Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Αν μετράνε και οι πίπες, βάλτε στα δικά μου στατιστικά (+ 2) στο DatingClub και (+1) Zoo  :cheesy:

Συνάδελφε RavenM μου θύμισες την ΦΟΒΕΡΗ κατάθεση του μουνάκια Bill Clinton... "δεν θεωρώ τις πίπες σεξ" ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ !!!
 

Επισκέπτης
Συνάδελφε RavenM μου θύμισες την ΦΟΒΕΡΗ κατάθεση του μουνάκια Bill Clinton... "δεν θεωρώ τις πίπες σεξ" ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ !!!

Φίλε Duracell, για εμένα μια γκομενα για να μπει στη στατιστικη πρέπει να γινει όχι μόνο penetration αλλά και χύσιμο. Είναι κάτι σαν την ΠΩΛΗΣΗ, δηλαδή. Ολοκληρώνεται ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ τα χρήματα του πελάτη μπούνε στο λογαριασμό... :cheesy: :grin: :sunglasses:
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Φίλε Duracell, για εμένα μια γκομενα για να μπει στη στατιστικη πρέπει να γινει όχι μόνο penetration αλλά και χύσιμο. Είναι κάτι σαν την ΠΩΛΗΣΗ, δηλαδή. Ολοκληρώνεται ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ τα χρήματα του πελάτη μπούνε στο λογαριασμό... :cheesy: :grin: :sunglasses:

στο καταπίολα - bank..... χεχεχεε ;)
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Είναι σοβαρό ζήτημα τελικά αν πιάνονται και οι πίπες στις γκόμενες με τις οποίες έχεις πάει.

Οι δικές μου στατιστικές, αν προσθέσω και τις πίπες, δίνουν εντελώς διαφορετικά μεγέθη.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Φίλε Duracell, για εμένα μια γκομενα για να μπει στη στατιστικη πρέπει να γινει όχι μόνο penetration αλλά και χύσιμο. Είναι κάτι σαν την ΠΩΛΗΣΗ, δηλαδή. Ολοκληρώνεται ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ τα χρήματα του πελάτη μπούνε στο λογαριασμό... :cheesy: :grin: :sunglasses:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα Συνάδελφε...
Είναι όπως λέμε για τις επιταγές... "πληρωτέα επί τι εμφανίση" εσύ λες για τις γκόμενες... "μετρητέα επί την χύση" !!! χαχαχαχα
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Είναι σοβαρό ζήτημα τελικά αν πιάνονται και οι πίπες στις γκόμενες με τις οποίες έχεις πάει.

Οι δικές μου στατιστικές, αν προσθέσω και τις πίπες, δίνουν εντελώς διαφορετικά μεγέθη.

Νομίζω ότι τα φασώματα ή οι πίπες πρέπει να μετράνε σαν 0,5... χαχαχα
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Από όλες αυτες που γάμησα απο τα σάιτ, κατά την δική τους εκδοχή, ήμουν ή ο δεύτερος ή ο πρώτος! Τόσο καλά! Μήν τις κακοχαρακτηρίσουμε κόλας! Για τετοιες καριόλες μιλάμε...δέν είχαν καν την ειλικρίνια (εκτος ελαχίστων εξαιρέσεων) να πούν την αληθεια...

Εμένα πάλι μου λένε συνήθως "είσαι ο... τρίτος" !!!
Οπότε κι εγώ τους απαντάω... "εννοείς ο τρίτος... ΣΗΜΕΡΑ" ???
ΟΥΣΤ ΜΩΡΗ ΠΑΡΘΕΝΟΠΙΠΕΣ-ΨΩΛΑΡΠΑΧΤΡΕΣ ΟΛΕΣ...
 

vivident

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ο καθένας πίσω από μια οθόνη μπορεί να γράφει ότι θέλει...
Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΓΓΥΗΣΗ ειναι η live cam... μιληστε στο MSN λοιπόν και θα είστε κ οι δύο σίγουροι...

μπα...να βρεθουμε για καφε λεει στην αρχη και βλεπουμε,...,.
φοβαμαι καμερες,κρυφοgay αντρα κτλ παντως και γι'αυτο το σκεφτομαι....
 

Επισκέπτης
Από το DATINGCLUB είχα τις χειρότερες εντυπώσεις και πριν το 2000. Γαμάτες γκόμενες είχα γνωρίσει από το COSMOPOLITAN αλλά έφαγα μόνο μία μέτρια. Οι υπόλοιπες με έκλασαν με τρόπο που δεν μου έχει συμβεί ποτέ με γκόμενες που είχαμε ανταλλάξει τηλέφωνα στο άσχετο σε μη-ιντερνετικές γνωριμίες.

ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕΣΩ ΝΕΤ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΣΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΥΠΟΛΗΨΗ, ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΤΙ ΣΑΝ "Β' ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΓΚΟΜΕΝΟ". ΕΝΩ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΚΑΜΑΚΩΣΕΙΣ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΥ ΜΕΤΡΑΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.
 

ANAL_yze THIS

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Τα δικα μου στατιστικά είναι:

DatingClub: Από το 2000 μεχρι πού απαξιώθηκε πανω από 30 (μιλάω για σεξ, έστω και μία φορά). Με 2-3 μάλιστα υπηρχε και ''μακροχρόνια'' σχεση. Ποσοστα: 20% εξαιρετικές. 40% μέτριες. 20% κάτω του μετρίου αλλα γαμήσιμες υπό προυποθέσεις. 20% απαραδεκτες.

Zoo: Σε μιά 2ετιά περίπου, 12. Με πολυ φιλτραρισμα και αρκετη εμπειρία, μονο αρκετα έως πολύ καλές.

Others: Δεν έχει τυχει τιποτα.

ΥΓ. Τα παραπάνω νούμερα επιτεύχθηκαν:

1. όντας παντρεμένος (αν ημουν ελεύθερος, με την πληθόρα της προσφοράς τα παραπανω νούμερα θα ήταν επί 10) 2. αφιερώνοντας όχι πανω απο 1.30 ώρες κατα μεσο όρο (σ/κ δεν μπαινω, πχ) 3. Με ''εξυπνο ψάξιμο'', μηχανες αναζητησης, κπλ 4. Διαθετοντας μονο πρωινές-απογευματινές ώρες. Και αυτες περιορισμένες. Βραδυ, βγηκα μονο με 2-3, και αυτο 1 φορά το χρονο. 5. Χωρίς έξοδα. Κανά ποτο, βεβαια και τα χοτέλς. Σε 2-3 πού ηράσθην, έστειλα ενίοτε και κανα ανθος (με εταιρικο τιμολόγιο, σαφως :cheesy:).

Και το τελευταίο. Για μας τους παντρεμενους, hobby fuckers, το ιντερνετ ειναι ο ποίο γρήγορος τροπος να γαμησεις. Επαναλαβμάνω ότι αν ημουν ελέυθερος, 90% των προς γαμησι θηλικών θα το έβρισκα από παρέες, επαγγελματικές γνωριμίες ή ακόμα και καμάκι σε μπάρ, εκδηλώσεις, κπλ όπως και ο υπόλοιπος (ελέυθερος) κόσμος.
Μια ερώτηση για να βελτιώσω τη τεχνική μου...Τους λές ότι είσαι παντρεμένος ή το κρύβεις;
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Μια ερώτηση για να βελτιώσω τη τεχνική μου...Τους λές ότι είσαι παντρεμένος ή το κρύβεις;

Εγώ, και την εποχή που δεν ήμουν παντρεμένος, και πάλι τους έλεγα πώς ήμουν, μόνο και μόνο για να ξέρουν ότι για ένα γαμήσι τις είχα και όχι για έρωτες και σχέσεις. Αυτό να κάνεις και 'σύ.
 

Επισκέπτης
Εγώ, και την εποχή που δεν ήμουν παντρεμένος, και πάλι τους έλεγα πώς ήμουν, μόνο και μόνο για να ξέρουν ότι για ένα γαμήσι τις είχα και όχι για έρωτες και σχέσεις. Αυτό να κάνεις και 'σύ.

Φίλε δεν θέλω να αμφισβητήσω τα νούμερα που αναφέρεις. Ωστόσο επειδή είναι υψηλά νούμερα, θα πρέπει να διευκρινήσεις κι άλλα για σένα. Αν είχες αυτά τα αποτελέσματα μέσω των sites , τότε θα πρέπει όταν πας Σάββατο βράδυ σε ένα σκυλάδικο/bar/club/lounge κτλ κτλ. να μαζεύεις τουλάχιστον 2-3 τηλέφωνα και γενικά όπου κυκλοφορούσες όταν ήσουν ελεύθερος να έβγαζες τουλάχιστον 2-3 γκόμενες την εβδομάδα. Κάτι που δεν ισχύει για όλους μας. Γιατί από εμάς τους υπόλοιπους, τους συνηθισμένους, τέτοια αποτελέσματα δεν υπήρχαν από τα ρεζιλό-sites.
 

ANAL_yze THIS

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ, και την εποχή που δεν ήμουν παντρεμένος, και πάλι τους έλεγα πώς ήμουν, μόνο και μόνο για να ξέρουν ότι για ένα γαμήσι τις είχα και όχι για έρωτες και σχέσεις. Αυτό να κάνεις και 'σύ.
OK Ευχαριστώ...
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Φίλε δεν θέλω να αμφισβητήσω τα νούμερα που αναφέρεις. Ωστόσο επειδή είναι υψηλά νούμερα, θα πρέπει να διευκρινήσεις κι άλλα για σένα. Αν είχες αυτά τα αποτελέσματα μέσω των sites , τότε θα πρέπει όταν πας Σάββατο βράδυ σε ένα σκυλάδικο/bar/club/lounge κτλ κτλ. να μαζεύεις τουλάχιστον 2-3 τηλέφωνα και γενικά όπου κυκλοφορούσες όταν ήσουν ελεύθερος να έβγαζες τουλάχιστον 2-3 γκόμενες την εβδομάδα. Κάτι που δεν ισχύει για όλους μας. Γιατί από εμάς τους υπόλοιπους, τους συνηθισμένους, τέτοια αποτελέσματα δεν υπήρχαν από τα ρεζιλό-sites.

Ενδεχομένως με μπερδεύεις με άλλο χρήστη. Για τσέκαρε λίγο.
 

arximidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές ακόμα υπάρχουν άτομα που προσπαθούν με  το κυνηγητό να βγάλουν γκόμενα να γαμήσουν από internet?? :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom