Νέα

humiliated cuckold εμπειρία από εδώ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takis cuckold
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
Αν ενδιαφέρεται κάποιος για κάτι αντίστοιχο (με διάφορες επιλογές που μπορούν να προστεθούν φυσικά) για απόψε μετά τις 8 ως 1.30 βράδυ στείλτε μήνυμα! Ευχαριστώ και τους 3 συνολικά φίλους που προέκυψαν και περάσαμε υπέροχα για ένα εξάμηνο κατά περιόδους και κάναμε εκείνα τα φοβερά σκηνικά σπίτι μου σχεδόν κάθε σ/κ με την τότε φίλη μου και 2 συνήθως από εσάς κάθε φορά! ήταν η καλύτερη σεξουαλικά/φετιχιστικά περίοδος της ζωής μου!

"Είπα μετά από καιρό να γράψω άλλη μια φοβερή φάση που έτυχε στη φυλής. Αυτή τη φορά πήγα μόνος μου σε γνωστή μου (έχουμε κάνει άλλα 3 σκηνικά με τύπους από εδώ) και της ζήτησα το εξής: ή θα κάνουμε μόνοι μας σκηνικό αν δεν κάτσει όπου θάρθει και θα μου περιγράφει τι έκανε με τον εραστή της και θα με βασανίζει-ξεφτιλίζει, είτε αυτό που θα περιγράψω παρακάτω και τελικά έκατσε!
Με έντυσε με τα γυναικεία εσώρουχα πούχα πάρει μαζί μου, με έδεσε με λουράκι και με βγάζει έξω όταν ήρθαν 2 άτομα κάνοντάς με βόλτα στο σαλόνι σα σκυλάκι της! "Αυτός είναι ο σκλάβος μου, θέλει κάποιος να περάσει να κάνουμε σεξ και αυτός απλά να βλέπει και να τον βρίζω, κάποιος πραγματικός άντρας να με σκίσει μπροστά του? Και αν έχετε θέμα με τα χρήματα μπορεί να τα πληρώσει αυτός τα δικά σας! Εγώ με το κεφάλι κάτω δεν κοίταζα, αλλά ενώ πήγαν να φύγουν το συζήταγαν και γέλαγαν (τεράστια καύλα εγώ φυσικά...) και τελικά μπαίνει ο ένας!!! πιτσιρικάς γύρω στα 25-27 σχετικά καλό σώμα γύρω στα 19 εκατοστά πούτσο! με έβαλε να βλέπω να τον τσιμπουκώνει από κοντά, τον ρώτησε αν ήθελε να του γλείψω τα αρχίδια, αυτός αρνήθηκε, και έτσι με έβαλε να της γλείφω τα πατουσάκια της! την πήρε σε 2 στάσεις πάνω του και μετά στα 4 με μένα από κάτω να βλέπω αλλά να μην με αφήνει να τη γλείφω ούτε να την αγγίζω... έχυσε πάνω στο κωλαράκι της βγάζοντας την καπότα και με διέταξε με αυτό το θεάμα να χύσω για τις πατούσες της και φυσικά να τα καθαρίσω με γλώσσα τα δικά μου... Τέλεια φάση για τον εξευτελισμό κυρίως δημόσια. Με διέταξε ο τύπος που ψιλομπήκε στο κόλπο να τον πληρώσω κιόλας για να μου ξαναγαμήσει την αφέντρα σύντομα! μετά αλλάξαμε τηλ και είπε στο φίλο του ότι έχασε και άλλη φορά θα μπουν και οι 2 ή θα πουν και σε άλλον ένα φίλο τους που πάνε παρέα για τρελά σκηνικά."
 
Εγγρ.
16 Νοε 2022
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
καλημέρα συνφετιχιστές, (στους άμπαλους επικριτές αγάμητους μαύρο χιόνι). ένα πολύ πιπεράτο σκηνικό κάναμε σε φίλο από εδώ πριν 1 βδομάδα και οι εντυπώσεις πολύ καλές εκατέρωθεν. κλασσικά στη θεά τζούλια φυλής 71 πρωινή βάρδια όπου μπαίνουν πρώτα μέσα αυτοί, εγώ και καλά μετά από 2' όπου γύρναγα από τη δουλειά. τους βλέπω ήδη ξαπλα να του πέρνει πίπα, το παίζω θυμωμένος, όμως γυρίζει και μου λέει η αφέντρα-"γυναίκα" μου να σκάσω και να γδυθώ, ότι γαμιέται συχνά μαζί του και ο τύπος "αφού είσαι άχρηστος εσύ, γαμάω εγώ τη γυναίκα σου τι πρόβλημα έχεις, σκάσε και κοίτα μας". έπειτα γδύνομαι ήδη καυλωμένος φουλ και λέει η τζούλια "α κοίτα σου αρέσει άρα αυτό που γίνεται, έλα εδώ πλησίασε τον πούτσο του να δεις πως τον γλύφω", μα μου με βουτάει από το κεφάλι και μου λέει "γλείφε και τα αρχίδια του όσο τον τσιμπουκώνω", το κάνω και ο τύπος της προτείνει να με βάλουν να του πάρω πίπα, αρνούμαι αρχικά και με βάζει με το ζόρι και μου γαμάει το στόμα βρίζοντάς με ο γαμιάς ενώ η τζούλια του κρατάει τον πούτσο και μου σπρώχνει το κεφάλι. ακολουθούν ειρωνικά σχόλια του φίλου αλλά και ενθαρρυντικά να συνεχίσω γιατί τον γλείφω καλύτερα και από τη τζούλια! αυτός της γλείφει τις βυζάρες και το μουνάκι της, μετά του τον παίζει με τα θεικά πατουσάκια της και γω μία ρουφάω τον πούτσο του, μία τα δακτυλάκια της! έπειτα από 2' τη στήνει στα 4 και με βάζουν από κάτω από το μουνάκι της να της το γλείφω και η αφέντρα μου τον γλείφει και μου δίνει σκαμπιλάκια στα αρχίδια αυτός αφού του τον ρουφάω λίγο της το χώνει και τη γαμάει άγρια ενώ εγώ γλείφω μία τα αρχίδια του μία την κλειτορίδα της αφέντρας μου. χύνει μέσα της και τον βγάζει και μου τον δίνει στο στόμα να τον στραγγίξω ενώ η τζούλια μου μετράει αντίστροφα από το 10 με διαταγή να χύσω κάτι που συμβαίνει από το 6 κιόλας!κάτσαμε 15' μέσα πληρώνοντας 20 έκαστος. όποιος ενδιαφέρεται για κάτι αντίστοιχο (με λιγότερα ή περισσότερα σκηνικά από αυτό) στέλνει p.m. να κανονίσουμε (σήμερα μπορώ ως τις 4.30), με το φίλο θα ξανακανονίσουμε άμεσα μέσα στο μήνα με πιο πιπεράτες προσθήκες... :s&m_1: :lheel: :erection:
Καλησπέρα Τάκη...ενδιαφέρομαι. Υπάρχει δυνατότητα;
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
328
Κριτικές
2
Like
289
Πόντοι
21
Αν ενδιαφέρεται κάποιος για κάτι αντίστοιχο (με διάφορες επιλογές που μπορούν να προστεθούν φυσικά) για απόψε μετά τις 8 ως 1.30 βράδυ στείλτε μήνυμα! Ευχαριστώ και τους 3 συνολικά φίλους που προέκυψαν και περάσαμε υπέροχα για ένα εξάμηνο κατά περιόδους και κάναμε εκείνα τα φοβερά σκηνικά σπίτι μου σχεδόν κάθε σ/κ με την τότε φίλη μου και 2 συνήθως από εσάς κάθε φορά! ήταν η καλύτερη σεξουαλικά/φετιχιστικά περίοδος της ζωής μου!

"Είπα μετά από καιρό να γράψω άλλη μια φοβερή φάση που έτυχε στη φυλής. Αυτή τη φορά πήγα μόνος μου σε γνωστή μου (έχουμε κάνει άλλα 3 σκηνικά με τύπους από εδώ) και της ζήτησα το εξής: ή θα κάνουμε μόνοι μας σκηνικό αν δεν κάτσει όπου θάρθει και θα μου περιγράφει τι έκανε με τον εραστή της και θα με βασανίζει-ξεφτιλίζει, είτε αυτό που θα περιγράψω παρακάτω και τελικά έκατσε!
Με έντυσε με τα γυναικεία εσώρουχα πούχα πάρει μαζί μου, με έδεσε με λουράκι και με βγάζει έξω όταν ήρθαν 2 άτομα κάνοντάς με βόλτα στο σαλόνι σα σκυλάκι της! "Αυτός είναι ο σκλάβος μου, θέλει κάποιος να περάσει να κάνουμε σεξ και αυτός απλά να βλέπει και να τον βρίζω, κάποιος πραγματικός άντρας να με σκίσει μπροστά του? Και αν έχετε θέμα με τα χρήματα μπορεί να τα πληρώσει αυτός τα δικά σας! Εγώ με το κεφάλι κάτω δεν κοίταζα, αλλά ενώ πήγαν να φύγουν το συζήταγαν και γέλαγαν (τεράστια καύλα εγώ φυσικά...) και τελικά μπαίνει ο ένας!!! πιτσιρικάς γύρω στα 25-27 σχετικά καλό σώμα γύρω στα 19 εκατοστά πούτσο! με έβαλε να βλέπω να τον τσιμπουκώνει από κοντά, τον ρώτησε αν ήθελε να του γλείψω τα αρχίδια, αυτός αρνήθηκε, και έτσι με έβαλε να της γλείφω τα πατουσάκια της! την πήρε σε 2 στάσεις πάνω του και μετά στα 4 με μένα από κάτω να βλέπω αλλά να μην με αφήνει να τη γλείφω ούτε να την αγγίζω... έχυσε πάνω στο κωλαράκι της βγάζοντας την καπότα και με διέταξε με αυτό το θεάμα να χύσω για τις πατούσες της και φυσικά να τα καθαρίσω με γλώσσα τα δικά μου... Τέλεια φάση για τον εξευτελισμό κυρίως δημόσια. Με διέταξε ο τύπος που ψιλομπήκε στο κόλπο να τον πληρώσω κιόλας για να μου ξαναγαμήσει την αφέντρα σύντομα! μετά αλλάξαμε τηλ και είπε στο φίλο του ότι έχασε και άλλη φορά θα μπουν και οι 2 ή θα πουν και σε άλλον ένα φίλο τους που πάνε παρέα για τρελά σκηνικά."
Καλή φάση φίλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom