Νέα

Η άτακτη Αννούλα μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CD_ANNA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
βεβαίως βεβαίως δεν θα παραλείψω... θα την ανεβασουμε και εδώ για να γνωρίζιε ο κόσμος οτι μπήκες και σύ στο ποίμνιο μου.. χεχεχεχε
χαχαχαχα φυσικα σωστες δουλειες , οχι παιξε γελασε
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4

Συνημμένα

  • ANNA.jpg
    ANNA.jpg
    284,5 KB · Εμφανίσεις: 21
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
απανταω απο εδω .... παντα η ζωντανη σαρκα ειναι καλυτερη ... κι αν αρπαξω την ζωντανη σαρκα σου θα ξαναζωντανεψει μετα απο ενα μηνα με τετοιο ξεζουμισμα.. ξερεις εσυ
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
τι λες γι αυτο ? θελει ακομα καπια μερεμετια ..σωστα?
ολο και κατι χρειαζεται  :zfuck:
απανταω απο εδω .... παντα η ζωντανη σαρκα ειναι καλυτερη ... κι αν αρπαξω την ζωντανη σαρκα σου θα ξαναζωντανεψει μετα απο ενα μηνα με τετοιο ξεζουμισμα.. ξερεις εσυ
Κοψε κατι οχι και ενα μηνα μετα απο ενα ημιχρονο ειναι και παλι ετοιμο για αγωνα
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
ολο και κατι χρειαζεται  :zfuck:Κοψε κατι οχι και ενα μηνα μετα απο ενα ημιχρονο ειναι και παλι ετοιμο για αγωνα
μμμμμμμμμμμμμ ναι ε? εγω παντως θα προσπαθησω να σε "εξωντωσω" σεξουαλικα, μεχρι να φωναζεις "ασε με δεν εντεχω αλλο γλυψιμο" μετα τισ 5η φορα ου θα τελειωσεις γατουλι, τι θα κανεις ? κι αν χρειαστει και εκτη και εβδομη ...που θα μου πας ? θα φυγεις με την ουρα να σερνεται ...
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
ετσι μπράβο καρντάσι.. είμαστε γερά κόκκαλα εμείς.. και έχουμε και γερά εργαλεία..
καλα μη παινρεις αερα εσυ γιατι σε λιγες μερες δεν θα μπορεις ουτε την σφραγιδα να μου βαλεις... εσενα ειδικα ποθ σε χω και συντομα ....10 ημιχρονα τα αντεχεις ? η θες και εντεκατο ?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
καλα μη παινρεις αερα εσυ γιατι σε λιγες μερες δεν θα μπορεις ουτε την σφραγιδα να μου βαλεις... εσενα ειδικα ποθ σε χω και συντομα ....10 ημιχρονα τα αντεχεις ? η θες και εντεκατο ?

Τέρας???????? Τι είναι αυτές οι δηλώσεις?????????
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
κατσε να κανω μια δοκιμη τωρα που εχει ηρεμια
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
???
 

Συνημμένα

  • KOLOS1.jpg
    KOLOS1.jpg
    34,6 KB · Εμφανίσεις: 26

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
καλα μη παινρεις αερα εσυ γιατι σε λιγες μερες δεν θα μπορεις ουτε την σφραγιδα να μου βαλεις... εσενα ειδικα ποθ σε χω και συντομα ....10 ημιχρονα τα αντεχεις ? η θες και εντεκατο ?

πολλά λές..πολλά λές... πολλά λές.. τα καλά κορίτσια δεν λένε πολλά λόγια..  :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
πολλά λές..πολλά λές... πολλά λές.. τα καλά κορίτσια δεν λένε πολλά λόγια..  :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:
δεν εχεις αδικο, τα καλα κοριτσια δεν λενε πολλα λογια....αλλα εγω δεν ειμαι καλο κοριτσι ..αρα ? μπορω να πω ο,τι θελω..σωστα?
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
??
 

Συνημμένα

  • aa.jpg
    aa.jpg
    63,2 KB · Εμφανίσεις: 18

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
μμμμμμμμμμμμμ ναι ε? εγω παντως θα προσπαθησω να σε "εξωντωσω" σεξουαλικα, μεχρι να φωναζεις "ασε με δεν εντεχω αλλο γλυψιμο" μετα τισ 5η φορα ου θα τελειωσεις γατουλι, τι θα κανεις ? κι αν χρειαστει και εκτη και εβδομη ...που θα μου πας ? θα φυγεις με την ουρα να σερνεται ...
Μην το ξεχνας οι γατες ειναι εφταψυχες και το γλυψιμο τους αρεση  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Μην το ξεχνας οι γατες ειναι εφταψυχες και το γλυψιμο τους αρεση  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
σωστο βεβαιαααααααα αλλα θα το παλεψω οσο μπορω , που θα μου παει ? θα την κανω την ουρα σου να μην αντεχει αλλο...και δεν ειναι λογια ειναι ΥΠΟΣΧΕΣΗ προσ τους απανταχου γατους αλλα κυριως ΣΕ ΣΕΝΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom