Νέα

Η άτακτη Αννούλα μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CD_ANNA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 283K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Βρε αγορια ποοιος ξενικταει αποψε να μου κανει παρεα... κεντρο ?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ρε παιδία μια απορία (όχι μόνο γι'αυτό το thread, γενικότερα για όλα τα σχετικά με τραβέλια)

Όταν ρωτάτε αν δίνει κώλο, γιατί το ρωτάτε ? Τι άλλο δηλαδή μπορεί να δώσει ????

:think: Γλυφομούνι?
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
αντε να κανω και μια δευτερη προσπαθεια
 

Συνημμένα

  • ANNA.jpg
    ANNA.jpg
    284,5 KB · Εμφανίσεις: 50
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
ωραια  :rockon: :rockon: :rockon:κανε και τριτη και τεταρτη και συνεχισε
ΑΑΑΑ εδω εχω μια μικρουλα ενστανσουλα γατε ... οτι "οποιος βιαζεται σκονταυτει συνηθως" κι εγω δεν θα το ηθελα αυτο..αλλοστε αμα μου χορτασεται εσεις απο φωτο θα ψαξετε αλλη γατουλα ...
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
ΑΑΑΑ εδω εχω μια μικρουλα ενστανσουλα γατε ... οτι "οποιος βιαζεται σκονταυτει συνηθως" κι εγω δεν θα το ηθελα αυτο..αλλοστε αμα μου χορτασεται εσεις απο φωτο θα ψαξετε αλλη γατουλα ...

σωστή....
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ΑΑΑΑ εδω εχω μια μικρουλα ενστανσουλα γατε ... οτι "οποιος βιαζεται σκονταυτει συνηθως" κι εγω δεν θα το ηθελα αυτο..αλλοστε αμα μου χορτασεται εσεις απο φωτο θα ψαξετε αλλη γατουλα ...
Καμια φορα δεν χορταινουμε απο φωτο,μονο ζωντανη σαρκα  :think:αν δεν σε απολαυσω δεν ψαχνω για αλλη γατουλα
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
μμμ ΑΝΝΑ καταπληκτικός πισινός...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Έχει κανείς εμπειρία με την αννούλα?να μάθουμε και για σέρβις πριν την επισκεφθούμε?λέω για βράδυ απόψε κάθε γνώμη δεκτή...πάντως ακούγεται καυλιάρα στο τηλ...
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Έχει κανείς εμπειρία με την αννούλα?να μάθουμε και για σέρβις πριν την επισκεφθούμε?λέω για βράδυ απόψε κάθε γνώμη δεκτή...πάντως ακούγεται καυλιάρα στο τηλ...

από ότι καταλαβαίνω θα έχεις την τιμή να κάνεις το πρώτο ρεπορτάζ.. αντε και θέλουμε αναλυτική αναφορά..

ακόμη και τα κακά σημεία.. ωστε να δώσουμε στην κορασίδα την ευκαιρία βελτιώσεως...
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
από ότι καταλαβαίνω θα έχεις την τιμή να κάνεις το πρώτο ρεπορτάζ.. αντε και θέλουμε αναλυτική αναφορά..

ακόμη και τα κακά σημεία.. ωστε να δώσουμε στην κορασίδα την ευκαιρία βελτιώσεως...
κατά τις δώδεκα θα ξέρουμε τι παίζει η νεαρά...
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Ρε παιδία μια απορία (όχι μόνο γι'αυτό το thread, γενικότερα για όλα τα σχετικά με τραβέλια)

Όταν ρωτάτε αν δίνει κώλο, γιατί το ρωτάτε ? Τι άλλο δηλαδή μπορεί να δώσει ????
αλλη μπορει να δινει κολο,,,, αλλη να κερναει λουκουμι συριανο ....αδικα πηγαν τα μαθηματα που εκανες τοσα χρονια στο σχολειο τι σε εμαθαν?:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom