Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μπορεί να είναι αυτό φάλαινα από κουρίλες;

Όχι,αλλά είναι απίθανο να είναι και κοριτσάκι που ψάχνει απο το διαδίκτυο να βρει χρηματοδότη μεγάλο άντρα.Όσο για τη φωτογραφία,υπάρχουν δεκάδες σελίδες που μπορείς να βρεις ότι φωτογραφία θέλεις,και με ημερομηνία ότι θες.
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Στο κάτω-κάτω, τόσο εντός, όσο και εκτός Ίντερνετ, υπάρχουν πολλά 19χρονια βλαστάρια, που θεωρούν εμπειρία και προνόμιο να τις γαμάει ένας έμπειρος, γοητευτικός άντρας και μάλιστα χωρίς να τους παρέχει κανενός είδους sponsorship. ʼντε, κανένα γεύμα σε κάποιο μισοκυριλέ εστιατοριάκι, ή, κάνα ρουχαλάκι στη γιορτή, ή στα γενέθλιά της το πολύ. :sunglasses:
όπως τα λές σύντροφε! ίδια ηλικία έχουμε, εδώ και 8 μήνες βγαίνω με ένα 21χρονο. δεν ξέρω τι ακριβώς σκέφτηκε και τι την έκανε να είναι μαζί μου αλλά μια μέρα που την ρώτησα "έχουμε πολλά χρόνια διαφορά τι σε έκανε να είσαι μαζί μου" η απάντησή της με έστειλε "να τα φτιάξω με εναν της ηλικίας μου να λέμε τι? για το fame story και τον Περικλή?"!
δεν έχει και άδικο. η γυναίκα θέλει την παραμύθα της όσο χρονών και να είναι.
Ίσως ακούγομαι γκρινιάρης παππούς και απόλυτος αλλά την νέα γενιά δεν την έχω ικανή να φλερτάρει. δεν "παίζουν".
ασχολούνται με μαλακίες.
άσε το ιντερνετ και βγες μια βόλτα στου Ψυρρή
 

Επισκέπτης
Αν εννοούσε τον Περικλή τον αρχαίο,θα ήταν ευτυχές να συζητούσαν γι'αυτόν.Αλλά μάλλον για τον Ρουβά θα μίλαγαν.
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
επειδη δν εχεις δει το προσωπο της...ενα θα προτεινω...τραβα εξω απο κανενα λυκειο κ πεσε την σε κανενα γκομενακι απο κει...ξερεις ποσα 18-19 χρονα ψαχνονται....και ασε το ιντερνετ κ τις μαλακιες που κρυβει...

Πιο εύκολοι στόχοι είναι σπουδάστριες σε ΙΕΚ και ΚΕΚ. Εκεί να την στήσει απ' έξω.
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
οπου και να παει ο φιλος γυναικες παιζουν
Λιγη φαντασια και τσαμπουκας κι ολα γινονται
Τωρα οσο αφορα το μωρο απ το chat, το παιχνιδι απο μονο του εχει πλακα. Αρκει να μην εχεις διαρροη χρηματων χωρις να χεις τσιμπισει απ τον μεζε...
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.030
Like
4.371
Πόντοι
1.706
είμαι υπερ του διαδικτιακού κοννε....αλλά για μεγάλες ηλικίες....για κάτω των 28-27 πιστευώ και εγώ ότι δνε παίζει τίποτα....η πλειοψηφία των γυναικών είναι γύρω στα 40.....τους δίνει πιστεύουν πως έχουν καλύτερες ελπίδες να βρουν κάτι το ρομαντικό .....δεν ξέρω αν συμφωνείται όσοι τα έχουν ψάξει λίγο αυτά πιστεύω θα ταυτίζονται μαζί μου
 

Gnosis

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
είμαι υπερ του διαδικτιακού κοννε....αλλά για μεγάλες ηλικίες....για κάτω των 28-27 πιστευώ και εγώ ότι δνε παίζει τίποτα....η πλειοψηφία των γυναικών είναι γύρω στα 40.....τους δίνει πιστεύουν πως έχουν καλύτερες ελπίδες να βρουν κάτι το ρομαντικό .....δεν ξέρω αν συμφωνείται όσοι τα έχουν ψάξει λίγο αυτά πιστεύω θα ταυτίζονται μαζί μου

Για να βρείς κατι καλό κάτω απο 27 στο διαδύκτιο, πρέπει να χαλάσεις πολύ χρόνο ψάχνοντας, και το σίγουρο είναι ότι δεν αξίζει τον κόπο... :(
 

kiout

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
τελευταία νέα:
------------------

Εντάξει,  με πείσατε, την ξαπόστειλα.

Σίγουρα δεν ήταν περίπτωση τηλεκάρτας, ούτε άλλης αμοιβής.

Στην όλη φάση, το πήγαινε για sexchat. Κι από όλα όσα προέκυπταν από το διάλογο, με τίποτε δε σου περνούσε από το μυαλό πως ήταν κάτω από 40  άντε χατηρικά 35.

Κάποια στιγμή την τέσταρα. Δήλωνε πρωτοετής φοιτήτρια συγκεκριμένου επαρχιακού πανεπιστημίου. Τη ρώτησα πόσους καθηγητές έχει στο έτος της... κι αφού τσίμπησε της ζήτησα αιφνιδιαστικά 2 ονόματα, τα έχασε,  τα μάσησε, το γύρισε δήθεν πως προσβλήθηκε που δεν την πιστεύω κλπ κλπ και τη σκόλασα.

Κάνοντας έναν απολογισμό, υποθέτω πως ήταν κάποια μόνη σαραντάρα και παραπάνω  (καθόταν μέχρι τις 3 το πρωί στο μεσεντζερ)  ή καμιά χοντρή, ή και κανένα κρυφοgay....
Που έφτιαξε ένα ελκυστικό προφίλ θηλυκού... 20χρονο, ύψος 1,70 κανονικό,  χόμπυ τη γυμναστική, οπότε φτιάχνεται ο ενδιαφερόμενος :-)

Ακόμα και στο βυζί, έλεγε πως ήταν στο 2,5  ενώ σε φωτό που έστελνε (με το κεφάλι κομμένο κι ένα μακό μπλουζλάκι, δεν έδειχνε πάνω από 1, το πολύ 1,5, με πολύ τράβηγμα!!!

Αυτό που διαπίστωσα ήταν πως όλες οι φωτογραφίες που μου έστειλε ήταν από την ίδια μάρκα κινητού sony ericson v 800, από τον ίδιο πεζόδρομο με καφετέριες.. μάλλον στο θησείο...  κι  ήταν  του τελευταίου 3μηνου. 

Δηλαδή έμοιαζαν για το ίδιο άτομο, με ερωτηματικό σε μία περίπτωση. Να ήταν όλες της κόρης της;

Κλέβουν οι μανάδες τις φωτογραφίες από τις κόρες τους και τις πασσάρουν σαν δικές τους;
Δεν έμοιαζαν ψαρεμένες από το ίντερνετ... όλες από το ίδιο τηλέφωνο, την ίδια περίπου εποχή και τα ίδια πρόσωπα , τα ίδια στέκια, τα ίδια ρούχα;
 

vivident

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
στο Ζοο μου εστειλε message μια γκομενα που με ειδε σε φωτο και  θελει να την παρω παρτουζα με τον αντρα της...φωτο δεν εχει...το κανει συχνα λεει κτλ κτλ...ειναι star και hot member
να παω ρε παιδια ή θα βρω μπροστα μου κανεναν gay κτλ κτλ...;;;
αυτη ισχυριζεται πως ειναι καλη.....
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Ασχολιόμουν με το σπορ των γνωριμιών μέσω internet απο το 1997-2003 περίπου. Τα αποτελέσματα ήταν ως εξής....

1. Aπο το site που τότε είχε html chat με κανάλι greece είχα γνωρίσει 3 μουνιά με τα οποία βγήκα αλλά δεν προέκυψε τίποτα.Απο εμφάνιση ήταν όλες πολύ καλές.

2. Aπο το site στη στήλη προσωπικά είχα γνωρίσει 2 γκόμενες. Τη μία τη γάμαγα μαζί με τον άντρα της, είχε ωραίο σώμα αλλά απο πρόσωπο κάτω του μετρίου. Η δεύτερη ήταν συμπαθητική, παίχτηκε απλά πίπα στα πεταχτά και μετά εξαφανιζόλ.

3. Aπο Icq είχα γνωρίσει 4 γκόμενες, η μία ήταν ανάπηρη!, και οι άλλες 3 χοντρές γαμησέ τα! Την έκανα εξαφανιζόλ.

4. Aπο το Pathfinder είχα γνωρίσε 1 και μοναδική η οποία ήταν πολύ εμφανίσημη, γαμιόμασταν κανα 3άρι μήνες και μετά την έκανα απο μαλακία μου.

Αυτά!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
στο Ζοο μου εστειλε message μια γκομενα που με ειδε σε φωτο και  θελει να την παρω παρτουζα με τον αντρα της...φωτο δεν εχει...το κανει συχνα λεει κτλ κτλ...ειναι star και hot member
να παω ρε παιδια ή θα βρω μπροστα μου κανεναν gay κτλ κτλ...;;;
αυτη ισχυριζεται πως ειναι καλη.....

Ο καθένας πίσω από μια οθόνη μπορεί να γράφει ότι θέλει...
Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΓΓΥΗΣΗ ειναι η live cam... μιληστε στο MSN λοιπόν και θα είστε κ οι δύο σίγουροι...
 

Επισκέπτης
Τα δικα μου στατιστικά είναι:

DatingClub: Από το 2000 μεχρι πού απαξιώθηκε πανω από 30 (μιλάω για σεξ, έστω και μία φορά). Με 2-3 μάλιστα υπηρχε και ''μακροχρόνια'' σχεση. Ποσοστα: 20% εξαιρετικές. 40% μέτριες. 20% κάτω του μετρίου αλλα γαμήσιμες υπό προυποθέσεις. 20% απαραδεκτες.

Zoo: Σε μιά 2ετιά περίπου, 12. Με πολυ φιλτραρισμα και αρκετη εμπειρία, μονο αρκετα έως πολύ καλές.

Others: Δεν έχει τυχει τιποτα.

ΥΓ. Τα παραπάνω νούμερα επιτεύχθηκαν:

1. όντας παντρεμένος (αν ημουν ελεύθερος, με την πληθόρα της προσφοράς τα παραπανω νούμερα θα ήταν επί 10) 2. αφιερώνοντας όχι πανω απο 1.30 ώρες κατα μεσο όρο (σ/κ δεν μπαινω, πχ) 3. Με ''εξυπνο ψάξιμο'', μηχανες αναζητησης, κπλ 4. Διαθετοντας μονο πρωινές-απογευματινές ώρες. Και αυτες περιορισμένες. Βραδυ, βγηκα μονο με 2-3, και αυτο 1 φορά το χρονο. 5. Χωρίς έξοδα. Κανά ποτο, βεβαια και τα χοτέλς. Σε 2-3 πού ηράσθην, έστειλα ενίοτε και κανα ανθος (με εταιρικο τιμολόγιο, σαφως :cheesy:).

Και το τελευταίο. Για μας τους παντρεμενους, hobby fuckers, το ιντερνετ ειναι ο ποίο γρήγορος τροπος να γαμησεις. Επαναλαβμάνω ότι αν ημουν ελέυθερος, 90% των προς γαμησι θηλικών θα το έβρισκα από παρέες, επαγγελματικές γνωριμίες ή ακόμα και καμάκι σε μπάρ, εκδηλώσεις, κπλ όπως και ο υπόλοιπος (ελέυθερος) κόσμος.
 

Blue25

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Τα δικα μου στατιστικα:
A) Απο ICQ ειχα γνωρισει μια πολυ ωραια μουνιτσα (οχι τη γνωστη απο εδω ε!)  με την οποια ειχαμε σκιστει στο πηδημα για 2 μηνες και μετα ηθελε σχεση οποτε και εφυγε μαις και δεν ημουν σε τετοια φαση.
B) Απο zoo ειχα γνωρισει 8 κοπελες. Με ολες βγηκαμε. Οι 5 πολυ καλες, οι αλλες μετριες. Με τις 6 απο αυτες προεκυψε πηδημα που επαναληφθηκε μεχρι που ξεκοψαμε. Με τις αλλες τρεις στοματικο καμποσες φορες και μετα τελος.
Γ) Απο erotes ειχα γνωρισει 3, παιζει να γινει φαση με μια απο αυτες 35αρα ωραιο παιδι απο φωτο που μου ζητησε info για να τα πουμε απο κοντα.
Δ) Απο Pathfinder ειχα γνωρισει 1 αλλα δεν βγηκαμε γιατι μου τα μασαγε καπως και ξενερωσα.

Δεν εχω υπολογισει οσες μου ειχαν στειλει μηνυμα και δεν βγηκαμε τελικα για χ, ψ λογους.

Δεν το κυνηγαω και πολυ ομως μιας και περισσοτερο πιστευω στη αμεση επαφη στο εξωτερικο περιβαλλον.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Απο zoo ειχα γνωρισει 8 κοπελες. Με ολες βγηκαμε. Οι 5 πολυ καλες, οι αλλες μετριες. Με τις 6 απο αυτες προεκυψε πηδημα που επαναληφθηκε μεχρι που ξεκοψαμε. Με τις αλλες τρεις στοματικο καμποσες φορες και μετα τελος.

Από περιέργεια κι επειδή μ' αρέσουν τα μαθηματικά...
Πόσες από τις 6 που πήδηξες ήταν από τις πολύ καλές και πόσες μέτριες?
Επίσης γράφεις ότι 6 πήδημα + 3 πίπες = 9 γκόμενες και όχι 8 που λες ότι γνώρισες συνολικά !!!
 

Blue25

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Φτου! Γραψε λαθος φιλαρακο, μου ξεφυγε μια..αχχχ...αυτη με ειχε ταλαιπωρησει Duracell. Καλη γκομενα και τα εκανε ολα. Μεχρι σημερα εχουμε επαφη με κανα μηνυμα. Και οι δυο εχουμε σχεση. Εχθες ξημερωματα μου εστειλε χυμα οτι θελει πηδημα. Εγω κολωνω μιας και τωρα εχω σχεση. Ποσο ηλιθιος ειμαι?

Υ.Γ. Απο τις 6 οι 3 πολυ καλες γενικα, οι 2 καλο κορμι μετριο προσωπο, και η μια φανταστικο προσωπο αλλα μετριο σωμα.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Καλη γκομενα και τα εκανε ολα. Μεχρι σημερα εχουμε επαφη με κανα μηνυμα. Και οι δυο εχουμε σχεση. Εχθες ξημερωματα μου εστειλε χυμα οτι θελει πηδημα. Εγω κολωνω μιας και τωρα εχω σχεση. Ποσο ηλιθιος ειμαι?

Δεν νομίζω ότι είσαι ηλίθιος... αν έχεις σχέση με την οποία είσαι ευχαριστημένος και περνάς καλά...
Εγώ όμως είμαι ελεύθερος... κι ευχαρίστως να την πηδήξω εγώ την κυρία... χαχαχα
 

Επισκέπτης
. Με τις αλλες τρεις στοματικο καμποσες φορες και μετα τελος.

Αν μετράνε και οι πίπες, βάλτε στα δικά μου στατιστικά (+ 2) στο DatingClub και (+1) Zoo  :cheesy:

Και κάτι τελευταίο. Από όλες αυτες που γάμησα απο τα σάιτ, κατά την δική τους εκδοχή, ήμουν ή ο δεύτερος ή ο πρώτος! Τόσο καλά! Μήν τις κακοχαρακτηρίσουμε κόλας! Για τετοιες καριόλες μιλάμε...δέν είχαν καν την ειλικρίνια (εκτος ελαχίστων εξαιρέσεων) να πούν την αληθεια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom