Νέα

humiliated cuckold εμπειρία από εδώ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takis cuckold
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
νέα εμπειρία χθες με έναν τύπο πάλι από εδώ. αν και πιο light σε σχέση με τις άλλες εμπειρίες που έχω περιγράψει προηγούμενα ήταν πολύ βασανιστικά ικανοποιητική για μένα σε σπιτάκι φυλής πάλι. με κοπέλα που έχω πάει μαζί της 5-6 φορές και με ξέρει και είναι και ψιλοάνετη με χρόνο (15' άνετα χωρίς πιέσεις από τα 10... και με 40€ μια φορά την έβγαλα μισή ώρα)όπου κλασσικά έχω πάει και παίζουμε το ρόλο αφέντρας και σκλάβου κερατά και μου περιγράφει τι έκανε με άλλους ενώ πηδιόμαστε και κλασσικά να τη χύνω μονο στις πατούσες ή στις μασχάλες μου επιτρέπει ή στις γάμπες και φυσικά μετά να τα καθαρίζω με τη γλώσσα! τον αρχίζει στην πίπα το φίλο, με βρίζει παράλληλα και απαξιώνει συγκρίνοντας τα καλύτερά του προσόντα, ότι τη γαμάει πολύ καλύτερα από μένα και τέτοια. με χαστουκίζει και λέει "κοίτα τώρα πως με γαμάει κρυφά εδώ και μήνες όσο λείπεις στη δουλειά" και αρχίζει το πάρτυ! ενώ την παίρνει στα 4 με φαίρνει κοντά με την καρέκλα να το βλέπω το σφυροκόπημα από το μισό μέτρο! τον καβαλάει και ταυτόχρονα με διατάζει να τις γλείφω τις πατούσες και τις μασχαλίτσες της! χύνει ο άλλος, μετά με δένει πάλι μου τον παίζει 1' με τις πατούσες και με διατάζει ότι πρέπει να χύσω με αντίστροφη μέτρηση από το 10, αλλιώς θα με άφηνε έτσι. στο 3 έχυσα στις θεικές πατούσες της και βέβαια με έβαλε να τα γλείψω καθώς και το μουνί της πριν που γάμησε ο άλλος (αυτό με του που τελείωσε στο προφυλακτικό) δήθεν ότι έγλειφα τα χύσια του... όποιος ενδιαφέρεται για αύριο κυριακή ας στείλει μπας και πάμε άμεσα.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.644
Like
14.668
Πόντοι
3.656
καλημέρα συνφετιχιστές! πριν λίγες μέρες υλοποίησα με 1 φίλο από εδώ μια φαντασίωση σπάνια και extreme για πολλούς αλλά σπέσιαλ!κανονίσαμε λοιπόν να πάμε φυλής και ενώ είχα πρώτα κανονίσει με την κοπέλα (που είχα πάει άλλες 2 φορές και ήξερε τι ζητούσα) να παίξουμε τους εξής ρόλους. εγώ θα ήμουν ο άντρας της και εκείνος ο κρυφός εραστής της που θα με ξεφτίλιζαν και θα με έκαναν σκλάβο τους! κλείνουμε λοιπόν για μισή ώρα (νάχουμε και την άνεσή μας) το δωμάτιο με 50€ συνολικά μπαίνω μέσα αράζω, μετά από 2' ήρθε ημίγυμνη η θεογκόμενα του μπουρδέλου με το φίλο από πίσω να τη χουφτώνει και να τη φιλάει! σηκώνομαι και καλά ξαφνιασμένος της λέω τι είναι αυτά μωρό μου ποιος είναι αυτός κλπ? μου λέει "σκάσε σκλάβε βρήκα έναν γκόμενο που ξέρει να με γαμάει καλά με μεγάλο πούτσο (όντως είχε 19-20 πόντους ο τυπάς) όχι σα το δικό σου και τον έφερα να με γαμάει και μπροστά σου!" μα αφέντρα μου γιατί εγώ δε σου φτάνω? "σκάσε (σκαμπίλι) καριολάκι εσύ είσαι λίγος. από δω και μπρος θάσαι το σκλαβάκι μας και θα τον πληρώνεις κιόλας και θα λες και ευχαριστώ" και πετάει έξω το καυλί του και αρχίζει την πίπα μπροστά μου στο μισό μέτρο. "γλείφε μου τα πόδια ταυτόχρονα" μάλιστα αφέντρα της απαντάω. μετά από 1' "έλα εδώ σαν καλό πουτανάκι και πάρε τον πούτσο του στο στόμα σου πριν με γαμήσει"!!! ο πούτσος μου κόντεψε να σπάσει! συμπλήρωνε κι αυτός διάφορα όπως "ρούφα το καυλί μου μαλάκα κερατά θα σε ξεφτιλίσουμε απόψε" κλπ. μου γάμησε με δύναμη το στόμα και το απολάμβανε! μετά με διέταξε να οδηγήσω τον πούτσο του στο μουνί της και άρχισε το γαμήσι επί 10' ενώ με διέταξε να του γλείφω τα αρχίδια ενώ την είχε στα 4 και εγώ από κάτω τα έβλεπα όλα από απόσταση λίγων εκατοστών! σφαλιάρες στον πούτσο και τα αρχίδια μου που κόντευα να χύσω χωρίς να τον έχω αγγίξει! έπειτα λίγο πριν χύσει τον βγάζει και του το παίζει με τα θεικά πατουσάκια της ενώ με διατάζει να του γλείφω το πουτσοκέφαλο!!! με καπότα φυσικά με έχυσε στο στόμα μετά από 1 λεπτό. έπειτα έκατσε πάνω μου και μου έλεγε να της γλείφω το μουνί που της γάμησε ο γκόμενος και να τον παίζω. τελικά μετά με πάταγαν με τα πόδια τους και τους τα έγλειφα ενώ με διέταξε να χύσω μετρώντας ως το δέκα αλλιώς θα πλήρωνα άλλα 10€ για να συνεχίσει για άλλα 10'' ειδάλλως δε θα με άφηνε να χύσω!!! στο 9 ή στο 10 έχυσα σα συντριβάνι στη 1 της πατούσα και μου την έδωσε να την καθαρίσω με τη γλώσσα! φυσικά τα πλήρωσα όλα (αν και ο φίλος μετά επειδή πέρασε υπέροχα φιλοτιμήθηκε και αφού βγήκαμε έξω μου έδωσε 20€). θα ήθελα να την επαναλάβω περίπου την ίδια με λιγότερες ή περισσότερες επιλογές. όσοι ενδιαφέρονται πραγματικά να πάμε τις επόμενες μέρες (ή και σήμερα) ας επικοινωνήσουν με μήνυμα να κανονίσουμε.

τυπε ηταν αναγκη να πληρωσετε 50ευρω στο μπουρδελο για ρουφηξεις την πουτσσ του φιλου σου;  :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.644
Like
14.668
Πόντοι
3.656
εσύ ξεφτιλάκο βγάλε αυτή τη φωτό διότι δε την τιμάς καθόλου, βάλε καμιά σβάστιγκα πάει με τις απόψεις σου...ουστ μεσαιωνικοί χριστιανοταλιμπάν, γελάει ο κόσμος στα μηνύματα που μου στέλνουν κάποιοι συνφετιχιστές και άλλοι ανοιχτόμυαλοι (όχι ευρωπαίοι) 300 χρόνια πίσω από τους πιθηκους είστε. άντε γεια...όσο για τις τιμές βρίσκεις και με 40 για αυτό, κάποιοι μάλλον  :cum: τα πλήκτρα μόνο...

Τυπε τον λεγκολα την τον εχεις; :grin: :grin:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Τάκη βίλα έχουμε τεράστια ανάγκη τέτοιες ρομαντικές ιστορίες  :wanker: :wanker: :orchestra: :hi:
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
καλησπέρα συνφετιχιστές! όποιος ενδιαφέρεται για extreme session είτε στο φυλής 104 (με κάποια εκ των 2 αγαπημένων μου αφεντρών με δικά του φράγκα) ή σε σπιτάκι φυλής(όπου παίζει και κέρασμα το 20ρικο) με 2 φοβερές κοπέλες που το έχω επαναλάβει να παίξει το ρόλο του γαμιά-κρυφου εραστή της κοπέλας-αφέντρας μου και μένα σε ρόλο κλασσικά υποταγμένου ποδόλαγνου σκλάβου-κερατά με p.m. να κανονίσουμε ως την παρασκευή να πάρω και homework με την κοπέλα μου πριν φύγουμε διακοπές (ως φαντασίωση δηλαδή από αυτά που θα κάνουμε με την πουτανίτσα και δυστυχώς δε μπορώ να υλοποιήσω με την δικιά μου...) και παίζει πιθανότητα για δωράκι με στικάκι κάποιες ενδιαφέρουσες φωτό της κοπέλας μου (φουλ σέξυ και με ανάλαφρο ρουχισμό...και από κάτι ερημικές παραλίες φρέσκο σκηνικό-πόζες) για αντίστοιχο homework...  :erection: :wanker:  :tits2: :kissass:
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
καλημέρα συνφετιχιστές cuckolds slaves και αντίστοιχα bulls γαμιάδες! χθες νέο σκηνικό με φίλο από εδώ μέσα σε σπιτάκι στη φυλής. πάμε στην τύπισα (που τόχω ξανακάνει 1 φορά και ξέρει τι θέλω...) κάτσαμε μισή ώρα με 80€ και οι 2. μπαίνω μέσα γδύνομαι και περιμένω γονατιστός την αφέντρα "γυναίκα" μου πουχε βγει και καλά για ποτό με παρέα. μπαίνει μέσα μου αποκαλύπτει τι παίχτηκε και ότι γνωρίζει κάποιον φίλο μου εδώ και 2 μήνες και γαμιέται μαζί του συχνά. πάνω να αντιδράσω και μπαίνει μέσα αφού τον φώναξε ο φίλος και με αρπάζουν και με καθηλώνουν κάτω. αρχίζουν το χαμούρεμα και κάθεται στο κρεβάτι με πατάει με το 1 πόδι στον πούτσο και το άλλο στο στόμα με όλα τα δάκτυλα να ρουφάω! παράλληλα τού κανε  :pipa1: και με βρίζανε και οι 2 και με έφτυνε στο πρόσωπο! τη γαμάει ιεραποστολικό και γω έγλειφα τις πατούσες της ενώ δε μου επέτρεπε να τον παίξω...ξαφνικά με βουτάει από το μαλλί και μου λέει ότι αφού χύσει ο φίλος μου απαιτεί να τα καθαρίσω από την κοιλιά ή τα βυζιά της! αρνούμαι και την εκλιπαρώ να μη το κάνει και μου λέει η θεά (της τόχα πει ωστόσο και το θυμόταν από προηγούμενο σκηνικό ότι θα μου άρεσε να γίνει τέτοιος ξεφτιλισμός-εκβιασμός) "μόνο αν τον πληρώσεις θα το αποφύγεις"! τα μισά? ρώτησα. "Όχι καριόλη, όλα" μου λέει. με λούζει κρύος ιδρώτας καθώς δεν ηθελα να ξοδέψω πάνω από 60 και όμως δέχτηκα. "και θα ρωτήσεις την άδειά μας για να χύσεις, αλλιώς έτσι θα μείνεις". κόντεψα να κλάψω από καύλα!!! μάλιστα απαντω μαγνητισμένος και κατασκλαβωμένος! τη χύνει μετά από μισό λεπτό! εγώ εκλιπαρούσα να με αφήσει και τελικά αφού με έβαλε να της γλείψω το μουνάκι που της γάμησε ο τύπος και τον κώλο (πεντακάθαρος και τρυφερός) αρχίζουν πάλι τα χαιδέματα και τη γαμάει στα 4 αυτή τη φορά (δεν είχαν περάσει ούτε 10'). όμως τώρα ήταν αποθεωτικό το σκηνικό. με βάζει από κάτω της και ακούμπαγε πάνω μου σαν στήριγμα τουρλώνοντας τίγκα τον κώλο της ενώ με είχε βάλει ανάποδα μπρούμυτα με το πρόσωπό μου να ακουμπάει κρεβάτι και να κοιτάει από απόσταση 5-10 εκατοστών το γαμήσι που της έκανε. παράλληλα πήρε το δονητή της και μου γάμησε τον κώλο φωνάζοντας "έτσι θα χύνεις μόνο από δω και πέρα καριολίτσα σκλάβα μας"!!! το κωλοχαιρόταν η τύπισα (έτσι κι αλλιώς μούχε πει και δείξει ότι τέτοια τα γουστάρει πολύ...) και συμμετείχε αρκετά στα βρισίδια-απαξιωτικά και ο φίλος (α ρε μάικ το έχεις το ρόλο μια χαρά!) τον άφησε μάλιστα να την πάρει από τον κώλο είχε τρελά κέφια, ο φίλος τάπαιξε γιατί δε το περίμενε αλλά την ξέσκισε για 2-3 λεπτά και έχυσε μέσα στο προφυλακτικό αυτή τη φορά. τότε μου επέτρεψε-διέταξε να χύσω μετρώντας μου αντίστροφα από το 10... νομίζω έχυσα ήδη από το 8 ή 7  :wanker: στις πατούσες της (μουχε αλλάξει στάση καθήμενη απέναντι στο κρεβάτι με τα πόδια το ένα να σπρώχνει το δονητή στον κώλο μου και το άλλο πατώντας τα αρχίδια μου και τον πούτσο μου. με διέταξε να τα καθαρίσω τα πατουσάκια της και να τον ευχαριστήσω το γαμιά της που την ικανοποιεί ενώ εγώ ποτέ δε θα μπορούσα και να βγάλω να πληρώσω το μερίδιό του. εκλιπαρούσα πάλι αλλά μου έδειξε το προφυλακτικό και με απείλησε ότι θα το στραγγίσει στο στόμα μου με άγριο ύφος. το έκανα αμέσως. όταν βγήκαμε έξω ο φίλος ξηγήθηκε σπαθί και μούδωσε τα 20 πίσω!  :hi: την άλλη φορά παίζει να κανονίσω να πάω μαζί του και με ένα ακόμα τύπο πούχαμε ξαναπάει για τέτοιο σκηνικό όπως είπε θέλει να την πάρουν παρτούζα και 2 άντρες και εγώ να βλέπω και νάμαι το σκλαβάκι της... ή και με γυναίκα φίλη μου αν έχω να γίνει χαμός... (αυτό θάταν και ιδανικό αν κάτσει)!
 

caracortado

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
2.783
Like
72
Πόντοι
16
καλημέρα συνφετιχιστές! πριν λίγες μέρες υλοποίησα με 1 φίλο από εδώ μια φαντασίωση σπάνια και extreme για πολλούς αλλά σπέσιαλ!κανονίσαμε λοιπόν να πάμε φυλής και ενώ είχα πρώτα κανονίσει με την κοπέλα (που είχα πάει άλλες 2 φορές και ήξερε τι ζητούσα) να παίξουμε τους εξής ρόλους. εγώ θα ήμουν ο άντρας της και εκείνος ο κρυφός εραστής της που θα με ξεφτίλιζαν και θα με έκαναν σκλάβο τους! κλείνουμε λοιπόν για μισή ώρα (νάχουμε και την άνεσή μας) το δωμάτιο με 50€ συνολικά μπαίνω μέσα αράζω, μετά από 2' ήρθε ημίγυμνη η θεογκόμενα του μπουρδέλου με το φίλο από πίσω να τη χουφτώνει και να τη φιλάει! σηκώνομαι και καλά ξαφνιασμένος της λέω τι είναι αυτά μωρό μου ποιος είναι αυτός κλπ? μου λέει "σκάσε σκλάβε βρήκα έναν γκόμενο που ξέρει να με γαμάει καλά με μεγάλο πούτσο (όντως είχε 19-20 πόντους ο τυπάς) όχι σα το δικό σου και τον έφερα να με γαμάει και μπροστά σου!" μα αφέντρα μου γιατί εγώ δε σου φτάνω? "σκάσε (σκαμπίλι) καριολάκι εσύ είσαι λίγος. από δω και μπρος θάσαι το σκλαβάκι μας και θα τον πληρώνεις κιόλας και θα λες και ευχαριστώ" και πετάει έξω το καυλί του και αρχίζει την πίπα μπροστά μου στο μισό μέτρο. "γλείφε μου τα πόδια ταυτόχρονα" μάλιστα αφέντρα της απαντάω. μετά από 1' "έλα εδώ σαν καλό πουτανάκι και πάρε τον πούτσο του στο στόμα σου πριν με γαμήσει"!!! ο πούτσος μου κόντεψε να σπάσει! συμπλήρωνε κι αυτός διάφορα όπως "ρούφα το καυλί μου μαλάκα κερατά θα σε ξεφτιλίσουμε απόψε" κλπ. μου γάμησε με δύναμη το στόμα και το απολάμβανε! μετά με διέταξε να οδηγήσω τον πούτσο του στο μουνί της και άρχισε το γαμήσι επί 10' ενώ με διέταξε να του γλείφω τα αρχίδια ενώ την είχε στα 4 και εγώ από κάτω τα έβλεπα όλα από απόσταση λίγων εκατοστών! σφαλιάρες στον πούτσο και τα αρχίδια μου που κόντευα να χύσω χωρίς να τον έχω αγγίξει! έπειτα λίγο πριν χύσει τον βγάζει και του το παίζει με τα θεικά πατουσάκια της ενώ με διατάζει να του γλείφω το πουτσοκέφαλο!!! με καπότα φυσικά με έχυσε στο στόμα μετά από 1 λεπτό. έπειτα έκατσε πάνω μου και μου έλεγε να της γλείφω το μουνί που της γάμησε ο γκόμενος και να τον παίζω. τελικά μετά με πάταγαν με τα πόδια τους και τους τα έγλειφα ενώ με διέταξε να χύσω μετρώντας ως το δέκα αλλιώς θα πλήρωνα άλλα 10€ για να συνεχίσει για άλλα 10'' ειδάλλως δε θα με άφηνε να χύσω!!! στο 9 ή στο 10 έχυσα σα συντριβάνι στη 1 της πατούσα και μου την έδωσε να την καθαρίσω με τη γλώσσα! φυσικά τα πλήρωσα όλα (αν και ο φίλος μετά επειδή πέρασε υπέροχα φιλοτιμήθηκε και αφού βγήκαμε έξω μου έδωσε 20€). θα ήθελα να την επαναλάβω περίπου την ίδια με λιγότερες ή περισσότερες επιλογές. όσοι ενδιαφέρονται πραγματικά να πάμε τις επόμενες μέρες (ή και σήμερα) ας επικοινωνήσουν με μήνυμα να κανονίσουμε.

Επιτέλους γίναμε Ευρωπαίοι!  :grin:
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
μου αρέσει που είσαι αντιΕΕ αλλά έχεις λίγους μήνες delay... αυτή ήταν η 1η εμπειρία με φίλο από εδώ πριν 10 μήνες. :rockon:
 

Lustius

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2013
Μηνύματα
51
Like
10
Πόντοι
0
νέα εμπειρία χθες με έναν τύπο πάλι από εδώ. αν και πιο light σε σχέση με τις άλλες εμπειρίες που έχω περιγράψει προηγούμενα ήταν πολύ βασανιστικά ικανοποιητική για μένα σε σπιτάκι φυλής πάλι. με κοπέλα που έχω πάει μαζί της 5-6 φορές και με ξέρει και είναι και ψιλοάνετη με χρόνο (15' άνετα χωρίς πιέσεις από τα 10... και με 40€ μια φορά την έβγαλα μισή ώρα)όπου κλασσικά έχω πάει και παίζουμε το ρόλο αφέντρας και σκλάβου κερατά και μου περιγράφει τι έκανε με άλλους ενώ πηδιόμαστε και κλασσικά να τη χύνω μονο στις πατούσες ή στις μασχάλες μου επιτρέπει ή στις γάμπες και φυσικά μετά να τα καθαρίζω με τη γλώσσα! τον αρχίζει στην πίπα το φίλο, με βρίζει παράλληλα και απαξιώνει συγκρίνοντας τα καλύτερά του προσόντα, ότι τη γαμάει πολύ καλύτερα από μένα και τέτοια. με χαστουκίζει και λέει "κοίτα τώρα πως με γαμάει κρυφά εδώ και μήνες όσο λείπεις στη δουλειά" και αρχίζει το πάρτυ! ενώ την παίρνει στα 4 με φαίρνει κοντά με την καρέκλα να το βλέπω το σφυροκόπημα από το μισό μέτρο! τον καβαλάει και ταυτόχρονα με διατάζει να τις γλείφω τις πατούσες και τις μασχαλίτσες της! χύνει ο άλλος, μετά με δένει πάλι μου τον παίζει 1' με τις πατούσες και με διατάζει ότι πρέπει να χύσω με αντίστροφη μέτρηση από το 10, αλλιώς θα με άφηνε έτσι. στο 3 έχυσα στις θεικές πατούσες της και βέβαια με έβαλε να τα γλείψω καθώς και το μουνί της πριν που γάμησε ο άλλος (αυτό με του που τελείωσε στο προφυλακτικό) δήθεν ότι έγλειφα τα χύσια του... όποιος ενδιαφέρεται για αύριο κυριακή ας στείλει μπας και πάμε άμεσα.
Δεδομένου πως τα μπουρδελάκια της Φυλής απ΄όσο θυμάμαι, γιατί με πήραν τα χρόνια, έχουν ψευτοτοίχους και κάκιστη ηχομόνοση... υποθέτω πως όλοι οι διάλογοι ακούγονται απέξω.. Οπότε πρόσεχε... μπας και μπουκάρει κανένας σεληνιασμένος από την καύλα.. που περίμενε απέξω να περάσει ως επόμενος... και γίνει το έλα να δεις...
 

tzakomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
450
Like
83
Πόντοι
1
takis vila μονο στο στοματικο εχεις μεινει?
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
αν κάποιος ενδιαφέρεται μέσα στο σ/κ να κάνουμε ανάλογο σκηνικό ας στείλει μήνυμα διότι ακύρωσα με 1 φίλο που ήταν να πάμε. η ξανθιά θεά τζούλια στο 69 περιμένει ένα ακόμα ενδιαφέρον πιπεράτο σκηνικό μεμ ένα υποταγμένο ξεφτιλισμένο σκλάβο της κερατωμένο πουτανάκι... :s&m_1: :lheel:
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
ισχύει το ίδιο για αύριο σάββατο 12-5 μεσημεράκι-απόγευμα! αν κάποιος ενδιαφέρεται μέσα στο σ/κ να κάνουμε ανάλογο σκηνικό ας στείλει μήνυμα. η ξανθιά θεά-αφέντρα μου Τζούλια περιμένει ένα ακόμα ενδιαφέρον πιπεράτο σκηνικό με μένα υποταγμένο ξεφτιλισμένο σκλάβο της κερατωμένο πουτανάκι και έναν νέο εραστή-γαμιά της... στείλτε pm να κανονίσουμε
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
ισχύει το ίδιο για αύριο σάββατο 12-5 μεσημεράκι-απόγευμα! αν κάποιος ενδιαφέρεται μέσα στο σ/κ να κάνουμε ανάλογο σκηνικό ας στείλει μήνυμα. η ξανθιά θεά-αφέντρα μου Τζούλια περιμένει ένα ακόμα ενδιαφέρον πιπεράτο σκηνικό με μένα υποταγμένο ξεφτιλισμένο σκλάβο της κερατωμένο πουτανάκι και έναν νέο εραστή-γαμιά της... στείλτε pm να κανονίσουμε
:gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay:
 

antiosmuchachos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
347
Like
16
Πόντοι
1
Τρελαίνομαι με το γυναικείο κορμί και δεν έχω αγγίξει ποτέ άντρα πονηρά! Από την άλλη η γυναίκα μου με παίρνει συχνά με strapon, καμια φορά μου φοράει και ζαρντιερες! Συχνά στο Internet βλέπω τσόντες με trans και cross, κάτι που θα ήθελα να δοκιμάσω. Τώρα που το θυμάμαι μια φορά, πριν πολλά χρόνια, έκανα και τηλεφωνικό sex με κάποιον άγνωστο. Ο ρόλος μου ήταν cross με μίνι και φυσικά εκείνος το "αρσενικό". Εσύ τι λες λοιπόν; Είμαι;

ναι εισαι
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
Για παρόμοια εμπειρία σε Κρήτη αν υπαρχει!! 

ισχύει το ίδιο για αύριο σάββατο 12-5 μεσημεράκι-απόγευμα! αν κάποιος ενδιαφέρεται μέσα στο σ/κ να κάνουμε ανάλογο σκηνικό ας στείλει μήνυμα. η ξανθιά θεά-αφέντρα μου Τζούλια περιμένει ένα ακόμα ενδιαφέρον πιπεράτο σκηνικό με μένα υποταγμένο ξεφτιλισμένο σκλάβο της κερατωμένο πουτανάκι και έναν νέο εραστή-γαμιά της... στείλτε pm να κανονίσουμε
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
όποιος γαμιάς (str8 ή bi master)ενδιαφέρεται για παρόμοια εμπειρία(με λιγότερες ή περισσότερες επιλογές) αύριο τετάρτη από 11 πρωί ως 6 απόγευμα από αθήνα ας μου στείλει να κανονίσουμε
πριν λίγες μέρες υλοποίησα με 1 φίλο από εδώ μια φαντασίωση σπάνια και extreme για πολλούς αλλά σπέσιαλ!κανονίσαμε λοιπόν να πάμε φυλής και ενώ είχα πρώτα κανονίσει με την κοπέλα (που είχα πάει άλλες 2 φορές και ήξερε τι ζητούσα) να παίξουμε τους εξής ρόλους. εγώ θα ήμουν ο άντρας της και εκείνος ο κρυφός εραστής της που θα με ξεφτίλιζαν και θα με έκαναν σκλάβο τους! κλείνουμε λοιπόν για 20' το δωμάτιο με 60€ συνολικά μπαίνω μέσα αράζω, μετά από 2' ήρθε ημίγυμνη η ξανθιά θεογκόμενα του μπουρδέλου με το φίλο από πίσω να τη χουφτώνει και να τη φιλάει! σηκώνομαι και καλά ξαφνιασμένος της λέω τι είναι αυτά μωρό μου ποιος είναι αυτός κλπ? μου λέει "σκάσε σκλάβε βρήκα έναν γκόμενο που ξέρει να με γαμάει καλά με μεγάλο πούτσο (όντως είχε 20 πόντους ο τυπάς) όχι σα το δικό σου και τον έφερα να με γαμάει και μπροστά σου!" μα αφέντρα μου γιατί εγώ δε σου φτάνω? "σκάσε (σκαμπίλι) καριολάκι εσύ είσαι λίγος. από δω και μπρος θάσαι το σκλαβάκι μας και θα τον πληρώνεις κιόλας και θα λες και ευχαριστώ" και πετάει έξω το καυλί του και αρχίζει την πίπα μπροστά μου στο μισό μέτρο. "γλείφε μου τα πόδια ταυτόχρονα" μάλιστα αφέντρα της απαντάω. μετά από 1' "έλα εδώ σαν καλό πουτανάκι και πάρε τον πούτσο του στο στόμα σου πριν με γαμήσει"!!! ο πούτσος μου κόντεψε να σπάσει! συμπλήρωνε κι αυτός διάφορα όπως "ρούφα το καυλί μου μαλάκα κερατά θα σε ξεφτιλίσουμε απόψε" κλπ. μου γάμησε με δύναμη το στόμα και το απολάμβανε! μετά με διέταξε να οδηγήσω τον πούτσο του στο μουνί της και άρχισε το γαμήσι επί 10' ενώ με διέταξε να του γλείφω τα αρχίδια ενώ την είχε στα 4 και εγώ από κάτω τα έβλεπα όλα από απόσταση λίγων εκατοστών! σφαλιάρες στον πούτσο και τα αρχίδια μου που κόντευα να χύσω χωρίς να τον έχω αγγίξει! έπειτα λίγο πριν χύσει τον βγάζει και του το παίζει με τα θεικά πατουσάκια της ενώ με διατάζει να του γλείφω το πουτσοκέφαλο!!! με καπότα φυσικά με έχυσε στο στόμα μετά από 1 λεπτό. έπειτα έκατσε πάνω μου και μου έλεγε να της γλείφω το μουνί που της γάμησε ο γκόμενος και να τον παίζω. τελικά μετά με πάταγαν με τα πόδια τους και τους τα έγλειφα ενώ με διέταξε να χύσω μετρώντας ως το δέκα αλλιώς θα πλήρωνα άλλα 10€ για να συνεχίσει για άλλα 10'' ειδάλλως δε θα με άφηνε να χύσω!!! στο 9 ή στο 10 έχυσα σα συντριβάνι στη 1 της πατούσα και μου την έδωσε να την καθαρίσω με τη γλώσσα! φυσικά τα πλήρωσα όλα (αν και ο φίλος μετά επειδή πέρασε υπέροχα φιλοτιμήθηκε και αφού βγήκαμε έξω μου έδωσε 20€). θα ήθελα να την επαναλάβω περίπου την ίδια με λιγότερες ή περισσότερες επιλογές.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Eλα πες την αλήθεια .Μικρός ήθελες να γίνει πουστης και ηθοποιος.Τουλάχιστον όταν μεγάλωσες έγινες πούστης.!!!! :2funny: :2funny:
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
καλημέρα συνφετιχιστές, (στους άμπαλους επικριτές αγάμητους μαύρο χιόνι). ένα πολύ πιπεράτο σκηνικό κάναμε σε φίλο από εδώ πριν 1 βδομάδα και οι εντυπώσεις πολύ καλές εκατέρωθεν. κλασσικά στη θεά τζούλια φυλής 71 πρωινή βάρδια όπου μπαίνουν πρώτα μέσα αυτοί, εγώ και καλά μετά από 2' όπου γύρναγα από τη δουλειά. τους βλέπω ήδη ξαπλα να του πέρνει πίπα, το παίζω θυμωμένος, όμως γυρίζει και μου λέει η αφέντρα-"γυναίκα" μου να σκάσω και να γδυθώ, ότι γαμιέται συχνά μαζί του και ο τύπος "αφού είσαι άχρηστος εσύ, γαμάω εγώ τη γυναίκα σου τι πρόβλημα έχεις, σκάσε και κοίτα μας". έπειτα γδύνομαι ήδη καυλωμένος φουλ και λέει η τζούλια "α κοίτα σου αρέσει άρα αυτό που γίνεται, έλα εδώ πλησίασε τον πούτσο του να δεις πως τον γλύφω", μα μου με βουτάει από το κεφάλι και μου λέει "γλείφε και τα αρχίδια του όσο τον τσιμπουκώνω", το κάνω και ο τύπος της προτείνει να με βάλουν να του πάρω πίπα, αρνούμαι αρχικά και με βάζει με το ζόρι και μου γαμάει το στόμα βρίζοντάς με ο γαμιάς ενώ η τζούλια του κρατάει τον πούτσο και μου σπρώχνει το κεφάλι. ακολουθούν ειρωνικά σχόλια του φίλου αλλά και ενθαρρυντικά να συνεχίσω γιατί τον γλείφω καλύτερα και από τη τζούλια! αυτός της γλείφει τις βυζάρες και το μουνάκι της, μετά του τον παίζει με τα θεικά πατουσάκια της και γω μία ρουφάω τον πούτσο του, μία τα δακτυλάκια της! έπειτα από 2' τη στήνει στα 4 και με βάζουν από κάτω από το μουνάκι της να της το γλείφω και η αφέντρα μου τον γλείφει και μου δίνει σκαμπιλάκια στα αρχίδια αυτός αφού του τον ρουφάω λίγο της το χώνει και τη γαμάει άγρια ενώ εγώ γλείφω μία τα αρχίδια του μία την κλειτορίδα της αφέντρας μου. χύνει μέσα της και τον βγάζει και μου τον δίνει στο στόμα να τον στραγγίξω ενώ η τζούλια μου μετράει αντίστροφα από το 10 με διαταγή να χύσω κάτι που συμβαίνει από το 6 κιόλας!κάτσαμε 15' μέσα πληρώνοντας 20 έκαστος. όποιος ενδιαφέρεται για κάτι αντίστοιχο (με λιγότερα ή περισσότερα σκηνικά από αυτό) στέλνει p.m. να κανονίσουμε (σήμερα μπορώ ως τις 4.30), με το φίλο θα ξανακανονίσουμε άμεσα μέσα στο μήνα με πιο πιπεράτες προσθήκες...  :s&m_1: :lheel: :erection:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom