Νέα

Γυναίκα από Εκουαδόρ ψάχνει άνδρα για σοβαρή σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα flirter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
flirter

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Άμα έχεις λεφτά και θες γκόμενα golddigger γιατί να πάρεις 38χρονη εκουαδοριανή με δύο παιδιά και όχι 20χρονο μοντέλο;
Δεν διαφωνώ. Υπάρχουν κι αυτοί όμως που θέλουν μια σταθερή σχέση, είναι family oriented και θέλουν να έχουν παιδιά έστω και εξώγαμα ή να κάνουν ένα δικό τους. Η 20χρονη golddigger δεν νομίζω ότι θέλει να κάνει παιδιά αν και υπάρχουν και τέτοιες αλλά λίγες.
 
OP
OP
flirter

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Εγώ είμαι ο κατάλληλος φίλε.στειλε μου φβ και 100 ευρώ να πείσω ότι είσαι ειλικρινής και το προχωράμε.ibank σε πμ
Πέραν της λογικής είναι αυτά που γράφεις τύπε. Εχω αποδείξει στο παρελθόν την ειλικρίνεια μου. Μάλλον δεν με διαβάζεις στο σαιτ.
 
OP
OP
flirter

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Καμια αντιρρηση

Αλλά βρε παιδι μου πώς γινεται παντα στις γυναικες το "περιπου τοσο" να αποδεικνυεται "τοσο + κατι" και ποτέ μα ποτέ "τόσο μειον κατι"?
Ρε λοιερ ξεκόλλα. Εκείνη την στιγμή που πόσταρα την δημοσίευση δεν θυμόμουν ακριβώς την ηλικία της.
 

Bill_Psilos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
56
Like
42
Πόντοι
0
ξερουμε ποιο ειναι το κατωτατο οριο εισοδηματος :think:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.893
Like
23.277
Πόντοι
6.056
Ρε λοιερ ξεκόλλα. Εκείνη την στιγμή που πόσταρα την δημοσίευση δεν θυμόμουν ακριβώς την ηλικία της.
τα παιδια μεγαλωσαν καθολου αυτο το 2ωρο μαν η μονο η μανα?

να τα στειλει ο γαμπρος να φερουν κανα φραγκο στο σπιτι αν ειναι
 
OP
OP
flirter

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Αυτή είναι η μια όψη του νομίσματος την οποία περιγράφεις με ακρίβεια. Σού διαφεύγει όμως η άλλη όψη του: μέλος του σάιτ δίνει μερικές χιλιάδες ευρώ για ολονύχτιο ραντεβού με γνωστό call girl (τώρα αποσυρμένο από την ενεργό δράση τουλάχιστον για τον πολύ κόσμο) σε πολυτελή σουίτα με πισίνα πίσω από το Καλλιμάρμαρο. Κάπου πρέπει να υπάρχει ακόμα και η σχετική κριτική που είχε ανεβάσει το μέλος.

Θέλω να πω ότι στο σάιτ μπορείς να βρεις τα πάντα: από αυτόν που θα κλέψει κέρματα για να αγοράσει τυρόπιτα μέχρι αυτόν που δε θα σκεφτεί να δώσει μερικές χιλιάδες ευρώ για ένα ολονύχτιο ραντεβού.
Συμφωνώ. Το φόρουμ αλλά και κάθε ηλεκτρονική κοινότητα με χιλιάδες μέλη αποτελεί μικρογραφία της Ελληνικής κοινωνίας.
Για να δίνει ο τύπος χιλιάδες ευρώ μάλλον την έχει ερωτευτεί και του ικανοποιεί τα γούστα στο έπακρον. θέλει να έχει κάποια σταθερή και να μην ψάχνει συνεχώς για κάτι παρόμοιο γιατί κάτι τέτοιο του προκαλεί άγχος και αγωνία, απογοήτευση αν δεν βρει ή στην τελική δεν διαθέτει και τον χρόνο. Αφού διαθέτει το χρήμα και θέλει να το σπαταλήσει έτσι, δεν μπορείς να του πεις και τίποτα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Εσύ τώρα γράφεις 2 χρόνια με μία 38χρονη μάνα 2 παιδιών από του διαόλου τον πούτσο που μάλιστα δεν θα την συναντήσεις ποτέ; :S

Δεν τολμώ να ρωτήσω καν που την γνώρισες on line...

Τinder->εμφάνισέ μου γυναίκες μέχρι 90 χρονών,απόσταση από εδώ ως την σελήνη :S
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
αν θελει η μανδαμ μπορω να της στειλω το τηλ μου  και να με παρει να μιλησουμε οση ωρα θελει..
Μπορει να μην εχω πλουσια τσεπη αλλα εχω πλουσια καρδια....
Επισης εχω και καποια χωραφια και μου χρειαζονται ψημενα χερια που ξερουν την γη.... Σιγουρα δεν θα πεινασει αλλα θα της φυγει το μουνι στην δουλεια ....... Φυσικα θα την εχω κορωνα στο κεφαλι μου + φαι + μεροκαμματο + εργοσημο + οσο σεξ γουσταρει και εγω και ο flirter....
Ααααα αν θελει ας φερει και τον 18 χρονο. Μου χρειαζεται και αυτος στα χωραφια....
Πιστευω μετα απο ολα αυτα να το εχω καταφερει το γκομενακι ευκολα !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μας πεθανες στα γελια....
να σαι καλα....
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Ευχαριστώ πολύ αλλά το εννοώ.... Δεν ξέρεις πόσο δύσκολο ειναι να βρω εργάτες... Αν μου δίνει και κωλο απλά δεν υπάρχει... Άσε που ειμαι Κρήτη κοντά σε θάλασσα οπότε θα νομίζει ότι είναι σε εξωτικο μέρος..  
Άντε ρε flirter ακόμα???
Έχω λιώσει στα γέλια παιδιά ....
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.391
Κριτικές
16
Like
13.561
Πόντοι
5.577
Indigean μου είπε. Η ηλικία της τελικά είναι 38.

τυπε ενημερωσε γιατι ενδιαφερομαι  :S

μεχρι ποσο χρονων δεχεται τον γαμπρο, και τι μπατζετ θελει περιπου το μηνα για να ναι ευτυχισμενη?  :think:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.328
Πόντοι
3.936
Γιατί να αγορασει καποιος ολοκληρη την αγελαδα, και να φορτωθει δυο ξενα αγελαδακια, για να εχει γαλα;
Οταν το γαλα πλεον βρισκεται σε καθε γωνια του δρομου και φθηνα.
;)
 

AK1925

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
11
Like
999
Πόντοι
371
Καλα ρε τυποι, 2 μερες και ακομα δε βρεθηκε γαμπρος; Τοσοι και τοσοι σοβαροι εδω μεσα... Καντε την καλη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom