Νέα

Γυναίκα από Εκουαδόρ ψάχνει άνδρα για σοβαρή σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα flirter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
flirter

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Παιρνεις ποσοστα ή σου εταξε μονο μουνι;
Μόνο γαμησι αλλά στ αρχιδια μου κι αν δεν το κάνει.
Της είχα προτείνει και μια εφαρμογή που μπαίνουν πολλοί πλούσιοι, αλλά μάλλον την έβγαλε γιατί δεν είχε υπομονή να περάσει λίγος καιρός να δουν το προφίλ της αρκετοί και να γίνει διάσημη.
Η εφαρμογή είναι η Luxy Millionaire Dating. Αν είστε ταξιδιαριδες και θέλετε γκόμενες παραδοσιακες και όμορφες είναι πολύ καλή περίπτωση. Λίγοι την ξερουν. Κάνεις ματς στο χαλαρό και μιλάς άνετα ακόμη και με θεές. Από εκεί και πέρα είναι στο χέρι του καθενός. Έχει και πάμπλουτες μεσα που ψάχνονται.
 
OP
OP
flirter

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
μπα τυπε,αλλα μπορουμε ολοι να συνδραμουμε να βρεθει ενας καλοκαγαθος συνανθρωπος να προσφερει στεγη και λουσα στην πριγκιπισσα του Εκουαδορ για να ξεχαρμανιασει κι ο φλιρτερ :S :S :S
Και γαμησι τύπε να μην μου ταζε εγώ θα την έβαζα την αγγελία. Δεν περιμένω την Εκουαδορινα να ξεχαρμανιασω. Αν ήθελα θα πήγαινα να πιτσιλισω σε κανένα στούντιο.
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.... θα το πω ,...... Ω ΝΑΙ ....θα το πω..... ειστε η ψυχοθεραπεια μου ρε μπαγασιδες......

Με το που μπαινω μετα απο μια κουραστικη, σχετικα, ημερα στο σπιτι και βλεπω αυτο για πρωτο thread , λεω νταξει παλι θα κανω μια τζαμπα ψυχοθεραπευτικη ανανεωση γελιου και ευθυμιας.....ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ, ΚΑΙ ΠΑΛΙ διακαιωθηκα, ρε σαταναδες..... βλεπω σχολια απο ririko, Troympakh Και λοιπους θρυλους και λεω εδω ειμαστε ...θα ευθυμησουμε παλι.....σας ευχαριστω για ολα.....
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
17.063
Like
18.478
Πόντοι
3.656
ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.... θα το πω ,...... Ω ΝΑΙ ....θα το πω..... ειστε η ψυχοθεραπεια μου ρε μπαγασιδες......

Με το που μπαινω μετα απο μια κουραστικη, σχετικα, ημερα στο σπιτι και βλεπω αυτο για πρωτο thread , λεω νταξει παλι θα κανω μια τζαμπα ψυχοθεραπευτικη ανανεωση γελιου και ευθυμιας.....ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ, ΚΑΙ ΠΑΛΙ διακαιωθηκα, ρε σαταναδες..... βλεπω σχολια απο ririko, Troympakh Και λοιπους θρυλους και λεω εδω ειμαστε ...θα ευθυμησουμε παλι.....σας ευχαριστω για ολα.....
τυπε τι εννοεις :think: παρεμπιπτοντως δεν μας λες τι εισοδημα εχεις μηπως σε προτιμησει για συζυγο της η λατινομανδαμ :S :S :S
 
OP
OP
flirter

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.... θα το πω ,...... Ω ΝΑΙ ....θα το πω..... ειστε η ψυχοθεραπεια μου ρε μπαγασιδες......

Με το που μπαινω μετα απο μια κουραστικη, σχετικα, ημερα στο σπιτι και βλεπω αυτο για πρωτο thread , λεω νταξει παλι θα κανω μια τζαμπα ψυχοθεραπευτικη ανανεωση γελιου και ευθυμιας.....ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ, ΚΑΙ ΠΑΛΙ διακαιωθηκα, ρε σαταναδες..... βλεπω σχολια απο ririko, Troympakh Και λοιπους θρυλους και λεω εδω ειμαστε ...θα ευθυμησουμε παλι.....σας ευχαριστω για ολα.....
Καλά κάνεις τύπε και μπαίνεις. Έχει τύπους που βγάζουν πολύ γέλιο σε κάθε θρεντ.
Εγώ πάντως ποσταρα με σκοπό να κάνω κάτι ανθρώπινο.
Γυμναστήριο χτυπάς κάνα γκομενάκι ή απλά ρίχνεις ιδρώτα ;
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Καλά κάνεις τύπε και μπαίνεις. Έχει τύπους που βγάζουν πολύ γέλιο σε κάθε θρεντ.
Εγώ πάντως ποσταρα με σκοπό να κάνω κάτι ανθρώπινο.
Γυμναστήριο χτυπάς κάνα γκομενάκι ή απλά ρίχνεις ιδρώτα ;
κοιτα γυμναστηριο χλωμο η τελοσπαντων λιγα πραγματα ....παλιοτερα ειχαν παιξει κατι σκηνικακια αλλα το ενα ναυαγησε γοργα ( πολυ γοργοτερα απο οτι το υπολογιζα ) και το αλλο ευοδωσε για λιγο καιρο...... και ολα αυτα γιατι καταγομαι απο αθλια κωλο επαρχεια στο Ελλαδισταν.... οποτε βαλε με το νου , το τι μπορει να συνεπαγεται αυτο ......ειδικα με το να κανεις κατι που να αφορα μιλφιδια φαση..... σε αλλα μερη εχω δραστηριοποιηθει ειτε για μιλφιδια ειτε για αλλες περιπτωσεις και αυτα ειναι κυριως τα τουριστικα σημεια και περιφερειες ;) .....
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.805
Like
1.258
Πόντοι
216
Προσωπικες εμπειριες απο λατινοαμερικανες:

-ψαχνουν τον δυτικο πριγκηπα που θα τις απαλλαξει απο την φτωχεια φερνοντας τες σε ευρωπη ή ηπα
-σε 3-4 χρονια ειναι χωρισμενες με παιδι απο αυτον κ ζουν πλεον εις βαρος του
-εχουν πλεον πλημυρισει απο απληστεια
-επενδυουν σε τουριστικα ακινητα στην ισπανια που μιλαν την μητρικη της γλωσσα κ ονειρευοντε να μεινουν οποτε ταιριαξει το πραμα εκει για μονιμα.

Καλη ειναι ΜΟΝΟ στο εκιυαδορ οπου θα ειναι για παντα το πουτανακι σου
-εφοσον εχεις καποιο χρημα,οχι απαραιτητα πολυ
-Δεν υπαρχει σοβαρη νομοθεσια για διατροφες διαζυγια αποζημιωσεις κτλ οποτε αν θελει να περασει κ αυριο καλα θα πρεπει να ειναι κ αυριο το πουτανακι σου
-ξερει πως εχει τεραστιο ανταγωνισμο απο τις αλλες
-ξερει πως οσο γερναει χανει την αξια της κ γινετε ακομη πιο σκλαβα σου

Αυτα...

Ευστοχος οπως παντα!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.805
Like
1.258
Πόντοι
216
ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.... θα το πω ,...... Ω ΝΑΙ ....θα το πω..... ειστε η ψυχοθεραπεια μου ρε μπαγασιδες......

Με το που μπαινω μετα απο μια κουραστικη, σχετικα, ημερα στο σπιτι και βλεπω αυτο για πρωτο thread , λεω νταξει παλι θα κανω μια τζαμπα ψυχοθεραπευτικη ανανεωση γελιου και ευθυμιας.....ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ, ΚΑΙ ΠΑΛΙ διακαιωθηκα, ρε σαταναδες..... βλεπω σχολια απο ririko, Troympakh Και λοιπους θρυλους και λεω εδω ειμαστε ...θα ευθυμησουμε παλι.....σας ευχαριστω για ολα.....

Εχω πεθανει στα γελια με οσα διαβαζω εδω μεσα...
τετοιο γελιο πουθενα!
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
τυπε τι εννοεις :think: παρεμπιπτοντως δεν μας λες τι εισοδημα εχεις μηπως σε προτιμησει για συζυγο της η λατινομανδαμ :S :S :S
εισοδημα >? ... αχααχχαχαχαχα.... εεεε στο βρωμερο Ελλαδισταν  (τι θες να σου πω) ? ( η μαλλον στο Αγαμισταν .... επικη ατακαρα του θρυλικου Sad Man που με εκανε να πνιγω απο τα γελια μια μερα που την διαβασα ).... 800 και κατι ψιλα σαν σχετικα νεος ... τιποτα δηλαδη .... οταν βλεπεις Κυπραιους να δουλευουν στο δημοσιο και να πρινουν τα υπερτετραπλασια..... αλλα θα μου πεις εδω ειμαστε στο κρατος που ΞΑΝΑΕΒΓΑΛΕ τον απογονο απο το βρωμερο τζακι του Δρακουλα ..... και τι απογονο ....τωρα καταλαβαινω γιατι καποιοι παλαιοι εδω μεσα εχουν τοσα φραγκα για πουτανες ...περισσεψανε φαινεται απο τα καλα χρονακια που μεγαλος Ανδρεας μοιραζε λεφτα απο την Πασοκικη κωλοτρυπιδαρα του Ελληναρα.... αχ ωραιες εποχες ....μακαρι να τις ειχαμε πετυχει εγω και οι συνομηλικοι μου ,σαν μεγαλυτεροι........ με τις μισθαρες του τοτε, παντρευομουνα και γαμιολα απο το Εκουαδορ και απο την Αιθιοπια και απο οπου θες ( αρκει να ηταν μουναρα βεβαια για την ηλικια της )
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.005
Κριτικές
47
Like
6.266
Πόντοι
11.445
Μόνο γαμησι αλλά στ αρχιδια μου κι αν δεν το κάνει.
Της είχα προτείνει και μια εφαρμογή που μπαίνουν πολλοί πλούσιοι, αλλά μάλλον την έβγαλε γιατί δεν είχε υπομονή να περάσει λίγος καιρός να δουν το προφίλ της αρκετοί και να γίνει διάσημη.
Η εφαρμογή είναι η Luxy Millionaire Dating. Αν είστε ταξιδιαριδες και θέλετε γκόμενες παραδοσιακες και όμορφες είναι πολύ καλή περίπτωση. Λίγοι την ξερουν. Κάνεις ματς στο χαλαρό και μιλάς άνετα ακόμη και με θεές. Από εκεί και πέρα είναι στο χέρι του καθενός. Έχει και πάμπλουτες μεσα που ψάχνονται.

εχει και παμπλουτες που ψαχνουν για μπατηρη ?? :grin:
 
OP
OP
flirter

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
κοιτα γυμναστηριο χλωμο η τελοσπαντων λιγα πραγματα ....παλιοτερα ειχαν παιξει κατι σκηνικακια αλλα το ενα ναυαγησε γοργα ( πολυ γοργοτερα απο οτι το υπολογιζα ) και το αλλο ευοδωσε για λιγο καιρο...... και ολα αυτα γιατι καταγομαι απο αθλια κωλο επαρχεια στο Ελλαδισταν.... οποτε βαλε με το νου , το τι μπορει να συνεπαγεται αυτο ......ειδικα με το να κανεις κατι που να αφορα μιλφιδια φαση..... σε αλλα μερη εχω δραστηριοποιηθει ειτε για μιλφιδια ειτε για αλλες περιπτωσεις και αυτα ειναι κυριως τα τουριστικα σημεια και περιφερειες ;) .....
Είναι σφιχτά τα πράγματα στην επαρχία. Τα έχω ζήσει. Συνήθως κάνεις κατάσταση μέσω παρέας.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.568
Like
22.953
Πόντοι
6.256
μην τον ακουτε προμοτορας του γραφειου στο Εκουαδορ που την εχει βγαλει στο κλαρι ειναι ... :-

Για αρκουδογυφτο τον κόβω τύπε...να την έχει δεμένη με αλυσίδα και να τη γυρνάει στις γειτονιές φωνάζοντας ελάτε να γαμησετεεεεε... :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom