Νέα

Γκόμενες-πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimis000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ενας θρησκος ανθρωπος περπαταει και ενω προσευχεται γυρναει το βλεμμα του στουν ουρανο και λεει!θεε μου σε παρακαλω ,ασε με να σου κανω μια ευχη!και τοτε μονομιας οι ουρανοι σκοτεινιαζουν ,συννεφα απλωνονται πανω του και η φωνη του θεου απο το υπερπεραν ακουγεται να λεει!!επειδη ανεκαθεν ησουν πιστος σε μενα θα σου δωσω την ευκαιρια να κανεις την ευχη σου!και ο τυπος λεει!θελω να μου φτιαξεις μια γεφυρα μεχρι την αντιπαρο ,ωστε να πηγαινω με το αμαξι μου οποτε θελησω!ο Κυριος του απανταει!το αιτημα σου ειναι καθαρα τεχνοκρατικο!φαντασου τις δαπανες !!τα χιλιαδες στηριγματα που χρειαζονατι,το τσιμεντο και το ατσαλι!!ειναι τοσο πεζο αυτο που ζητας!!κανε μια αλλη ευχη που θα με τιμουσε και θα με δοξαζε!ο αντρας σκεφτεται αρκετη ωρα και τελικα λεει!Θεε μου,ευχομαι να μπορουσα να καταλαβω τις γυναικες!θελω να ξερω τι νοιωθουν μεσα τους,τι εχουν στο μυαλο τους οταν δεν μιλουν,γιατι κλαινε,τι εννοουν οταν λενε οχι  και πως μπορω να κανω μια γυναικα αληθινα ευτυχισμενη!μετα απο λιγα λεπτα σκεψης ο Θεος του λεει!θελεις δυο λωριδες η τεσσερις σε εκεινη τη γεφυρα!!!
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Φίλε JohnKal δεν μας χωρίζουν πολλά χρόνια. Και πρέπει να σου πω ότι στα 18 ήμουνα σε παρόμοια φάση. Στη φάση του "αυτά δεν γίνονται", και οι γκόμενες είναι σοβαρές κτλ... η κατάσταση εκεί έξω είναι απίστευτη. Όχι, σοβαρές γκόμενες δεν υπάρχουν. Τουλάχιστον αυτό έχω δει εγώ.

Δεν λέω όχι.. αλλά μην τα βάζουμε όλα στο ίδιο σακί ρε παιδιά και ότι όλες είναι πουτάνες, όλες θέλουνε πούτσο και κρέας στον κώλο ( :grin:) !

Τα λέω γιατί έχω δεί το πράγμα και απο την άλλη μεριά.
Υπάρχουνε γκόμενες που κοιτάνε μόνο τον γκομενό τους και πολύ καλά κάνουν.

Εσύ έτυχε όπως λές να δεις μόνο την μία πλευρά κάποια στιγμή θα δείς και την άλλη.

Άν γαμιόντουσταν ΟΛΕΣ αβέρτα δεν θα ζούσανε τα μπουρδέλα και δεν θα υπήρχε η λέξη αγαμιά.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Στα 18 πολλοί νομίζουν ότι ξέρουν τα πάντα. Και μόνο το γεγονός ότι αυτές τις μπουρδελοστριπτιζοτσαρκες τις έκανες με τα λεφτά κάποιου άλλου (εκτός αν δούλευες σκληρά σερβιτόρος για να βγάλεις τα λεφτά του μπουρδέλου) σημαίνει ότι δεν είσαι σε θέση να δεις κάποια πράγματα στην πραγματική τους διάσταση.

Γιατί αυτό; Γιατί όσο κι αν σου κακοφαίνεται τώρα κανένας δεν απέκτησε βαθιά πείρα της ζωής στα 18 ή στα 20, μερικοί δε ούτε στα 28.

Πόσο μάλλον όταν στα 18 η μοναδική παράσταση από τη ζωή που έχεις είναι το σχολείο, άντε και κανένα πρώτο έτος σε καμιά σχολή. Και επόμενο είναι να μην έχεις στατιστικό δείγμα για το αν οι γυναίκες γαμιούνται αβέρτα ή όχι, ούτε να μπορείς να καταλάβεις την κοινωνική δυναμική που κάνει τους άντρες να προτιμούν τα μπουρδέλα.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Τι να πώ ρε παιδιά, εγώ δεν έβαζα ποτέ σε αντιπαράθεση τα πράγματα. Υπάρχουν και ωραία θέματα στη ζωή, και μέσα σε αυτά για μένα είναι και να τον χώνουμε και σε καμμιά πουτανίτσα που είναι και πρόχειρη, να έχουμε και μια ανεξαρτησία στο γαμήσι. Τώρα άμα οι γκόμενες που βλέπουμε γύρω μας είναι κάτω απο αυτό που ζητάμε, έ να πα να γαμηθούνε. Άμα γουστάρουμε καμμία καλή που και πού και είναι σωστό συντροφάκι καλά είναι. Αλλιώς αυτές χάνουν, εμείς όρθιο τον έχουμε, όποια θέλει ας κάτσει.
 

Επισκέπτης
Αρχίζουμε απο ενα δεδομενο. Οι περισσοτερες απο τις Ελληνιδες, εχουν ΣΚΑΤΑ αντι μυαλού. Φαινετε υπεραπλουστευμενη παραδοχη, αλλα δεν ειναι. Θα εκπλαγειτε οταν καταλαβετε (αν δεν το εχετε ηδη) ποσο αληθεια ειναι. Οι εξαιρεσεις δεν με ενδιαφερουν, προφανως υπαρχουν (και τις οποιες επλιζουμε οτι ειναι αυτες που παντρευτηκαμε  :grin: ::) 8)).

Παμε παρακάτω. Το απολυτο αφροδησιακο της Ελληνιδας/σκατοκεφαλης ειναι η ΕΞΟΥΣΙΑ/ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΙΜΟΤΗΤΑ (ομάδα Ι). Βουλευτακος της σειρας, τρισκακομοιρος, μπροστα στα εκπληκτα μάτια μου, μαζί με 2 λιγδιαρηδες συνοδους του, πηρε εν ψυχρω 3 πορνίδια (στρειτ καμακι, δεν γνωριζονταν) και φυγαν μετα απο διαπραγματευση 5 λεπτων (σκηνη απο τρεντυ μπαρ/ρεστοραντ με ωραιο κηπο στους απμελοκηπους την προηγουμενη εβδομαδα). Η ιδια τριαδα, ανωνυμη, δεν θα περναγε ουτε καν απο το πεζοδρόμιο του μπαρ, θα τους ειχαν διώξει.

Το επόμενο ειναι το ΧΡΗΜΑ (Ομάδα ΙΙ). Δεν θα αναλυσω περαιτερω, ολοι γνωριζετε.

Ακολουθουν στη σειρα προσοντα οπως η ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΕΣΗ, ΕΜΦΑΝΗΣΗ, ΧΙΟΥΜΟΡ, ΕΞΥΠΝΑΔΑ, ΣΟΒΑΡΟ-ΦΑΝΕΙΑ (Ομάδα ΙΙΙ).

Ο συνδιασμος των 2 πρωτων, ειναι ακτυπητος. Πρακτικα γαμας ΟΛΕΣ τις γυναικες που υπαρχουν (βλεπε Ωνασης - Τζακυ, ο ανθρωπος γαμησε την γυναικα τουπλανηταρχη με το τσαμπουκα του και το εκανε για πλακα, δεν τη γουσταρε πραγματικα).

Εξαιρετικος ειναι και ο συνδιασμος ομάδων ΙΙ & ΙΙΙ. Νομιζω οτι εν υπάρχει Ελληνιδα πωνυμη ή ανωνυμη που να μην γαμίεται απο ατομο πουφερει τα παραπανω χαρακτηριστικα.

Η ομάδα ΙΙΙ απο μονη της εχει περιορισμούς. Γαμαει αρκετες κατηγορίες γκομενων αλλα με κουσουρια (εμφανη ή μη), οπως ''σπασαρχίδων'' (βλεπε Ρούλι  :grin: 8) :o), ψευτοκουλτουριάρηδων, ψευτο-καλλιτεχνων, ψευτο-ψαγμενων, κομπεξικών, κατα-συνειδηση-αγαμητων (σίκ) κλπ κλπ. Εχεις την ψευδαισθηση οτι εχεις υγειή και αμοιβαια σχεση αλλα απαταστε οικτρα.

Αν δεν εχετε τιποτα απο τα παραπανω, χεστε μεσα και βραστε όρυζα. Μετα θα ανακαστειτε να κανετε πολλες παραχωρησεις, οπως πχ. να γινεται καλος ακροατης/φιλος/αδελφη ψυχη/συνπορευόμενος/κουβαλητης/ωμος για κλαψημο/αποκουμπι και αλλλα ταπεινα.

Ουφ, ξεχαρμάνιασα πρωι πρωι,  :grin:. Παω να δουλεψω, μια και ανοικω στην κατηγορία ΙΙ & ΙΙΙ και αν δεν δουλεψω θα παω στην ΙΙΙ μονο 8) ::) :P
 

Επισκέπτης
Η γνώμη μου είναι ότι ΔΕΝ πρέπει να την πέφτουμε σε γκόμενες που είναι ο δικός τους δίπλα και την συνοδεύει. Μαλακία δεν είναι? Είναι άκρως προσβλητικό για το παληκάρι, ακόμα κι αν είναι σαν γαμώ-το-στανιό-μου, χοντρός, κοντός, με καράφλα, κτλ, κτλ. Δεν νομίζω κανείς από εσάς να γούσταρε να την πέσουν στην γκόμενά σας όταν την συνοδεύετε.
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Η γνώμη μου είναι ότι ΔΕΝ πρέπει να την πέφτουμε σε γκόμενες που είναι ο δικός τους δίπλα και την συνοδεύει. Μαλακία δεν είναι? Είναι άκρως προσβλητικό για το παληκάρι, ακόμα κι αν είναι σαν γαμώ-το-στανιό-μου, χοντρός, κοντός, με καράφλα, κτλ, κτλ. Δεν νομίζω κανείς από εσάς να γούσταρε να την πέσουν στην γκόμενά σας όταν την συνοδεύετε.

έτσι είναι... respect 2 da brotha ma nigga...  ;)
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
εμένα πάλι αν μου αρέσει μια γκόμενα... ξέμπαρκη φυσικά και αρέσει και στην σύζυγο πάει ή γυναίκα μου και τις πιάνει την κουβέντα...πότε δεν μου έχει πει τι τις λέει αλλά την συνήθως οι κοπέλες μας παίρνουν τηλ μετά από 1-2 μέρες για να βρεθούμε για καφέ και σίγα σίγα της πάμε στο κρεβάτι.

έχουν ρε φούστη μου οι γυναίκες μεταξύ τους άλλο κώδικα επικοινωνίας...
 

Επισκέπτης
εμένα πάλι αν μου αρέσει μια γκόμενα... ξέμπαρκη φυσικά και αρέσει και στην σύζυγο πάει ή γυναίκα μου και τις πιάνει την κουβέντα...πότε δεν μου έχει πει τι τις λέει αλλά την συνήθως οι κοπέλες μας παίρνουν τηλ μετά από 1-2 μέρες για να βρεθούμε για καφέ και σίγα σίγα της πάμε στο κρεβάτι.

έχουν ρε φούστη μου οι γυναίκες μεταξύ τους άλλο κώδικα επικοινωνίας...

μια χαρα περνας συναδελφε. ατυχως η δικη μου η συζυγος εχει εξαιρετικα στενες αντιληψεις επι του θεματος.. :P :cheesy:
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
μια χαρα περνας συναδελφε. ατυχως η δικη μου η συζυγος εχει εξαιρετικα στενες αντιληψεις επι του θεματος.. :P :cheesy:

με 2 άντρες θα ήθελε να πάει η γυναίκα σου ; αν ναι τότε έχεις ελπίδες (swing)  ;)
 

Επισκέπτης
με 2 άντρες θα ήθελε να πάει η γυναίκα σου ; αν ναι τότε έχεις ελπίδες (swing)  ;)

Σουόρντ, η αληθεια ειναι οτι δεν την εχω ρωτησει. Πέρνω πρωτοβουλίες και κνω τα ανωτερω με τις ερωμενες μου που ρωταν και λιγότερα.. :grin:
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Σουόρντ, η αληθεια ειναι οτι δεν την εχω ρωτησει. Πέρνω πρωτοβουλίες και κνω τα ανωτερω με τις ερωμενες μου που ρωταν και λιγότερα.. :grin:

κακώς... για εμένα το καλύτερο είναι να υπάρχει επικοινωνία με την σύζηγο. αν δεν ξέρεις τις φαντασιώσεις τις κτλ.. ισως να μην ξέρεις τι χάνεις.. συζητήστε το... εγώ τις μεγαλύτερες ανωμαλίες και τα ποιο τρελά μου γούστα τα κάνω με την γυναίκα μου. είναι κρίμα να μην απολαμβάνεις τον άνθρωπο σου  ;)
 

Επισκέπτης
κακώς... για εμένα το καλύτερο είναι να υπάρχει επικοινωνία με την σύζηγο. αν δεν ξέρεις τις φαντασιώσεις τις κτλ.. ισως να μην ξέρεις τι χάνεις.. συζητήστε το... εγώ τις μεγαλύτερες ανωμαλίες και τα ποιο τρελά μου γούστα τα κάνω με την γυναίκα μου. είναι κρίμα να μην απολαμβάνεις τον άνθρωπο σου  ;)

Σουόρντ, απολυτα σωστα αυτα που λες. Η αληθεια ειναι οτι το επικοινωνιακο, συζυγικο κομματι, εγω το εφαρμοζω περισσοτερο σε αλλες πτυχες του συζυγικου βίου (και αποδιδει μια χαρα) και οχι στις παρτούζες, τις ανωμαλιες ή τα βίτσια. Ειναι σαφες οτι μπορει να χανω, οπως λες, αλλα ειναι ενα ρισκο το οποιο ειμαι διαθετημενος να παρω. Με αυτο, συμφωνει απολυτα και ο ψυχολογος που με κουραρει  :o 8) ::) :P :-*
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Σε μια δυνατη σχεση δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα. Η καυλα απο συναντησεις ζευγαριων, ειναι απιστευτη. Και αργοτερα, οταν το κανεις μςε τη γυναικα σου και τα αναπολειτε και σχεδιαζεται τα επομενα
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Σε μια δυνατη σχεση δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα. Η καυλα απο συναντησεις ζευγαριων, ειναι απιστευτη. Και αργοτερα, οταν το κανεις μςε τη γυναικα σου και τα αναπολειτε και σχεδιαζεται τα επομενα

+1
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Κατά την ταπεινή μου γνώμη, συνάδελφοι, βγάζουμε τα ματάκια μας με τα χεράκια μας πριν καν γίνει σκηνικό με γυναίκα σε μπαρ, καφετέρια, κ.λπ. Εξηγούμαι:

1. Μια γυναίκα που γουστάρει να γαμηθεί δεν είναι απαραίτητα πουτάνα. Μπορεί απλά να γουστάρει να γαμηθεί. Άρα, αν επικοινωνήσεις μαζί της με το concept της πουτάνας, έχεις χάσει από χέρι.

2. Μια γυναίκα που γουστάρεις, αλλά δε θέλει κατευθείαν να γαμηθεί, συνήθως μπορεί μόνο να εξελιχθεί σε σχέση μεγαλύτερη της βραδιάς. Αν γουστάρεις τέτοιο πράγμα, ΔΕΝ της την πέφτεις σαν πουτάνας. Αν δε γουστάρεις τέτοιο πράγμα, δεν έγινε και τίποτα: εσύ κι αυτή πάτε για διαφορετικά πράγματα, και that's it.

3. Το να'ναι 'καριόλα' μια γυναίκα επειδή δε σού'κατσε είναι 'μεταφανταρικό σύνδρομο' - όσοι θυμούνται φάσεις στο στρατό, όπου ο πιο 'παρθένος' ισχυριζόταν ότι είχε γαμήσει μια διμοιρία, καταλαβαίνουν...

4. Η μαλακία όταν νιώθεις 'έμπειρος με τις γυναίκες' είναι ότι, επειδή έχεις δει πολλά, νομίζεις ότι τα έχεις δει όλα. Μπορεί να πετάξεις καλή φάση στα σκουπίδια μόνο και μόνο γιατί την αντιμετωπίζεις ως 'μια από τα ίδια'.

5. Στον ελληνικό ποινικό κώδικα δεν υπάρχει το αδίκημα της 'χυλόπιτας'. Άρα, και να τη φας, πας γι' άλλα χωρίς καμιά σοβαρή συνέπεια. Οι φίλοι σου - αν είναι πραγματικοί φίλοι - δε θα σε κοροϊδέψουν: γούσταρες να την πέσεις σε γκόμενα και δε σού'κατσε, so what? Τους 'δήθεν' φίλους που θ' αρχίσουν το δούλεμα τους έχω γραμμένους: η γκόμενα με ενδιέφερε, όχι οι μαλάκες. Για τους; υπόλοιπους θαμώνες του μαγαζιού... θα με ξαναδούν? Ή νομίζει κανείς ότι μετά από 1-2 μέρες θα θυμούνται τη φάση?
 

hermes(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2005
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
εμένα η γκόμενα μου την σπίτωσε ο καλύτερός μου "φίδι"
 

hermes(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2005
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
εμένα την πρώην γκόμενα μου μία ρουμάνα βιζιτού που συζούσαμε 6 μήνες, την σπίτωσε ο καλύτερός μου "φίδις" γιατί έχει πολλά περισσότερα λεφτά από εμένα.
δεν είναι μόνο οι γκόμενες πουτάνες είναι και τα καλύτερα φίδια ΚΑΡΙΟΛΟΠΟΥΣΤΕΣ!!!!!! ΤΣΟΥΣΤΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣ????????
 

gpro

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ξεχαστε πλεον τισ ελληνιδεσ φιλαρακια μονο για πασαρελα κανουνε πλεον, δεν γαμιουντε δεν εχουνε καβλεσ δεν ξερο τι παιζι,τραβαμε μια μαλακια και καμια τσοντα στην καλιτερη αμα εχοθμε λεφτα παμε στησ καλεσ κυριεσ να μασ κανουμε να περασουμε καλα..βλεπουμε τοσεσ μονεσ γκομενεσ με 4 με 5 και πασ να κανεισ πεσουμε και τροσ το ακυρο...ΚΑΙ μετα λενε δεν κανουνε καμακι ,ποτε θα παντρευτο εγο
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Στα 18 πολλοί νομίζουν ότι ξέρουν τα πάντα. Και μόνο το γεγονός ότι αυτές τις μπουρδελοστριπτιζοτσαρκες τις έκανες με τα λεφτά κάποιου άλλου (εκτός αν δούλευες σκληρά σερβιτόρος για να βγάλεις τα λεφτά του μπουρδέλου) σημαίνει ότι δεν είσαι σε θέση να δεις κάποια πράγματα στην πραγματική τους διάσταση.

Eίπα εγώ ότι ξέρω τα πάντα?
Που κολλάει ποιου ήταν τα λεφτά ? Αναφορά θα σου δώσω ?
Τι ξεκάρφωτα είναι αυτά τώρα?  :grin:

Φίλε κοίτα, δεν είπα πως είμαι ο επιστήμονας των μπουρδέλων , στριπτητζάδικων, κωλόμπαρων κλπ και ούτε θέλω να είμαι γιατί μόνο καλό δεν είναι αυτό, ίσα ίσα ξεφτύλα είναι και το αφήνω σε άτομα σαν και εσένα να νομίζουνε πως είναι επιστήμονες του είδους.

Γιατί αυτό; Γιατί όσο κι αν σου κακοφαίνεται τώρα κανένας δεν απέκτησε βαθιά πείρα της ζωής στα 18 ή στα 20, μερικοί δε ούτε στα 28.

Και άλλοι ούτε στα 50 δεν αποκτήσανε.
Συμφωνώ γιατί παίζει ρόλο το μυαλό κάποιου και το πώς του έχουνε έρθει τα πράγματα στην ζωή και όχι η ηλικία του.

Πόσο μάλλον όταν στα 18 η μοναδική παράσταση από τη ζωή που έχεις είναι το σχολείο, άντε και κανένα πρώτο έτος σε καμιά σχολή. Και επόμενο είναι να μην έχεις στατιστικό δείγμα για το αν οι γυναίκες γαμιούνται αβέρτα ή όχι

Kαι πού ξέρεις εγώ τι έχω κάνει? ...... ???

ούτε να μπορείς να καταλάβεις την κοινωνική δυναμική που κάνει τους άντρες να προτιμούν τα μπουρδέλα.

Όλοι οι άντρες νομίζεις πως πάνε σε μπουρδέλα εσύ?
Μάλλον εσύ είσαι εκτός πραγματικότητας φίλε μου άν απο ένα site που είναι ειδικευμένο στο είδος των μπουρδέλων βλέπεις όλους όσους βλέπεις εδώ μαζεμένους και νομίζεις οτι πάνε όλοι στα μπουρδέλα.

Σίγουρα θα έχεις κάποια ηλικία μεγάλη και πάλι είσαι ανώριμος ώστε να έχεις δική σου κρίση εφόσον τρώς ότι ακούς απο άλλους το ότι τα μπουρδέλα είναι τρόπος ζωής κλπ

Ακόμα δεν μου έχεις πεί πότε είπα πως ΔΕΝ πήγα ποτέ με call girl..

Με λίγα λόγια κάθεσε και τρομπάρεις και λές πίπες για να αποσπάσεις την προσοχή του κόσμου. Άλλη δουλειά δεν έχεις να κάνεις?
Αλήθεια εσύ πόσο χρονών είσαι ?
Μήπως θα έπρεπε να είσουν παντρεμένος τώρα με παιδιά?

Τέλος η συζήτηση, δεν βγάζει πουθενά και χαλάμε και το thread.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom