Νέα

gilf σε κολυμβητηριο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kevinslipknot173
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
βρε γκιοζη,ξερεις πολλους αντρες που βαζουν το καυλι τους στο νερο κ καταφερνουν να υπερνικησουν την ανακλαστικη αντιδραση της συρρικνωσης του πουτσου κ των αρχιδιων τους?μετα το αρχικο σοκ κ κατω απο προυποθεσεις παιζει κ να σου σηκωθει σαν μαρμαρο.
Τι παπαριες γραφετε?
Γιατι δεν αυτοκτονειτε να ησυχασουμε?
Αλλο το ματριξ που ζεις κ αλλο η πραγματικοτητα.
Ολα γινονται αλλα οχι σε ρυθμους τσοντας.

lol κι εσύ τι είσαι γιατρός ή παντογνώστης? εμένα μου σηκώνεται και κάτω από το νερό... αν θες μπορώ να στο δείξω... :P
γράφεις και λες πολλά... και θα θυμήσω απλά ότι ο σοφός πάντα λαός λέει.... όπου ακούς πολλά κεράσια... :cheesy: για σένα το λέω αυτό... που ο άνθρωπος ζήτησε μία γνώμη κι εσύ το έκανες μεταπτυχιακή εργασία... :P

υγ. ευχαρίστως θα αυτοκτονούσα, αλλά μόνο από πνιγμό από μπόλικα χύσια...
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Τι ξεπέτα να θέλει η κολόγρια μωρέ....
Ξέρεις πολλούς πιτσιρικάδες να την πέφτουν σε ηλικιωμένες με το αζημίωτο?
Ακόμη και αν είναι καλοστεκούμενες?
Σε αυτές τις ηλικίες, κοντά στα εβδομήντα, κάνεις ψυχικό έστω και απλά να παίξεις μαζί τους...
Εκτός αν έχεις να πηδήξεις 30 χρόνια και ψάχνεις τρύπα να το χώσεις...
οτι πεις.
Δεν θα σου χαλασω το σεναριο.
Οσο για το ζιγκολικι,εδω κ αν πεφτει γελιο.
Ολοι ειναι πουτσαραδες που γαμανε αβερτα κουβερτα αυτες που τους παρακαλανε περισσοτερο ή τους τα χωνουν χοντρα.
Ενδιαμεσα κ μεχρι το τελος του παραμυθιου,εχουν τρακαρει 5-6 τσιγαρα απο την παρεα.
Ολοι ομως βριζουν τις ΕλλΕηνιδες στο τελος.
Επισης οι γυναικες-κορες-μαναδες-σοι γενικα ειναι κυριες κ οι λοιπες ψωλες.
Πως βγαινει η εξισωση,κανεις δεν ξερει
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
lol κι εσύ τι είσαι γιατρός ή παντογνώστης? εμένα μου σηκώνεται και κάτω από το νερό... αν θες μπορώ να στο δείξω... :P
γράφεις και λες πολλά... και θα θυμήσω απλά ότι ο σοφός πάντα λαός λέει.... όπου ακούς πολλά κεράσια... :cheesy: για σένα το λέω αυτό... που ο άνθρωπος ζήτησε μία γνώμη κι εσύ το έκανες μεταπτυχιακή εργασία... :P

υγ. ευχαρίστως θα αυτοκτονούσα, αλλά μόνο από πνιγμό από μπόλικα χύσια...
αχυστος θα ψοφησεις.
Ουτε τ αφγανια δεν σε χυνουν.
Γραφε οτι θες.
Ολοι ξερουν τι γραφω.
Κ δεν χρειαζεται να ειμαι γιατρος για να ξερω οτι η περιοχη ειναι αυτονομη σε τετοιο βαθμο που κατω απ ολες τις συνθηκες η θερμοκρασια της ειναι συν 1 βαθμος απο οποιο αλλο σημειο του σωματος μας.
Αν εσυ εισαι αμοιβαδα κοιτα να μαθεις τιποτε μηπως κ κερδισεις κατι.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.569
Κριτικές
12
Like
6.420
Πόντοι
2.646
Λοιπον γνωριζω ενα Gilf απο το 2012 στο κολυμβητηριο που πηγαινω ,την κοζαρω απο τη 2012 οταν και την ειδα οποτε εβγαινε απο την πισινα παντα σταματαγα να την δω και εβλεπα οτι το καταλαβαινε αυτο..
Μιλαμε γενικα και παντα μου χαμογελαει της εχω μιλησει οταν δεν  ειναι καποιος αλλος μπορστα και στον ενικο σημερα την πετυχα μονη στην ακριανη λωριδα και ενω υπηρχαν αλλες αδειες επεσα και κολυμπησα μαζι της ,λογω του οτι δεν ειχαμε αλλον γυρω μας την φλερταρα χοντρα της ειπα τοσα χρονια πρωτη φορα μοιραζομαστε λωριδα και γελασε συμφωνοντας την ρωτησα πως περασε το καλοκαιρι πηγε λεει στο εξοχικο της ,την ρωτησα με τον ανδρα της και εδω σκαλωσα μου λεει και με τον γιο μου ειναι 47 και τα εγγονια μου .
Σκεφτηκα οτι πηγε να μου κοψει τον βηχα γιατι εβλεπε οτι θα της την πεσω επιτελους αλλα εχοντας φτασει απενταντι αυτη και καθως εκανε ασκησεις κολυμπαω παω απενταντι σταματω κα τις λεω οτι τον γιο τον εκανε στα 10 αφου ειναι μικρη,γελασε μου λεει ποσο με κανεις τις λεω 55 μου λεει ειμαι 67 και εκει κανω το χοντρο μπασιμο της λεω εχεις σωμα που θα ζηλευε και 20αρα γελαει και μου λεει αληθεια και της λεω ακομα και την κοπελα μου βαζεις κατω και παλι γελασε και μου λεει με ανεβασες πολυ σε ευχαριστω ,με ρωταει τη ζωδιο εισαι(εκει αναθαρρησα) της λεω αλλα παλι με προσγειωνει λεγοντας μου αα και η εγγονη μου ειναι το  ιδιο ζωδιο ..μετα βγηκε μου λεει γεια σου με ενα χαμογελο και φευγει ..

Λοιπον πειτε γνωμες επομενο βημα λεω να την περιμενω εξω και να της πως χυμα οτι την γουσταρω τρελα,θα φαω σφαλιαρα λετε???
Τυπε ,πες στη γρετζολα ότι έχεις κλείσει σε κυριλέ εστιατόριο να την βγάλεις για φαγητό.Κ κάντο.Πηγαινε την,πιείτε το κρασί σας,φάτε το φιλέτο σας και μετά ξεκωλιασε την στην πουτσα και στο atm.Αφου την γουστάρεις τόσα χρόνια τα αξίζει για σένα.
 

TRAXANOPLAGIAS1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2015
Μηνύματα
27
Κριτικές
10
Like
444
Πόντοι
290
φιλε που ειναι το κολυμβητηριο
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Τυπε ,πες στη γρετζολα ότι έχεις κλείσει σε κυριλέ εστιατόριο να την βγάλεις για φαγητό.Κ κάντο.Πηγαινε την,πιείτε το κρασί σας,φάτε το φιλέτο σας και μετά ξεκωλιασε την στην πουτσα και στο atm.Αφου την γουστάρεις τόσα χρόνια τα αξίζει για σένα.
αυτος δεν τολμαει να της μιλησει 5 χρονια κ θα σκασει ξαφνικα να της κανει την πλεον ακυρη προταση που υπαρχει?
Ας υποθεσουμε το αδυνατον οτι η γιαγια δεχεται.
Τον κοβεις για τυπο που μπορει να διαχειριστει τετοιες καταστασεις?
Που θα την παει για να γλυτωσει την αδιακρισια του καφρου ελληναρα που ξεδιαντροπα καρφωνεται σε οτι διαφορετικο κ σχολιαζει μεγαλοφωνως σταζοντας χολη την ολη φαση?
Ενας τροπος υπαρχει να το αποφυγει αυτο.
Μονο αν την αποκαλει γιαγια..
Εσυ που το προτεινεις το εχεις κανει?
Τι ωρα?
Ρε εισαστε εντελως γκαου?
Τι φιλετο να φαει η γιαγια που κ το γιαουρτι της ειναι δυσκολοχωνευτο?
Που τα εχετε δει αυτα με τα ματακια σας?
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
αυτος δεν τολμαει να της μιλησει 5 χρονια κ θα σκασει ξαφνικα να της κανει την πλεον ακυρη προταση που υπαρχει?
Ας υποθεσουμε το αδυνατον οτι η γιαγια δεχεται.
Τον κοβεις για τυπο που μπορει να διαχειριστει τετοιες καταστασεις?
Που θα την παει για να γλυτωσει την αδιακρισια του καφρου ελληναρα που ξεδιαντροπα καρφωνεται σε οτι διαφορετικο κ σχολιαζει μεγαλοφωνως σταζοντας χολη την ολη φαση?
Ενας τροπος υπαρχει να το αποφυγει αυτο.
Μονο αν την αποκαλει γιαγια..
Εσυ που το προτεινεις το εχεις κανει?
Τι ωρα?
Ρε εισαστε εντελως γκαου?
Τι φιλετο να φαει η γιαγια που κ το γιαουρτι της ειναι δυσκολοχωνευτο?
Που τα εχετε δει αυτα με τα ματακια σας?

τουλάχιστον μάθαμε την ηλικία σας ... ανάλογη της εμπειρίας σας... ;)

:-* :kissass:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.308
Like
5.108
Πόντοι
1.406
Τυπε ρωτα την αποψη της για την επισκεψη του ζευγους Μακρον,πιστευω θα το πιασει το υπονοουμενο  :dancing:

media_xll_9719527.jpg

 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.569
Κριτικές
12
Like
6.420
Πόντοι
2.646
αυτος δεν τολμαει να της μιλησει 5 χρονια κ θα σκασει ξαφνικα να της κανει την πλεον ακυρη προταση που υπαρχει?
Ας υποθεσουμε το αδυνατον οτι η γιαγια δεχεται.
Τον κοβεις για τυπο που μπορει να διαχειριστει τετοιες καταστασεις?
Που θα την παει για να γλυτωσει την αδιακρισια του καφρου ελληναρα που ξεδιαντροπα καρφωνεται σε οτι διαφορετικο κ σχολιαζει μεγαλοφωνως σταζοντας χολη την ολη φαση?
Ενας τροπος υπαρχει να το αποφυγει αυτο.
Μονο αν την αποκαλει γιαγια..
Εσυ που το προτεινεις το εχεις κανει?
Τι ωρα?
Ρε εισαστε εντελως γκαου?
Τι φιλετο να φαει η γιαγια που κ το γιαουρτι της ειναι δυσκολοχωνευτο?
Που τα εχετε δει αυτα με τα ματακια σας?
4
ρε τυπε ήμαρτον.λες να το εννοω?
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
ρε τυπε ήμαρτον.λες να το εννοω?
δεν ριχνω τα ταρω.
Οταν βρισκεις ενα τελειωμενο,πας κ του ριχνεις την χαριστικη?
Δεν εχεις καταλαβει οτι ειναι σ αυτο το σταδιο?
Για στειρωση κ υψικαμινο ειναι(ψηφιζει γαμω τα παντα μου),αλλα δεν χρειαζεται να χρεωθεις εσυ την αμοιβαδα.
Ετσι κ αλλοιως δεν σωνεται.
Οτι κ να του κανεις,πεις,ναδα.
 

TRAXANOPLAGIAS1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2015
Μηνύματα
27
Κριτικές
10
Like
444
Πόντοι
290
στειλτο σε πμ να ερθω να παιξουμε μπαλα παρεα
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
294
Πόντοι
21

Επισκέπτης
μαθε τι ζωδιο ειναι και ξαναελα , μη της πεις ναι σε τπτ , αλλα σε τπτ ρε τυπε , εν το μεταξι να προπονησε στα μακροβουτια
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
294
Πόντοι
21
τυπε που κατεληξες τελικα,πως θα το χειριστεις το θεμα?

κατα πασα πιθανοτητα σε αυτο που σκεφτηκα εξαρχης οτι θα την περιμενω εκτος κολυμβητηριου και θα της πω με νοημα αν θελει να βγουμε για καφε ..εε θα καταλαβει τι εννοω σιγουρα μετα απο αυτο που της ειπα σημερα οποτε θα δειξει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom