Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 244 άτομα (13 μέλη και 231 επισκέπτες)

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Παλι ξανα ολοι..... :bigdick: Καθε βραδυ ετσι θα τι βγαζουμε... :jerking:


Ολα μια ιδεα ειναι......... :2funny: :2funny:

Στην Αλκιβιαδου(οχι στα μπουρδελα) σημερα το απογευμα επεσαν πολλες μαπες μεταξυ κατι ξενων.
Αυτοι εχουν μια ιδιαιτεροτητα,οταν δερνονται πανε για σκοτωμο.
Καλυτερα να μην στεκεστε καν αν πεφτετε σε τετοια κατασταση.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
συγγνώμη παιδιά για εξηγήστε μου γιατί όπως καταλαβαίνω συνέχεια κλειστά είναι.Καλητερα να γράφετε πότε είναι ανοικτά.Τελικά πιο πολύ κλειστά είναι από ονοικτα.Ούτε να γαμήσει δεν μπορεί στη χώρα της μαλακίας.Σύντομα θα καταντήσουμε όλοι σαν τον Πυρφόρο.Να παίρνουμε μόνο μάτι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
συγγνώμη παιδιά για εξηγήστε μου γιατί όπως καταλαβαίνω συνέχεια κλειστά είναι.Καλητερα να γράφετε πότε είναι ανοικτά.Τελικά πιο πολύ κλειστά είναι από ονοικτα.Ούτε να γαμήσει δεν μπορεί στη χώρα της μαλακίας.Σύντομα θα καταντήσουμε όλοι σαν τον Πυρφόρο.Να παίρνουμε μόνο μάτι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

η αστυνομια φταει...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.222
Κριτικές
498
Like
63.146
Πόντοι
40.362
ελπιζω να προλαβε να  :knockinb: κανενας το απογευμα..ημουν τυχερος που αδειασα..
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
συγγνώμη παιδιά για εξηγήστε μου γιατί όπως καταλαβαίνω συνέχεια κλειστά είναι.Καλητερα να γράφετε πότε είναι ανοικτά.Τελικά πιο πολύ κλειστά είναι από ονοικτα.Ούτε να γαμήσει δεν μπορεί στη χώρα της μαλακίας.Σύντομα θα καταντήσουμε όλοι σαν τον Πυρφόρο.Να παίρνουμε μόνο μάτι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Μολις φυγει ο μηνας ολα θα παρουν τον δρομο τους,τραβατε σε κανενα τμημα και ρωτηστε ποσους
βρισκουν καθε μερα σακατεμενους,το ξυλο επεκτεινεται συνεχεια.
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Μολις φυγει ο μηνας ολα θα παρουν τον δρομο τους,τραβατε σε κανενα τμημα και ρωτηστε ποσους
βρισκουν καθε μερα σακατεμενους,το ξυλο επεκτεινεται συνεχεια.

Αυτο που κολλαει?  :rolleyes:
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Αυτο που κολλαει?  :rolleyes:



Πουθενα αν εννοεις με το θεμα των μπουρδελων,το ειπα μονο και μονο επειδη ολο ξυλο πεφτει.
Εγω ποτε δεν καταλαβα τι σχεση εχουν οι πορνες με το κυνηγι των αλλοδαπων
(των ελαχιστων που διωχνουν).
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.222
Κριτικές
498
Like
63.146
Πόντοι
40.362
Πουθενα αν εννοεις με το θεμα των μπουρδελων,το ειπα μονο και μονο επειδη ολο ξυλο πεφτει.
Εγω ποτε δεν καταλαβα τι σχεση εχουν οι πορνες με το κυνηγι των αλλοδαπων
(των ελαχιστων που διωχνουν).


επειδη και οι πορνες παρανομες αλλοδαπες ειναι, αρκετες δηλαδη
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
τελικά στην ελλάδα εκτός από αγάμητος μπορεί να φύγεις και δαρμένος :2funny: θα έλεγα το ρητό ΚΏΛΟΣ ΤΟ ΜΟΥΝΊ ΤΟΥ ΜΈΛΛΟΝΤΟΣ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αλλά ούτε αυτό ταιριάζει αφού  σύμφωνα με τον Πιτσι οι πούστηδες ζητάνε 50  ευρώ  για να τους γαμήσεις :rockon: :headbang: :headbang: :headbang:ίσως η κτηνοβασία είναι η μόνη λύση   :2funny:για να μην πιρφορίζουμε :jerking: :2funny:αν και εγώ θα έρθω για μια βδομάδα πιστευω θα αντέξω :2funny:αν όμως καπιος είναι εισοβίτης σε αυτή τη χώρα τη θα κάνει?
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Επιβεβαιώνω κι εγώ οτι η Νταϊάνα από Αλκιβιάδου το σκέφτεται να ξαναγυρίσει Ελλάδα, μου το είπε 2 μέρες πρίν φύγει. Αν θα επιστρέψει, θα είναι προς τα μέσα Σεπτέμβρη. Πληροφορίες θα μάθουμε από την κολλητή της την Κατερίνα (όταν γυρίσει και αυτή) που δουλεύει στον ίδιο οίκο τα απογεύματα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Μολις εκλεισαν ολα
Με πρόλαβες εκείνη την στιγμή.....ευτυχώς.... Μιλάμε για μεγάλη ξεφτίλα! Ούτε να κάνουμε σεξ δεν μας αφήνουν.... Σώνει και καλά να πηδήξουμε Ελλεϊνήδα γκόμενα να πούμε! Όχι κύριοι,δεν μασάμε!!! Άντε γιατί τα πήρα κρανίο............. :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Πάρτε μια μικρή ενημέρωση:

1. Η πρωινή τσατσά στο Λεωνίδου 28 ισόγειο μου είπε ότι η Βικτώρια παντρεύτηκε.

2. Η πρωινή τσατσά στο Περδίκκα 3 δεξιά είναι πιο όμορφη από τις πουτάνες εκεί.

Picker  :sunglasses:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
καταρχήν μια ένσταση...απο πότε το τυπικό γαμήσι είναι πεταμένο 20άρικο.....μερικές φορές με 10 ευρώ που πέρνει η κοπέλα απο τα 20 περιμένουμε να κάνει παπάδες....
δεύτερον και φιλικά μιάς και έχουμε γνωριστεί...αφού σε χαλάει στα μπουρδέλα(9 στις 10 κριτικές σου είναι ότι η κοπέλα είναι χάλια)γιατί δεν τα σταματάς...  


Δεν σταματάει τύπε,γιατί εγκεφαλικά γουστάρει σαπίλα...Είναι μια μορφή καλλωπιστικού εκφυλισμού και τον τραβάνε τα μπάζα ή πάντα θα βρεί λόγο να μην κάτσει και να απολαύσει το πήδημα...Και αδελφέ Κουασιμόδε,πολλές παίρνουν κατοστάρικα και απέχουν πολύ απο το τυπικό πήδημα,με την αρνητική έννοια φυσικά...Εκεί πάς να ξεμπουκώσεις και μετά προς τη δόξα τραβάς...Δεν κάθεσαι να κάνεις debate για τον Μιραλάς που πήγε στην Έβερτον ή για την Μενεγάκη και τον αποκαλυφθέντα πισινό της...


Τι ωραία που τα είπες..............ωραίος.............

Γιατί δεν μου περισσεύουν. Είμαι πάνω από χρόνο άνεργος, και με ψιλοδουλειές προσπαθώ να βγάλω τα προς το ζην.
Οταν λοιπόν με τα ίδια ή με λιγότερα λεφτά μπορώ να έχω καλύτερη υπηρεσία γιατί να πάρω κάτι χειρότερο;
Επιπλέον, από τη στιγμή που γκόμενα δεν παίζει αυτή την εποχή, κάπου πρέπει να τον χώσουμε...άρα αναγκαστικά μπουρδέλο.
Οταν βρω την Aventinus με 5€ γιατί να δώσω 6€ για μία Heineken;;;
Γενικά είμαι της φιλοσοφίας VFM στη ζωή μου. Οπως πήρα κινητό των 150€ που στην Ελλάδα σίγουρα αξίζει 300+€, έτσι θέλω και στο φαγητό που θα φάω, και στη μπύρα που θα πιω, και στο μουνί που θα γαμήσω.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Εντωμεταξύ είχα συζήτηση με μπάτσο και τον έκραζα για τις "σκούπες". Λέει ότι κυνηγάνε τις μαύρες...
Ε ρε μαλάκες, αφού κυνηγάτε τις μαύρες, αφήστε τις άλλες να γαμήσουμε και λίγο...
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Λέει ότι κυνηγάνε τις μαύρες...
Τα μπουρδέλα ξέρουν τι ώρα θα πάει η αστυνομία για ελέγχους, και κλείνουν ένα τέταρτο νωρίτερα. Απόψε στη Φυλής έκλεισαν 22:30. Μετά είναι αργά για να ξανανοίξουν.

Πως το ξέρουν?
Εεεεεε.......!!!
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Δεν είπα αυτό...Λέω "αφού έχετε εντολή για τις μαύρες...αφήστε τα μπουρδελα ήσυχα..."
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom