Νέα

Νηρηίδα Αφέντρα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vastazos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Καληπέρα τημ, έχουμε καμμία εμπειρία απο εδώ: ???
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
911
Like
827
Πόντοι
86
Δεν δείχνει φωτο μόνο πόδια
καμία που δεν βλέπεται θα είναι
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Καινουργιο φρουτο μου φαινεται
 

thrilos07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
36
Like
177
Πόντοι
290
Απο ανταλλαγή μηνυμάτων δείχνει ότι έχει εμπειρία, καθαριότητα και ότι την ενδιαφέρει καθαρά ο ρόλος της αφέντρας χωρίς να εμφανίσει τα επίμαχα σημεία του σώματός της. Η αγγελία είναι επαγγελματική € 100 + ξενοδοχείο για 2 ώρες. Σε περίπτωση που την επισκεφτώ θα ανεβάσω κριτική.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
705
Πόντοι
81
την επισκεφτηκε κανεις?
Απο ανταλλαγή μηνυμάτων δείχνει ότι έχει εμπειρία, καθαριότητα και ότι την ενδιαφέρει καθαρά ο ρόλος της αφέντρας χωρίς να εμφανίσει τα επίμαχα σημεία του σώματός της. Η αγγελία είναι επαγγελματική € 100 + ξενοδοχείο για 2 ώρες. Σε περίπτωση που την επισκεφτώ θα ανεβάσω κριτική.
Ε οχι και Αφεντρα η Νηρηιδα , μια γκομενα που κοiταει να κανει αρπαχτες απο κοροιδα ειναι . Εχει πολλές τετοιες το facebook. Πεταμένα λεφτά
 

nikpapa23

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Ε οχι και Αφεντρα η Νηρηιδα , μια γκομενα που κοiταει να κανει αρπαχτες απο κοροιδα ειναι . Εχει πολλές τετοιες το facebook. Πεταμένα λεφτά
Εχεις δοκιμασει μαζι της φιλε; απο εμφανιση πως ειναι;
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
705
Πόντοι
81
Δεν πηγαίνω με γκόμενες που βρήκαν ένα εύκολο τρόπο να τα παίρνουν απο άτομα που δεν έχουν εμπειρία στο χώρο.
Τόσο αυτή όσο και η Λαιδη Κανάκη, Ariadni Afentrara (οχι αυτή απο Θεσσαλονικη) και άλλες που έχει γεμίσει το facebook από δαύτες σου λένε οχι το ενα , οχι το αλλο αν έτσι καλύτερα να παω σε studio πιο καλά θα περάσω.
 

nikpapa23

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Δεν πηγαίνω με γκόμενες που βρήκαν ένα εύκολο τρόπο να τα παίρνουν απο άτομα που δεν έχουν εμπειρία στο χώρο.
Τόσο αυτή όσο και η Λαιδη Κανάκη, Ariadni Afentrara (οχι αυτή απο Θεσσαλονικη) και άλλες που έχει γεμίσει το facebook από δαύτες σου λένε οχι το ενα , οχι το αλλο αν έτσι καλύτερα να παω σε studio πιο καλά θα περάσω.
Καλα δεν εχεις αδικο. Μονο γλυψιμο στα ποδια αφηνει μεχρι τον αστραγαλο. Κοροιδια μου φαινεται. Ουτε καν να τελειωσεις στις πατουσες της λεει
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
705
Πόντοι
81
Καλα δεν εχεις αδικο. Μονο γλυψιμο στα ποδια αφηνει μεχρι τον αστραγαλο. Κοροιδια μου φαινεται. Ουτε καν να τελειωσεις στις πατουσες της λεει
Μεγάλη κοροϊδία αλλά βρίσκει θύματα απ ότι φαινεται
 

yannis_40

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
23
Like
43
Πόντοι
0
Πράγματι μετά από πρόσφατη συνάντηση θα συμφωνήσω με τις πιο πάνω παρατηρήσεις
- Εμφάνιση η κοπέλα της διπλανής πόρτας
- Συνεννόηση επικοινωνία εξαιρετική
- Κοινωνική συμπεριφορά άριστη
- BDSM εμπειρία μέτρια ... προς το όχι θετική !
 

nikpapa23

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Πράγματι μετά από πρόσφατη συνάντηση θα συμφωνήσω με τις πιο πάνω παρατηρήσεις
- Εμφάνιση η κοπέλα της διπλανής πόρτας
- Συνεννόηση επικοινωνία εξαιρετική
- Κοινωνική συμπεριφορά άριστη
- BDSM εμπειρία μέτρια ... προς το όχι θετική !
τι κανατε τυπε?
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
548
Like
952
Πόντοι
86
Θα γράψω και εγω την εμπειρία μου με τη Νηρηίδα.
Δε καταλαβαίνω μερικούς που εχουν απαιτήσεις για παραπάνω απο αυτά που προσφέρει καποια γυναίκα που προσφέρει τη συγκεκριμένη υπηρεσία. Η Νηρηίδα είναι ξεκάθαρη σε σχέση με αυτά που προσφέρει. Αν καποιoς θέλει κάτι παραπάνω πολυ απλα πάει αλλού και νιώθει οτι τα χρήματα του πιάνουν πιο πολυ τόπο. Γιατί φαντάζομαι αυτό ενδιαφέρει τους πάντες, η σχέση απόδοσης και τιμής. Όποιος θέλει για το ιδιο χρηματικό ποσό να βρει καποια να τη γαμησει, να του τον παίξει και δεν ξερω γω τι αλλο... υπάρχουν πολλές προσφορές.
Τη δική μου εμπειρία με τη συγκεκριμένη κυρία θα τη χαρακτήριζα θετική. Η Νηρηίδα αυτό που λεει οτι προσφέρει το κάνει καλά, δεν είναι ολα τα sessions footjob και strapon. Είναι πολυ ευγενική, σε κάνει να νιώθεις όμορφα, είναι πρόσχαρη πράγμα που βοηθάει να σπάσει ο πάγος στην αρχή, έχει φοβερά δάχτυλα και πατουσάκια και για όποιον δε θέλει υπηρεσίες studio κατα τη διάρκεια του session ειναι μια χαρά
 
Εγγρ.
12 Ιαν 2022
Μηνύματα
133
Like
735
Πόντοι
81
Θα γράψω και εγω την εμπειρία μου με τη Νηρηίδα.
Δε καταλαβαίνω μερικούς που εχουν απαιτήσεις για παραπάνω απο αυτά που προσφέρει καποια γυναίκα που προσφέρει τη συγκεκριμένη υπηρεσία. Η Νηρηίδα είναι ξεκάθαρη σε σχέση με αυτά που προσφέρει. Αν καποιoς θέλει κάτι παραπάνω πολυ απλα πάει αλλού και νιώθει οτι τα χρήματα του πιάνουν πιο πολυ τόπο. Γιατί φαντάζομαι αυτό ενδιαφέρει τους πάντες, η σχέση απόδοσης και τιμής. Όποιος θέλει για το ιδιο χρηματικό ποσό να βρει καποια να τη γαμησει, να του τον παίξει και δεν ξερω γω τι αλλο... υπάρχουν πολλές προσφορές.
Τη δική μου εμπειρία με τη συγκεκριμένη κυρία θα τη χαρακτήριζα θετική. Η Νηρηίδα αυτό που λεει οτι προσφέρει το κάνει καλά, δεν είναι ολα τα sessions footjob και strapon. Είναι πολυ ευγενική, σε κάνει να νιώθεις όμορφα, είναι πρόσχαρη πράγμα που βοηθάει να σπάσει ο πάγος στην αρχή, έχει φοβερά δάχτυλα και πατουσάκια και για όποιον δε θέλει υπηρεσίες studio κατα τη διάρκεια του session ειναι μια χαρά
Και πως τη βρίσκουμε συναγωνιστή...?
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
148
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
2.411
Συμφωνοι οτι καθε κοπελα επιλεγει τι και πως το θελει ή τι προσφερει , το χρηματικο το αφηνω τελειως στηνακρη ειτε ζηταει 20ε ειτε 500ε , πιστευω οτι ειναι πολυ ακραιο να βρεθεις με καποια κοπελα και να μην σε αγγιζει η να σε ακουμπαει πουθενα λες και εισαι λεπρος και το ιδιο προς αυτην να ακουμπας μονο τις πατουσες της και να προσπαθεις να μην την αγγιηεις ουτε στην γαμπα καταλαθος, αγγιζει λιγο τα ορια της νευρωσης και πολυ δυσκολα θα περασει καλα με τοσους περιορισμους
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Μία ακόμα "ντομίνα" του facebook, με ό,τι αυτό συνεπάγεται:

- Ζητάει λεφτά για φορεμένα παπούτσια, κιλοτάκια κλπ κλπ, οκ αυτό
- Ζητάει λεφτά να στείλει βιντεάκια της, οκ κι αυτό
- Ζητάει λεφτά για να ψωνίσει αυτά που της αρέσουν, χωρίς αντάλλαγμα
- Ζητάει λεφτά - προκαταβολικά - για μελλοντικά events doms - subs, χωρίς να προσδιορίζει πότε θα γίνουν, αν θα γίνουν και αν τα χρήματα θα επιστραφούν στους δικαιούχους
- Ζητάει οδηγούς να την πάνε και να την φέρουν, (δεν ξέρω αν το drive θα γαμήσει κιόλας, αλλά αμιβάλλω)

Η κοπέλα δεν κρύβεται, αυτό που λέει το γράφει και μάλιστα ξεκάθαρα. Δεν την ξέρω ούτε και πρόκειται να την γνωρίσω αλλά και δεν την μέμφομαι. Αυτή την δουλειά της κάνει και τους χορηγούς της τους έχει και αφού τους βρίσκει κάλα κάνει και τους τα παίρνει. Η απορία μου είναι πως μπορεί ορισμένοι να ικανοποιούνται απλώς χρηματοδοτώντας κάποια χωρίς να παίρνουν τίποτα πίσω. Πως γίνεται ρε παιδιά??
 
  • Like
Αντιδράσεις: digi01

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
705
Πόντοι
81
Η κοπέλα δεν κρύβεται, αυτό που λέει το γράφει και μάλιστα ξεκάθαρα. Δεν την ξέρω ούτε και πρόκειται να την γνωρίσω αλλά και δεν την μέμφομαι. Αυτή την δουλειά της κάνει και τους χορηγούς της τους έχει και αφού τους βρίσκει κάλα κάνει και τους τα παίρνει. Η απορία μου είναι πως μπορεί ορισμένοι να ικανοποιούνται απλώς χρηματοδοτώντας κάποια χωρίς να παίρνουν τίποτα πίσω. Πως γίνεται ρε παιδιά??
Ενα ρητό λεει << Πριν τα social media μονο οι δικοι σου ανθρωποι ηξεραν ότι εισαι μαλακας τωρα το ξέρουν ολοι>>
Η αλήθεια ειναι ότι τα social δημιουργησαν αυτο το ειδος μαλάκα που πληρωνει και δεν παιρνει τιποτα πισω
Βεβαια έχω την εντυπωση ότι στην Ελλάδα δεν υπαρχουν τοσοι πολλοι και όσες δηλωνουν Findom απλά αντιγράφουν αυτά που βλεπουν απο το εξωτερικό αλλά στην τσεπη βάζουν από τιποτα έως ελάχιστα
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Ενα ρητό λεει << Πριν τα social media μονο οι δικοι σου ανθρωποι ηξεραν ότι εισαι μαλακας τωρα το ξέρουν ολοι>>
Η αλήθεια ειναι ότι τα social δημιουργησαν αυτο το ειδος μαλάκα που πληρωνει και δεν παιρνει τιποτα πισω
Βεβαια έχω την εντυπωση ότι στην Ελλάδα δεν υπαρχουν τοσοι πολλοι και όσες δηλωνουν Findom απλά αντιγράφουν αυτά που βλεπουν απο το εξωτερικό αλλά στην τσεπη βάζουν από τιποτα έως ελάχιστα
Φίλε μου αν δεις πόσα ξελιγουριασμένα σχόλια υπάρχουν κάτω από κάθε ανάρτηση της, θα καταλάβεις ότι υπάρχουν πολλοί πρόθυμοι. Εντάξει βίτσια είναι αυτά, αλλά να στείλεις χρήματα για να πάρει κάποια άγνωστη γόβες χωρίς να την έχεις δει και κάτα πάσα πιθανότητα χωρίς να την δεις και στο μέλλον, με ξεπερνάει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom