Νέα

humiliated cuckold εμπειρία από εδώ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takis cuckold
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
(αν και ο φίλος μετά επειδή πέρασε υπέροχα φιλοτιμήθηκε και αφού βγήκαμε έξω μου έδωσε 20€).


Εδω το γαμησες κ ψοφησε.
ωραιο το παραμυθι σου,αλλα εκανες το παραπανω λαθακι και καρφωθηκες.

Επίσης τύπε καμιά πουτάνα δεν θα παιρνε μόνο 50 ευρώπουλα για τέτοια μαλακία. Θα χτυπούσε στο ψαχνό για να εκμεταλλευτεί την ανωμαλία του τύπου και να τα βγάλει χοντρά. 100στάρα και αν..
 

RickDick

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2015
Μηνύματα
310
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
φιλε με την ιστορια εισαι κελεπουρι... σιγουρα πολλοι απο δω θα σε κανουν φιλο για να πληρωνεις και να γαμανε εκεινοι... στο χωριο μου θα σε ελεγαν μαλακα, τωρα που ειμαστε ευρωπαιοι σε λενε φετιχιστη  :jerking:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Επίσης τύπε καμιά πουτάνα δεν θα παιρνε μόνο 50 ευρώπουλα για τέτοια μαλακία. Θα χτυπούσε στο ψαχνό για να εκμεταλλευτεί την ανωμαλία του τύπου και να τα βγάλει χοντρά. 100στάρα και αν..
ασε.
Δεν το προχωραω μεχρι εκει γιατι ετσι οπως βαρανε μυγες,τιποτε δεν αποκλειεται.
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
17
Like
655
Πόντοι
326
ξεφτυλας  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: απορω πως την βρισκουν καποιοι ετσι
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
ξεφτυλας  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: απορω πως την βρισκουν καποιοι ετσι
χα,χα,χα.
Σκεψου οτι αυτος πραγματοποιησε μια φαντασιωση του με βοηθο μια πουτανα.
Τι να πεις για τους αλλους που το εχουν σαν τροπο ζωης με την γυναικα τους?
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
χα,χα,χα.
Σκεψου οτι αυτος πραγματοποιησε μια φαντασιωση του με βοηθο μια πουτανα.
Τι να πεις για τους αλλους που το εχουν σαν τροπο ζωης με την γυναικα τους?
εσύ ξεφτιλάκο βγάλε αυτή τη φωτό διότι δε την τιμάς καθόλου, βάλε καμιά σβάστιγκα πάει με τις απόψεις σου...ουστ μεσαιωνικοί χριστιανοταλιμπάν, γελάει ο κόσμος στα μηνύματα που μου στέλνουν κάποιοι συνφετιχιστές και άλλοι ανοιχτόμυαλοι (όχι ευρωπαίοι) 300 χρόνια πίσω από τους πιθηκους είστε. άντε γεια...όσο για τις τιμές βρίσκεις και με 40 για αυτό, κάποιοι μάλλον  :cum: τα πλήκτρα μόνο...
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
εσύ ξεφτιλάκο βγάλε αυτή τη φωτό διότι δε την τιμάς καθόλου, βάλε καμιά σβάστιγκα πάει με τις απόψεις σου...ουστ μεσαιωνικοί χριστιανοταλιμπάν, γελάει ο κόσμος στα μηνύματα που μου στέλνουν κάποιοι συνφετιχιστές και άλλοι ανοιχτόμυαλοι (όχι ευρωπαίοι) 300 χρόνια πίσω από τους πιθηκους είστε. άντε γεια...όσο για τις τιμές βρίσκεις και με 40 για αυτό, κάποιοι μάλλον  :cum: τα πλήκτρα μόνο...
ρε στα παπαρια μου τι κανεις.δικαιωμα σου.αυτο ομως δεν σημαινει πως το επικροτω κιολας.πως θα σε σεβομουν αν γνωριζομασταν.κρυφοπουστας εισαι αλλα οκ αφου δεν εχω αμεση επαφη μαζι σου.
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
χα,χα,χα.
Σκεψου οτι αυτος πραγματοποιησε μια φαντασιωση του με βοηθο μια πουτανα.
Τι να πεις για τους αλλους που το εχουν σαν τροπο ζωης με την γυναικα τους?
χαχαχαχ ελιωσα
:hi:
 

RickDick

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2015
Μηνύματα
310
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
εσύ ξεφτιλάκο βγάλε αυτή τη φωτό διότι δε την τιμάς καθόλου, βάλε καμιά σβάστιγκα πάει με τις απόψεις σου...ουστ μεσαιωνικοί χριστιανοταλιμπάν, γελάει ο κόσμος στα μηνύματα που μου στέλνουν κάποιοι συνφετιχιστές και άλλοι ανοιχτόμυαλοι (όχι ευρωπαίοι) 300 χρόνια πίσω από τους πιθηκους είστε. άντε γεια...όσο για τις τιμές βρίσκεις και με 40 για αυτό, κάποιοι μάλλον  :cum: τα πλήκτρα μόνο...
εσυ που πληρωνεις για να γαμανε οι αλλοι εισαι προοδευτικος δηλαδη? κατεβα απο το ροζ συννεφακι σου
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
εσυ που πληρωνεις για να γαμανε οι αλλοι εισαι προοδευτικος δηλαδη? κατεβα απο το ροζ συννεφακι σου
θίχτηκες νενέκο ποταμο νδούλε? έτσι σε πάνε οι μνημονιακοί ηγετίσκοι σου χαμένε  :s&m_1:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Ο κλώνος του legolas33aris
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα τύποι! όποιος γουστάρει να συμβάλει να υλοποιηθεί η εμπειρία μου που περιέγραψα στην αρχή του άρθρου σήμερα ας μου στείλει να κανονίσουμε στο μπαμ. θα πάω φυλής κατά τις 7-7.15. όποιος ψήνεται για τώρα (πληρώνοντας το δικό του μερίδιο όμως των 20€) ας μου στείλει μήνυμα ως τις 7. το συζητάμε και εκεί απέξω λίγο αν είναι...δεν είναι απαραίτητο να του πάρω πίπα, ωστόσο έχω άλλη εναλλακτική σε αυτό....
 

astronautis@@@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
9
Like
168
Πόντοι
296
εεεεεεεεεεε ρε ψωλια που μας δερνει!!!!!!!!!!!!
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Καλησπέρα τύποι! όποιος γουστάρει να συμβάλει να υλοποιηθεί η εμπειρία μου που περιέγραψα στην αρχή του άρθρου σήμερα ας μου στείλει να κανονίσουμε στο μπαμ. θα πάω φυλής κατά τις 7-7.15. όποιος ψήνεται για τώρα (πληρώνοντας το δικό του μερίδιο όμως των 20€) ας μου στείλει μήνυμα ως τις 7. το συζητάμε και εκεί απέξω λίγο αν είναι...δεν είναι απαραίτητο να του πάρω πίπα, ωστόσο έχω άλλη εναλλακτική σε αυτό....

Δηλαδή δεν είσαι πούστης,
κάποιοι μπαχαλάκιδες εδώ μέσα σε είχαν παρεξηγήσει φίλε.  :grin:
 
OP
OP
T

takis cuckold

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2014
Μηνύματα
47
Like
14
Πόντοι
0
για τους 2 τύπους από εδώ που ως τώρα (η μία πρόσφατα) έχουμε κάνει το σκηνικό ξέρουν αν είμαι πούστης, ή όχι... bi και φετιχιστής κυρίως με cuckold humiliation σκηνικά είμαι όχι εγκληματίας ούγκανο... :birdman:
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
για τους 2 τύπους από εδώ που ως τώρα (η μία πρόσφατα) έχουμε κάνει το σκηνικό ξέρουν αν είμαι πούστης, ή όχι... bi και φετιχιστής κυρίως με cuckold humiliation σκηνικά είμαι όχι εγκληματίας ούγκανο... :birdman:

Μερικοί εδώ μέσα μόλις γλείψεις μια ψωλή σου κρεμάνε κουδούνια φίλε  :S
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.091
Like
5.597
Πόντοι
1.206
Λέγκολα σε παράτησε κι ο Πακιστανός, μωρή χοντρή λούγκρα;
Στην Ειδομένη θα έχει κολλήσει. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom