Νέα

Goddess Theano

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

xa999

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
297
Like
52
Πόντοι
1
μμμμ ενδιαφερον και το σιτε της.

μαλλον θα την επισκεφτω στο μελλον ... απο σεπτεμβρη...
 

corab4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2017
Μηνύματα
576
Like
1.234
Πόντοι
206
εγω περναω τελεια μαζι τις κ παντα με παραπανω χρονο
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
εγω θα ηθελα να της τον βαλω παντως!!
ειναι μεγαλη καυλα!!!
 

submalegr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
Πολύ καλή η Θεανώ και θα έλεγα μια τίμια επιλογή ιδίως αν δε είσαι και πολύ hardcore στο θέμα της υποταγής. Πανέμορφη, με πολλά αξεσουάρ, ότι κάνει το γουστάρει και φαίνεται ότι περνάει καλά και το διασκεδάζει. Την προτείνω ανεπιφύλαχτα. Φυσικά όπως σε όλατα σέσσιον ο καθένας πρέπει να λέει και τα φετίχ του και τα όριά του ιδίως όταν δεν έχει γνωριστεί με την Αφέντρα...
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Την έχω δει και την έχω πάρει κάνει και σέξ αν της αρέσεις χημεία βγήκε μόνο στο σέξ σαν Αφέντρα τίποτα
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Πολύ σόφτ για αφέντρα μία φορά μόνο την είδα όταν ξεκινούσε δεν έχει καθόλου τσαγανό ούτε μπόρεσε να μου επιβληθεί μόνο αυταρχικό δεν κάναμε
Κάνει καλό κρεβάτι,αυταρχικό όχι,τουλάχιστον μαζί μου
 

xristopoulos_89

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2016
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
Σήμερα βρέθηκα με την Θεανώ. Να αναφέρω πρώτα ότι είναι πολύ όμορφη!!! Θυμίζει Scarlet Johanson!!! Εκπληκτικό κορμί με γυμνασμένα πόδια!!! Κάνει ακριβώς ότι συνεννοηθείς και όσο σκληρά θες!!! Ατού της το trampling!!!
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Την έχω δει και την έχω πάρει κάνει και σέξ αν της αρέσεις χημεία βγήκε μόνο στο σέξ σαν Αφέντρα τίποτα

Κατούρα και λίγο εσύ μην πάθεις και τίποτα :) Ξέρεις συνήθως αυτοί που γράφουν ότι έχουν γαμήσει διάφορες Αφέντρες είναι αυτοί που θα το ήθελαν αλλά δε τους έκατσε και τους έμεινε απωθημένο. Οχι ότι δεν έχει συμβεί Αφέντρα να κάνει σεξ με υποτακτικό αλλά γενικά η πείρα λέει ότι όπου ακούς πολλά κεράσια βάστα μικρό καλάθι....
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Κατούρα και λίγο εσύ μην πάθεις και τίποτα :) Ξέρεις συνήθως αυτοί που γράφουν ότι έχουν γαμήσει διάφορες Αφέντρες είναι αυτοί που θα το ήθελαν αλλά δε τους έκατσε και τους έμεινε απωθημένο. Οχι ότι δεν έχει συμβεί Αφέντρα να κάνει σεξ με υποτακτικό αλλά γενικά η πείρα λέει ότι όπου ακούς πολλά κεράσια βάστα μικρό καλάθι....
μαζί μου έκανε κανονικά σεξ όχι αυταρχικό μου μίλησε και για την δουλειά της και τα προσωπικά της και γράφε καλύτερα αυταρχικό δεν κάναμε που το κακο?
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
πως το καταφερες φιλε Raypay72 ?
Δεν το ζήτησα φίλε από μόνη της άσε που μου ήρθαν μηνύματα και από άλλους που το έκαναν κανονικά είναι μιλφάρα ωραία γκόμενα το κάνει κανονικότατα με προφυλακτικό μαζί μου
 

nikpapa23

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Για να ρωταω παει να πει δεν ξερω, αλλιως δεν υπηρχε λογος να ρωτησω
 

nikpapa23

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Με εξτρα χρεωση εγινε αυτο? Επισης πως παιχτηκε το σκηνικο,εκει που εκανε το προγραμμα απλα σου εβαλε καποτα και εγινε σεξ?
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Με εξτρα χρεωση εγινε αυτο? Επισης πως παιχτηκε το σκηνικο,εκει που εκανε το προγραμμα απλα σου εβαλε καποτα και εγινε σεξ?
όχι με το ποσό που είχαμε κανονίσει τι έξτρα χρέωση πας καλά?
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Για να ρωταω παει να πει δεν ξερω, αλλιως δεν υπηρχε λογος να ρωτησω

Εγώ θα σου συνιστούσα εάν θέλεις να κάνεις πραγματικα αυταρχικό session μαζί της να μη ρωτήσεις κάτι τέτοιο γιατί το πιθανότερο είναι να φας πόρτα. Άλλωστε το γράφει ξεκάθαρα στο site της. Απο εκεί και πέρα η επιλογή δική σου....
 

nikpapa23

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
αν κανω σεσιον μαζι της θα ειναι αυταρχικιο λαιτ δηλαδη με ποδολαγνεια και κανα τραμπλινγκ. απλα μου εκανε εντυπωση το οτι κανει και σεξ γιαυτο ρωτησα μηπως και παιξει τιποτα τετοιο τυχερο...
 

footstool21

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2012
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Φαίνεται εξαιρετική!! Αδέρφια ξέρετε έχει δικό της χώρο στην Αθήνα ή δουλεύει σε κάποιο από τα γνωστά dungeons;;
 

corab4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2017
Μηνύματα
576
Like
1.234
Πόντοι
206
Έχεις κάνει σεξ κάνεις άλλος μαζί της??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom