Νέα

gilf σε κολυμβητηριο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kevinslipknot173
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
3
Like
1.379
Πόντοι
496
Λοιπον γνωριζω ενα Gilf απο το 2012 στο κολυμβητηριο που πηγαινω ,την κοζαρω απο τη 2012 οταν και την ειδα οποτε εβγαινε απο την πισινα παντα σταματαγα να την δω και εβλεπα οτι το καταλαβαινε αυτο..
Μιλαμε γενικα και παντα μου χαμογελαει της εχω μιλησει οταν δεν  ειναι καποιος αλλος μπορστα και στον ενικο σημερα την πετυχα μονη στην ακριανη λωριδα και ενω υπηρχαν αλλες αδειες επεσα και κολυμπησα μαζι της ,λογω του οτι δεν ειχαμε αλλον γυρω μας την φλερταρα χοντρα της ειπα τοσα χρονια πρωτη φορα μοιραζομαστε λωριδα και γελασε συμφωνοντας την ρωτησα πως περασε το καλοκαιρι πηγε λεει στο εξοχικο της ,την ρωτησα με τον ανδρα της και εδω σκαλωσα μου λεει και με τον γιο μου ειναι 47 και τα εγγονια μου .
Σκεφτηκα οτι πηγε να μου κοψει τον βηχα γιατι εβλεπε οτι θα της την πεσω επιτελους αλλα εχοντας φτασει απενταντι αυτη και καθως εκανε ασκησεις κολυμπαω παω απενταντι σταματω κα τις λεω οτι τον γιο τον εκανε στα 10 αφου ειναι μικρη,γελασε μου λεει ποσο με κανεις τις λεω 55 μου λεει ειμαι 67 και εκει κανω το χοντρο μπασιμο της λεω εχεις σωμα που θα ζηλευε και 20αρα γελαει και μου λεει αληθεια και της λεω ακομα και την κοπελα μου βαζεις κατω και παλι γελασε και μου λεει με ανεβασες πολυ σε ευχαριστω ,με ρωταει τη ζωδιο εισαι(εκει αναθαρρησα) της λεω αλλα παλι με προσγειωνει λεγοντας μου αα και η εγγονη μου ειναι το  ιδιο ζωδιο ..μετα βγηκε μου λεει γεια σου με ενα χαμογελο και φευγει ..

Λοιπον πειτε γνωμες επομενο βημα λεω να την περιμενω εξω και να της πως χυμα οτι την γουσταρω τρελα,θα φαω σφαλιαρα λετε???

τυπε βλεπω εισαι των γρηγορων αποφασεων :S
 

Geoman76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
336
Κριτικές
7
Like
767
Πόντοι
301
165-168 υψος 3αρι στηθος φοβερο δερμα καθαρο συν μαυρισμενο απο τα μπανια που εκανε καβλοφατσα  φωνη για πολλα αχ βαχ συν πολυ καλο κωλο κυτταριτιδα  δεν φαινετια ουτε κατω απο μεγενθυντικο φακο

Μας καυλωσες μεσημεριατικα με την θεια.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
οποτε το βλεπεις να μου ριξει ακυρο η απο αυτην εξαρταται εννοεις?
εισαι χαζος ή μας τρολαρεις?
Σου εγραψα οτι αν ηθελε να σε γαμησει,αυτο θα ειχε συμβει προ πολλου.
Συνεχισε να περνεις δουλεια για το σπιτι αφου ειναι δεδομενο οτι εχεις τραβηξει απειρες μαλακιες για την γιαγια.
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
292
Πόντοι
21
εισαι χαζος ή μας τρολαρεις?
Σου εγραψα οτι αν ηθελε να σε γαμησει,αυτο θα ειχε συμβει προ πολλου.
Συνεχισε να περνεις δουλεια για το σπιτι αφου ειναι δεδομενο οτι εχεις τραβηξει απειρες μαλακιες για την γιαγια.

δεν συμφωνω ουτε καν υπαρχουν και γυναικες καθε ηλικιας που θελουν χοντρο πεσιμο για να παρουν μπρος.
και οχι δεν τρολαρω
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
σημερα ειδα gilfoni στη νεα μακρη τουμπανο
κορματα βυζαρες :erection:
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
όλα τα γκιλφάκια θέλουν τον "κλειδαρά" τους για να ανοιχτούν
:zfuck: :zfuck: :zombie: :zombie: :priest: :priest:
 

Συνημμένα

  • roz_mavra_ft.jpg
    roz_mavra_ft.jpg
    251,8 KB · Εμφανίσεις: 30

OMegasRagnar

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
883
Like
7
Πόντοι
6
165-168 υψος 3αρι στηθος φοβερο δερμα καθαρο συν μαυρισμενο απο τα μπανια που εκανε καβλοφατσα  φωνη για πολλα αχ βαχ συν πολυ καλο κωλο κυτταριτιδα  δεν φαινετια ουτε κατω απο μεγενθυντικο φακο

Ωραίος τύπε  :sunglasses:

όρμα και μην ακούς κανέναν
 

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Τύπε όρμα. Δεν φαντάζεσαι τι γαμήσι που θα σου κάνει. Άσε που αν ειστε ειλικρινείς και οι δύο θα χύνεις αβέρτα μέσα της χωρίς να τη γκαστρώσεις. Πρόσεχε απλά γιατί αυτές αργούν να χύσουν. Θέλει υπομονή σταθερές κινήσεις και μόλις χύσουν ξεμούνιασμα και ξεκόλιασμα χωρίς ερωτήσεις και δισταγμούς. Πρέπει να της ματώσεις το κωλοτρυππίδι και να της δώσεις το μουνί στο χέρι. Μετά θα μπορείς να της ρίχνεις και καμιά μπάτσα και στο τέλος θα την έχεις να σέρνευαι.
 

bicyclatenios

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2017
Μηνύματα
70
Κριτικές
5
Like
117
Πόντοι
0
τραβα παλι στην πισινα! φροντισε να βγειτε μαζι... προσκαλεσε για καφε η βολτα! και αμεσως μετα βουρ! αυτες εχουν εμπειρια και πολλα χιλιομετρα σε τσουτσουνια! Φροντισε να εισαι κυριος! εκει ειναι η μαγκια! κατ εμε οπως τα λες το εχεις σχεδον ηδη στο πιατο! καλοφαγοτο!
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Τύπε όρμα. Δεν φαντάζεσαι τι γαμήσι που θα σου κάνει. Άσε που αν ειστε ειλικρινείς και οι δύο θα χύνεις αβέρτα μέσα της χωρίς να τη γκαστρώσεις. Πρόσεχε απλά γιατί αυτές αργούν να χύσουν. Θέλει υπομονή σταθερές κινήσεις και μόλις χύσουν ξεμούνιασμα και ξεκόλιασμα χωρίς ερωτήσεις και δισταγμούς. Πρέπει να της ματώσεις το κωλοτρυππίδι και να της δώσεις το μουνί στο χέρι. Μετά θα μπορείς να της ρίχνεις και καμιά μπάτσα και στο τέλος θα την έχεις να σέρνευαι.
πολλες τσοντες βλεπεις.
για γραψτου κ τις αρνητικες συνεπειες να δουμε ποση φαντασια διαθετεις κ σε αυτην την εναλλακτικη
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
292
Πόντοι
21
πολλες τσοντες βλεπεις.
για γραψτου κ τις αρνητικες συνεπειες να δουμε ποση φαντασια διαθετεις κ σε αυτην την εναλλακτικη

ρε φιλε τι αρνητικες συνεπειες θα χω δηλαδη?? ελεος ειπαμε να την πεσω σε μια gilfara οχι να την απαγαγω για να εχω και συνεπειες,ελεος
 
OP
OP
kevinslipknot173

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
292
Πόντοι
21
τραβα παλι στην πισινα! φροντισε να βγειτε μαζι... προσκαλεσε για καφε η βολτα! και αμεσως μετα βουρ! αυτες εχουν εμπειρια και πολλα χιλιομετρα σε τσουτσουνια! Φροντισε να εισαι κυριος! εκει ειναι η μαγκια! κατ εμε οπως τα λες το εχεις σχεδον ηδη στο πιατο! καλοφαγοτο!

εγω φιλε το σκεφτομουν να την στησω εξω και να της πω χυμα οτι μαρεσι..αλλα οντως αν της πω να παμε για καφε ειναι ποιο κυριλε και ευγενικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom