Νέα

Η γεύση του σπέρματος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα !blis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η γεύση του σπέρματος είναι...

  • Γλυκιά

  • Πικρή

  • Ξινή

  • Δεν έχει γεύση

  • Γλυκόπικρη

  • Γλυκόξινη

  • Φρουτενια

  • Άλλη γεύση


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Πάντως η μυρωδιά ή πιο σωστά οι φερομόνες έχουν τεράστια σημασία για την έλξη. Θυμάμαι ότι είχα χωρίσει με μια τυπισσα επειδή δεν μου άρεσε το πως μύριζε! Δεν βρομάγε, ήταν πολύ καθαρή απλά δεν μου άρεσε η μυρωδιά του σώματος της. Είχε όμως βυζαρες!

Τί μου θύμησες ρεεέεεεε τύπε τώρα.. μια γκόμενα (ελαφριά) από Κόρινθο που είχα γνωρίσει πριν κάποια έτη.. είχε φάει τρελό σκάλωμα μαζί μου και ΔΕΝ μπορούσα να ξεκολλήσει.. βυζάρες και κωλάρα αλλά με μία μυρωδιά σώματος που μέχρι και σήμερα μου έχει διατυπωθεί στο μυαλό μου ειλικρινά.. ΟΧΙ από απλυσιά απεναντίας πεντακάθαρη η τύπισσα.. λογικά από την διατροφή που έκανε.
Όσοι με διαβάζουν ενδεχομένως να θυμούνται που την είχα πάει στο ξενοδοχείο επί της Φυλής μπας και την έκανα να με αφήσει από μόνη της... κάθε φορά που πήγαινα να την γαμήσω με 100% στύση μου έπεφτε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Katz

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Πάντως η μυρωδιά ή πιο σωστά οι φερομόνες έχουν τεράστια σημασία για την έλξη. Θυμάμαι ότι είχα χωρίσει με μια τυπισσα επειδή δεν μου άρεσε το πως μύριζε! Δεν βρομάγε, ήταν πολύ καθαρή απλά δεν μου άρεσε η μυρωδιά του σώματος της. Είχε όμως βυζαρες!
Είσαι σωστός !! Εμένα με καβλωνουν οι γκόμενες που μυρίζουν οι μασχάλες πολύ ιδρωτίλα όμως μια μυρωδιά που σου καίει την μύτη όμως !!! Μου έχει τύχει με κοπέλες που είναι συνεχος μόσχο πλυμένες και δεν με έλκουν καθόλου !!!! Να γλύφεις βυζι και να μυρίζει ιδρωτίλα να σου καίει την μύτη καβλα !!!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.438
Πόντοι
2.846
Βάζω αυτό το θέμα για τις γυναίκες, όλες έχετε δοκιμάσει σπέρμα, είμαι σίγουρος. Από μαρτυρίες έχω μάθει ότι η γεύση είναι πικρή, αλλά κάπου διάβασα ότι αλλάζει γεύση ανάλογα τις τροφές, τώρα αυτό αν ισχύει χλωμό το βλέπω.
Θέλω να ρωτήσω τις γυναίκες μόνο τη γεύση έχει το σπέρμα και αν έχουν βρει τρόπο να αλλάζει η γεύση του...
δοκιμασε και πεσμας.για να λυθει η απορια μας.
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
Εάν δεν φροντίζει, θα την γαμούσες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εάν δεν φροντίζει, θα την γαμούσες?
Εάν είναι βρώμικη τη βάζω στο ντουζ και γαμαω απλά χωρίς να βάλω γλώσσα, γλώσσα μόνο σε περιποιημένες κυρίες, φαίνονται οποίες είναι δε χρειάζεται να είμαι κοινωνιολογος για να καταλάβω.. Μαντώ σου έστειλα πμ... Να δω τι φάση είσαι....
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
καλο θα ειναι παντως να μην καταναλώνουμε γαλακτοκομικα 1 ημερα πριν απο ενα CIM /CIF οπως και οι γκομενες να μην τρώνε οσπρια πριν το A level…
Αντιστοιχα φρουτα , μπανανες και ανανας στους ανδρες και ριζογκοφρετες στις γυνσικες
Που είσαι εσύ ρε βετερανε γερόλυκε! Φρούτα πρέπει έλεγε παλιά το περιοδικό που είχε σπάσει ταμεία, τώρα άλλες τη βρίσκουν με φελαφελ, άλλες με σαλάτες, και με ένα καφέ έχω γαμησει στα Έβερεστ, είναι που η κάθε πουτανα έχει την τιμή της. Φτηνές ξεκωλιαρες με κιλότες στριγκ λαϊκής που πάνε στο σύνταγμα και νοιώθουν τουλάχιστον εφάμιλλες της βασίλισσας Όλγας. Η δικιά μου νομίζει ο δρόμος έχει ονομαστεί προς τιμήν της, παρόλο που τη λένε Μαρία. Άμα έχει βίτσια η γυναίκα αντε βγάλε άκρη...
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
Ούτε καν στα Έβερεστ, αμέσως στο ψητό και πάμε για καφέ μετά τη γεύση του σπέρματος στα φιλιά.. Το κατάστημα κερνάει παγωτό πύραυλο βανίλια...
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
Ευτυχώς δεν έχει μάθει για το Queen Mary στο Λονδίνο, μετά δε θα μαζεύεται με τίποτα... Όχι ότι τώρα μαζεύεται αλλά λέμε, γιατί όχι...;
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
Ρωτάτε λες και δεν ξέρετε.
Δεν έχετε γλύψει γκόμενα αφού τελειώσατε μέσα της ?
Μου το ζητάνε για να τελειώσουν κι αυτές.

ΥΓ
Προσωπικά
Χύνω το κατάλληλο ποτό στ' αυτί πχ βότκα-λεμόνι και έτσι ξέρω τι πίνουνε.
Έχει τύχει απλά αποφεύγω να χυνω μέσα, τη χυνω στα μούτρα και στο στόμα και αφήνω να τα φτύσει στα βυζια να γίνει show
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
Αν δεν τα φτύνει της τραβάω ανάποδη μέχρι να φτυσει το σπέρμα, είναι οι πουτανες σα μουλάρια άμα πουντελωσουν θενε βιντζι για να στρώσουν...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.947
Like
23.443
Πόντοι
6.056
τελικα το συμπερασμα που βγαλαμε ειναι οτι απο τις γυναικες του σαιτ καμια δεν τα καταπινει :undecided:
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
Μου αρέσει να τα φτύνει και να τρώει και φλοκι στα μούτρα και στο στόμα... Άλλο λένε να τα καταπίνει, όσες τα καταπιναν απλά καναμε οικονομία στα χαρτομάντιλα, καλή φάση και αυτό αλλά τώρα να τα φτύνει γουστάρω περρισοτερο...
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
τελικα το συμπερασμα που βγαλαμε ειναι οτι απο τις γυναικες του σαιτ καμια δεν τα καταπινει :undecided:
Άτοπο συμπέρασμα, ούτε καν τη γεύση δεν έχουμε βρει... Αλμυρό επίσης άποψη που έχω ακούσει... Γλυκόξινο είναι κινέζικο μουνοχυμα, όποιος πάει ταυλανδη έχει δοκιμάσει, ανατολική κουζίνα...
 
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
Είναι και μερικές ντροπαλες μυξοπουτανες που τα τρώνε στη μάπα και βάζουν τα χέρια αμέσως η τρέχουν να φτυσουν λες και κατάπιαν το αλιεν καπάκια τα γκρεμλιν και τον κατμαν. Όλα τα παραπάνω είναι είδη δεινοσαύρου, μην το δοκιμάσετε στο σπίτι.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-01-20-04-51-58-078.jpg
    Screenshot_2022-01-20-04-51-58-078.jpg
    205,4 KB · Εμφανίσεις: 94
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
Κάτι είχε πάθει το παρόν και μου έβγαλε
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-01-20-04-46-02-711.jpg
    Screenshot_2022-01-20-04-46-02-711.jpg
    113,5 KB · Εμφανίσεις: 33
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.544
Like
13.494
Πόντοι
3.506
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
Τί μου θύμησες ρεεέεεεε τύπε τώρα.. μια γκόμενα (ελαφριά) από Κόρινθο που είχα γνωρίσει πριν κάποια έτη.. είχε φάει τρελό σκάλωμα μαζί μου και ΔΕΝ μπορούσα να ξεκολλήσει.. βυζάρες και κωλάρα αλλά με μία μυρωδιά σώματος που μέχρι και σήμερα μου έχει διατυπωθεί στο μυαλό μου ειλικρινά.. ΟΧΙ από απλυσιά απεναντίας πεντακάθαρη η τύπισσα.. λογικά από την διατροφή που έκανε.
Όσοι με διαβάζουν ενδεχομένως να θυμούνται που την είχα πάει στο ξενοδοχείο επί της Φυλής μπας και την έκανα να με αφήσει από μόνη της... κάθε φορά που πήγαινα να την γαμήσω με 100% στύση μου έπεφτε...
Σπαστά και ξαναριχτα, δεν έχω καταλάβει γρι
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
20.088
Κριτικές
8
Like
26.862
Πόντοι
6.536
Επιβεβαιωμένα ξινή ωραία γεύση βγάζει αν έχεις καταναλώσει φέτα και φαλάφελ.
orgasm jizz GIF

Όχι και τα 2 μαζί απαραίτητα.
Απλά αν δεν έχεις συνηθίσει το φαλαφελ δημιουργεί πολλά αέρια και αισθάνεσαι ότι έχεις ένα ούζι στον κώλο.
fart GIF
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom