Νέα

humiliated cuckold εμπειρία από εδώ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takis cuckold
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
για τους 2 τύπους από εδώ που ως τώρα (η μία πρόσφατα) έχουμε κάνει το σκηνικό ξέρουν αν είμαι πούστης, ή όχι... bi και φετιχιστής κυρίως με cuckold humiliation σκηνικά είμαι όχι εγκληματίας ούγκανο... :birdman:
Όταν παντρευτείς φώναξέ με φίλε, μου αρέσουν κι εμένα αυτά τα σκηνικά, τα έχω κάνει άλλωστε στο εξωτερικό, αλλά εσύ δεμένος στην καρέκλα και το πουλί σου δεμένο πισθάγκωνα....  :grin: Το γαμημένο το μυαλό παίρνει περίεργες στροφές μερικές φορές και μπορεί να βρεθώ με κανένα μαχαίρι στην πλάτη ή με την ψωλή σου σε απόσταση αναπνοής  :2funny:
 
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
452
Κριτικές
4
Like
11
Πόντοι
1
Καλησπέρα τύποι! όποιος γουστάρει να συμβάλει να υλοποιηθεί η εμπειρία μου που περιέγραψα στην αρχή του άρθρου σήμερα ας μου στείλει να κανονίσουμε στο μπαμ. θα πάω φυλής κατά τις 7-7.15. όποιος ψήνεται για τώρα (πληρώνοντας το δικό του μερίδιο όμως των 20€) ας μου στείλει μήνυμα ως τις 7. το συζητάμε και εκεί απέξω λίγο αν είναι...δεν είναι απαραίτητο να του πάρω πίπα, ωστόσο έχω άλλη εναλλακτική σε αυτό....
αρα φιλαρακο καθαριστρια εισαι ...διοτι..το γυαλιζεις το πομολο..πουστης δεν εισαι ρε μην αγχωνεσαι
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Καλησπέρα τύποι! όποιος γουστάρει να συμβάλει να υλοποιηθεί η εμπειρία μου που περιέγραψα στην αρχή του άρθρου σήμερα ας μου στείλει να κανονίσουμε στο μπαμ. θα πάω φυλής κατά τις 7-7.15. όποιος ψήνεται για τώρα (πληρώνοντας το δικό του μερίδιο όμως των 20€) ας μου στείλει μήνυμα ως τις 7. το συζητάμε και εκεί απέξω λίγο αν είναι...δεν είναι απαραίτητο να του πάρω πίπα, ωστόσο έχω άλλη εναλλακτική σε αυτό....
Να πας στην Νανά εκεί στο Φιλής να σε στρώσει, αλλά με 20 ευρω ούτε απέξω δεν περνάς. Μας δουλεύεις? :rolleyes:
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
2ο σκηνικό χθες πάλι με τον ίδιο τυπά από εδώ που έκανα και την 1η μου φάση που αρχικά περιγράφω και ήταν εξίσου καλό! κράτησε 20' βάζοντας 25€ έκαστος. αυτή τη φορά όμως αντί να του πάρω πίπα και ενώ με έβαλαν να ικετεύω για να του τον γλείψω του γαμιά της "γυναίκας" μου (στο ρόλο άψογη η πουτάνα με τις τέλειες βυζάρες και τα θεικά πόδια και το γλυκο-αυστηρό πρόσωπο...) έκατσα ανάποδα κάτω από το μουνί της ενώ την γάμαγε δυνατά(αυτή πάνω μου) και του έγλειφα τα ξυρισμένα αρχίδια και ταυτόχρονα η πουτάνα με γάμαγε με δονητή (που είχα φέρει)και με έβριζε υποτιμιτικά! όταν έχυσε ο τύπος με έβαλε να τους γλείφω τις πατούσες και μου τον έπαιξε λίγο και τέλος (όπως είχαμε συνεννοηθεί) με ρώτησε ποιος από τους 2 θάθελα να μου κάνει golden shower στο πρόσωπο και να τον παίζω και να χύσω μέχρι να τελειώσει ειδάλλως θα τα πλήρωνα όλα εγώ! διάλεξα την πουτάνα και τότε κάτι είπαν ψιθιριστά και τελικά αποφάσισε η αφέντρα "γυναίκα" μου να με κατουρήσει ο γαμιάς της πράγμα που φυσικά δε μπορούσα να αρνηθώ και με μικρές κλωτσιές στα αρχίδια με διέταζε να χύσω μέχρι να τελειώσει, πράγμα που έγινε 2-3'' πριν στα θεικά πατουσάκια της. τέλος με διέταξε να της τα καθαρίσω με τη γλώσσα! ήταν φανταστικό και θα ξαναβρεθούμε με το φίλο την ερχόμενη βδομάδα ίσως και με έναν ακόμα φίλο του για πιο χοντρό σκηνικό. όποιος κατέχει ή μπορεί σοβαρά να παίξει αυτό το ρόλο με τις συγκεκριμένες 2 κοπέλες που έχω τσεκάρει και κάνει τα σκηνικά ας μου πει να κανονίσουμε 1 φορά και βλέπουμε για επόμενες...
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
μπορώ να έρθω ως 3ος φίλος σου που ήρθε για το ματς και να πίνω μπύρες παρακολουθώντας και σχολιάζοντας το σκηνικό που θα σου γαμάνε τη "γυναίκα"(θα πληρώσω το δικό μου 20ρικο)
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.978
Πόντοι
1.206
μπορώ να έρθω ως 3ος φίλος σου που ήρθε για το ματς και να πίνω μπύρες παρακολουθώντας και σχολιάζοντας το σκηνικό που θα σου γαμάνε τη "γυναίκα"(θα πληρώσω το δικό μου 20ρικο)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
όντως καλό το χιούμορ του τύπου!  :2funny: ;) στο δια ταύτα ωστόσο και επειδή χθες είχα κάτι έκτακτα απρόσμενα κέρδη θέλω μερικά από αυτά να τα διαθέσω άμεσα για την έξτρα ικανοποίηση του σπάνιου φετίχ μου. οπότε αν υπάρχει νέο ενδιαφέρον ή παλιό άμεσα να στείλει μήνυμα εδώ ή φέις να το κανονίσουμε τετάρτη-παρασκευή 6.30-9 βραδάκι από φυλής μεριά με 1 εκ των 2 απίστευτων κοριτσιών που το κατέχουν...ανοικτές και σοβαρές πάντα προτάσεις με ανοικτόμυαλα-ακομπλεξάριστα άτομα. τα υπόλοιπα ωραία από κοντά.
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
αύριο σάββατο θα είμαι εύκαιρος και διατεθιμένος (ως σκλάβος-κερατάς) να πληρώσω τον γαμιά από εδώ της κοπέλας μου (της πουτάνας δηλαδή...) από 12 ως 5 μεσημέρι. στείλτε μήνυμα για να κανονίσουμε ωραία γούστα. αν έχετε περισσότερα λεφτά πάμε και στο 104 στη θεά μπέτυ ή κάποια άλλη καλή αφέντρα(ιδανικά) που θάναι εκεί...
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Τακη παμε και τωρα αν θες.στειλε pm
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Τάκη αν θέλεις μπορώ ευχαριστώς να έρθω εγώ και να ξεφτιλίσω εσένα και την πουτάνα  :knockinb: :zfuck: :fuck2: αλλά  θέλω κι εσύ να φοράς την φανέλα της αγαπημένης σου ομάδας,του ολυμπιακού  :birdman: :birdman: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
452
Κριτικές
4
Like
11
Πόντοι
1
Τάκη αν θέλεις μπορώ ευχαριστώς να έρθω εγώ και να ξεφτιλίσω εσένα και την πουτάνα  :knockinb: :zfuck: :fuck2: αλλά  θέλω κι εσύ να φοράς την φανέλα της αγαπημένης σου ομάδας,του ολυμπιακού  :birdman: :birdman: :2funny: :2funny: :2funny:
εσενα σε ξεφτυλιζει ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ρε αστο μην πας γιατι θα βαλει την φανελα και θα γαμησει και σενα
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
όντως καλό το χιούμορ του τύπου!  :2funny: ;) στο δια ταύτα ωστόσο και επειδή χθες είχα κάτι έκτακτα απρόσμενα κέρδη θέλω μερικά από αυτά να τα διαθέσω άμεσα για την έξτρα ικανοποίηση του σπάνιου φετίχ μου. οπότε αν υπάρχει νέο ενδιαφέρον ή παλιό άμεσα να στείλει μήνυμα εδώ ή φέις να το κανονίσουμε τετάρτη-παρασκευή 6.30-9 βραδάκι από φυλής μεριά με 1 εκ των 2 απίστευτων κοριτσιών που το κατέχουν...ανοικτές και σοβαρές πάντα προτάσεις με ανοικτόμυαλα-ακομπλεξάριστα άτομα. τα υπόλοιπα ωραία από κοντά.

Γιατί σπάνιο φιλε?
Από μαλακες είναι γεμάτος ο κόσμος ...
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
Καλημέρα φετιχιστες.για αύριο λέω να περάσω απο 1-2 σπιτάκια φυλής κ λόγω του οτι κέρδισα χάρη στην Λίβερπουλ κ τη Λέστερ ενα καλό στοιχηματακι περιμένω ενδιαφέρον απο κάποιον για υλοποίηση ξανά με τη βοήθεια των 2κοριτσιων το session του humiated cuckold με τον τυχερό σε ρολο γαμια της κοπέλας μου κ αφεντρας μου (ο ρόλος της πουτανας) κι εγώ ο σκλάβος κερατάς της που τον ξεφτιλιζουν και οι 2. Γαμησι με δονητη απο την κοπελα γλειψιμο ποδιών και των 2 φτύσιμο και σκαμπιλια απο αυτή, γλειψιμο κλειτορίδας και πατουσων της ενω θα τη γαμαει ο τύπος και γλυψιμο αρχιδιων επίσης αν το γουσταρει και ο τύπος. Σημειωτέον όλα τα έξοδα δικά μου εξηγησα γιατί πιο πανω...στειλτε μέιλ η φεις να επικοινωνούμε πιο άμεσα κι όχι απο εδώ παρακαλω
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Δηλαδη τυπε πρεπει να εχεις αναπαντεχα κερδη για να γουσταρεις ολα αυτα;
Δηλαδη αμα δεν επιανε το στοιχημα, δεν θα το εκανες;
Και ολο αυτο το σκηνικο τι σου κοστιζει ρε μαστορα;
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
:cheesy:
Δηλαδη τυπε πρεπει να εχεις αναπαντεχα κερδη για να γουσταρεις ολα αυτα;
Δηλαδη αμα δεν επιανε το στοιχημα, δεν θα το εκανες;
Και ολο αυτο το σκηνικο τι σου κοστιζει ρε μαστορα;
οκ αφού δε το κατεχεις τι το ψαχνεις; με 20€ ο καθείς γίνεται άνετα η φαση για 15' περιπου. Αλλες 3 φορες τοχω κανει τις 2 με τύπους κομπλε απο εδώ και τοτε είχα κερδίσει τριψήφιο νουμερο.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Kαθε φορα που κερδιζεις τριψηφιο ποσο σε πιανει διαθεση για ανωμαλιες δηλαδη;
Ρε αρχοντα, ασε τις βλακειες απλα.
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
:cum:αν δε σου αρέσουν τα παράπονα στον Σόιμπλε. Άντε για Νάνι τώρα που θα κανεις και υποδείξεις ξερολα καθωσπρέπει πουριταανονεοελληνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom