Νέα

Γυναίκα από Εκουαδόρ ψάχνει άνδρα για σοβαρή σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα flirter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.344
Κριτικές
6
Like
10.412
Πόντοι
3.936
γιατι η παναγια στην οποια πιστευεις τι ητανε?
Καλά, δεν ήσουν εκεί για να ξέρεις.. Και απο την άλλη σοφοί της ανθρωπότητας δεν
έχουν καταλήξει ακόμη σε ενα σίγουρο πόρισμα, και έβγαλες απόψε εσυ ;  intresting..
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
56
Like
2.776
Πόντοι
7.216
Πάντως όποιος ενδιαφέρεται για Λατίνα ας μπει εδώ:
.

Οι πιο πολλές φωτογραφίες φυσικά, είναι μουφα, αλλά όλο και κάτι θα βρεις αν ψάξεις.
Υπάρχουν ακόμα κορόιδα-χασομεριδες που ασχολούνται με dating sites???
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.924
Πόντοι
20.686
Γυναίκα απο το Εκουαδόρ ψάχνει μαλακα για σοβαρη σχεση.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.564
Like
13.650
Πόντοι
3.656
γιατι η παναγια στην οποια πιστευεις τι ητανε????

Ανύπαρκτη. Αλλά εδώ υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που υποστηρίζουν ότι μια εβραιοπούλα προφανώς αγράμματη (αφού την αφιέρωσαν από τριών χρονών στο Ναό και ζούσε κλεισμένη εκεί μέσα), που αγνοούσε όσο ζούσε την ύπαρξη της Ελλάδας όπως και οποιασδήποτε άλλη χώρας μακριά από το χωριό της, κάνει θαύματα σε ένα ελληνικό νησί μόνο και μόνο επειδή εκεί υπάρχει ένα ξύλο ζωγραφισμένο με κάποια εικόνα, που αποκλείεται να είναι δική της, αφού δεν υπήρχαν φωτογραφίες τότε. Και πάνε μπουσουλώντας για να την καλοπιάσουν, αφού της έχουν κάνει τάμα, το οποίο πάει στην Τουρκία και λιώνεται, κι επιστρέφει σαν ράβδος χρυσού στην Ελλάδα
 
OP
OP
flirter

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Εσύ τώρα γράφεις 2 χρόνια με μία 38χρονη μάνα 2 παιδιών από του διαόλου τον πούτσο που μάλιστα δεν θα την συναντήσεις ποτέ; :S

Δεν τολμώ να ρωτήσω καν που την γνώρισες on line...

Τinder->εμφάνισέ μου γυναίκες μέχρι 90 χρονών,απόσταση από εδώ ως την σελήνη :S
Το πώς τη γνώρισα είναι δικό μου θέμα και δεν είναι το ζητούμενο.
Εσύ πρότεινεις τανες ενώ εγώ προτείνω και γνωριμίες απλών γυναικων.
Για σένα πάντως δεν είναι. Δεν υπήρχε λοιπόν λόγος να σχολιασεις. Αν έκανες σχόλιο με χιούμορ να το δεχομουν.
Εγώ το ποσταρα γιατι θέλω να βοηθήσω την τύπισσα. Το αν είναι λάθος ή σωστό δεν με ενδιαφέρει.
Εσύ πρέπει να κοιτάξεις να αποφασίσεις αν θα βοηθάς ή θα δέρνεις κόσμο, γιατί μέχρι στιγμής μας έχει μπερδέψει. Είσαι κάτι σαν Δρ Τζέκιλ και Μίστερ Χάιντ.
Εγώ έχω βοηθήσει κόσμο εδώ έστω και λίγο κι έχω βοηθηθεί, τόσο με πληροφορίες όσο και με πράξεις.
Με το ύφος αυτό κριτική για την απόφαση μου να ποσταρω την αρχική δήμοσιευση δεν την αποδέχομαι.
Έγινα κατανοητός ;
 
OP
OP
flirter

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Ευχαριστώ πολύ αλλά το εννοώ.... Δεν ξέρεις πόσο δύσκολο ειναι να βρω εργάτες... Αν μου δίνει και κωλο απλά δεν υπάρχει... Άσε που ειμαι Κρήτη κοντά σε θάλασσα οπότε θα νομίζει ότι είναι σε εξωτικο μέρος.. 
Άντε ρε flirter ακόμα???
Έχω λιώσει στα γέλια παιδιά ....
Εσύ νομίζεις ότι δεν θα δίνει ;
 
OP
OP
flirter

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Τα παιδιά της αρχικα αν έρθει δεν θα τα φέρει. Λογικά διατροφή για το ανήλικο υπάρχει από τον πρώην.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
Ο Filter ζηταει το f/b σας απο το οποιο θα κρινει αν ειστε ευκαταστατοι ή οχι για να σας εγκρινει. Πιο μεγαλη παπαρια δεν εχω διαβασει στη ζωη μου.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Με κατι τετοιες πουστιες ο Dopas και το παρεακι του ασχολουνταν, που βρισκανε τα profile χρηστων και μετα τους τραμπουκιζανε για να τους διωξουνε απο το site.

Για να δουμε ποσοι απελπισμενοι ειναι εδω για να βρουνε γυναικα που φαγανε την παραμυθα  :S :S :S
 
OP
OP
flirter

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Ο Filter ζηταει το f/b σας απο το οποιο θα κρινει αν ειστε ευκαταστατοι ή οχι για να σας εγκρινει. Πιο μεγαλη παπαρια δεν εχω διαβασει στη ζωη μου.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Με κατι τετοιες πουστιες ο Dopas και το παρεακι του ασχολουνταν, που βρισκανε τα profile χρηστων και μετα τους τραμπουκιζανε για να τους διωξουνε απο το site.

Για να δουμε ποσοι απελπισμενοι ειναι εδω για να βρουνε γυναικα που φαγανε την παραμυθα  :S :S :S
Συμπαθώ το χιούμορ σου, το γράφω και στην υπογραφή αλλά αυτό που γράφεις δεν ισχύει. Εγώ ζήτω το φεισμπουκ για να το δώσω στην κοπέλα, αρκεί να δείχνει πραγματικο. Δεν θα κάτσω να ζητήσω το εκκαθαριστικό του ανθρώπου ούτε καν θα του στείλω μήνυμα από το δικό μου για να τον τεσταρω.
Η δημοσίευση απευθύνεται σε κάποιους που ενδιαφέρονται πραγματικά. Μπορεί και να έκανα βλακεία που την έβαλα και να μην γίνει τίποτα. Μπορεί όμως και να προκύψει. Κανείς δεν ξέρει. Είναι σαν το τζόκερ οι σχέσεις σήμερα. Υπάρχουν τρελές απαιτήσεις σε πολλούς ανθρώπους που έχει σαν αποτέλεσμα οι άνθρωποι να μένουν μόνοι τους.
Ξέχνα τα φράγκα. Συνοικέσιο προσπαθώ να κάνω χωρίς όφελος ουσιαστικό.
Σε κάποιους προκαλεί γέλιο σε άλλους ενδιαφέρον. Και οι ενδιαφερόμενοι δεν είναι κατ ανάγκη μαλακές, θύματα και οι άλλοι ξύπνιοι. Δηλαδή όσοι πάνε στο εξωτερικό να βρουν ταυλανδες, Φιλιππινέζες και Λατινες είναι χαζοί ; Ποιος είναι ο καθένας να κρίνει την κίνηση ενός ανθρώπου που δεν θέλει τις μαλακισμενες αποδεδειγμένα κιόλας, και θέλει να βγει στο εξωτερικό να κάνει την τύχη του ;
Το παίζουμε έξυπνοι αλλά τα αποτελέσματα στις κοινωνικές σχέσεις είναι τραγικά στη χώρα με ένα μπουρδέλο κράτος που δεν ασχολείται γιατί η κοινωνία σου λέει δεν δέχεται την σεξουαλική και κοινωνική παιδεία ως μάθημα λόγω ταμπού και προκαταλήψεων. Κοινωνική παιδεία μηδεν λοιπόν. Χίλιες φορές αγράμματος να είναι κάποιος παρά κοινωνικά αμόρφωτος.
Βλέπεις έξω και παρατηρείς ξινοφατσες στις γκόμενες. Τράβα στο εξωτερικό ειδικά σε χώρες λατινικής Αμερικής κι έλα πίσω πέσ μου τι φάτσες είδες. Ναι ξέρω είναι επικίνδυνα σε κάποιες.
Που είναι λοιπόν το παράξενο να προτείνει κάποιος αντί Τάνα μια κοπέλα που είναι ελεύθερη έστω κι από τόσο μακριά ; Όποιος θέλει παει. Λίγοι έχουν πάει από εδώ μέσα μέχρι εκεί κι ακόμη παραπέρα ;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Το πώς τη γνώρισα είναι δικό μου θέμα και δεν είναι το ζητούμενο.
Εσύ πρότεινεις τανες ενώ εγώ προτείνω και γνωριμίες απλών γυναικων.
Για σένα πάντως δεν είναι. Δεν υπήρχε λοιπόν λόγος να σχολιασεις. Αν έκανες σχόλιο με χιούμορ να το δεχομουν.
Εγώ το ποσταρα γιατι θέλω να βοηθήσω την τύπισσα. Το αν είναι λάθος ή σωστό δεν με ενδιαφέρει.
Εσύ πρέπει να κοιτάξεις να αποφασίσεις αν θα βοηθάς ή θα δέρνεις κόσμο, γιατί μέχρι στιγμής μας έχει μπερδέψει. Είσαι κάτι σαν Δρ Τζέκιλ και Μίστερ Χάιντ.
Εγώ έχω βοηθήσει κόσμο εδώ έστω και λίγο κι έχω βοηθηθεί, τόσο με πληροφορίες όσο και με πράξεις.
Με το ύφος αυτό κριτική για την απόφαση μου να ποσταρω την αρχική δήμοσιευση δεν την αποδέχομαι.
Έγινα κατανοητός ;

Έχουμε κατανοήσει εδώ και χρόνια την κατάστασή σου...

Και στα αρχίδια μου τι αποδέχεσαι και τι όχι σαν κριτική.
Άμα θες κάνε ένα μπλόγκ και γράφε μόνος σου

Αστείο το ότι εγώ προτείνω πουτάνες, όταν έχω ανοίξει thread όπως αυτό:
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=271343.0]https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=271343.0[/url]

και έχω ποστάρει από διαλόγους με κανονικές γκόμενες,μέχρι και φωτό τους..

Εσύ τι μας πρότεινες;
Το dating site μόνο για πλούσιους και μια 38χρονη με παιδιά από του διαόλου τη μάνα;

 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.676
Like
23.138
Πόντοι
6.256
Συμπαθώ το χιούμορ σου, το γράφω και στην υπογραφή αλλά αυτό που γράφεις δεν ισχύει. Εγώ ζήτω το φεισμπουκ για να το δώσω στην κοπέλα, αρκεί να δείχνει πραγματικο. Δεν θα κάτσω να ζητήσω το εκκαθαριστικό του ανθρώπου ούτε καν θα του στείλω μήνυμα από το δικό μου για να τον τεσταρω.
Η δημοσίευση απευθύνεται σε κάποιους που ενδιαφέρονται πραγματικά. Μπορεί και να έκανα βλακεία που την έβαλα και να μην γίνει τίποτα. Μπορεί όμως και να προκύψει. Κανείς δεν ξέρει. Είναι σαν το τζόκερ οι σχέσεις σήμερα. Υπάρχουν τρελές απαιτήσεις σε πολλούς ανθρώπους που έχει σαν αποτέλεσμα οι άνθρωποι να μένουν μόνοι τους.
Ξέχνα τα φράγκα. Συνοικέσιο προσπαθώ να κάνω χωρίς όφελος ουσιαστικό.
Σε κάποιους προκαλεί γέλιο σε άλλους ενδιαφέρον. Και οι ενδιαφερόμενοι δεν είναι κατ ανάγκη μαλακές, θύματα και οι άλλοι ξύπνιοι. Δηλαδή όσοι πάνε στο εξωτερικό να βρουν ταυλανδες, Φιλιππινέζες και Λατινες είναι χαζοί ; Ποιος είναι ο καθένας να κρίνει την κίνηση ενός ανθρώπου που δεν θέλει τις μαλακισμενες αποδεδειγμένα κιόλας, και θέλει να βγει στο εξωτερικό να κάνει την τύχη του ;
Το παίζουμε έξυπνοι αλλά τα αποτελέσματα στις κοινωνικές σχέσεις είναι τραγικά στη χώρα με ένα μπουρδέλο κράτος που δεν ασχολείται γιατί η κοινωνία σου λέει δεν δέχεται την σεξουαλική και κοινωνική παιδεία ως μάθημα λόγω ταμπού και προκαταλήψεων. Κοινωνική παιδεία μηδεν λοιπόν. Χίλιες φορές αγράμματος να είναι κάποιος παρά κοινωνικά αμόρφωτος.
Βλέπεις έξω και παρατηρείς ξινοφατσες στις γκόμενες. Τράβα στο εξωτερικό ειδικά σε χώρες λατινικής Αμερικής κι έλα πίσω πέσ μου τι φάτσες είδες. Ναι ξέρω είναι επικίνδυνα σε κάποιες.
Που είναι λοιπόν το παράξενο να προτείνει κάποιος αντί Τάνα μια κοπέλα που είναι ελεύθερη έστω κι από τόσο μακριά ; Όποιος θέλει παει. Λίγοι έχουν πάει από εδώ μέσα μέχρι εκεί κι ακόμη παραπέρα ;

Ωραια η παραμυθα αλλα εσυ ρε τυπε δεν μας λες μονο τι κοψιμο σε επιασε για να βρει η "μανα απο το Εκουαδορ με τα 2 μουλικα" εναν μαλακα ευκαταστατο να τη συντηρει...την εχεις δει προμοτορας αλλοδαπων gold diggers; :S :S :S
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
Έχουμε κατανοήσει εδώ και χρόνια την κατάστασή σου...

Και στα αρχίδια μου τι αποδέχεσαι και τι όχι σαν κριτική.
Άμα θες κάνε ένα μπλόγκ και γράφε μόνος σου

Αστείο το ότι εγώ προτείνω πουτάνες, όταν έχω ανοίξει thread όπως αυτό:
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=271343.0]https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=271343.0[/url]

και έχω ποστάρει από διαλόγους με κανονικές γκόμενες,μέχρι και φωτό τους..

Εσύ τι μας πρότεινες;
Το dating site μόνο για πλούσιους και μια 38χρονη με παιδιά από του διαόλου τη μάνα;
καλα εσυ ειναι γνωστο οτι γαμας αβερτα
 

Pather

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
50
Κριτικές
7
Like
225
Πόντοι
280
Ναι ρε παιδι μου. Έχει δικιο το πουλι. Ασε τον κοσμο να ευτυχησει.  :fuck1:
 
OP
OP
flirter

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Έχουμε κατανοήσει εδώ και χρόνια την κατάστασή σου...

Και στα αρχίδια μου τι αποδέχεσαι και τι όχι σαν κριτική.
Άμα θες κάνε ένα μπλόγκ και γράφε μόνος σου

Αστείο το ότι εγώ προτείνω πουτάνες, όταν έχω ανοίξει thread όπως αυτό:
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=271343.0]https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=271343.0[/url]

και έχω ποστάρει από διαλόγους με κανονικές γκόμενες,μέχρι και φωτό τους..

Εσύ τι μας πρότεινες;
Το dating site μόνο για πλούσιους και μια 38χρονη με παιδιά από του διαόλου τη μάνα;
Και θες να σου πω μπράβο που ποσταρες φωτό από γκόμενες την στιγμή που κάτι τέτοιο απαγορεύεται ;
Ή μήπως θες να αποδεχτώ τους τραμπουκισμους στον δρόμο που δίνεις στα νέα παιδιά λάθος πρότυπα ;
Σου έκανα εγώ κριτική στην σελίδα της Πράγας να μου κάνεις κι εμένα εδώ ;
Μήπως την έχεις δει κάποιος τύπε ;
Δεν ασχολούμαι ξανά μαζί σου και μην απαντήσεις ξανά σε ποστ μου. Κάνε την δουλειά σου να κάνω κι εγώ την δική μου.
Το γεγονός ότι βοηθηθηκα τόσα χρόνια εδώ μέσα επιθυμώ να κάνω κι εγώ κάτι παρόμοιο με τον τρόπο μου, κι ας θεωρείται λάθος από σένα και τους άλλους.
 
OP
OP
flirter

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Ωραια η παραμυθα αλλα εσυ ρε τυπε δεν μας λες μονο τι κοψιμο σε επιασε για να βρει η "μανα απο το Εκουαδορ με τα 2 μουλικα" εναν μαλακα ευκαταστατο να τη συντηρει...την εχεις δει προμοτορας αλλοδαπων gold diggers; :S :S :S
Απλά ιδέα μου ήταν. Για Γκολντ ντιγκερ δεν την κόβω γιατί είναι σε ηλικία που δεν προτιμούν οι πλούσιοι. Να ήταν 20-28 να πω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom