Νέα

Γκόμενες-πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimis000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
JohnKal, έχοντας διαβάσει και άλλες τραβηγμένες απόψεις σου νομίζω πως είσαι εκτός πραγματικότητας.

Πρώτον δικαιολογείς μία γκόμενα που κοζάρει άλλους "αλλά δε θα κάνει τίποτα". Αυτή δεν είναι σοβαρή αλλά καριόλα που παίζει με τους άντρες.

Όσο για κείνους που βρίσκεις ότι είναι ψεύτες και λένε ότι γαμάνε δεσμευμένες, σε πληροφορώ ότι ΑΥΤΕΣ είναι που λυσσάνε χειρότερα από τις ελεύθερες και σου κάνουν σκηνές και ζήλιες και στα πρήζουν. Και αν δεν το ξέρεις και πεις "ας δω την τύχη μου με αυτή" θα σου ξεφουρνίσουν την τελευταία στιγμή ότι είναι αρραβωνιασμένες και παντρεμένες και αγαπούν πολύ τον άντρα τους και παρόμοιες κοτσάνες. Γιατί θέλουν να φορτωθείς ΕΣΥ το φταίξιμο του κεράτου που δήθεν αυτές δεν ήθελαν.

Την οικογένεια του άλλου δεν την χαλάει ο κυνηγός (χαχα) που βλέπει τη μπεκάτσα να του κουνάει την ουρά, αλλά η φόλα που κοιτάζει να φλερτάρει δεξιά και αριστερά. Και το "κρίμα το παιδί που είναι γκομενός της/αρραβωνιαστικός της/άντρας της" ας το πει η ίδια που τον κερατώνει, και που στο κάτω κάτω κανείς δεν ξέρει πως και αυτός την πήρε από κάποιον άλλον.

Και να προσθέσω ότι προσωπικά δεν θα έκανα τίποτα με δεσμευμένη, όχι για τον γκόμενο ή τον αρραβωνιάρη της ή τον άντρα της (που την αφήνει να γυρίζει ο μαλάκας), αλλά γιατί βρίσκω αηδιαστικές αυτές τις γυναίκες.
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Έλα μη διαφωνείτε, θα σας πω μια ιστορία για τον kavliari29 που μοιράζει κάρτες στις γκόμενες.
Ήταν μια φορά ο Kavliaris με μία παρέα φίλων και κοζάρει μια φοβερή γκόμενα να πίνει καφεδάκι. Το πρόβλημα ήταν ότι δίπλα της ήταν ένας πολύ γερός τυπάς. Ο Kavliaris τα έχει λύσει όμως αυτά τα προβλήματα. Πηγαίνει από δίπλα και της πασάρει μια καρτούλα (τηλέφωνο 6944-888000 πάρε με και δεν θα μετανιώσεις). Η γκόμενα την παίρνει και του κλείνει το μάτι πονηρά και ο kavliaris τρελαίνεται ...... Πράγματι σε δύο μέρες του κλείνει ραντεβού σπίτι του και του έρχεται με όλα έτοιμη για τα πάντα .............
Έρχεται όμως και ο γερός τυπάς μαζί της και του λέει ρε μαλακισμένο ασφαλιστής είσαι και μοιράζεις κάρτες στις γκόμενες και τότε ο kavliaris του λέει όχι ρε φιλαράκι να η γκομενίτσα μου ...... ποιά γκομενίτσα ρε μαλακισμένο αυτή είναι η γυναίκα μου, αααααα ρε φίλε δεν κατάλαβα λέει ο kavliaris  ναι τώρα το θυμήθηκα της έδωσα την κάρτα για τη φίλη της που καθόταν δίπλα και καταλαβαίνεις να πηδήξουμε λίγο και μεις και τότε ο τυπάς του λέει θα σε σκίσω ρε αυτή ήταν η αδελφή μου και ο kavliaris σκέφτεται ενώ τρώει ξύλο ρε πούστη μου τι άτυχος που είμαι, μήπως να μοιράζω τις κάρτες μου σ' αυτά τα σπιτάκια στην Φυλής με τα κόκκινα φωτάκια που μου κάθονται κάθε φορά σίγουρα ; Γιατί άραγε ;
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Από την στιγμή που καθόμαστε και σηζυτάμε τι μπορούμε να κάνουμε σε περίπτωση που μας κοιτάζει μια γκόμενα που συνοδεύεται, δεν μπορούμε να μιλάμε για σεβασμό...
Σε αυτή την περίπτωση, αν σου αρέσει η γκόμενα δύο τινά υπάρχουν:
α) ή ορμάς χωρίς να έχεις τύψεις για τίποτα.
β) ή είσαι σοβαρός και δεν κάθεσε καν να το συζητήσεις.

Όταν κάθεσε και το συζητάς, σημαίνει ότι γουστάρεις την όλη φάση και ότι έστω με το μυαλό θα' θελες να είχες γαμήσει την γκόμενα.

Όσο για τις κάρτες που είπα, είναι και αυτός ένας τρόπος προσέγγισης. Τι άλλο μπορείς δηλαδή να κάνεις μέσα σε 1 λεπτό που θα πάει ο συνοδός της στην τουαλέτα? Να πας να της μιλήσεις και να έρθει μετά ο γκόμενος της και να γίνει καβγάς....? Το μόνο που θα καταφέρεις είναι να της δώσεις αξία και τίποτα άλλο.
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Παραλλαγή: πας στο Μπαϊρακτάρη, και παίρνεις μια χούφτα κάρτες με τα τηλέφωνα για delivery. Αφήνεις την κάρτα στο τραπέζι και, κλείνοντας το μάτι, της λες: 'Παράγγειλε πηχτή. Άμα δε σ' αρέσει, σε περιμένω στη γωνία να δοκιμάσεις τη δική μου!'  ::)

Την έχετε ματώσει, ρε!!!!!  :cheesy:
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Όλοι εδώ κοροϊδεύετε τις καρτούλες..., ωστόσο δεν είδα κανένα να μας πει έναν τρόπο προσέγγισης σε μια τέτοια περίπτωση...
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Άντε ντάξει θα σου πω εγώ γιατί φαίνεσαι καλό παιδί. Την πλησιάζεις στα ίσια μπροστά στο γκόμενο. Της λες κοίταξτε δεσποινίς μου σας παρατηρούσα τόση ώρα είστε πανέμορφη αλλά νομίζω ότι πάσχετε από σοβαρή κύρτωση της πλάτης και γω είμαι ορθοπαιδικός και καταλαβαίνετε μία έρευνα κάνω. Πάρτε την κάρτα μου, όλα θα είναι δωρεάν ...... Ε, τώρα που το σκέφτομαι όχι εντελώς όλα ....... Θα χρειαστεί λίγο σκύψιμο για την εξέταση καταλαβαίνετε ......... Τα υπόλοιπα τα αφήνω σε σένα φίλε με την προτροπή να μην κάνεις βλακείες.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι οι συνοδευόμενες συνήθως την κάνουν για τις τουαλέτες με τους μπάρμεν ή τους σερβιτόρους...
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Άντε ντάξει θα σου πω εγώ γιατί φαίνεσαι καλό παιδί. Την πλησιάζεις στα ίσια μπροστά στο γκόμενο. Της λες κοίταξτε δεσποινίς μου σας παρατηρούσα τόση ώρα είστε πανέμορφη αλλά νομίζω ότι πάσχετε από σοβαρή κύρτωση της πλάτης και γω είμαι ορθοπαιδικός και καταλαβαίνετε μία έρευνα κάνω. Πάρτε την κάρτα μου, όλα θα είναι δωρεάν ...... Ε, τώρα που το σκέφτομαι όχι εντελώς όλα ....... Θα χρειαστεί λίγο σκύψιμο για την εξέταση καταλαβαίνετε ......... Τα υπόλοιπα τα αφήνω σε σένα φίλε με την προτροπή να μην κάνεις βλακείες.

Εσύ αν συνόδευες μια γκόμενα και ερχόταν κάποιος και σου έλεγε τέτοιες πίπες, πως θα αντιδρούσες?
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Όλοι εδώ κοροϊδεύετε τις καρτούλες..., ωστόσο δεν είδα κανένα να μας πει έναν τρόπο προσέγγισης σε μια τέτοια περίπτωση...

Άκου μεγάλε τη γνώμη μου: αν, για να την πέσεις σε γκόμενα, επειδή δεν έχεις άλλο τρόπο μοιράζεις καρτούλες, είναι το ίδιο με το να θέλεις να χέσεις, κι επειδή δεν έχεις χαρτί υγείας ή χαρτομάντηλο, μπαίνεις στον καμπινέ με γυαλόχαρτο :) Και στις δυο περιπτώσεις, η συμβουλή μου είναι η εξής: σφίξου και κάνε υπομονή!  8)
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Ο Todok έγραψε :
"Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι οι συνοδευόμενες συνήθως την κάνουν για τις τουαλέτες με τους μπάρμεν ή τους σερβιτόρους..."
Και γω πρέπει να πω ότι αυτό είναι και το ορθότερο post που είδα επί του θέματος ......
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Δεν βλέπω κανένας ουσιαστικά να καταθέτει την άποψη του γι' αυτό το θέμα. Και πιστεύω ότι το 99,9% από εμάς δεν μπορεί να κάνει τίποτα σε αυτή την περίπτωση, παρά μόνο να σκέφτεται τι θα μπορούσε να είχε γίνει αν είχε γαμήσει την γκόμενα.....
Τρέχα, γύρευε.....
Γι' αυτό καλύτερα να επικεντρώσουμε το ενδιαφέρον μας σε ελεύθερες ή χωρισμένες.... (Αρκεί φυσικά και αυτές να είναι ασυνόδευτες)
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Σαν πας στην Καλαμάτα και - λθεις με το καλό φέρε μου ένα μαντήλι να δέσω στο λαιμό .......... (τραγουδιέται με ρυθμό μπας και ξεπεράσω αυτά που βλέπω .......)
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Πολλές φορές αυτός που τις συνοδεύει είναι κάποιος καλυνυχτάκιας που πληρώνει το λογαριασμό, ή κάποιος "κολλητός" που προσπαθεί να μπει στο βρακί της, οπότε είναι σα να τη συνοδεύει το μπάζο η φίλη της. Άρα χρησιμοποιείς την ίδια στρατηγική  ;)
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Έ όχι και οι περισσότεροι .... το 95% αυτών είναι ψεύτες και το λένε έτσι για να το παίξουνε γαμιάδες όπως επίσης λένε οτι πάνε στα χωριά τους όλοι και γαμάνε γκόμενες αβέρτα και όταν τους βλέπεις Αθήνα την βγάζουνε με τον πούτσο στο χέρι ή σε μπουρδέλα.
Όπως και οι "γαμιάδες τουριστριών" που γαμάνε 500 τουρίστριες την μέρα κάθε καλοκαίρι ..  :grin:

Τώρα εμένα μου δημιουργείται μία απορία, γιατί λες ότι είσαι 18 χρονών αλλά αναφέρεις πολλές "εμπειρίες" με πόρνες και στριπτιζάδικα, αλλού λες ότι δεν παίρνεις ποτέ call girl κι αλλού ότι η βιζιτού σου σούφρωσε τα κλειδιά, και γενικά διακρίνω μία ανακολουθία...
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
JohnKal, έχοντας διαβάσει και άλλες τραβηγμένες απόψεις σου νομίζω πως είσαι εκτός πραγματικότητας.

Απόψεις είναι και μπορώ να της λέω ελεύθερα.
Άν νομίζεις πως ότι λέω είναι μαλακία είναι δικαιωμά σου και καλά κάνεις.

Πρώτον δικαιολογείς μία γκόμενα που κοζάρει άλλους "αλλά δε θα κάνει τίποτα". Αυτή δεν είναι σοβαρή αλλά καριόλα που παίζει με τους άντρες.

Eίπα οτι ΑΝ είναι σοβαρή δεν πρόκειτε κάνει τίποτα αλλά μπορεί να κοιτάει κάποιον επειδή είναι πολύ ωραίος. Που το κακό? Πρέπει να γαμηθεί μαζί του σόνι και καλά επειδή είναι ωραίος ?  :o

Όσο για κείνους που βρίσκεις ότι είναι ψεύτες και λένε ότι γαμάνε δεσμευμένες, σε πληροφορώ ότι ΑΥΤΕΣ είναι που λυσσάνε χειρότερα από τις ελεύθερες και σου κάνουν σκηνές και ζήλιες και στα πρήζουν.

Noμίζεις πώς λυσάνε όσο λες γιατί έχεις λάθος κρίση. Δεν είναι όλες έτσι.

Την οικογένεια του άλλου δεν την χαλάει ο κυνηγός (χαχα) που βλέπει τη μπεκάτσα να του κουνάει την ουρά, αλλά η φόλα που κοιτάζει να φλερτάρει δεξιά και αριστερά.

Ναί, αλλά θα βάλει το χεράκι του και ο κυνηγός.

Και να προσθέσω ότι προσωπικά δεν θα έκανα τίποτα με δεσμευμένη, όχι για τον γκόμενο ή τον αρραβωνιάρη της ή τον άντρα της (που την αφήνει να γυρίζει ο μαλάκας), αλλά γιατί βρίσκω αηδιαστικές αυτές τις γυναίκες.

Έτσι μπράβο.

Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι οι συνοδευόμενες συνήθως την κάνουν για τις τουαλέτες με τους μπάρμεν ή τους σερβιτόρους...

Άν είσαι όλο καυλομένος όλα έτσι θα τα βλέπεις, μέχρι και το καλαμάκι για πούτσα και το ποτήρι του καφέ για κώλο να μπαίνει μέσα.

Τώρα εμένα μου δημιουργείται μία απορία, γιατί λες ότι είσαι 18 χρονών αλλά αναφέρεις πολλές "εμπειρίες" με πόρνες και στριπτιζάδικα, αλλού λες ότι δεν παίρνεις ποτέ call girl κι αλλού ότι η βιζιτού σου σούφρωσε τα κλειδιά, και γενικά διακρίνω μία ανακολουθία...

Δεν καταλαβαίνω γιατί νομίζεις ότι μου την λές γενικώς και γιατί ψάχνεις να βρείς αφορμές.

Ναί είμαι 18 και έχω πάρα πολλές εμπειρίες με όλα αυτά που είπες.
Πού το κακό ? Απο τα 15 μου πάω σε όλα αυτά τα μέρη και τώρα ποιά πάω πολύ αραιά ώς και καθόλου!
Μόνο σε στριπτητζάδικα συνεχίζω να πηγαίνω τακτικά.

Call girl είπα πως δεν έχω πάρει ποτέ? Δείξε μου το post που το έχω πεί αυτό και θα σου πώ μπράβο.

ΥΓ Τα κλειδιά βρέθηκαν  :grin:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Στο είχα πει ότι θα τα βρεις. ;)
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Δεν περίμενα να τα βρώ με τίποτα. Και η μαλακία ξέρεις ποιά ήταν έ?
Κλασσικά στο ποιό κουφό μέρος τα βρήκα.. πάνω στον καναπέ και δεν τα έβλεπα ο τρόμπας.  :cheesy:
(Τώρα θα πεταχτεί και ο Todok να μου λέει γιατί δεν πάω σε κανένα μπουρδέλο γιατί με έχει χαζέψει η αγαμιά)

 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Φίλε JohnKal δεν μας χωρίζουν πολλά χρόνια. Και πρέπει να σου πω ότι στα 18 ήμουνα σε παρόμοια φάση. Στη φάση του "αυτά δεν γίνονται", και οι γκόμενες είναι σοβαρές κτλ... η κατάσταση εκεί έξω είναι απίστευτη. Όχι, σοβαρές γκόμενες δεν υπάρχουν. Τουλάχιστον αυτό έχω δει εγώ. Υπό τις κατάλληλες συνθήκες θα κερατώσουν, θα κάνουν παρτούζα, θα σε γλύψουν και θα καταπιούν τα χύσια σου, θα σε πιπώσουν στις τουαλέτες ενώ ο αρραβωνιαστικός τους περιμένει στον καναπέ με το μαρτινάκι στο χέρι, θα σε χωρίσουν από μία σχέση 3 ετών γιατί θέλουν να μείνουν μόνες τους και μετά από ένα μήνα θα πηδιούνται από τον κώλο, γιατί απλά βρέθηκε κάποιος που τις έκανε να αισθανθούν πιο πρόστυχες από ότι εσύ. (όχι συγκεκριμένα εσύ)  Και αυτό απλά γιατί αυτή είναι η φύση τους. Να δέχονται.. αρνητικό αυτές, θετικό εμείς.

Θα αρκεστώ σε αυτό για να μην μπω πάλι σε καμιά ανάλυση τριών σελίδων και σπαμάρω. Γιατί ναι, αν ο άλλος είναι ωραίος και της κάνει το κλίκ, θα τον γαμήσει. Γιατί πλέον αυτό είναι για τη γυναίκα ότι ήταν πάντα και για εμάς. Τίποτα δηλαδή.

Υ.Γ. Μάγκα μπράβο που τα βρήκες, να σου πω την αλήθεια είχα διαβάσει το ποστ σου και είχα πάθει ένα κάποιο ψυχικό τραλαλά.
Υ.Γ.2 Λύκε η ιστοριούλα είναι τύπου του ανεκδότου με το ληστή που πετυχαίνει το ζευγάρι και πρέπει να τους σκοτώσει, και η γκόμενα έχει το όνομα της μάνας του, της αδερφής του, της πρώτης του γκόμενας??
 

Επισκέπτης
ρε μαγκες μην σας παιρνει απο κατω!!!οσο ειστε μονοι κοιτατε να ειστε καλα και να χαιρεστε τη ζωη σας!!αν εχετε η κανετε σχεση να θυμαστε ενα πραγμα!ποτε μην πιστευετε την γκομενα σας!οτι και να πει για αγαπες και λοιπες μπουρδες απλα να κρατατε πισινη!!και μακαρι να βρειτε και να βρουμε καποια γυναικα που να αξιζει να εισαι μαζι της!!
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
ρε μαγκες μην σας παιρνει απο κατω!!!οσο ειστε μονοι κοιτατε να ειστε καλα και να χαιρεστε τη ζωη σας!!αν εχετε η κανετε σχεση να θυμαστε ενα πραγμα!ποτε μην πιστευετε την γκομενα σας!οτι και να πει για αγαπες και λοιπες μπουρδες απλα να κρατατε πισινη!!και μακαρι να βρειτε και να βρουμε καποια γυναικα που να αξιζει να εισαι μαζι της!!

Να και κάτι , στο οποίο συμφωνούμε 1000%.
Η΄αλλιώς όπως ξαναμαναματαπεί, δεν γίνεται να στηρίζουμε την ψυχική μας υγεία σε ΚΑΜΙΑ καριόλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom