Νέα

Goddess Theano

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Μαζί μου έκανε κανονικότατα σέξ με προφύλαξη πάντα,εννοείται ότι δεν πάει με όλους,επιλέγει η ίδια και δεν το έκανε για τα χρήματα.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Εκτος απο τον raypay φυσικα που ειναι ακαταμαχητος και εχει παει με ολες τις αφεντρες
Δεν έχω πάει με όλες ξαναδιάβασε τις αναρτήσεις μου με δύο έχω πάει με τις άλλες δύο που επισκέφτηκα δεν πήγα.
 

corab4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2017
Μηνύματα
576
Like
1.234
Πόντοι
206
Δεν έχω πάει με όλες ξαναδιάβασε τις αναρτήσεις μου με δύο έχω πάει με τις άλλες δύο που επισκέφτηκα δεν πήγα.
Μαζί μου έκανε κανονικότατα σέξ με προφύλαξη πάντα,εννοείται ότι δεν πάει με όλους,επιλέγει η ίδια και δεν το έκανε για τα χρήματα.

Πως έγινε φίλε μου δηλαδή αν το πούμε κ εμείς θα κάνει? Γτ το να επιλέξει μ φαίνεται λίγο δύσκολο από την στιγμή που παίρνει λεφτά
 

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
απο οσο ξερω η κοπελα δεν εκανε σεξ.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
ετσι ξερω και εγω..
αλλα θελω να μας πει ο φιλος Raypay72 πως τ εκανε μηπως το καταφερουμε κ εμεις ..
όχι στο τηλέφωνο,σε έχει δει να ξέρει πως είσαι?δεν της το ζήτησα βγήκε αβίαστα,αν της πήρες τηλέφωνο και της το ζήτησες θα έφαγες πόρτα,επιλέγει η ίδια δεν πάει με τον καθένα,άσε που όλες οι αφέντρες διαβάζουν ότι γράφουμε,τα υπόλοιπα σε  pm.
 

corab4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2017
Μηνύματα
576
Like
1.234
Πόντοι
206
όχι στο τηλέφωνο,σε έχει δει να ξέρει πως είσαι?δεν της το ζήτησα βγήκε αβίαστα,αν της πήρες τηλέφωνο και της το ζήτησες θα έφαγες πόρτα,επιλέγει η ίδια δεν πάει με τον καθένα,άσε που όλες οι αφέντρες διαβάζουν ότι γράφουμε,τα υπόλοιπα σε  pm.
Έχεις pm
 

dawsonjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
43
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
280
Δεν έχω πάει με όλες ξαναδιάβασε τις αναρτήσεις μου με δύο έχω πάει με τις άλλες δύο που επισκέφτηκα δεν πήγα.

Ρε τυπε, απο τις 80 αναρτησεις που εχεις οι πρωτες 20 ειναι οτι η Θεανω και η Σεσιλια δεν ειναι καλες αφεντρες αλλα κανουν σεξ. Εμενα αυτο καποιο κομπλεξ μου κανει.
Οι αλλες 40 οτι δεν μπορεις να βρεις την ερικα με τιποτα, και οι αλλες 20 οτι η Ερικα, τωρα που την βρηκες ειναι τελικα απιθανη.
Τέλος πάντων ουτε τις ξερω ουτε με ξερουν,και εχω να ασχοληθω απο το 10 με BDSM, και γενικα δεν θα απάνταγα αλλα θεωρω οτι χαλας την πιατσα ρε φιλε γιατι ο καθε πικραμενος νομιζει οτι θα παει να πηδηξει αφεντρα.

 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Ρε τυπε, απο τις 80 αναρτησεις που εχεις οι πρωτες 20 ειναι οτι η Θεανω και η Σεσιλια δεν ειναι καλες αφεντρες αλλα κανουν σεξ. Εμενα αυτο καποιο κομπλεξ μου κανει.
Οι αλλες 40 οτι δεν μπορεις να βρεις την ερικα με τιποτα, και οι αλλες 20 οτι η Ερικα, τωρα που την βρηκες ειναι τελικα απιθανη.
Τέλος πάντων ουτε τις ξερω ουτε με ξερουν,και εχω να ασχοληθω απο το 10 με BDSM, και γενικα δεν θα απάνταγα αλλα θεωρω οτι χαλας την πιατσα ρε φιλε γιατι ο καθε πικραμενος νομιζει οτι θα παει να πηδηξει.
Με 4 έχω πάει,ξαναδιάβασε τι γράφω,και η τίνα πολύ  καλή το έχω γράψει,δεν κάναμε σεξ αλλά αυταρχικό,την έρικα είχα δυσκολευτεί να την δω γιατί το τηλέφωνο της το είχε συνέχεια κλειστό αλλά επίσης πολύ καλή,και για την θεανώ το γράφω δεν πάει με τον καθένα ,αφού με ρωτάνε απαντώ,είμαι νέος στον χώρο,εσύ αφού έχεις να ασχοληθείς από το 2010 δεν μπορείς να ξέρεις τι γίνεται το 2019.
 

dawsonjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
43
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
280
εσύ αφού έχεις να ασχοληθείς από το 2010 δεν μπορείς να ξέρεις τι γίνεται το 2019.

Με το να ασχοληθω εννοω οτι εχω να επισκεφτώ αφεντρα απο το 10. Παρακολουθω τι γινεται για το καβλαντισμα. Οπως και να εχει, δεν ειναι οτι ξαφνικα θα αλλαζε το concept και οι αφεντρες θα καναν σεξ, περα απο τα ψευτοαυταρχικα στα στουντιο τουλαχιστον.

Δεν θελω να συνεχισω την αντιπαραθεση, ο καθενας μπορει να ενημερωθει και να πιστέψει οτι θέλει.
 

dawsonjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
43
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
280
Πως έγινε φίλε μου δηλαδή αν το πούμε κ εμείς θα κάνει? Γτ το να επιλέξει μ φαίνεται λίγο δύσκολο από την στιγμή που παίρνει λεφτά

Εχεις μπερδεψει τις ιεροδουλες με τις αφέντρες.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Με το να ασχοληθω εννοω οτι εχω να επισκεφτώ αφεντρα απο το 10. Παρακολουθω τι γινεται για το καβλαντισμα. Οπως και να εχει, δεν ειναι οτι ξαφνικα θα αλλαζε το concept και οι αφεντρες θα καναν σεξ, περα απο τα ψευτοαυταρχικα στα στουντιο τουλαχιστον.

Δεν θελω να συνεχισω την αντιπαραθεση, ο καθενας μπορει να ενημερωθει και να πιστέψει οτι θέλει.
Μάλλον έχουν αλλάξει,λίγο η κρίση,λίγο ο ανταγωνισμός,και δεν το βρίσκω κακό να επιλέγει η αφέντρα με ποιόν θα πάει.
 

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
347
Πόντοι
20
Καλά, πέρα απ' το ότι τα περισσότερα από αυτά είναι παραμύθια, άλλο δεν καταλαβαίνω: γιατί κάποιος να δώσει 100 και 120 ευρώ μπας και κάνει σεξ; Τζάμπα δεν μπορεί να βρει; Φθηνότερα δεν μπορεί να βρει; Ακριβότερα, αλλά εξασφαλισμένα, δεν μπορεί να βρει;
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Καλά, πέρα απ' το ότι τα περισσότερα από αυτά είναι παραμύθια, άλλο δεν καταλαβαίνω: γιατί κάποιος να δώσει 100 και 120 ευρώ μπας και κάνει σεξ; Τζάμπα δεν μπορεί να βρει; Φθηνότερα δεν μπορεί να βρει; Ακριβότερα, αλλά εξασφαλισμένα, δεν μπορεί να βρει;
Μα δεν πας για σεξ,αλλά άμα προκύψει και το επιθυμεί και η Αφέντρα εσύ μην κάνεις,100  έχω δώσει,120 ποτέ,σεξ κάνεις και με την γκόμενα σου αλλά αν ταιριάξει και με Αφέντρα ότι καλύτερο.
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
297
Πόντοι
5.855
Εκανα ραντεβου με την κυρια Θεανω πριν απο λιγες ημερες. Αψογη σε εμφανιση κ σε δραστηριοτητες που ειχα ζητησει. Αξιζει να την επισκευτειτε ολοι οι ενδιαφερομενοι ! Ειναι σε τοπ επιπεδο, ισαξια με την κυρια Λολα.
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Εκανα ραντεβου με την κυρια Θεανω πριν απο λιγες ημερες. Αψογη σε εμφανιση κ σε δραστηριοτητες που ειχα ζητησει. Αξιζει να την επισκευτειτε ολοι οι ενδιαφερομενοι ! Ειναι σε τοπ επιπεδο, ισαξια με την κυρια Λολα.
Συμφωνώ απολύτως και εγώ
Είναι καταπληκτική
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom