Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Να δεις που λιγο πριν ερθει Αθηνα θα σου ζητησει να της στειλεις χρηματα για αν ερθει και καλα με αεροπλανο κλπ κλπ.Ξυπνα μεγαλε !!!
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
δωσε κανενα φραγκο μονο αν την τσιμπουκωσεις και ειναι καλη,βοηθαμε και εμεις την οικονομικη κατασταση της κοπελλας!!!
 

kiout

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Το ότι φωτογραφήθηκε από πίσω,  μην το βλέπεις έτσι...
μη σκέφτεσαι εγωιστικά.. ότι ντε και καλά τη φωτογράφισε άλλΟΣ!!!

Όπως και να έγινε, διαφήμιση του προϊόντος ήταν. Και καλή μάλιστα!

Μέσα από το μπλουτζήν, όπως διαγραφόταν έπαιρνε από 9,5 ως 10!

Για αυτό θα ξαναμιλήσω αν υπάρξει αποκάλυψή του.

Τώρα για το κοστούμι... ΔΕ ΝΟΜΊΖΩ ΝΑ ΚΌΒΕΤΑΙ ΚΟΣΤΟΎΜΙ ΑΠΌ ΑΠΌΣΤΑΣΗ :-)

 

kiout

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Κι ακόμα, η φωτογραφία τραβήχτηκε με w 800 ericson, στις 29/6/06
Κοντά κοντά δηλαδή. Αλλά το w800 , τύπου palmop  ή symbian δεν είναι; Δηλαδή με ατζέντες κι άλλα σπουδαία... και με φωτογραφική μηχανή 2 μβ...  ακριβή συσκευή δηλαδή.

Δίνεται αυτή η συσκευή με φτηνό (φοιτητικό) πρόγραμμα;

Πολλά λοιπόν δεδομένα... με λίγα ακόμα στρώνει η πλάκα!

Ανάλογα με το προϊόν και τη δουλειά που κάνει, ανάλογα πληρώνεται!
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
9
Πόντοι
6
Κοιτα δεν εχεις παντως τιποτα να χασεις αν το τραβηξεις λιγο το παραμυθι.Εξ'αλλου κανεις δεν μπορει να σου παρει φραγκα με το ζορι.Τι σε χαλαει λοιπον? Συνεχισε λοιπον μεχρι να αποκαλυφθει η αληθεια και βλεποντας και κανοντας.Αν βεβαια πιστευεις οτι δεν αξιζει να ασχολεισαι αλλο,κανεις δεν προκειται να σε κατηγορησει, αλλα καν'το μωρε for the love of the game.
Σου ευχομαι ολοψυχα να μην ειναι μουφα η υποθεση και να το τσιμπησεις το φιλετακι.
 

johnkayliaris

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
φιλε προσεχε,γιατι μπορει να ειναι κανενα μπαζο με ψεφτηκες φωτο.
 

kiout

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί να είναι μπάζο ένα 19,5χρονο;

Ότι και να είναι  με 19,5 χρόνια  σβήνει όλα τα μείον!

Ότι και να πιάσεις τρυφερό μαρούλι θα είναι :-)

ούτε στα καλλιστεία θα τη στείλεις, ούτε τον κύκλο θα τετραγωνίσεις.

μάλλον έχεις καιρό να  χαϊδέψεις 19χρονο.
 

aquaplus1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε ένα γνωμικό στο στρατό έλεγε " Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ' δεν εχεις να χάσεις τίποτα. Δες το και σαν μια εμπειρία ακόμη στο ενεργητικό σου.
 

Επισκέπτης
Κάτι μου λέει ότι δεν θα βρεθείτε ποτέ και θα εξαφανιστεί όπως ακριβώς εμφανίστηκε... ξαφνικά!!!

Πες μου αν έπεσα μέσα ή έξω. Πάντως από αυτά που γράφεις, μυστήρια την κόβω την όλη κατάσταση...
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Έχω δει κάτι 18-19 που είναι χειρότερα από την συχγωρεμένη τη γιαγιά μου.
 

kiout

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
με λίγα λόγια, σε κανέναν σας δεν έτυχε παρόμοια φάση μέσα από αυτά τα sites γνωριμιών ή αποφεύγουν όσοι τους έτυχε...

πάντα υπάρχουν κάποιες - ελάχιστες- πιτσιρίκες που για ψυχολογικούς λόγους γουστάρουν μεγάλους

και πάντα υπάρχουν πολλές πιτσιρίκες που για οικονομικούς λόγους ψάχνουν και κανένα μεγάλο :-)

αχ τι  κάνει το fresh meat!!!

 

kiout

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
μπορεί να είναι αυτό φάλαινα από κουρίλες;
 

Συνημμένα

  • kouriles.jpg
    kouriles.jpg
    12,6 KB · Εμφανίσεις: 37

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
φιλε kiout εμπειρος εισαι, πανεξυπνος επισης, σιγουρα καλλιεργημενος και σιγουρα ουδολως στερημενος. Μιας και η ταπεινη μου αποψη ειναι οτι απο τετοιες θολες ιντερνετοκαταστασεις δεν βγαινεις ποτε κερδισμενος, συν το γεγονος οτι απ' ολα τα μερη του σωματος του το τρυφερουδι επελεξε να σου στειλει το επισης τρυφερο κωλαρακι του, το συμπερασμα μου ειναι: ΜΑΚΡΙΑ! στην καλυτερη περιπτωση ειναι επαγγελματιας, στη χειροτερη κανενα αγορακι που σε δουλευει...(Να μαντεψω οτι το επομενο βημα της θα ειναι να σου ζητησει μια τηλεκαρτα;)
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Αν παρ' ολα αυτα θελεις να συνεχισεις μεχρι τελους την πορεια προς το αγνωστο (με οτι αυτο συνεπαγεται), γνωρισε την πρωτα προσωπικα και μετα οι οικονομικες παροχες...γιατι οπως ελεγε και μια παλια πουτανα..."πρωτα στην παλαμιδα (παλαμη), και μετα στην κωλοτρυπιδα"!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Σου συνιστώ να το κόψεις μαχαίρι και να μην ασχοληθείς περαιτέρω.

Στο κάτω-κάτω, τόσο εντός, όσο και εκτός Ίντερνετ, υπάρχουν πολλά 19χρονια βλαστάρια, που θεωρούν εμπειρία και προνόμιο να τις γαμάει ένας έμπειρος, γοητευτικός άντρας και μάλιστα χωρίς να τους παρέχει κανενός είδους sponsorship. ʼντε, κανένα γεύμα σε κάποιο μισοκυριλέ εστιατοριάκι, ή, κάνα ρουχαλάκι στη γιορτή, ή στα γενέθλιά της το πολύ. :sunglasses:
 

Επισκέπτης
επειδη δν εχεις δει το προσωπο της...ενα θα προτεινω...τραβα εξω απο κανενα λυκειο κ πεσε την σε κανενα γκομενακι απο κει...ξερεις ποσα 18-19 χρονα ψαχνονται....και ασε το ιντερνετ κ τις μαλακιες που κρυβει...
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Ελπίζω να έχει άδικο ο φίλος stunt, αλλά κάτι μου μυρίζει ύποπτα και μένα....πάντως, αν προσέχεις να μην σου φάει λεφτά, δεν έχεις τίποτα να χάσεις, πρόσεχε μόνο μην εκτεθείς, το λέω αυτο βέβαια χωρίς να γνωρίζω την οικογενειακή σου κατάσταση, αν είσαι free τοτε no problem, αλλοιώς πρόσεχε μην μάθει τα προσωπικά σου, γιατί τότε δεν ξέρεις τι μπορεί να πάιξει από θέμα εκβιασμού κτλ.
Τόσα ακούμε κάθε μέρα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom