Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.912
Κριτικές
3
Like
10.406
Πόντοι
3.936
Δοκίμασα χθες βράδυ με την Βασια sexting. Στο sexting παρα πολύ δυνατή, όχι σαν καποιες που είχα κάνει συνδρομή στο onlyfans, το κοστολογούσαν 40€ και απανταγαν λες και μιλαω με το chat gpt, ας μην πω ονόματα καλύτερα. Θα ξαναπάρω με τη βασια
Και τι κατάλαβες ρε τυπε με το sexting?
 

good_boy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ τυπε από εκεί που λες έβγαλα ίσα με 40 γκομεναρες, ελεύθερες,παντρεμένες από όλα.Ελληνιδες με καμπύλες και βυζοκωλαρες.Εκανα πως και πως να ξεμπλεξω από αυτές.
Συγνώμη στο Blindchat? Δεν αμφισβητώ τιποτα φίλε μου, αλλά από αρκετές επικοινωνίες με πολλές που μιλάγαμε κλπ και γουσταραν υποτίθεται, όταν ήταν να κανονίσουμε σταματούσαν την επικοινωνία.Επίσης δυο περίεργα πραγματα που ειπώθηκαν παλι νομίζω : στην αρχή της συνδρομής αμέσως καλές γνωρίμίες ( που εξαφανίζονται μετά) . Παρόμοιος τρόπος επικοινωνίας με πολλές.
Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι , υπάρχει από πίσω ομάδα υπαλλήλων του chat για να κάνει ψευτικές συνομηλίες.Αν ισχύει τραγικό για προστασία δεδομένων κλπ και φυσικά κομπίνα.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
7
Like
2.836
Πόντοι
736
Συγνώμη στο Blindchat? Δεν αμφισβητώ τιποτα φίλε μου, αλλά από αρκετές επικοινωνίες με πολλές που μιλάγαμε κλπ και γουσταραν υποτίθεται, όταν ήταν να κανονίσουμε σταματούσαν την επικοινωνία.Επίσης δυο περίεργα πραγματα που ειπώθηκαν παλι νομίζω : στην αρχή της συνδρομής αμέσως καλές γνωρίμίες ( που εξαφανίζονται μετά) . Παρόμοιος τρόπος επικοινωνίας με πολλές.
Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι , υπάρχει από πίσω ομάδα υπαλλήλων του chat για να κάνει ψευτικές συνομηλίες.Αν ισχύει τραγικό για προστασία δεδομένων κλπ και φυσικά κομπίνα.
Αυτά ισχύουν κυρίως στο Lunona.
Στο blindchat πριν κανένα χρόνο που ασχολήθηκα λίγο είχε κανονικό κόσμο αλλά πολύ πιτσιρικάδα, ψευτιά και κοροϊδία.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.912
Κριτικές
3
Like
10.406
Πόντοι
3.936
Συγνώμη στο Blindchat? Δεν αμφισβητώ τιποτα φίλε μου, αλλά από αρκετές επικοινωνίες με πολλές που μιλάγαμε κλπ και γουσταραν υποτίθεται, όταν ήταν να κανονίσουμε σταματούσαν την επικοινωνία.Επίσης δυο περίεργα πραγματα που ειπώθηκαν παλι νομίζω : στην αρχή της συνδρομής αμέσως καλές γνωρίμίες ( που εξαφανίζονται μετά) . Παρόμοιος τρόπος επικοινωνίας με πολλές.
Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι , υπάρχει από πίσω ομάδα υπαλλήλων του chat για να κάνει ψευτικές συνομηλίες.Αν ισχύει τραγικό για προστασία δεδομένων κλπ και φυσικά κομπίνα.
Δεν θέλω να πιστεύω ότι υπάρχει από πίσω ομάδα. Σίγουρα όμως υπάρχουν τα ίδια κ τα ίδια άτομα με αλλά ονόματα και προφίλ. Ο τρόπος γραφής είναι ο ίδιος και ίδια συνομιλία Έχω βγάλει και εγώ αρκετά καλά κομμάτια από εκεί μέσα Αθήνα κ Θεσσαλονίκη. Χρόνο κ υπομονή θέλει
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
35
Like
4.900
Πόντοι
5.595
Το blindchat ήταν καλή φάση.
Φυσικά έχει αρκετα ψευτικα προφιλ με ανδρες που το παιζουν γυναικες και χρησιμοποιουν φωτο γυναικων, αλλα αυτοι καρφωνονται ευκολα. Εχει και γυναικες που θελουν κατι σοβαρο, αλλες σεξτινγκ, αλλες κουβεντα και βλεπουμε. Εγω ειχα μπει κατα καιρους και βγηκα με πολλες κανονικο ραντεβου. Με καποιες εμεινε στο πρωτο ραντεβου, με αλλες προχωρησε σε σεξ, με μια και σε σχεση. Ακόμα και όσες ήθελαν σεξ, σε πολλές περιπτώσεις δεν έπρεπε να φανείς ότι το θέλεις, αλλά ότι ενδιαφέρεσαι για κάτι περισσότερο. Επίσης, με κάποιες αλλες που δεν γνωρισα, μιλησα πολλες φορες με viber(απορρητος αριθμος βεβαια), και μερικες ηταν παντρεμενες που ηδη ειχαν βγει με καποιον απο το τσατ κλπ. ενω θεωρουσαν οτι ο συζυγος δεν ενδιαφερεται για τιποτα.
Το blindchat είναι δωρεάν ή με συνδρομή; Αξίζει;
 

good_boy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Άπειρες φάρσες, κοροϊδία, ψευτιές.
1/20 να είναι πραγματικότητα και αν...

Το blindchat είναι δωρεάν ή με συνδρομή; Αξίζει;
Εχει συνδρομη 29 το μήνα.Αν δεν φάω κάτι όντως δεν μπορώ να πω αν αξίζει.Ολες οι περιπτώσεις εξαφανίζονται.Δεν ΄λέω για καμία 55αρα που δεν βλέπεται,λέω για νορμάλ εως μέτριες περιπτώσεις.Επίσης δεν έχω καταλάβει αν οι γυναικες πληρώνουν συνδρομή.Μάλλον όχι.Εχει ένα περίεργο συστημα που μπαινεις τελείως ανώνυμα και δωρεάν στην αρχή ως guest.Aλλά αν θες να κάνεις προφίλ και να έχεις "φιλους" που να κάνεις τσατ πρεπει να πληρώνεις συνδρομή...οπότε αν μπει μία χωρίς να είναι γραμμένη και δεν ανταλλαξεις κινητο η κάτι στην πρώτη συνομιλία την έχασες γιατι δεν την ξαναβρίσκεις.Περίεργο ειναι πάντως που πολλές γυναίκες έχουν προφίλ και μιλάνε ενώ είμαι σίγουρος οτι σιγά μην πλήρωσε καμία απο αυτές συνδρομή......
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.912
Κριτικές
3
Like
10.406
Πόντοι
3.936
Εχει συνδρομη 29 το μήνα.Αν δεν φάω κάτι όντως δεν μπορώ να πω αν αξίζει.Ολες οι περιπτώσεις εξαφανίζονται.Δεν ΄λέω για καμία 55αρα που δεν βλέπεται,λέω για νορμάλ εως μέτριες περιπτώσεις.Επίσης δεν έχω καταλάβει αν οι γυναικες πληρώνουν συνδρομή.Μάλλον όχι.Εχει ένα περίεργο συστημα που μπαινεις τελείως ανώνυμα και δωρεάν στην αρχή ως guest.Aλλά αν θες να κάνεις προφίλ και να έχεις "φιλους" που να κάνεις τσατ πρεπει να πληρώνεις συνδρομή...οπότε αν μπει μία χωρίς να είναι γραμμένη και δεν ανταλλαξεις κινητο η κάτι στην πρώτη συνομιλία την έχασες γιατι δεν την ξαναβρίσκεις.Περίεργο ειναι πάντως που πολλές γυναίκες έχουν προφίλ και μιλάνε ενώ είμαι σίγουρος οτι σιγά μην πλήρωσε καμία απο αυτές συνδρομή......
Oι γυναικες δεν πληρωνουν για αυτο και δεν θεωρειται ουτε σοβαρο ουτε αξιοπιστο. Η καθε σαβουρα με ψυχολογικα, ανηλικα και παιδακια που καβλαντιζουν, πουστρακια φουλ.
 

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
Γνωρίζει κάποιος κάτι για την συγκεκριμένη ; 130 2 πιστολιές με πρωκτικό δήλωσε
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
650
Κριτικές
1
Like
1.615
Πόντοι
206
Γνωρίζει κάποιος κάτι για την συγκεκριμένη ; 130 2 πιστολιές με πρωκτικό δήλωσε
Πολύ φρέσκο προφίλ για να είναι αληθινό
 

vladimir1980

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2014
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
121
Πόντοι
0
Με αυτή την Nikol_21nymph στο Instagram ξέρει κανείς τι παίζει;; Έχει πάει κανείς μαζί της; Πολύ διαφήμιση, διαφημίζει και ένα vip_eros club
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.320
Πόντοι
12.525
Με το σάιτ tamilfakia τι παίζει ξέρει κανείς?
Υπάρχουν αληθινά προφίλ που μπορείς να μιλήσεις?... γιατί όπως καταλαβαίνω σου στέλνουν δήθεν μήνυμα κάποια ψεύτικα προφίλ και μετά από κάποια μηνύματα που ανταλλάσσεις δωρεάν μετά σου λέει να πληρώσεις
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.598
Like
2.624
Πόντοι
456
Πλήρωσε φίλος μου 23ευρω τιντερ για Γκόλντεν και έκανε λαϊκ σχεδόν σε όλες.
Μέσα σε ένα μήνα δεν έκανε ούτε γνωριμία..του στείλανε μόνο δύο τραβελια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom