Νέα

Η γεύση του σπέρματος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα !blis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η γεύση του σπέρματος είναι...

  • Γλυκιά

  • Πικρή

  • Ξινή

  • Δεν έχει γεύση

  • Γλυκόπικρη

  • Γλυκόξινη

  • Φρουτενια

  • Άλλη γεύση


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
Ρωτάτε λες και δεν ξέρετε.
Δεν έχετε γλύψει γκόμενα αφού τελειώσατε μέσα της ?
Μου το ζητάνε για να τελειώσουν κι αυτές.

ΥΓ
Προσωπικά
Χύνω το κατάλληλο ποτό στ' αυτί πχ βότκα-λεμόνι και έτσι ξέρω τι πίνουνε.
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
Η γεύση του μουνιχυματος πάντως είναι καλή αν τι μουνι έχει κάτοχο που φροντίζει τον εαυτό της.
Εάν δεν φροντίζει, θα την γαμούσες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η γεύση του μουνιχυματος πάντως είναι καλή αν τι μουνι έχει κάτοχο που φροντίζει τον εαυτό της.
Εάν δεν φροντίζει, θα την γαμούσες?
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
472
Κριτικές
32
Like
3.216
Πόντοι
2.591
Εάν δεν φροντίζει, θα την γαμούσες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εάν δεν φροντίζει, θα την γαμούσες?
Συνήθως αν φτάσουμε σε εκείνο το σημείο την έχουμε γαμησει ήδη ή σε εξέλιξη :)
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Εμένα το σπέρμα μου μιριζει ορεα σαν γλικο γιατί τρωω πολύ μουσλι γάλα corn flakes.. Στη πρώην μου όταν της εκανα γλιφ9μουνι το μουνι της είχε γεφσι πατατάκια γιατί της άρεσαν να τρώει πατατάκια..
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.293
Πόντοι
456
Ο ανανας λενε πως βοηθα να εχουν καλη γευση τα χυσια.Θυμαμαι 2 γκομενες που εγλειψα,της μιας μυριζε μεντα (τη σιχαινομαι αλλα ειναι μια γλυια αναμνηση) και της αλλης μυριζε κρεμμυδακι..δουλευε στα γκουντις,δαχτυλωνοταν και συχνα οποτε.. :rockon:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
Κυκλοφορούνε πολλές γευσιγνώστριες πάντως. Εμένα μια από το σπέρμα είχε μαντέψει πως τρώω τα σουβλάκια :confused:
 

zardoz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
234
Κριτικές
10
Like
795
Πόντοι
371
Εμένα το σπέρμα μου μιριζει ορεα σαν γλικο γιατί τρωω πολύ μουσλι γάλα corn flakes.. Στη πρώην μου όταν της εκανα γλιφ9μουνι το μουνι της είχε γεφσι πατατάκια γιατί της άρεσαν να τρώει πατατάκια..
η εχεις διαβητη..:priest::cheesy:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.348
Κριτικές
90
Like
32.457
Πόντοι
24.700
Πιθανόν να έχει σχέση και με την ηλικία. Εγώ ως υπέργηρος που έχω μάξιμουμ τρείς εκτονώσεις τον χρόνο, μου έχουν πει πως έχει γεύση μούχλας.

Μάλλον πολυκαιρίζει και χαλάει.
 

zardoz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
234
Κριτικές
10
Like
795
Πόντοι
371
Απ'οσο γνωριζω ειναι αλμυρο. Αλλα επηρεαζεται η γευση (οπως και τα ουρα) απο τι θα φας η πιεις. Πχ μη φας σκορδαλια με κανα αρνι και ζητησεις πιπα, ειναι εγκλημα.. :cheesy:

Οι χυμοι και κυριως ο ανανας λενε οτι βελτιωνει τη γευση
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Πιθανόν να έχει σχέση και με την ηλικία. Εγώ ως υπέργηρος που έχω μάξιμουμ τρείς εκτονώσεις τον χρόνο, μου έχουν πει πως έχει γεύση μούχλας.

Μάλλον πολυκαιρίζει και χαλάει.
η περιβόητη «μούχλα» , το Penicillium roqueforti , δίνει στο τυρί την μοναδική του γεύση και είναι γαλλική πατέντα…
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Αμα φας παστουρμά τι παίζει;έχει κανείς γνώση;
Ρε μαλακες τι αλλο θα συζητήσουμε σε αυτό το σάιτ.ημαρτον.φατε σκάστε άλλος η άλλη θα τα πίουν.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
καλο θα ειναι παντως να μην καταναλώνουμε γαλακτοκομικα 1 ημερα πριν απο ενα CIM /CIF οπως και οι γκομενες να μην τρώνε οσπρια πριν το A level…
Αντιστοιχα φρουτα , μπανανες και ανανας στους ανδρες και ριζογκοφρετες στις γυνσικες
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.558
Πόντοι
2.456
Εμένα το σπέρμα μου μιριζει ορεα σαν γλικο γιατί τρωω πολύ μουσλι γάλα corn flakes.. Στη πρώην μου όταν της εκανα γλιφ9μουνι το μουνι της είχε γεφσι πατατάκια γιατί της άρεσαν να τρώει πατατάκια..
παλι καλα που δεν της αρεσε το κουνουπιδι τυπε :confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Katz

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.540
Κριτικές
20
Like
22.887
Πόντοι
8.346
Μετά από το νήμα για άντρες με κοιλίτσα ή κοιλιακούς, άλλο ένα καυτό νημα γ τις χιλιάδες γυναίκες του μπου. ?
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
472
Κριτικές
32
Like
3.216
Πόντοι
2.591
Πες ότι κάτι σε χαλάει την ώρα που ξεκινάς. Τι κάνεις?
Αναλόγως. Αν υπάρχει καυλα και απο τις δυο μεριές το συνεχίζω. Αν η κατάσταση είναι αποτρεπτική τότε σιγά σιγά την κάνω από κάτω και ανεβαίνω προς τα πάνω. Έχω χάσει μερικές ευκαιρίες για σεξ επειδή ένιωθα βρώμικος . Μου πήρε χρόνια να το καταλάβω, ότι αυτός ήταν ο λόγος . Μου αρέσει η προσωπική υγιεινή αλλά υπάρχουν και ελάχιστες φορές που η καυλα είναι τόσο ισχυρή που τα ξεχνάω όλα.
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
472
Κριτικές
32
Like
3.216
Πόντοι
2.591
Πάντως η μυρωδιά ή πιο σωστά οι φερομόνες έχουν τεράστια σημασία για την έλξη. Θυμάμαι ότι είχα χωρίσει με μια τυπισσα επειδή δεν μου άρεσε το πως μύριζε! Δεν βρομάγε, ήταν πολύ καθαρή απλά δεν μου άρεσε η μυρωδιά του σώματος της. Είχε όμως βυζαρες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom