Νέα

Η Ταιλάνδη σε εικόνες !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 168K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Η Ελλάδα εχει να δωσει επιδημιολογικα στοιχεία απο το 2001???καλά...θα εχουμε ανεβει σε επιπεδα αφρικης τωρα
 

kinky_boy

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
Το απόγευμα έπρεπε να πάω στο Pattaya North Station να παραλάβω την κοπελίτσα που περίμενα να έρθει για το Σαββατοκύριακο .

Το όνομά της Pear . Απλό μονοσύλλαβο μάλλον υποκοριστικό. Όλα καλά και μια και η αποσκευή της ήταν μικρή  πήγαμε αμέσως να φάμε μια και ούτε εγώ αλλά ούτε και εκείνη από ότι μου είπε είχε φάει κάτι για μεσημέρι !!
Pattaya Klang Market ή κάπως έτσι. Κλασικά, τίγκα στους Κινέζους.
 

kinky_boy

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
Εξαίρετος για ακόμα μία φορά ο Mindreader..... :hi:
 

PETROSANAL1

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2016
Μηνύματα
152
Like
194
Πόντοι
1
:hi: :hi: :hi:

Η χώρα είναι γενικά ασφαλής. Οι δείκτες εγκληματικότητας χαμηλοί.

Ιδίως στα τουριστικά τους μέρη η αστυνόμευση επαρκής.

Δεν θα αισθανθείς ποτέ ανασφαλής η προβληματισμένος.

Αυτό βέβαια δεν σημαίνει οτι δεν πρέπει να έχεις το νού σου.

Δεν προκαλείς ποτέ, και ξέρεις πάντα που, πως, και πότε πας.

Οσοι τη πατάνε τη πατάνε όταν εφησυχάζουν νοιώθοντας άνετοι και "έμπειροι" !!
ευχαριστω 
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
αρχηγε από ο,τι βλεπω μονο πιπίνια σπρώχνεις...δεν γουστάρεις μιλφαρες? :think:

Και βέβαια γουστάρω μιλφόνια !!

Αλλά δεν πρέπει να ξεχνάς για πια χώρα γράφουμε !!

Η Γιν που πόσταρα πριν για παράδειγμα στη χώρα της θεωρείται παρά κάτι μιλφ.

Και εγώ τις τοπικές παραδόσεις όπου ταξιδεύω  τις σέβομαι !!! :grin: :grin:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.842
Like
20.805
Πόντοι
5.006
Και βέβαια γουστάρω μιλφόνια !!

Αλλά δεν πρέπει να ξεχνάς για πια χώρα γράφουμε !!

Η Γιν που πόσταρα πριν για παράδειγμα στη χώρα της θεωρείται παρά κάτι μιλφ.

Και εγώ τις τοπικές παραδόσεις όπου ταξιδεύω  τις σέβομαι !!! :grin: :grin:
δηλαδή ποσο είναι η γιν?
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Mindreader εισαι αρχοντας κυριολεκτω ! δινεις μια ποιοτικη διασταση στο σεξ πηδημα ερωτας whatever!! συνδυασμος αισθησεων !!! να εισαι καλα που μας ταξιδευεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: sodoff
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Mindreader εισαι αρχοντας κυριολεκτω ! δινεις μια ποιοτικη διασταση στο σεξ πηδημα ερωτας whatever!! συνδυασμος αισθησεων !!! να εισαι καλα που μας ταξιδευεις

Ευχαριστω για τα θετικά σου σχόλια φίλε !!!  :hi: :hi:

Δεν είμαι τίποτα παραπάνω από ενας κωλόγερος που παλινδρομεί ανάμεσα στο πάθος του για γυναίκες και ταξίδια και στον  απόλυτο κορεσμό του από αυτά.

Αν όμως μπορώ να δίνω λίγη χαρά και κυρίως έμπνευση σε νεότερους από μένα ανθρώπους τότε αξίζει να ποστάρω εδώ την εμπειρία μου !!

Πριν αρχίσει να με αγκαλιάζει το αλτσχάιμερ, τη ξεχάσω, και πάει στράφι !!! :grin: :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: sodoff

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
209
Like
4.498
Πόντοι
9.035
Έλα βρε Mind, τώρα σε διάβασα, χρατσα-χρούτσα πάλι τα δάγκωσες τα ταϊλανδάκια!
Είσαι το αντίδοτο στην κακομοιριά που μας τυραννάει τα τελευταία χρόνια ως Έλληνες.

Keep walking, always smooth, rich and generous!
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Έλα βρε Mind, τώρα σε διάβασα, χρατσα-χρούτσα πάλι τα δάγκωσες τα ταϊλανδάκια!
Είσαι το αντίδοτο στην κακομοιριά που μας τυραννάει τα τελευταία χρόνια ως Έλληνες.

Keep walking, always smooth, rich and generous!
:hi: :hi: :hi:

Μάλλον αυτά με δάγκωσαν φίλε !! :hi:

Οχι ότι δεν μου άρεσε βέβαια !!

Καλά να είμαστε να ξεπερνάμε τους εαυτούς μας !!! :hi: :hi:
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Για όσους μς ρωτάνε με PMs !!
Θα δώσω στο thread κάποιες απαντήσεις γιατί πιστεύω οι ερωτήσεις τους αφορούν και άλλους !!

Μη μπερδεύεστε απο τις κοπέλες που ποστάρω !! Αυτές είναι κάποιες απο τις πιο καλές που εγώ ''κατάφερα''με όση ''μόστρα'' και εμπειρία διαθέτω.

Σε στατιστικούς μέσους όρους οι γκόμενες είναι σαφώς υποδεέστερες απο πλευράς εμφάνισης σε σχέση με αυτές που πόσταρα. Και βέβαια με όση αντικειμενικότητα μπορεί να χωρέσει στο θέμα γούστο, είναι υποδεέστερες ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΟΡΩΝ σε σχέση με  άλλες προικισμένες γυναικείες φυλές της ''δύσης'' όπως οι Σλάβες για παράδειγμα.

Ομως τον κάθε έναν απο εμάς δεν τον απασχολούν οι ''σταιστικές'' συζητήσεις αλλά οι συγκεκριμένες γυναίκες που μπορεί να έχει δίπλα του.

Και όμορφες γυναίκες έχει παντού !! Το τονίζψ παντού !! Και μπορώ να έχω άποψη γιατί επι 25 χρονια ταξιδεύω για επαγγελματικούς και τουριστικούς λόγους !! Με τη Μαλαισία τελευταία 74 χώρες συνολικά  έχω επισκεφτεί.

Η ερώτησση λοιπόν ''Είναι όμορφες γυναίκες οι Ταιλανδέζες ??'' είναι ''άτοπη'' γιατί μπορεί να απαντηθεί μόνο με γενικόλογες αοριστολογίες !!!

Η βάσιμη ερώτηση θα μπορούσε να είναι '' Είναι εύκολο να προσεγγίσω τις σχετικά όμορφες Ταιλανδέζες ??''

Και η δική μου προσωπική απάντηση είναι. ''Είναι σχετικά ευκολότερο απο τις δυτικές, αλλά όχι και τόσο εύκολο όσο αρχικά φαίνεται''

Εγώ και κάποιοι άλλοι φίλοι όπως ο LYST για παράδειγμα, ξοδεύουμε αρκετό χρόνο ''προετοιμασίας'' μέσω των σχετικών sites για να προετοιμάσουμε τό έδαφος πριν πάμε στη χώρα. Επιπλέον ξέρουμε πλεον την ιδιοσυγκρασία τους και τη νοοτροπία τους.

Για κάποιον που επισκέπτεται πρώτη φορά τη χώρα, και δεν εχει γενικότερα καλή έπαφή με σχετικα sites, ίσως να ήταν καλύτερα να περιοριστεί αρχικά τουλάχιστον σε επαγγελματίες. Και αργότερα δοκιμάζει σταδιακά την τύχη του με μη επαγγελματίες γιατί δεν είναι τόσο εύκολο όσο φαίνεται απο τις περιγραφές στο site, εκτός αν οι αισθητικές του απαιτήσεις είναι πλύ ''χαμηλές''.

Ελίζω να απάντησα και να βοήθησα !! :hi: :hi: :hi:
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Τέλος για όσους με ρωτάνε για το τι εννοώ με την έννοια αισθησιασμός !!!

Δεν θέλω να σας φλομώσω με φιλοσοφικές προσεγγίσεις !!

Αν διαβάσετε στο ίδιο thread εδώ


την ιστορία που είχα με μια μικρή κορεάτισα πιστεύω θα καταλάβετε τι εννοώ !!

ΥΓ. Μην στέλνετε άλλα μηνύματα δεν μπορώ να τα απαντήσω όλα !! Ευχαριστώ !! :hi: :hi: :hi:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.558
Like
13.625
Πόντοι
3.656
Τέλος για όσους με ρωτάνε για το τι εννοώ με την έννοια αισθησιασμός !!!
Δεν θέλω να σας φλομώσω με φιλοσοφικές προσεγγίσεις !!
Αν διαβάσετε στο ίδιο thread εδώ
την ιστορία που είχα με μια μικρή κορεάτισα πιστεύω θα καταλάβετε τι εννοώ !!
ΥΓ. Μην στέλνετε άλλα μηνύματα δεν μπορώ να τα απαντήσω όλα !! Ευχαριστώ !! :hi: :hi: :hi:

Κάνω copy paste από το κείμενό σου......
Σιγά σιγά ''σκαρφαλώνοντας'' έφερε το προσωπάκι της σε μια θέση που η μύτη της σχεδόν ακουμπούσε στο πηγούνι μου ξαπλωμένη πάνω στο στήθος μου. Προσπαθούσε να πάρει μια θέση αλλά δεν καταλάβαινα τι ήθελε και τη ρώτησα.
- What are you doing ??
-I want to breath same same air you breath out.
Η απάντηση με έστειλε αδιάβαστο εμένα τον κοσμογυρισμένο να παίξω με το κουβαδάκι μου σε άλλη παραλία !! Οταν γράφω ότι οι ασιάτισσες ενώ σε θέματα φυσικών προσόντων υπολείπονται των δυτικών κα κυρίως των σλαβικών γυναικείων φυλών, υπερέχουν σε θέματα αισθησιασμού, κάτι τέτοιο εννοώ !!
RESPECT!!!!!!!!!!!!!!!! Τα είπες όλα σε αυτή την περιγραφή!!!!!! Αυτή την απόλυτη αίσθηση δωσίματος που δεν θα σου τη δώσει ΚΑΜΙΑ Ανατολικιά, ακόμα κι αν έχει καλύτερη εμφάνιση κι από τη Σκλεναρίκοβα!!!!!! Εδώ πλεονεκτούν οι Ασσιάτισες κι όποιος δεν το έχει νιώσει θα λέει από μέσα του, τι λένε οι μάλακες, οι αγαπούληδες!!!! όσο κι αν στο περιγράψει κάποιος δεν μπορείς να το καταλάβεις, αν δεν το νιώσεις ο ίδιος
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.168
Κριτικές
1
Like
33.204
Πόντοι
6.256
Πες τους ότι οι ταιλανδέζες δεν είναι καλλονές ότι δε σκαμπάζουν και πολλά απο σεξ και είναι ΜΟΝΟ για αγαπούληδες.
Πες τους ότι όμορφες είναι οι ρωσίδες κλπες σλάβες
Πες τους ότι για σεξ μαστορισες είναι οι λατίνες..
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Κατα την ταπεινή μου γνώμη και με βάση μόνο προσωπικές εμπειρίες.
ΣΕ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΠΑΝΤΑ.!!!!

Οι πιο ακόρεστες σεξουαλικά . Οι Ουγγαρέζες !!
Οι πιο όμορφες. Οι Βενεζουελάνες και οι Τσέχες
Οι πιο παθιασμένες και σκαμπρόζες σεξουαλικά. Οι Κολομβιάνες
Οι πιο απρόβλεπτες και ακραίες. Οι Αμερικανές
Οι πιο καλές σύντροφοι. Οι καλοβαλμένες μορφωμένες  Γερμανίδες και οι Τοσκανέζες.
Οι πιο τυπικές. Οι Αγγλίδες
Οι πιο περιέργες και σεξουαλικά περίεργες. Οι γιαπωνέζες.
Οι πιο κλααάτες και υπεροπτικές. Οι καλοβαλμένες Ρωσσίδες.
Οι πιο ενδιαφέρουσες απο αποψεως μίξης νοουροπιών ( ρωσσικής και ρουμανικής{λατίνικης) οι Μολδαβέζες !!
Οι πιο αισθησιακές. Οι Κορεάτισες.
Οι πιο λαμογιοερωτιάρες. Οι Ρουμάνες και Ουκρανές.
Οι πιο ισσοροπημένες γνώστριες της αντρικής φύσης. Οι Λαοτινές και οι Βιετναμέζες !!
Τα πιο όμορφα μάτια που έχω ποτέ δεί. Σε Ιρανη !!!
Τα πιο όμορφα κορμιά. Ο Βαττούσι στην Αφρική. Τα σουτιέν εκεί είναι άχρηστα !!
Oι πιο απόκοσμα όμορφες γυναίκες της Αφρικής. Οι Himba στη Ναμίμπια, Σε όσους αρέσουν οι μαύρες θα πάθετε πλάκα. Μου πηρε μια εβδομάδα να συνέλθω. Αλλα σε νεότερη ηλικία.
Τα πιο εξωτικά ''μίγματα'' Βραζιλία Μαδαγασκάρη και Ινδονησία.

Και πολλά άλλα που βαριέμαι τώρα να αναφέρω γιατί το ρωσάκι μου γκρινιάζει να ξεκολήσω από τον υπολογιστή και να βγούμε !!

Καλό βράδυ σε όλους !!  :hi: :hi: :hi:

 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Κάνω copy paste από το κείμενό σου......
Σιγά σιγά ''σκαρφαλώνοντας'' έφερε το προσωπάκι της σε μια θέση που η μύτη της σχεδόν ακουμπούσε στο πηγούνι μου ξαπλωμένη πάνω στο στήθος μου. Προσπαθούσε να πάρει μια θέση αλλά δεν καταλάβαινα τι ήθελε και τη ρώτησα.
- What are you doing ??
-I want to breath same same air you breath out.
Η απάντηση με έστειλε αδιάβαστο εμένα τον κοσμογυρισμένο να παίξω με το κουβαδάκι μου σε άλλη παραλία !! Οταν γράφω ότι οι ασιάτισσες ενώ σε θέματα φυσικών προσόντων υπολείπονται των δυτικών κα κυρίως των σλαβικών γυναικείων φυλών, υπερέχουν σε θέματα αισθησιασμού, κάτι τέτοιο εννοώ !!
RESPECT!!!!!!!!!!!!!!!! Τα είπες όλα σε αυτή την περιγραφή!!!!!! Αυτή την απόλυτη αίσθηση δωσίματος που δεν θα σου τη δώσει ΚΑΜΙΑ Ανατολικιά, ακόμα κι αν έχει καλύτερη εμφάνιση κι από τη Σκλεναρίκοβα!!!!!! Εδώ πλεονεκτούν οι Ασσιάτισες κι όποιος δεν το έχει νιώσει θα λέει από μέσα του, τι λένε οι μάλακες, οι αγαπούληδες!!!! όσο κι αν στο περιγράψει κάποιος δεν μπορείς να το καταλάβεις, αν δεν το νιώσεις ο ίδιος
:hi: :hi: :hi:

Σωστός !!!  Στο τέλος θα μας βγάλουν αγαπούληδες !!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Τη κάνω γιατί στο τέλος θα με πεί Ντουράκ η ντέβουσκα  και δεν θα το αντέξω !!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Δεν θα αντέξω να μου ζηταει μετά συγνώμη !!!  :grin: :grin: :grin: :grin:

Καλό βράδυ και πάλι !!!  :hi: :hi: :hi: :hi:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom