Νέα

Γκόμενες-πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimis000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Αρχίζουμε απο ενα δεδομενο. Οι περισσοτερες απο τις Ελληνιδες, εχουν ΣΚΑΤΑ αντι μυαλού. Φαινετε υπεραπλουστευμενη παραδοχη, αλλα δεν ειναι. Θα εκπλαγειτε οταν καταλαβετε (αν δεν το εχετε ηδη) ποσο αληθεια ειναι. Οι εξαιρεσεις δεν με ενδιαφερουν, προφανως υπαρχουν (και τις οποιες επλιζουμε οτι ειναι αυτες που παντρευτηκαμε  :grin: ::) 8)).

Παμε παρακάτω. Το απολυτο αφροδησιακο της Ελληνιδας/σκατοκεφαλης ειναι η ΕΞΟΥΣΙΑ/ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΙΜΟΤΗΤΑ (ομάδα Ι). Βουλευτακος της σειρας, τρισκακομοιρος, μπροστα στα εκπληκτα μάτια μου, μαζί με 2 λιγδιαρηδες συνοδους του, πηρε εν ψυχρω 3 πορνίδια (στρειτ καμακι, δεν γνωριζονταν) και φυγαν μετα απο διαπραγματευση 5 λεπτων (σκηνη απο τρεντυ μπαρ/ρεστοραντ με ωραιο κηπο στους απμελοκηπους την προηγουμενη εβδομαδα). Η ιδια τριαδα, ανωνυμη, δεν θα περναγε ουτε καν απο το πεζοδρόμιο του μπαρ, θα τους ειχαν διώξει

Τουλάχιστον έχει ωραία μοχίτα και δροσερούς φοίνικες το μαγαζί  :grin:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
To thread το χαλάνε 18χρονα που πετάγονται και λένε τη βλακεία τους με ύφος 1000 καρδιναλίων.  Η μόνη παράσταση που μπορείς να έχεις είναι το τι έκανες στο λύκειο (αν πήγες κι εκεί).

Εγώ θα έλεγα να συνεχίσεις να ασχολείσαι με το αν φωτογραφίσει κανένας τη μάνα σου ή την αδελφή σου στο δρόμο, όπως γράφεις περισπούδαστα αλλού, και να αφήσεις τις ασχολίες των ενηλίκων για τους ενήλικους. Η εμπειρία της ζωής και η ωριμότητα δεν αποκτώνται με το χαρτζηλίκι που σου δίνει η μαμα ή η γιαγιά για να πας στο στριπτιζάδικο.

Καλό θα ήταν τα νιάνιαρα να κλείνουν λίγο το στόμα τους αντί να νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα. Κι αν θεωρείς ξεφτίλα το μπουρδέλο, τότε δοκίμασε να κάνεις παρέα στο ρουλι και άσε τους άντρες να πουν τα δικά τους.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Αντρες Vs Νιανιαρα

sponsored by Todok.

ΓΤΠ καβαλα ;)

Καποιοι φαινεται εχουν καβαλησει απιστευτα το καλαμι.

Απο σημερα η ηλικια παιζει ρολο και στο δικαιωμα λογου στο site, γαμω!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Υπάρχει μεγάλη διαφορά ανάμεσα στο δικαίωμα λόγου και στο να το παίζει ένα ανήλικο γνώστης των πάντων και να βρίζει επειδή είπαμε το αυτονόητο.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Εσυ ως μεγαλυτερος δεν δικαολογειται να ασχολεισαι ομως και να δινεις αφορμες για να μιλαει ετσι το οποιοδηποτε ανηλικο.

Τελος παντων, ειναι μαλακια να μαλωνουμε για τετοια θεματα
 

Επισκέπτης
να σου κατι ομως φιλε αναλ,μερικοι εδω μεσα εχουν την ταση να κρινουν τους παντες και τα παντα!!
 

Gamolas

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
102
Like
6
Πόντοι
1
Να πω την αλήθεια κι εμένα ο JohnKal μου έχει σπάσει τα νεύρα πάρα πολλές φορές αλλά εν τέλει το καλύτερο είναι να μην ασχολείσαι. Κάπως έτσι γαμιούνται και τα threads, γράφοντας και ξαναγράφοντας τα ίδια και τα ίδια σε ένα παιδί 18 χρονών που πιστεύει οτι έχει τις εμπειρίες του 50άρη. Anyway...

Πουτάνες Γκόμενες!!
 

Επισκέπτης
με τον συγκεκριμενο δεν εχω τιποτα!!γενικα μιλαω!!!αλλα ναι η λυση ειναι να μην ασχολεισαι αλλα αυτοι το βλεπουν σαν αδυναμια!
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
To thread το χαλάνε 18χρονα που πετάγονται και λένε τη βλακεία τους με ύφος 1000 καρδιναλίων.  Η μόνη παράσταση που μπορείς να έχεις είναι το τι έκανες στο λύκειο (αν πήγες κι εκεί).

Εγώ θα έλεγα να συνεχίσεις να ασχολείσαι με το αν φωτογραφίσει κανένας τη μάνα σου ή την αδελφή σου στο δρόμο, όπως γράφεις περισπούδαστα αλλού, και να αφήσεις τις ασχολίες των ενηλίκων για τους ενήλικους. Η εμπειρία της ζωής και η ωριμότητα δεν αποκτώνται με το χαρτζηλίκι που σου δίνει η μαμα ή η γιαγιά για να πας στο στριπτιζάδικο.

Καλό θα ήταν τα νιάνιαρα να κλείνουν λίγο το στόμα τους αντί να νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα. Κι αν θεωρείς ξεφτίλα το μπουρδέλο, τότε δοκίμασε να κάνεις παρέα στο ρουλι και άσε τους άντρες να πουν τα δικά τους.

Υπάρχει μεγάλη διαφορά ανάμεσα στο δικαίωμα λόγου και στο να το παίζει ένα ανήλικο γνώστης των πάντων και να βρίζει επειδή είπαμε το αυτονόητο

Από τη στιγμή που είναι κανείς 18 χρονών είναι ενήλικος(πως εσύ τον κάνεις ανήλικο δεν το καταλαβαίνω-εδώ το κράτος τον θεωρεί ενήλικο)
Σε ενοχλεί ένα άτομο η' μάλλον τα λεγόμενά του η καλύτερη λύση είναι η αδιαφορία.Δεν πιστεύω πως ο μόνος λόγος συμπεριφοράς ενός ατόμου είναι μόνο η ηλικία(έχω δει 40ρηδες και 50ρηδες που είναι εντελώς ανώριμα άτομα κι έχω γνωρίσει 16ρηδες-ανήλικους δλδ,που πολλοί,μεγαλύτερης ηλικίας θα ήθελαν να τους μοιάζουν)
Με το σκεπτικό σου θα έπρεπε αλλαχθεί ο τίτλος του site ''bourdela.com ένα site για μεσόκοπους και ραμολιμέντα''
Τώρα αν δεν σ'αρέσουν οι απόψεις κάποιου πες του το,ότι κάνει λάθος και μην πηγαίνεις να βρείς την ευκολή λύση πως για όλα αυτά φταίει η ηλικία.
Ανήκω κι εγώ (όπως και πολλοί άλλοι εδω μέσα) στην κατηγορία ''νιάνιαρα'' όπως θες εσύ να αποκαλείς,αλλά τα posts που έχω κάνει εδώ ή στο παλιό forum είναι πάνω σε θέματα που μπορούσα να εκφέρω γνώμη ή για να ρωτήσω κάτι.
  Επομένως η καλύτερη λύση θα ήταν η αδιαφορία(γιατί αν σταματήσεις εσύ κι όλοι άλλοι να ασχολείστε με κάποιον,θα σταματήσει να ασχολείται κι εκείνος μαζί σας) κι όχι να λες εκφράσεις που να μας παίρνουν όλους μπάλα.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Μια και τα ανοιχτά φόρα είναι αυτόματα ηλεκτρονικά κοινωνικά συνέρχεστε και απόσταγμα δυναμικών υπαρκτών που συγκλίνουν ή αποκλίνουν και προέρχονται απο όλες τις τάξεις και ηλικίες, καλό είναι να διατηρούμε την ψυχραιμία μας και να φιλτράρουμε τις έταιρες απόψεις μέσα απο το προφίλ που διαμορφώνουμε για κάθε μέλος μετά απο ικανή συμμετοχή του χρονικά και ποσοτικά. Και εννοώ να το φιλτράρουμε μέσα απο την αναπόφευκτη οπτική μας γωνία χωρίς να προσπαθούμε να δείξουμε στον άλλο ότι κατέχει στενότερη γωνία απο θέσης, έστω και άν είναι μέσα στην οπτική μας, ίσως να το υποννοήσουμε ευγενικά. Μην ξεχνάμε ότι ποτέ δεν συγκλίνουν κοινωνικές ομάδες με διαφορετική τάξη οπτικής και θερμοκρασιακής αγωγής. Απλά ανέχονται και εμπλουτίζουν η μία την άλλη. Αυτό λέγεται δημοκρατικός πολιτισμός.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Άραι μάραι κουκουνάραι. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Ειναι αληθεια οτι τα νεα (σε ηλικία) μέλη του σαιτ εχουν ενα ξερολλ-ισμο και θράσος που ειναι, το λιγότερο, φαιδρός.

Με εφόδιο τις λυκειακες γνωσεις (?), την αδεια τσέπη , τις μηδενικες εμπειριες και τα καυλοσπυρα στο προσωπο βγαινουν και λενε την καραμαλακια τους επι παντος επιστητού.

Βεβαια, σε ενα κοινωνικο περιβάλλον που μαγκας/επιτυχημενος ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ο 40αρης ΜΒΑερ που διοικει πολυεθνικη ή εχει δικη του εταιρια και βγαζει 500.000 € το χρονο αλλα το αρχιδι με το μιρκόφωνο στο χερι που τρεχει απο το ενα ριάλιτυ στο αλλο και το καθε πορνιδιο που γδυνεται στα πρωιναδικα, οι παραπανω συμπεριφορες δεν πρεπει να μας εκπλήσουν.

θα τους πρότεινα λοιπον, εντελως φιλικά, να αποκτήσουν καποια (οποιαδηποτε) γνωση, να ταξιδέψουν, να δουλέψουν, να γαμησουν, να γινουν φέσι απο το ποτο, να αλητέψουν και να δημιουγήσουν κατι για το οποίο θα ειναι υπερηφανοι.


Ολα τα υπολοιπα, ερχονται μονα τους.
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Παλικάρια μου, μήπως εσείς τώρα κάνετε αυτό που κατηγορείτε?

Νομίζω για μία ακόμη φορά ο Ροπαλοφόρος έγραψε, απλά καλά θα ήταν να το θέσει λιγότερο λόγια. Είναι εντελώς άδικο και αλαζονικό να πιστεύετε ότι ξέρετε τον άλλον επειδή έχετε διαβάσει μερικά ποστ του και έχετε ανταλλάξει δύο κουβέντες στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ, όπου ο καθένας είναι ό,τι δηλώσει. Γιατί δεν δοκιμάζετε να σχηματίσετε μια εικόνα διαχρονικά και βάσει του τί λέει, όχι τι ηλικία έχει και το λέει?

Δεν διαφωνώ με τον βασικό ισχυρισμό ότι η διαφορά ηλικίας συνεπάγεται και διαφορά εμπειριών. Που ξέρεις εσύ όμως Todok (δεν έχω κάτι, στο λέω γιατί εσύ έθεσες το θέμα) ότι στα 20 σου ήσουν το ίδιο ώριμος και συνειδητοποιημένος και έμπειρος με τον δείνα 20άρη απέναντι σου (ούτε καν απέναντί σου, πίσω από ένα γαμημένο μόνιτορ!!)?  Άρα στην πραγματικότητα δεν συγκρίνεις τι λέει ο 18άρης π.χ. σε σύγκριση με τον κοινό 18άρη, αλλά σε σύγκριση με σένα στην ηλικία των 18. Γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει κοινό στατιστικό δείγμα ρε παιδιά. Υπάρχουν παιδιά 18 χρονών που έχουν φτιάξει εταιρίες στο ίντερνετ και είναι όσο πλούσιοι είμαστε όλοι μαζί εδώ μέσα. Άρα σύμφωνα με το κριτήριο του RavenM, αυτός ο 18άρης έχει δικαίωμα να μιλάει εδώ μέσα, π.χ. για γκόμενες?

Αυτοί δηλαδή που πρέπει να υπακούνε σε αφεντικά 20 χρόνια νεότερά τους, πρέπει να κάνουν σεπούκου στο αίθριο του κτιρίου της πολυεθνικής που δουλεύουν? Ή να παραιτηθούν ?

Και επειδή πετάχτηκε και σπόντα, δηλώνω σαν fkmenace, συγνώμη για κάποιους χαρακτηρισμούς που έκανα σε άλλο τόπικ για άλλο μέλος του σάιτ, κυρίως γιατί εκνευρίστηκα. Ζητάω συγγνώμη από αυτόν και από όσους ενόχλησε το θέαμα. Και απλά έχω να πω, ότι καλό θα είναι οι ορίζοντες να μένουν όσο γίνεται ανοιχτοί.

Το θέμα λέει , δέχομαι ενστάσεις.
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
Λαθος. Οι 20ρηδες, ( Στην πραγματικοτητα 23-25 + σε κοινωνια που περιμενει στα 18 σου να φυγεις απο το σπιτι  και οχι να προσκολασαι σαν μαμακιας/μαλακας μεχρι να παντρευτεις ) που ειχαν τετοια επιτυχια ( Google κλπ ) προσλαμβανουν εμπειρους manager για να διοικήσουν τις επιχειρήσεις τους, και συμμετεχουν στην τεχνολογικη στρατηγικη. Επειδη ακριβως εχουν το μυαλο να καταλαβουν οτι στα 20κατι δεν ξερουν που πανε τα 4.
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Ωραία.. επειδή κι άλλοι τυχαίνει να μην ξέρουν που πάνε τα τέσσερα, επειδή η ένσταση είναι μερική αφού περιορίζεται στο παράδειγμα, και για να μην σχολιάσω και μου πούνε πάλι κάποιοι ότι σχολιάζω και κρίνω αδίκως, μπορείς να μου πεις ποια είναι η δικιά σου θέση επι αυτού που είπε ο Τodok?
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
Δεν εχω παρακολουθησει το thread σε αυτο το σημειο, απλα γνωριζω τον τροπο λειτουργιας των internet sucess stories.

Επιπλεον παραθετω το γνωστο αγαπημενο μου αποφθευγμα,
opinions are like assholes, everybody's got one, Κι εγω αλλη μια.

Οταν ημουν 20αρης δεν ελεγα οτι ειμαι εμπειρος, ωριμος με πολλες ερωτικες εμπειριες γιατι αυτο θα ηταν  ηλιθιο και defacto ανεφικτο. Προσπαθουσα να ειμα σοβαρος που μπορεις να εισαι απο τα 10-15 και μου αρκουσε που ημουν νεος και ειχα τον χρονο μπροστα μου να χαρω την πορεια προς την ωριμοτητα και την αποκτηση ΠΑΣΗΣ φυσης εμπειριων.
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Nα σου πω κάτι, αυτό που λες εμένα προσωπικά με καλύπτει απόλυτα. Πρώτον γιατί ο Dirty Harry είναι ήρωας παιδικός (αν και ο Κλιντ για μένα θα είναι πάντα αυτός που προσκύνησα στους Ασυγχώρητους) και δεύτερον γιατί σαν άποψη είναι κάτι που για μένα είναι αν μη τι άλλο σωστή σαν κριτική στάση απέναντι στον καθένα.

Δεν βγήκε κανείς να πει ότι ο 18χρονος θα βγάλει απομνημονεύματα με τις ερωτικές του εμπειρίες. Αλλά με πρωτοβουλίες σαν αυτές του Todok, δημιουργείται ένα κλίμα "αυτόν μην τον ακούς, είναι μικρός" , είτε μιλάει για το μουνί είτε για το δελφίνι. Γιατί όπως σωστά το έθεσες, δεν αποκλειεί το νεαρό της ηλικίας τη σοβαρότητα. Κατ' εμέ πάντα. Αλλά είπαμε, όποιες ενστάσεις δεκτές
 

Επισκέπτης
επειδη το σχολιο που ειχες κανει σε αλλο ποστ ηταν για μενα,δεχομαι την συγγνωμη σου και ζηταω και εγω για τυχον πραγματα που ειπα για σενα και ομολογω οτι δεν επρεπε να ειπωθουν!για τα πμ μιλαω!!οτι λεμε να ειναι πανω απο ολα με σεβασμο για τον συνομιλητη μας!!
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Τρία πράγματα για αυτό το thread.

1) Η γνώση είναι απόλυτη και η άποψη σχετική,

2) Η ηλικία έχει μικρότερη θετική συσχέτηση με το σύνολο εμπειριών, από όσο (θέλουν να) προβάλλουν κάποιοι εδώ μέσα. Το αυτό και για την μόρφωση. Το αυτό και για την οικονομική κατάσταση.

Τυγχάνει να ξέρω αρκετούς μεγάλους/μορφωμένους/πλούσιους, που επιεικώς θα χαρακτήριζα φελούς.

3) Some people here have serious issues. Perhaps mommy never loved them enough...

ΥΓ. Το φαιδρός ως επίθετο έχει και ουδέτερο γένος. Το φαιδρό. Επίσης όταν χαρακτηρίζεις περισσότερα του ενός υποκείμενα (πρόσωπα, έννοιες κτλ κτλ) χρησιμοποιείς πάντα πληθυντικό.

Ξέρω, ξέρω... Cheap shot, but i can't help it...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom