Νέα

Γυναίκα από Εκουαδόρ ψάχνει άνδρα για σοβαρή σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα flirter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
17.257
Like
18.728
Πόντοι
3.656
2 μερες υπομονή ηθελε το νημα :S :S :S βγηκε λιγο προωρα αλλα θα στηριξουμε :headbaning1:
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
682
Κριτικές
4
Like
118
Πόντοι
6
Παίδες, όποιος για γνωριμία και σχέση με κοπέλα που ζει στο Εκουαδόρ, μπορώ να δώσω προφίλ φεισμπουκ αν στείλετε το δικό σας πρώτα σε πμ για να το εγκρίνει.

Ενδιαφέρεται για ευκαταστατους.

Επικοινωνώ μαζί της εδώ και 2 χρόνια κάποιες φορές μέσω φεισμπουκ και γουατσαπ. Δεν έχω την δυνατότητα να την επισκεφθω.
Είναι πολύ όμορφη και το σώμα της πολύ ελκυστικό.
Ενδιαφέρεται για σοβαρη σχέση. Είναι χωρισμένη με 2 παιδιά, το ένα 18 το άλλο 8. Η ηλικία της γύρω στα 35.
Σ.Σ. μου υπόσχεται γάμησα κι αν της βρω κάποιον που την ενδιαφέρει :cheesy:.
Εγώ είμαι ο κατάλληλος φίλε.στειλε μου φβ και 100 ευρώ να πείσω ότι είσαι ειλικρινής και το προχωράμε.ibank σε πμ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.359
Κριτικές
1
Like
31.101
Πόντοι
8.006
Έλα κύριε Άλεξ με την γκρίνια σας. Αφού είχα γράψει περίπου 35 ρε τύπε.
Καμια αντιρρηση

Αλλά βρε παιδι μου πώς γινεται παντα στις γυναικες το "περιπου τοσο" να αποδεικνυεται "τοσο + κατι" και ποτέ μα ποτέ "τόσο μειον κατι"?
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
αν θελει η μανδαμ μπορω να της στειλω το τηλ μου  και να με παρει να μιλησουμε οση ωρα θελει..
Μπορει να μην εχω πλουσια τσεπη αλλα εχω πλουσια καρδια....
Επισης εχω και καποια χωραφια και μου χρειαζονται ψημενα χερια που ξερουν την γη.... Σιγουρα δεν θα πεινασει αλλα θα της φυγει το μουνι στην δουλεια ....... Φυσικα θα την εχω κορωνα στο κεφαλι μου + φαι + μεροκαμματο + εργοσημο + οσο σεξ γουσταρει και εγω και ο flirter....
Ααααα αν θελει ας φερει και τον 18 χρονο. Μου χρειαζεται και αυτος στα χωραφια....
Πιστευω μετα απο ολα αυτα να το εχω καταφερει το γκομενακι ευκολα !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.054
Κριτικές
33
Like
7.146
Πόντοι
3.496
για γνωριμία και σχέση με κοπέλα που ζει στο Εκουαδόρ,
Ενδιαφέρεται για ευκαταστατους.
Είναι πολύ όμορφη και το σώμα της πολύ ελκυστικό.
για σοβαρη σχέση. Είναι χωρισμένη με 2 παιδιά, το ένα 18 το άλλο 8. Η ηλικία της γύρω στα 35.
Παει αυτη, το εχει καψει το χαρτι της.. Γιατί να αγορασει καποιος ολοκληρη την αγελαδα, και να φορτωθει δυο ξενα αγελαδακια, για να εχει γαλα; Οταν το γαλα πλεον βρισκεται σε καθε γωνια του δρομου και φθηνα. Μονο τα εισιτηρια να σκεφτει κανεις για ολους αυτους απο το εκουαντορ φτανει.  :)
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.297
Κριτικές
1
Like
33.418
Πόντοι
6.256
Παει αυτη, το εχει καψει το χαρτι της.. Γιατί να αγορασει καποιος ολοκληρη την αγελαδα, και να φορτωθει δυο ξενα αγελαδακια, για να εχει γαλα; Οταν το γαλα πλεον βρισκεται σε καθε γωνια του δρομου και φθηνα. Μονο τα εισιτηρια να σκεφτει κανεις για ολους αυτους απο το εκουαντορ φτανει.  :)
Σε όλο τον πλανήτη έχουν μάθει να πουλάνε το μουνί τους όσο γίνεται ακριβότερα,
Τώρα μέσω ιντερνετ.
Όποιος θέλει εξότικ συζυγο πάει επιτόπου ( προτείνω Ασία )  και διαλέγει.
Απο λατίνες προτείνω μεξικάνες , παλιά στο Χιούστον που πήγαινα διακοπές ήταν μυριάδες και πανέμορφες
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Εχω πεθανει στα γελια με οσα διαβαζω εδω μεσα...
τετοιο γελιο πουθενα!
Eσύ γιατί δεν χώνεσαι; Ιδανική περίπτωση σου είναι!!!ΔΕν θυμάμαι βεβαια αν έχεις ρωτήσεις για Εκουαδοριανές αλλά χωσου ,χωσου!!!
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
Άμα έχεις λεφτά και θες γκόμενα golddigger γιατί να πάρεις 38χρονη εκουαδοριανή με δύο παιδιά και όχι 20χρονο μοντέλο;
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Συγχαρητηρια τυπε...σε αυτο το σαι που ο αλλος εκλεψε κατι ψιλα ευρω που βγηκαν απο θηκη πεσμενης μηχανης για φαει τυροπιτα και ο αλλος εκλεψε τη γκομενα που γαμουσε γιατι δεν δεχτηκε να πληρωσουν μισο μισο το χοτελι ψαχνεις να βρεις μαλακα πλουσιο να τον αρμεγει μια τσοντα απο το Εκουαδορ επειδη σου υποσχεθηκε οτι αμα της βρεις κατι καλο θα κατσει να τη γαμησεις. :S :S :S

Αυτή είναι η μια όψη του νομίσματος την οποία περιγράφεις με ακρίβεια. Σού διαφεύγει όμως η άλλη όψη του: μέλος του σάιτ δίνει μερικές χιλιάδες ευρώ για ολονύχτιο ραντεβού με γνωστό call girl (τώρα αποσυρμένο από την ενεργό δράση τουλάχιστον για τον πολύ κόσμο) σε πολυτελή σουίτα με πισίνα πίσω από το Καλλιμάρμαρο. Κάπου πρέπει να υπάρχει ακόμα και η σχετική κριτική που είχε ανεβάσει το μέλος.

Θέλω να πω ότι στο σάιτ μπορείς να βρεις τα πάντα: από αυτόν που θα κλέψει κέρματα για να αγοράσει τυρόπιτα μέχρι αυτόν που δε θα σκεφτεί να δώσει μερικές χιλιάδες ευρώ για ένα ολονύχτιο ραντεβού.
 

Pather

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
50
Κριτικές
7
Like
225
Πόντοι
280
Θα ερθει με τα παιδια ή θα τα αφησει στο Εκουαδορ?
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.011
Κριτικές
47
Like
6.282
Πόντοι
11.445
Σε όλο τον πλανήτη έχουν μάθει να πουλάνε το μουνί τους όσο γίνεται ακριβότερα,
Τώρα μέσω ιντερνετ.
Όποιος θέλει εξότικ συζυγο πάει επιτόπου ( προτείνω Ασία )  και διαλέγει.
Απο λατίνες προτείνω μεξικάνες , παλιά στο Χιούστον που πήγαινα διακοπές ήταν μυριάδες και πανέμορφες

Houston Texas για διακοπες ? Πως δεν στην μπουμπουνησε κανενας μεξικανος η τεξανος  :priest: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom