρεμαστό στήθος, σώμα με πιασίματα, ποπός με λίγη κυτταρίτιδα. Αυτή είναι η Μαγδαλένα, που προσφέρει απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
47 δεξιά πόρτα (όροφος): Δύο gilf. Μια ξανθιά και μία μελαχρινή, η δεύτερη κοντή και με στραβά πόδια. Δε μου είπαν τα ονόματά τους. Απλό πρόγραμμα στα 10.
47 αριστερή πόρτα (ισόγειο): Δεν εμφανίστηκε κάποιος και έφυγα.
32Α: "Κλειστά είναι αγόρι μου, κλειστά!"
32Β: Κλειστή η πόρτα. Από το παραθυράκι είδα ένα ηλικιωμένο που έδενε τη ζώνη του στο σαλόνι και βιάστηκε να χαθεί στα ενδότερα. Η υπηρεσία μου ζήτησε ένα λεπτό, αλλά πέρασαν 3-4 και δεν περίμενα άλλο.
27Γ: Πολύς κόσμος για μία κοντή, μελαχρινή, χοντρή νέα κοπέλα. Φύγαμε όλοι.
11 υπόγειο: Εμφανίστηκε μία ψηλή, καυλιάρα, όμορφη ξανθιά, με τα μαλλιά της μαζεμένα πίσω στο κεφάλι. Διέθετε κορμάρα και μεσαίο ωραίο στήθος. Απλό στα 15.
11 η δεξιά πόρτα, ισόγειο (η αριστερή ήταν κλειδωμένη): Δούλευε η Πατρίτσια. Κοντούλα αλλά με γεροδεμένο κορμί, μεγάλο στήθος, μαύρο μακρύ μαλλί μέχρι κάτω από τους ώμους βαμμένο ξανθό στην κορυφή, πρόστυχο πρόσωπο. Απλό στα 10.
15 (το καινούργιο σπιτάκι): Μύριζε χρώμα...

scaled.php


scaled.php


Μεγάλο φωτεινό σαλόνι, σφαίρα με κάτοπτρα στο ταβάνι που διαθλούσε λίγο φως υπό τη μορφή μικρών κηλιδων.
-Καλημέρα όλη μέρα! Με χαιρέτησε η υπηρεσία και μου παρουσίασε τη Μάγδα.  Μία κοντή σχετικά και γεματούτσικη νεαρή κοπέλα, με σεληνοειδές πρόσωπο και ξανθωπό μεζ μαλλί πιασμένο πίσω σε κότσο, μεσαίο στήθος. Φορούσε ένα κοκκινωπό διάφανο μεσοφόρι και πρόσφερε απλό πρόγραμμα στα 15, αλλά υποσχόταν και 15 λεπτά στο δωμάτιο. Βάζοντας και μία προυπόθεση... "Αμα έχεις καύλα..."

Ιάσονος

19Α ισόγειο: Ενας ευγενικός τσάτσος μου παρουσίασε τη Βαλέρια. Μία νεαρή μελαχρινή όμορφη κοπέλα, με μαύρο ίσιο μαλλί έως κάτω από τους ώμους, μεσαίο στητό στήθος, λεπτοσμιλεμένο σώμα. Εχανε κάπως στον κώλο, αλλά σαν σύνολο ήταν πολύ καλή.
Απλό στα 10.
19Α όροφος: Απλό πρόγραμμα για μία νέα ψηλή κοπέλα (έχω την εντύπωση ότι και αυτή τη λένε Βαλέρια) με ξανθό μαλλί έως τους ώμους, όμορφο αγέλαστο πρόσωπο με ανάγλυφα χείλη, μικρό στήθος, ωραίο κορμί και κώλος.
30Α: "Τσιμπουκάκι, πισωκολλητό, ελεύθερα πιασίματα, φιλάκια στα βυζάκια, 10 ευρώ. Δε βιαζεται" για μία ψηλή ξανθιά, με μικρό στήθος και λεπτό σώμα.
30Β: Μία όμορφη μελαχρινή ψηλή κοπέλα, που φορούσε ένα λευκό διχτυωτό εφαρμοστό ρούχο, σε απλό πρόγραμμα στα 10.
33: "Η Ελίζα. Μουνάρα, καυλιάρα, τσιμπουκάκι, μουνάκι, πισωκολλητό, από πάνω, ελεύθερα πιασίματα, φιλάκια στα βυζάκια στα 10 ευρώ"
Η κοπέλα ήταν ψηλή, νταρντάνα, με όμορφο καυλωτικό χαμογελαστό πρόσωπο, κοντό ξανθό μαλλί όμορφα χτενισμένο, βυζάρες και κωλος με λίγη κυτταρίτιδα.
31 υπόγειο: Απλό πρόγραμμα για μία μαύρη κοπέλα με κοντό ίσιο μαλλί χτενισμένο κολλητά στο κεφάλι, μεγάλο στήθος, γεμάτο κοντό κορμί.
31 (Hostel): Δούλευε η νέγρα Νάσνυ που παρουσιάστηκε μόνη της. Μεσαίου ύψους, σαρκώδη χείλη, όμορφο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, λεπτό γυμνασμένο κορμί. Απλό πρόγραμμα στα 10. Καυλάντισε αρκετά μαζί μου.
36: Δύο "κοπέλες". Μία κοντούλα μελαχρινή και χοντρούλα milf και μία πιο ψηλή και αδύνατη ξανθιά gilf. Σε απλό προγραμμα στα 10.
-Με ποιά θα περάσεις; Με ρώτησε η ξανθιά.
-Είδομεν...
-...τό φώς τό αληθινόν, ελάβομεν Πνεύμα επουράνιον, εύρομεν Πίστιν αληθή...Την άκουγα να ψέλνει καθώς έφευγα. :2funny:
37Α: Η ηλικιωμένη υπηρεσία ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα για τη Μαρίνα στα 10 ευρώ και επέμενε ότι δε βιάζεται στο δωμάτιο και ότι όποτε χτυπάει την πόρτα "της βάζει χέρι"
Η κοπέλα ήταν κοντούλα αλλά με γλυκό χαμογελαστό πρόσωπο, καστανόξανθο μαλλί έως τους ώμους, μεσαίο στητό στήθος, αδύνατη. Μου τσιμπούσε συνέχεια τη ρόγα και θώπευε τα, σε ηρεμία, γεννητικά μου όργανα.
44 δεξιά: Απλό πρόγραμμα για μία κοντούλα και παχουλούλα μελαχρινή και χαμογελαστή κοπέλα, με μαύρα σπαστά μακριά μαλλιά έως κάτω από τους ώμους, που άκουγε στ' όνομα Αλίνα και φορούσε μαύρο μεσοφόρι.
44 αριστερά: Επίσης απλό πρόγραμμα έκανε και μία χυμώδης κοπέλα, με πλούσια μαύρα ίσια μαλλία έως κάτω από τους ώμους, χαμογελαστό γλυκό πρόσωπο, μεσαίο στητό στήθος, κώλο με λίγη κυτταρίτιδα.
-Δε θέλεις καλό σεξ λεβέντη; Μου φώναξε η υπηρεσία καθώς έφευγα.
Περδίκκα 3Α: Δουλεύε Η Μαρία. Νεαρή κοπέλα, ψηλή, με μαύρα ίσια μαλλιά έως κάτω από τους ώμους, μικρό στήθος  και θηλές, λεπτή αλλά...άμεση ("χωρίς " μέση)
Απλό στα 10.

Λεωνίδου

28 (ισόγειο): Δούλευε η Νικόλ, αλλά αργούσε και έφυγα.
28 (όροφος): ΦΟΥΛ πρόργαμμα για τη Μίρκα στα 10 ευρώ. Μία ψηλή, τριαντάρα, μελαχρινή, με μαύρα μαλλιά που τα είχε πιασμένα ψηλά στο κεφάλι κοπέλα, το πρόσωπο της οποίας είχε κάπως ασιατικά όμορφα χαρακτηριστικά, αρκετά αδύνατη, με μεσαίο ψιλοπεσμένο στήθος. Δε μιλούσε καλά Ελληνικά.
Οχι ότι μ' ενδιέφερε ο κώλος, αλλά πέρασα γιατί αφενός μου άρεσε, αφετέρου βαριόμουν να γυρίζω πίσω...

scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


Θ' ακολουθήσει κριτική.

Καλό χειμώνα σε όλους τους συναγωνιστές ;)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Μεσημερι σημερα και ξεκινησα για καταθεση στην αλεξανδρα απο τον οροφο του διδυμου 8.Ομως φτανοντας αλκιβιαδου 16α για να δω αν εχει ερθει η νταιανα διαπιστωσα οτι δεν ειχα παρει μαζι τη κλειδαρια του ποδηλατου..τελικα το παρκαρα μπροστα στη πορτα και η υπηρεσια ανεφερε  οτι δουλευει η παλινα.Επισης περασα απο φυλης 74 γιατι ειχε ρωτησει καποιο παιδι,νομιζω ο καβλαρχος,τελικα δουλευε η αννα.
Ομως η καταθεση στην αλεξανδρα μ εκαιγε..ετσι χωρις ντροπη πηρα το σπαστο μου ποδηλατακι παραμασχαλα ανεβηκα τις σκαλες και μπηκα μεσα,η αλεξανδρα οντως ηταν εκει.Ετσι η ευγενεστατη υπηρεσια μου επετρεψε να παρκαρω το ποδηλατακι σε μια γωνια στα ενδοτερα του χωρου,εκανα ενα ντουζακι με παγωμενο νερο και σε δεκα το πολυ λεπτακια ηρθε και η αλεξανδρα στο δωματιο
Το μενου σημερα ειχε τσιμπουκακι και πισωκολητο μονο σ ολες τις παραλαγες,στα γονατα,μπρουμητα και ορθια στο τοιχο με μια αισθηση γλυκας σ ολη τη συνευρεση.Μια ξεχωριστη στιγμη και για το ποδηλατακι μου που σημερα περασε στα ενδοτερα του κοσμου της ηδονης
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
[size=11pt]Ησυχες ημέρες Αυγούστου...[/size]

...είναι απόλαυση να τριγυρίζει κάποιος στην Αθήνα.
Από νωρίς το πρωί άρχισα την τσάρκα στο Μεταξουργείο και ακολούθως, αφού έκανα και κάποιες δουλειές, πήγα στο λόμπι του γνωστού ξενοδοχείου για να στείλω την ενημέρωση... :grin:
Καλό χειμώνα Φανούρη.......
η Αθήνα τον Αύγουστο είναι είναι μαγευτική......
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Gortsos82

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Μπράβο Φανούρη! Γύρισες ορεξάτος από την επαρχία! Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!
Γνωρίζει κανείς τι παίζει τώρα το απόγευμα στην Φυλής και στα τριγύρω; Χθες ήταν κλειστά το απόγευμα. Λέτε και σήμερα; Πήγε κανένας συναγωνιστής να  :fuck2: ή όχι ακόμα;
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
.Επισης περασα απο φυλης 74 γιατι ειχε ρωτησει καποιο παιδι,νομιζω ο καβλαρχος,τελικα δουλευε η αννa
Ευχαριστω που με σκεφτηκες και ενημερωνεις.Τη βρηκα και την καταγαμησα χθες.Παντα σωστα και ευστοχα τα ρεπορταζ`σου.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.226
Κριτικές
498
Like
63.160
Πόντοι
40.362
περασμα απο φυλης και διδυμου ολα ανοιχτα,εκανα test drive τη νικολλετα στο φ66 αλλα δε με ικανοποιησε ηταν λιγο γκρινιαρα,η ντενισα δουλευει τωρα απογευμα στο φ54 αν την ψαχνετε...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.226
Κριτικές
498
Like
63.160
Πόντοι
40.362
ελπιζω να περασεις καλα μαζι της φοραει και ενα σετακι ασπρα εσωρουχα που την κανουν καυλαααα !!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
  • Like
Αντιδράσεις: viator

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Μεσημερι σημερα και ξεκινησα για καταθεση στην αλεξανδρα απο τον οροφο του διδυμου 8.Ομως φτανοντας αλκιβιαδου 16α για να δω αν εχει ερθει η νταιανα
Εχω ξεχασει να αναφερω για τους φαν της νταιανας οπως μου ειπε οταν βρεθηκαμε λιγες μερες πριν φυγει για βουλγαρια οτι μπορει και να μη ξαναγυρισει.Τρια χρονια λειπω απο τα παιδια μου ειπε.Χρηματα εχω μαζεψει.Για αυτο ηρθα.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Αφου σου ειπε οτι μπορει να μην ξαναγυρισει..να τη περιμενεις τον σεπτεμβρριο σιγουρα..
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Ρε αλάνια......με κινητά 3G και δεν συμμαζεύεται ή έστω με Wi-Fi,πείτε ποιες άλλες δουλεύουν γιατί θα σκάσω μύτη αργότερα................ :boobies:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
Ρε αλάνια......με κινητά 3G και δεν συμμαζεύεται ή έστω με Wi-Fi,πείτε ποιες άλλες δουλεύουν γιατί θα σκάσω μύτη αργότερα................ :boobies:
πάρε τηλ τον μπέμπα και τον χλεχλεκια να σε ενημερώσουν.............
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Ειναι ανοικτα κατω Φυλης ; Πηγε κανεις;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom