Νέα

Γνωριμία από ροζ τηλέφωνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Eros82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.283
Like
4.962
Πόντοι
456
Πωπω μ'επιασε νοσταλγία τώρα ρε μαλάκες. Είχα γνωρίσει κι εγώ ροζτηλεφωνήτρια προ 20ετιας περιπου (στο παλιο μυθικο irc του jokes gr για τους μυστες μιας ηλικιας και πανω, είχαμε ρίξει όλοι αναρίθμητες πούτσες μεσα απο εκει, αλλες εποχες αγνές και ΠΑΣΟΚικες). Η τυπισσα ήταν τερμα σεξομανής καυλιάρικο 20χρονο (αλλά δυστυχώς εμφανισιακά ήταν από αυτές που αρέσουν στον Αλεξ). Δεν είχε καν ανάγκη τη δουλειά ή τα χρήματα , ήταν από πολύ ευκατάστατη επιχειρηματική οικογένεια της Θεσσαλονίκης. Απλά το γούσταρε.
Μιλάγαμε πολλούς μήνες στο τηλ (εγω σπούδαζα Αθήνα τότε)μου είχε εξιστορήσει όλη τη ζωή της. Είχε φάει άπειρες πουτσες όλων των χρωμάτων και μεγεθών , πολλές απ' τις οποίες ήταν από μαλακοπίτουρες μεσήλικες που επαιρναν τηλ στις ροζ γραμμές (δεν υπήρχε το bou ακόμα να μπαινουν να πρήζουν τα παπάρια μας) . Παρτουζες , ζευγάρια , νεοι , γεροι κλπ Ειχε ξεπαρθενιαστεί στα 13 από ηλικιωμένο οικογενειακό φίλο.. Γενικώς γουσταρε πολύ κινκι , μποντατζ και ακραιες φάσεις που ηταν too much για το δικο μου ανωριμο μυαλό τότε. Μου χει μεινει που ηθελε να την πηδηξω σε εκκλησία , σε νεκροταφείο , σε χείλος γκρεμού... Τέτοια ζήταγε.
Τρομερά αισθησιακή φωνή , τον είχα κάνει λάστιχο κυριολεκτικά σε συνδυασμό με τις περιγραφές. Μια μπανιερα σπερμα ειχα γεμισει εξαιτιας της. Και ειχα και σχεση (μυξοπαρθενα βεβαια μπροστά της αλλά εμφανίσιμη).
Φευ, αν και η τυπισσα γουσταρε με τρέλα , μου στελνε ανθοδέσμες και δώρα και με παρακάλαγε να ανεβω Θεσ/νικη να την ξεσκίσω και να τα πληρώσει όλα αυτή , πτήσεις , ξενοδοχεία κλπ είχα σκαλώσει στο εμφανισιακό και δεν το έκανα ποτέ. Ισως έχασα μια εμπειρία που δεν θα ξαναβρω ποτέ , ίσως και όχι. Ποτέ δεν θα μάθω. Να σαι καλά Μ. όπου κι αν βρίσκεσαι , έχεις την αιώνια ευγνωμοσύνη του πούτσου μου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.990
Κριτικές
62
Like
40.507
Πόντοι
8.530
Υπάρχουν ακόμα ροζ τηλέφωνα; Νόμιζα ότι είχε εκλείψει το είδος.....
Aυτο ακριβώς σκεφτόμουν...ας μας πει ο συναγωνιστής πόσα λεφτά του στοίχισε η γνωριμία μέσω ροζ τηλεφώνου.
Πάντως μόνο ένας τρόπος υπάρχει για να δει αν είναι μουφα η όχι...να ορισθεί ραντεβού και ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ αυτός να είναι εκεί.
Περιμένουμε ενημέρωση....:happy:
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
852
Κριτικές
33
Like
2.545
Πόντοι
5.345
Φιλοι ανοίγω το θέμα. Πήρα κάποιες φορές τηλέφωνο σε ροζ γραμμή Αθήνα. Μίλησα καυλωσα καλά. Μου είπε μια να βρεθούμε έξω. Έχει κάποιος εμπειρια; είναι μουφες ή εκδίδονται οι κοπέλες που μιλούν;
Καλησπέρα, όμορφο Σάββατο. Σου έδωσε δηλαδή τηλέφωνο επικοινωνίας?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eros82

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
852
Κριτικές
33
Like
2.545
Πόντοι
5.345
Πωπω μ'επιασε νοσταλγία τώρα ρε μαλάκες. Είχα γνωρίσει κι εγώ ροζτηλεφωνήτρια προ 20ετιας περιπου (στο παλιο μυθικο irc του jokes gr για τους μυστες μιας ηλικιας και πανω, είχαμε ρίξει όλοι αναρίθμητες πούτσες μεσα απο εκει, αλλες εποχες αγνές και ΠΑΣΟΚικες). Η τυπισσα ήταν τερμα σεξομανής καυλιάρικο 20χρονο (αλλά δυστυχώς εμφανισιακά ήταν από αυτές που αρέσουν στον Αλεξ). Δεν είχε καν ανάγκη τη δουλειά ή τα χρήματα , ήταν από πολύ ευκατάστατη επιχειρηματική οικογένεια της Θεσσαλονίκης. Απλά το γούσταρε.
Μιλάγαμε πολλούς μήνες στο τηλ (εγω σπούδαζα Αθήνα τότε)μου είχε εξιστορήσει όλη τη ζωή της. Είχε φάει άπειρες πουτσες όλων των χρωμάτων και μεγεθών , πολλές απ' τις οποίες ήταν από μαλακοπίτουρες μεσήλικες που επαιρναν τηλ στις ροζ γραμμές (δεν υπήρχε το bou ακόμα να μπαινουν να πρήζουν τα παπάρια μας) . Παρτουζες , ζευγάρια , νεοι , γεροι κλπ Ειχε ξεπαρθενιαστεί στα 13 από ηλικιωμένο οικογενειακό φίλο.. Γενικώς γουσταρε πολύ κινκι , μποντατζ και ακραιες φάσεις που ηταν too much για το δικο μου ανωριμο μυαλό τότε. Μου χει μεινει που ηθελε να την πηδηξω σε εκκλησία , σε νεκροταφείο , σε χείλος γκρεμού... Τέτοια ζήταγε.
Τρομερά αισθησιακή φωνή , τον είχα κάνει λάστιχο κυριολεκτικά σε συνδυασμό με τις περιγραφές. Μια μπανιερα σπερμα ειχα γεμισει εξαιτιας της. Και ειχα και σχεση (μυξοπαρθενα βεβαια μπροστά της αλλά εμφανίσιμη).
Φευ, αν και η τυπισσα γουσταρε με τρέλα , μου στελνε ανθοδέσμες και δώρα και με παρακάλαγε να ανεβω Θεσ/νικη να την ξεσκίσω και να τα πληρώσει όλα αυτή , πτήσεις , ξενοδοχεία κλπ είχα σκαλώσει στο εμφανισιακό και δεν το έκανα ποτέ. Ισως έχασα μια εμπειρία που δεν θα ξαναβρω ποτέ , ίσως και όχι. Ποτέ δεν θα μάθω. Να σαι καλά Μ. όπου κι αν βρίσκεσαι , έχεις την αιώνια ευγνωμοσύνη του πούτσου μου.
Πώς εννοείς ότι ήταν εμφανισιακά, που αρέσει στον Alex ?
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.410
Κριτικές
8
Like
11.237
Πόντοι
3.786
δηλαδή υπάρχουν ακόμα ροζ τηλέφωνα;;;; Τι μαθαίνει κανείς.

Τώρα παίζουμε sexting παίκτη, 2023 έχουμε.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Αμα εχει ωραια φωνή δεν πειραζει ας ειναι και κάμπια....

 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.201
Like
1.864
Πόντοι
216
Να υποθέσω ότι δουλεύεις στο δημόσιο και παίρνεις από εκεί τηλέφωνο;
Δε μπορώ να σκεφτώ ότι το 2023, πληρώνει κάποιος 090 ακόμα...
 

asinodeutos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Φιλοι ανοίγω το θέμα. Πήρα κάποιες φορές τηλέφωνο σε ροζ γραμμή Αθήνα. Μίλησα καυλωσα καλά. Μου είπε μια να βρεθούμε έξω. Έχει κάποιος εμπειρια; είναι μουφες ή εκδίδονται οι κοπέλες που μιλMmA
Μακρυά κι αλάργα, μέχρι να κλείσεις ραντεβού θα σου βγάλει την ψυχή και θα μπαίνεις σα μαλάκας μέσα να πληρώνεις κι αυτή να παίρνει τα ποσοστά της. ¨ολες έτσι κάνουν, σου μιλάω εκ παίρας και άδειασμα πορτοφολιού. Ακόμα τα κλαίω τα λεφτάκια μου. Και στο τέλος ήταν πατσαβούρα του κερατά, δεν ήξερα από που να φύγω χαχα!! Παθήματα μαθήματα, αλλά μην την πατήσεις εσύ.
 
OP
OP
E

Eros82

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
430
Κριτικές
33
Like
4.909
Πόντοι
2.831
Θα δω να ξαναπάρω μια φορά να της οω να βρεθούμε, αν ερθει καλώς, ουτε είχα ούτε εχασα
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Το πιο φτηνό ροζ τηλεφωνο. μονο 69,69 ευρω!

049159204_1_1631271187_1.jpg

 

hana3671

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
22
Like
154
Πόντοι
10
Περιπου το 2000 (επι δραχμης ακομα) ενας φιλος μου ειχε την κακη συνηθεια να καλει ροζ τηλεφωνα ωσπου καποια στιγμη του ηρθε λογαριασμος απο τον ΟΤΕ ενα εκατομμυριο!! Εκανε διακανονισμο και του εφυγε ο κωλος να πληρωσει τις δοσεις. Εννοειται οτι εβαλε φραγη στη γραμμη του για να μη μπορει να ξανακαλεσει (του ειχε γινε εθισμος).

Την εποχη εκεινη λογω μη εξαπλωσης του internet, εμπαιναν στη γραμμη διαφορες ξεκωλιαρες μη επαγγελματιες για να ξεσκιστουν στον πουτσο με τον πρωτο τυχοντα. Τωρα δε νομιζω να παιζει αυτο με την καμια λογω του ιντερνετ, βρισκουν και γαμιουνται πολυ ευκολα μεσα απο εφαρμογες γνωριμιων.

Μετα το χουνερι που επαθε ο φιλος, καλουσε οπως μου ελεγε απο τη γραμμη των γυναικων - οι γυναικες τοτε καλουσαν δωρεαν σε αλλο νουμερο. Επιανε κουβεντα με αλλα παλαμαρια που ηταν στη γραμμη των ανδρων και ειχε ανταλλαξει καποια τηλεφωνα.

Θυμαμαι μου ειχε πασαρει κι εμενα ενα τηλεφωνο, την καλεσα στο κινητο της, και βγηκε μια συμπαθητικη 35αρα καθηγητρια απο το Λαγονησι που ζουσε μονο για να γαμιεται. Την πηδαγα περιστασιακα για 2 χρονια περιπου μεχρι που τη σουταρα οριστικα γιατι τη βαρεθηκα. Εννοειται οτι γαμιοταν και με αλλους εκεινη την περιοδο, δε ζουσε χωρις καθημερινο πουτσο :)
 

Basilias777

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
82
Like
149
Πόντοι
0
Φιλοι ανοίγω το θέμα. Πήρα κάποιες φορές τηλέφωνο σε ροζ γραμμή Αθήνα. Μίλησα καυλωσα καλά. Μου είπε μια να βρεθούμε έξω. Έχει κάποιος εμπειρια; είναι μουφες ή εκδίδονται οι κοπέλες που μιλούν;
Ότι να ναι φίλος . Μην γίνεσαι μπαμπουίνος
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.191
Like
10.549
Πόντοι
2.256
Θυμαμαι μου ειχε πασαρει κι εμενα ενα τηλεφωνο, την καλεσα στο κινητο της, και βγηκε μια συμπαθητικη 35αρα καθηγητρια απο το Λαγονησι που ζουσε μονο για να γαμιεται. :)
Μαρία τη λέγανε, συναγωνιστή;
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
380
Κριτικές
104
Like
551
Πόντοι
6.280
Ειχα γνωρισει κοπελες απο τηλεπαρτυ και ροζ γραμμες - πολυ ακριβο σπορ - οι περισσοτερες απο τις κοπελες που ειχα γνωρισει επαιρναν απο τη δωρεαν γραμμη γυναικων αλλα καποιες μου ειπαν οτι δουλεψαν εκει για καποιο διαστημα.
Μετρια η εμφανιση τους αλλα με κοινο χαρακτηριστικο την επιθυμια για σεξ. Μερικες φορες και με διαθεση για πιο προχωρημενα τυπου τριο , τυπου s/m.
Οι εργαζομενες εκει δεν προκειτε ποτε να επικοινωνησουν εκτος γραμμης αν δεν επιθυμουν συναντηση αλλα με πληθος δικαιολογιων ζητουν να ξαναπαρεις μεσα στη γραμμη . Την καβλοκουβεντα την εχουν και μαλιστα με αμοιβη, αλλα σε σπανιες περιπτωσεις που θελουν να ειναι πιο προσωπικη η κουβεντα μιλουν και εκτος γραμμης .
Πιστευα κι εγω οπως και αλλοι φιλοι που εγραψαν πριν οτι ειχε εκλειψει η "ροζ" γραμμη. Αν το επιχειρησετε να ξερετε οτι εχει μεγαλο κοστος.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Περιπου το 2000 (επι δραχμης ακομα) ενας φιλος μου ειχε την κακη συνηθεια να καλει ροζ τηλεφωνα ωσπου καποια στιγμη του ηρθε λογαριασμος απο τον ΟΤΕ ενα εκατομμυριο!! Εκανε διακανονισμο και του εφυγε ο κωλος να πληρωσει τις δοσεις. Εννοειται οτι εβαλε φραγη στη γραμμη του για να μη μπορει να ξανακαλεσει (του ειχε γινε εθισμος).

.... γαμιοταν και με αλλους εκεινη την περιοδο, δε ζουσε χωρις καθημερινο πουτσο :)
Ένας καθημερινός πουτσος επιβάλλεται....

Το λέει και η προσευχή

Τον πουτσον ημών τον επιουσιον δως ειμην σήμερον
 
Τελευταία τροποποίηση:

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Τι μου θύμισες τώρα... προ δεκαπενταετίας περίπου, γνωριμία με γυναίκα που δούλευε σε ροζ τηλέφωνα (εκτός της εργασίας της τη γνώρισα).
Λοιπόν, η τύπισσα ήταν μία τσουπωτή 48άρα ζωντοχήρα τότε, καμία σχέση με νέα γκομενάρα που διαφημίζουν στις φώτο τους. Το μόνο προσόν για να προσληφθεί ήταν η αισθησιακή φωνή, αφού αυτό ''πουλάει'' (δε βλέπεις φάτσα κορμί). Δεν ήταν βίζιτα η γυναίκα, παίχτηκε καλή φάση και ήταν πολύ ''δυνατή''.
Μέσω αυτής γνώρισα και τη φίλη της και συνάδελφό της, 35άρα τότε παντρεμένη, ομοίως τσουπωτή και μέτρια σε εμφάνιση, με μόνο προσόν την καλή φωνή (και αυτή δεν ήταν βίζιτα και παίχτηκε δυνατή φάση και με την παντρεμένη).
Να τη γνωρίσεις, δε χάνεις τίποτα, αλλά έχε στα υπόψη σου τα όσα αναφέρω παραπάνω.

ΔΕ χάνεις τίποτα;;;;
ΜΗΝ είσαι τόσο σίγουρος τύπε...
Ένα γειτονάκι πρό εικοσαετίας+ έχασε νεφρό ύστερα από τέτοιο ραντεβού...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Φιλοι ανοίγω το θέμα. Πήρα κάποιες φορές τηλέφωνο σε ροζ γραμμή Αθήνα. Μίλησα καυλωσα καλά. Μου είπε μια να βρεθούμε έξω. Έχει κάποιος εμπειρια; είναι μουφες ή εκδίδονται οι κοπέλες που μιλούν;
Δεν παίζει αυτό που γράφεις, αδερφέ... Ούτε μια στο τρις
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eros82

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
779
Like
1.123
Πόντοι
206
Δεν παίζει αυτό που γράφεις, αδερφέ... Ούτε μια στο τρις
Oλα παίζουν.
Να έχεις το νου σου πάντοτε

Κάποτε, σε επαγγελματικό τηλεφώνημα, η κοπελίτσα που μιλούσαμε, ήθελε καινούργιες γνωριμίες
Βρεθήκαμε στο Μινιόν, πήγαμε φάγαμε, δεν γαμηθήκαμε, μια χαρά πέρασα ..

Κοινωνικός είσαι ?
Κεραίες έχεις ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom