Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 300 άτομα (15 μέλη και 285 επισκέπτες)

Aaron

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
792
Like
0
Πόντοι
6
καλησπέρα σε όλους. Να ρωτήσω έχετε να προτείνετε κάποια καλή περίπτωση για πρωινή βάρδια;δεν με ενδιαφέρει αν είναι νέα ή milf απλώς από συμπεριφορά να είναι σωστή και μη φάμε κανά άκυρο. 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
91
Like
3.054
Πόντοι
5.435
καλησπέρα σε όλους. Να ρωτήσω έχετε να προτείνετε κάποια καλή περίπτωση για πρωινή βάρδια;δεν με ενδιαφέρει αν είναι νέα ή milf απλώς από συμπεριφορά να είναι σωστή και μη φάμε κανά άκυρο.   
Άννα από Φ69Α, για δες εδώ
 

alexhs__32

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2012
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα παιδες,σχολαω κατα της 5.3Ο το πρωι και  σκευτομαι πριν παω για νανι να περασω μια βολτα απο μεταξη...να φυγουν τα χοντρα..χαχαχα αμα μπορει να βοηθησει καποιος φιλος να προτεινη καμια καλη περιπτωση κ πεσω σε καμια φολα..χαχα...βασικα δεν ψαχνω καμια κουκλαρα..απλα να κανει ελευθ στοματικο κ να δεχετε δαχτυλα κτλ..μην ειναι μα και μου...αν καποιος ξερει καμια καλη περιπτωση ας μου στηλει μνμ..ευχαριστω.καλημερα σε ολους παιδες!
 

fanismetal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2012
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε Gastrenteriasi η ΜΑΡΙΑ ΦΥΛΗΣ 80 ειναι τρελλη φολα.Την ειχα παρει 2 χρονια πριν οταν δουλευε ΦΥΛΗΣ 40 και εδινε και κωλο, και μονο που δεν την πλακωσα στισ κλωτσιες.Εκνευριστικη, με τουπε,ελεγε συνεχεια ψεμματα,
ξενερωτη, εκανε οτι μπορουσε για να μην γαμηθει σωστα.Και απο κωλογαμησι αστα - μου εβγαλε τον αδοξαστο.Σχετικα με το σωμα της δεν ειναι τοσο φοβερο οσο βλεπεις κι αυτο ψιλομουφα ειναι.
Τοσο δρομο ριχνεις, λιωνεις σολες ΤΣΑΜΠΑ να σου φαει το εικοσαρικο η ΚΟΥΦΑΛΑ.!!!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
41
Like
7.471
Πόντοι
1.936
:2funny: :2funny: :2funny:
θεωρω πως ειναι η μαρια που αναφερει ο ν σμυρνη οπου δεν εχει κ τις καλυτερες κριτικες θα δοκιμασω την τυχη μου παντως σε καμια βδομαδα γιατι περισσεψε πολυς μηνας στο τελος του μισθου

:2funny: :2funny: :2funny:
Καλό αυτό!Το περίεργο θα ήταν να είχε περισσέψει πολύς μισθός στό τέλος του μήνα!
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Έχοντας κατεβεί στην Ομόνοια για μια δουλειά πέρασα ενδεικτικά και απο λίγα σπιτάκια στο Μεταξουργείο μήπως και βρώ κάτι καλό.Δεν πέρασα πουθενά αλλά ενδεικτικά προς ενημέρωση σας θα αναφέρω τι είδα σε αυτά τα λίγα που μπήκα.
Στο Κολωνού 15 το καινούριο που άνοιξε δούλευε η Αλίνα απο τα Κωλοκυνθούς 38.Είναι η κοπέλα με το χαρακτηριστικό πρόβλημα στην μέση,την περίεργη σωματοδωμή και το απλανές βλέμμα αγελάδας.Στο συγκεκριμένο σπίτι προσφέρει απλό πρόγραμμα στο δεκάρικο.
Στο Κολωνού 27 ισόγειο η Ιωάννα η κοπέλα που έπαιζε και παλιότερα στην πρωινή βάρδια σταθερά εκεί.Είναι με ξανθά κανονικά μαλλιά και κιλά.
Στο Λεωνίδου 28 όροφος η Μίρκα η αλλιώς Μαρία.Κοπέλα που είχα πηδήξει όταν ήταν καινούρια στο Αχιλλέως 51 με full πρόγραμμα.Είναι Ρουμάνα,ψηλή,με μαύρα μαλλιά κανονικά. Σε αυτό το σπίτι προσφέρει πρωκτικό στο δεκάρικο.
Στο Κωλοκυνθούς 38 όροφος η Βαλεντίνα που δούλευε παλιότερα εκεί.Γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι και κώλος 15 και κανονικό στα 10.Στο ισόγειο είχε την γνωστή αραπίνα με απλό στο δεκάρικο.Στο Κωλοκυνθούς 63 ισόγειο στα αριστερά ήταν η Τζώρτζιά η γνωστή υπέρβαρη με τα ξανθά μαλλιά που κάνει με 15 ευρώ πρωκτικό και με 10 απλό.Στο πρόγραμμα ανακοινώθηκαν και φιλάκια στο στόμα.Στο ευθεία μπροστά η Εμμανουέλα αθίγγανη Ρουμάνα με μακριά μαύρα μαλλιά και πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα στο σώμα της με απλό στο δεκάρικο.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Με προλαβε ο ΧΛΕ μεσα απο το μετωπο του πολεμου και εχασα την αιγλη. :grin:

Παντως να πω οτι τα μεγαλα νουμερα ειναι ηδη ολα ανοικτα,τα μικρα αναπτυσσονται πολυ γοργα σχεδον ολα.
Τα τραβελοσπιτα ειναι επισης ανοικτα στην Φυλης 99 και Πιπινου 54.
Απο την Λιοσιων ειναι υπο αναπτυξη και δειχνει ενταξει.
Στην Περγαμου ανοικτα-περιεργο εκτος απο το 27α
και στην Ρεμουνδου μονο το 21.

Αστυνομικες δυναμεις μονο ελαχιστες σε στενα για αλλους λογους. :grin:

:rockon: :rockon:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Αν καποιος πορνορεπορτερ μπορει ας ενημερωσει Φ 74 ανοιχτο και πια δουλευει;
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Τωρα το απογευμα στη φυλης
59 ρωξανη,ξανθο αλογο..αλλα δε το βλεπω να χλιμιντραει ευκολα μεσα υπο νορμαλ συνθηκες
61 η ξανθια κατερινα
65β χριστινα,μελαγχροινο ζουμερο πιπινι με πληθωρικες καμπυλες,συμπαθητικο
67 παλι η τζουλια από τη πρωινη βαρδια,φουλ προγραμμα
84β καρολινα
86α μονικα,μοιαζουν αρκετα στο προσωπο
Αγκυρας 12α βερονικα,αξιοπρεπεστατο προmlf με αλβανικα χαρακτηριστικα.Ειμαι σιγουρος ωστοσο ότι τη δουλεια του μια χαρα τη κανει μεσα και χωρις να προσπαθησει πολύ
Διδυμου
8α η αλεξανδρα του down,προφανως τριτες και τεταρτες που είναι πρωι η μονικα αναλαμβανει τις απογευματινες βαρδιες
8β αλεξανδρα,σχετικα ψηλη,λεπτη,νεαρα μελαγχροινη δεσποινις.Λογω μαυρων μακριων μαλλιων ο farkeli ισως τη προτιμησει
16α μαλλον ντιανα από αλκιβιαδου 16β το πρωι
20 η χριστινα του professorx προφανως,μελαγχροινη,αρκετα ψηλη με πιασιματακια ομοιομορφα κατανεμημενα και γλυκο προσωπο
Φωκαιας
25β τζωρτζια,από ιταλια..ηρθε κοντα μου και ειχαμε ένα μικρο διαλογο στ αγγλικα,ξανθια,σχετικα κοντουλα με κανονικο σωμα.Ενω δε μου προκαλεσε αρχικα ιδιαιτερη εντυπωση,στη πορεια διαπιστωσα ότι ευκολα θα τη προτιμουσα
27 υπογειο σαρα,γι αυτή πηγα,να δω ποτε θα τη πηδηξω..λιγο που δεν ενθουσιαστηκα σημερα,λιγο τ ότι με το που βγηκε από το δωματιο καρφωθηκε σ ετερο συναγωστη για αρκετα δευτερολεπτα δεν μπηκα..Ειναι παγια αρχη μου,να μη μπαινω με κοπελα που στο σαλονι εχει στρεψει την προσοχη της σ εταιρο συναγωνιστη.Επιπλεον δεν ειχα και τον απαιτουμενο χρονο πια αφου ενώ αρχικα πηγαινα φουνταριστος για καταθεση,τελικα προτιμησα να συνδυασω και τα δυο..Ηθελα να δω ολο το εργο,δηλαδη τι παιζει και στην απογευματινη βαρδια
Υ.Γ Αν προσεξα καλα το 74 ειναι κλειστο,οπως και το 66α γυρω στις εξι


 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Τωρα το απογευμα στη φυλης

Αγκυρας 12α βερονικα,αξιοπρεπεστατο προmlf με αλβανικα χαρακτηριστικα.Ειμαι σιγουρος ωστοσο ότι τη δουλεια του μια χαρα τη κανει μεσα και χωρις να προσπαθησει πολύ

25β τζωρτζια,από ιταλια..ηρθε κοντα μου και ειχαμε ένα μικρο διαλογο στ αγγλικα,ξανθια,σχετικα κοντουλα με κανονικο σωμα.Ενω δε μου προκαλεσε αρχικα ιδιαιτερη εντυπωση,στη πορεια διαπιστωσα ότι ευκολα θα τη προτιμουσα
η πρωτη ειναι ρωσιδα 1000% και η ξανθουλα στο φωκ25 Ρουμανα,αν δεν προλαβες τη Σαρα την πηδαω για σενα αμα λαχει αλλη μια φορα..
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Kαταθεση στη βερονικα τελικα αγκυρας 12α,mlf με εντονη την αισθηση της καυλας στην αρχικη προσεγγιση,ομως οι πολυ εντονοι και δυνατοι ρυθμοι που επιβληθηκαν απο την αρχη του αγωνα εδειξαν οτι ναι μεν αντεχει αλλα το σεξ μακρας διαρκεια σ εντομους ρυθμους δεν ειναι το πιο δυνατο της σημειο.Βεβαια για να ειμαι ειλικρινης ημουν και γω σ εντονη κατασταση καβλας.Συνισταται για πιο χαλαρες καταστασεις που ειμαι σιγουρος οτι της κατεχει αρκετα καλα
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα,θα σταματησω λιγο τις ενημερωσεις(εχει αλλους γι αυτο)μεχρι να μαθω ολα τα ονοματα.
Κατσε ομως να παω να δω τι εχει ανοικτο κι ερχομαι!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
Καλησπερα,θα σταματησω λιγο τις ενημερωσεις(εχει αλλους γι αυτο)μεχρι να μαθω ολα τα ονοματα.
Κατσε ομως να παω να δω τι εχει ανοικτο κι ερχομαι!
δεν υπάρχει λόγος...γράφε ενημερώσεις έτσι όπως κάνεις με περιγραφές.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Καλησπερα,θα σταματησω λιγο τις ενημερωσεις(εχει αλλους γι αυτο)μεχρι να μαθω ολα τα ονοματα.
Κατσε ομως να παω να δω τι εχει ανοικτο κι ερχομαι!
Τυπε keep going εισαι καλος πορνορεπορτερ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom