Νέα

Η άτακτη Αννούλα μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CD_ANNA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 284K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Συγνωμη βρε Αννα εχεις 10 ημερες εδω τοσα πολλα ειναι αυτα και δεν μπορης να αντεξης,θα  ακουσης θετικα και αρνητικα ετσι ειναι η ζωη
σωστο κι αυτο πολυλατρεμενε γατε ... βεβαια και υπαρχουν αρνητικα και θετικα παντου ..αλλοστε σε ο,τι αφορα την παρεα σας μονο θετικα βρεικα ... αληθεια τοσο περπατημα αυτο το γατι στο αβαταρ σου, πως και δεν εχει φτασει ακομα στις γατουλες τις Αφρικης ? 
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
σωστο κι αυτο πολυλατρεμενε γατε ... βεβαια και υπαρχουν αρνητικα και θετικα παντου ..αλλοστε σε ο,τι αφορα την παρεα σας μονο θετικα βρεικα ... αληθεια τοσο περπατημα αυτο το γατι στο αβαταρ σου, πως και δεν εχει φτασει ακομα στις γατουλες τις Αφρικης ?  
Αννουλα ο Γιωργος εχει ενα πουτσο  .......  ΝΑ
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Αννουλα ο Γιωργος εχει ενα πουτσο  .......  ΝΑ
Δαναη μου εσυ ξερεις ... σαν προσοντα δεν ξερω , παντως σαν γατος ειναι γλυκας ... σαν αντρας εσυ θα μας πεις που εισαι ειδικος, δεν ειναι αλλοστε τυχαιο που τα χεις τρελανει ολα τα αγορια αθηνων θεσ/νικης και περιχωρων. 
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
σωστο κι αυτο πολυλατρεμενε γατε ... βεβαια και υπαρχουν αρνητικα και θετικα παντου ..αλλοστε σε ο,τι αφορα την παρεα σας μονο θετικα βρεικα ... αληθεια τοσο περπατημα αυτο το γατι στο αβαταρ σου, πως και δεν εχει φτασει ακομα στις γατουλες τις Αφρικης ?  
Μην δινης και πολυ σημασια σε οσα γραφουμε μην χαλας την καρδια σου δεν ειμαστε ολοι το ιδιο αλλοι γραφουν στα σοβαρα και το εννοουν αυτο που λενε και αλλοι οχι μονο κανουνε χαβαλε αλλα κοιτανε να σε υποτιμησουνε μεχρι εκει που δεν περνη ΓΡΑΦΤΟΥΣ
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Την γνωρισες απο κοντα αγαπητε μαστερ??


Καλώς την Θεά.. σε περιποιηθηκαν τα καρντάσια κούκλα μου? ή να πάω να τους πλακώσω...

ειδικα ο γιώργος πιστεύω ότι είναι ιππότης...
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Μην δινης και πολυ σημασια σε οσα γραφουμε μην χαλας την καρδια σου δεν ειμαστε ολοι το ιδιο αλλοι γραφουν στα σοβαρα και το εννοουν αυτο που λενε και αλλοι οχι μονο κανουνε χαβαλε αλλα κοιτανε να σε υποτιμησουνε μεχρι εκει που δεν περνη ΓΡΑΦΤΟΥΣ
Αχ σ ευχαριστω και παλι γατουλι ...ομως μπραβο σου βρε εκτος απο ψυχικα χαρισματα εχεις και αλλα (η Δαναη μας τα πε) χαιρομαι πολυταλαντε και προσοντουχε γατε ... η Δαναη μας το χαρηκε απο ο,τι καταλαβα ..παντα τετοια και στους δυο σας
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
κάτσε βρε παιδάκι μου.. μην απαγοητεύεσαι τόσο εύκολα... εξάλλου σήμερα γιορτάζω και δεν πρέπει να μου χαλάσεις χατήρι...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καλώς την Θεά.. σε περιποιηθηκαν τα καρντάσια κούκλα μου? ή να πάω να τους πλακώσω...

ειδικα ο γιώργος πιστεύω ότι είναι ιππότης...
Κανενα απολυτως παραπονο Τερατακη μου ... μα κανενα... και η Θεσσνικη ζει σε αλλους ρυθμους... Μεταναστες δεν εχει οπως εδω...Αν θα εβλεπες κανενα μαυρο στο δρομο να πουλαει cd η κανενα κινεζο.. αλλα οι πλατειες τους πεντακαθαρες και οπου εβλεπες ΕΛΛΗΝΕΣ... και πολλοι ωραιους μαλιστα... πολλοι ωραια ντυμενοι ολοι και ετοιμοι να μιλησουν στις κοπελες αν θελουν... χωρις κομπλεξ... μπραβο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Αχ σ ευχαριστω και παλι γατουλι ...ομως μπραβο σου βρε εκτος απο ψυχικα χαρισματα εχεις και αλλα (η Δαναη μας τα πε) χαιρομαι πολυταλαντε και προσοντουχε γατε ... η Δαναη μας το χαρηκε απο ο,τι καταλαβα ..παντα τετοια και στους δυο σας
Εχω απο ολα ο ατιμος γι'αυτο και ο γατος στο αβαταρ  :think: στα τραβελια γενικη σελ 175 εκει το εγραψε ποιο αναλυτικα  η Δαναη
οχι στους δυο μας μονο και εσυ εαν ανεβης θα σε τιμησω ..........
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
... αληθεια τοσο περπατημα αυτο το γατι στο αβαταρ σου, πως και δεν εχει φτασει ακομα στις γατουλες τις Αφρικης ?  
Πρωτιμα τις εγχωριες εδω τριγυριζει κανη κυκλους  :2funny: :2funny: :2funny:
Καλώς την Θεά.. σε περιποιηθηκαν τα καρντάσια κούκλα μου? ή να πάω να τους πλακώσω...

ειδικα ο γιώργος πιστεύω ότι είναι ιππότης...
[size=17pt]χρονια πολλα[/size]καρντασι
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
την γλυκειά σου παρουσία....
axxxxxxxxxxxx μακαρι να γινοταν ...προς το παρον θα την εχεις διακριτικα εδω ... εχεις ομως ενα γλυκ αληθινο φιλι με ΟΛΕΣ τις ευχες που εχουν ακουστει στο κοσμο...ολες για σενα λατρεμενο γλυκο τερατακι μας
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
axxxxxxxxxxxx μακαρι να γινοταν ...προς το παρον θα την εχεις διακριτικα εδω ... εχεις ομως ενα γλυκ αληθινο φιλι με ΟΛΕΣ τις ευχες που εχουν ακουστει στο κοσμο...ολες για σενα λατρεμενο γλυκο τερατακι μας

ευχαριστώ κουκλίτσα...  :smitten: :smitten: :smitten:

θα σε συναντήσω μέσα στις επόμενς μέρες...

 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Εγω προτεινω το αλλο να μου στειλη η Αννα με πμ λογαριασμο τραπεζης να καταθεσω και σου την στελνω δωρο
τι να πω βρε αγορια ...με κανατε παλι χωμα...εγω στο τερας θα παω στον υπνο του αγγελικα, οχι μεσω τραπεζης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom