Νέα

Η άτακτη Αννούλα μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CD_ANNA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 284K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
τι να πω βρε αγορια ...με κανατε παλι χωμα...εγω στο τερας θα παω στον υπνο του αγγελικα, οχι μεσω τραπεζης
Και εγω προτεινα να σε στειλω δωρο δεν ειναι καλη ιδεα;
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Σταματω εδω παμε παρακατω Σ'αυτο τι λες
ΑΝ δεν βαριεσαι γλυκε τσακπινουλη γατε, διαβασε την περιγραφη του "συναγωνιστη σου" εδω σελιδα 4 ...αυτο ακριβως ειμαι ..τιποτε περισσοτερο, τιποτε λιγοτερο...μπροστα στις θεες του ερωτα που εχετε εδω ..σχεδον τιποτα...απλα η Αννα
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ΑΝ δεν βαριεσαι γλυκε τσακπινουλη γατε, διαβασε την περιγραφη του "συναγωνιστη σου" εδω σελιδα 4 ...αυτο ακριβως ειμαι ..τιποτε περισσοτερο, τιποτε λιγοτερο...μπροστα στις θεες του ερωτα που εχετε εδω ..σχεδον τιποτα...απλα η Αννα
Διαβασα τα δυο ποστ και ποιο νωρις και τωρα δεν ειδα κατι που να σε ενοχλη τοσο
Τελειος δεν ειναι κανενας καλα ειναι να βελτιωνομαστε απο τα λαθη μας,και η πειρα δεν αγοραζεται με τον χρονο ερχεται  :think: πανω απο 30 χρονια εχω στην μαχη  :pipa1: :knockinb: και ακομη συνεχιζω να μαθενω,γι'αυτο μην το περνης κατακαρδα
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Διαβασα τα δυο ποστ και ποιο νωρις και τωρα δεν ειδα κατι που να σε ενοχλη τοσο
Τελειος δεν ειναι κανενας καλα ειναι να βελτιωνομαστε απο τα λαθη μας,και η πειρα δεν αγοραζεται με τον χρονο ερχεται  :think: πανω απο 30 χρονια εχω στην μαχη  :pipa1: :knockinb: και ακομη συνεχιζω να μαθενω,γι'αυτο μην το περνης κατακαρδα
μου δινεις απιστευτο κουραγιο ...το επομενο ποστ θα το περιμενουμε απο το τερατακι και ο,τι πει θα γινει. αν δω ασπρο γατο να τριγυρνα , μια που θα τον δω μια που θα τον βουτηξω... σας το λεω αν εχετε ασπρα γατια , μαζεψτε τα, κυνδινευουν...σε φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωω παντουυυυυυυυυυυυυυ
υ.γ τερας κανονισε την πορεια σου, δεσμευτηκα δημασιως
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Διαβασα τα δυο ποστ και ποιο νωρις και τωρα δεν ειδα κατι που να σε ενοχλη τοσο
καλε το ποστ αυτο με τρελανε , δεν εννουσα  οτι αθτο με ενοχλισε...το αντιθετο τοσο ωραια κριτικη δεν την περιμενα... ΕΙΧΑ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΔΟΣΑ ΛΑ...ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΟ...Μ ΑΡΕΣΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ..ειδικα απο τον συγκεκριμενο παλικαρι
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
μου δινεις απιστευτο κουραγιο ...το επομενο ποστ θα το περιμενουμε απο το τερατακι και ο,τι πει θα γινει. αν δω ασπρο γατο να τριγυρνα , μια που θα τον δω μια που θα τον βουτηξω... σας το λεω αν εχετε ασπρα γατια , μαζεψτε τα, κυνδινευουν...σε φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωω παντουυυυυυυυυυυυυυ
υ.γ τερας κανονισε την πορεια σου, δεσμευτηκα δημασιως
Παμε μπροστα κοιταμε την βελτιωση  :rockon: :rockon:, ωχχχχ κινδυνευη και ο γατος μου για να τον κρυψω  :2funny: :2funny:
Και εγω να μπορουσα να σε φιλουσα θα σε τρελενα,εκτος απο ενα σημειο 
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Παμε μπροστα κοιταμε την βελτιωση  :rockon: :rockon:, ωχχχχ κινδυνευη και ο γατος μου για να τον κρυψω  :2funny: :2funny:
Και εγω να μπορουσα να σε φιλουσα θα σε τρελενα,εκτος απο ενα σημειο 
δε θα τη τσακωσω την ουρακλα σου...θα δεισ τι θα παθεισ....
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601

αυτα τα cd, dvd, vcr ειναι λιγο κινεζικα
εγω λεω να ονομαστει το θρεντ με την πραγματικη ουσια του ''ημερησια ενημερωση για παθητικους ομοφυλοφιλους απο ενεργητικους ομοφυλοφιλους''.

αν και σε μια ομοφυλοφιλικη επαφη αν δεν εισαι μπροστα το ποιος ειναι ο ενεργητικος και ποιος ο παθητικος ποτε δεν μπορεις να το ξερεις


 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
ονομα cd¦αννα
θα τιν αναζιτισετε sto bourdela.tv χεχε!

χαιρετο τουσ χιστεσ τισ μεταλαγμενισ ιδονισ!

αργισα να γραψο λογο πορνοιποχρεοσεον αλλα ειμαι και παλι εδο για να βαλο και εγο τιν δικια μου πινελια για τιν διψασμενι κορασιδα  για σπερμα anna!

ξεκινισα σαν πιονεροσ κατακτιτισ,σαν ιποτισ που με το κρεατινοο ξιφοσ μου και τισ λαστιχενιεσ ασπιδες μου βρεθικα στιν αρενα τισ γκαυλασ αντιμετοπιζοντασ τιν αγρια τιγρι αννα!
γκαυλοιδεσ και πορνοδιαστροφικο πορνιο διψασμενο για μεγατονουσ σπερματοσ
ετιμι να ιπιρετισι το αντρικο μοριο!
ιπακουο πορνιδιο ετοιμο να καταπραινι τισ σεσιμασμενε σκαι αροστιμενεσ ορεξεισ του αφεντι τισ.
ετιμι να ιπακουσι σε καθε διαταγι του γενεου τισ φαντασιασ επιβιτορα τισ.

γενιθικε για να ιπιρετει το καυλοδρεπανο τον απανταχου μπουρδελιαριδον!
γενιθικε για να σκορπαι απλοχερα τιν ιδονι,το παθοσ και τιν εντασι του πιτσιλισματοσ!

ι εν λογο κορασιδα τιμοριθικε παραυτα και ιπακουσε σε καθε εντολι...
και εκπλιροσε καθε αροστιμενο επιθιμια μου.

εγινε ορεο παιχνιδι.περναο το κατοφλι τισ ατακτισ πορτασ και με καλοσοριζει με ’πιασμαν’ στι πουτσα μου ι οποια καυλοσε αμεσοσ και σικοθικε σαν τιν σιμεα στο στρατοπεδο σε προινι αναφορα!
αρχειζει να με ξεντινι μανιοδοσ χαιδευοντασ παραλιλα τιν ατσαλινι κρεατοβεργα  μου θελοντασ κατευθειαν να τον αρπαξει στο στομα σαν τισ ιενεσ που παρακολουθουν το θιραμα τουσ και το αρπαζουν μολισ βρουνε ευκολι λεια.μου βγαζει το παντελονι και αρχιζει να περιτριγιριζι το κρεατινο θιραμα δαγκονο ντασ το εξο απο το σλιπακι...
ι γκαυλα τισ βαλανου ομοσ δεν αντεχε και ιθελε να βγει...μου βγαζει το σλιπακι και αρχιζει ενα τσιμπουκοδρομιο σπεσιαλ με μανια να το ρουφαει ολο μεσα να τερματιζει!!!το λεοφοριο εφτανε στον τερματικο πορνοσταθμο!
δινατο καυλοιδεσ τρομπονι ενο παραλιλα ο αμαρτολοσ αυτοσ αυνανασ αγγελοσ μου  παλινδρομουσε το τσουτσουνι.

ι μαχι ειχε αρκετεσ εναλαγεσ απο κολο σε στομα και ετσι αναγκαστικα να χρισιμοποιοισο και τισ 3 λαστιχενιεσ ασπιδεσ μου!!!
διενισα τοιν προκτικι τισ διοδο με μανια και γουσταρε αλλα σιναμα πονουσε απο τιν αδεσμευτι καυλα που ξεβραζε το κονικο μου ιφεστιο.

ι τελινι αναμετρισι ιταν το καυτο μου μαγμα που οπλιμιρισε το βελουδινο στοματακι τισ!
ιπιε ολο το μαγικο προτεινουχο ιγρο πιρ!!!!!εισ ιγειαν!
ΠΑΝΤΑ στη διαθεση τις τεραστιας μανικας σου, αχορταγε πυροσβεση
 

Επισκέπτης
αυτα τα cd, dvd, vcr ειναι λιγο κινεζικα
εγω λεω να ονομαστει το θρεντ με την πραγματικη ουσια του ''ημερησια ενημερωση για παθητικους ομοφυλοφιλους απο ενεργητικους ομοφυλοφιλους''.

αν και σε μια ομοφυλοφιλικη επαφη αν δεν εισαι μπροστα το ποιος ειναι ο ενεργητικος και ποιος ο παθητικος ποτε δεν μπορεις να το ξερεις
αυτοι οι οροι (cd,dvd,blue-ray) σιναγονιστι barozo ειναι για να εξαπατουμε τον εγκεφαλο μασ...γιατι προφανοσ εινια ολα εγλεφαλικα στο πιτσιλισμα!χεχε!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
τέτοια μου λές.. και πρέπει σήμερα να είμαι και σπίτι .. δεν μπορώ να ξεπορτίσω...
Ετοιμασε και τη Σφραγιδα σε παρακαλω στην Κορασιδα.... Τωρα δεν θα σου φερη αντιρηση πια... Εγινε κτημα σου...
Επομενηηηηηηηηηηηη....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom